Kočár ABC Design. Máte zkušenost?

tigr21
7. led 2008

Ahoj holky , je tady spousta diskuzí o kočárkách ,ale zdá se mi že všude probírají jenom Cortiny atd.Nemáte některá zkušenost s abc design, jakýmkoliv. Mě se konkrétně líbí 3TEC,ale nikde nejsou recenze. Díky moc mi pomůžete.

marfuska01
16. bře 2008

Lici a kdy tam u vás v tom BabyStaru budete mít tašky na ty kočárky?? Já už jsem komplet vybavená, jen ta taška mi ještě chybí a už nějak nemám elán objíždět všechny možný obchody.. 😒 k vám bych jen sjela po dálnici a nemusím se nikde motat.. 🙂

Díky

micanek
18. bře 2008

licina: Teď jsem dostala, zase brouka do kebule. Co si myslíš o velikosti toho 4tecu. Teď jsme vyděli z manžem Xlander XT a ten nám příjde větší. Nechce se mi však ustupovat s toho abc designu 4tec. Mám ale strach, že je moc malej. Napiš mi prosím , co si o tom myslíš. Máte ten xlander taky a poku ano, tak prosím za kolik. Moc díky.

licina
19. bře 2008

micanek:

co se korby týká, tak Xlander i 4Tec jsou stejně veliké.
Co se sporťáku týče, tak plocha lůžka je taky stejná, jen Xlander působí robustněji. Ale prostoru pro mimise je tam stejně.
Jinak k těm taškám. Jsou opravdu objednané u výrobce, takže budou!!!!
Xlandera máme, akorát teď se mění kolekce, takže barvy uvidíš na veletrhu, pokud půjdeš....
Cena je kolem 13-14 tisíc (hl,. sport., autosedačka)

marfuska01
19. bře 2008

Tak kdyžtak sem pak dej info až ty tašky budou, jo?? Stavila bych se pro jednu černou 😀

Díky Licino

micanek
19. bře 2008

licina: moc děkuji. Tak jsi mě uklidnila. Ještě se zeptám ... myslíš, že ten 4tec je do terénu. Máme k baráku zatím tak 200m polňačky. Nebo radši tu X1. Kdybych se rozmyslela na ten x-lander x1, tak ten prodáváte taky nebo ne?
jsem hrozná co. to je tak, když jsem celou dobu byla rozhodnutá na ten abc design a teď mi vše vrtá hlaou na poslední chvílu. 😖

marfuska01
20. bře 2008

Micánku já jsem tu ten 4Tec kupovala protože je do terénu.
Máme loveckého psa a nedokážu si představit, že bych i tak chodila na "procházky" do města.. 🙂

licina
20. bře 2008

Micanek:
do terénu jsou oba a oba prodáváme. jen Xlandera máme na objednávku, zatímco Tec máme v 99% skladem.

micanek
20. bře 2008

lici: moc díky ... máš přejled na kolik ta X1 přijde, ale komplet. Sporťák, hlubokej, kabela, síťky, pláštěnky, autosedačka, nánožník?

licina
20. bře 2008

Se vším, co píšeš se dá pořídit kolem 17.970,- Kč (kočár, korba a autosedačka je origoš, taška síťka a pláštěnka je univerzální, ale dá se samozřejmě koupit i originál, což v případě pláštěnky a síťky nepoznáš.)

nikka.vo
20. bře 2008

ahoj, ofiko stránky jsou www.abc-design.de 😉 , já mám objednané golfáče PRIMO 😵 http://www.abc-design.de/display.php?oid=9&m_pr... v barvě gold, jsem z nich unešená. Od ABC mám i jídlení židličku, mají fakt super design u všech produktů 😵 😵 😵

marfuska01
20. bře 2008

Nikka mě se taky líbí..
Mám ABC kočár, samozřejmě autosedačku, cestovní postýlku a už i jídelní židličku (i když ta bude ještě chvíli zabalená) 🙂

marfuska01
20. bře 2008

Nikka prohlížela sis ty stránky celé?? Ten TakeOff vypadá ÚŽASNĚ!!
Není to přesně ten co máš objednaný, ale našla jsem tam na něho nějaké video a je teda fakt kouzelnej!! Ty řidítka.. 🙂 Mnam 🙂

nikka.vo
20. bře 2008

No to je mazec to vídeo 😀 ... ale já si ten TakeOff povozila v Babystaru a nic moc se mi s ním nejelo, mě právě že ty madla moc nevyhovovali... ale měli ho teda za super cenu, jestli se nemýlím, tak byl o polovinu levnější 😉 ... a chtěla jsem spíš klasické golfky a ne takovou ouchylárnu 😀 , v dobrým slova smyslu 😉 Mám jinak Quinny Buzz, ten mě uspokojuje, že je v něčem jiný, než jiné trojkolky a on i ten Primo neni úplně ,,normální,, ta zlatí konstrukce 😅

nikka.vo
20. bře 2008

ale co mě teda na těch golfkách štve a je to škoda, že uvnitř je stříška bílá a ještě pruhovaná 🙄 , ale zase kvůli tomu, že bych si ho nekoupila, to ne. Kdyby mě to hodně štvalo, tak bych si tam našila jinou látku třeba 😅

marfuska01
21. bře 2008

Ouchylárnu 😀 😀

Máš bod 😀 😀 😀

Bílej vnitřek má i ten co mám doma.. Když jsem si kupovala k tomu autosedačku tak ve mě hrklo, že bude vnitřek pruhovaný.. Naštěstí to byla autosedačka z lonské kolekce, tu co mám doma už pruhovanou nemám 🙂

micanek
21. bře 2008

holky, tak jsem se rozhodla, že pujdu do toho 4tecu z oranžovejmě rukojeťma.

licina: Upln ějsem se zapoměla zeptat. Kolik prosímteě u vás tojej pláštěnky a síťky na 4tec. Na korbičku a na sporťák. Prodáváte i ty látkové ochrany na kola? Zatím moc děkuji. 😵

licina
21. bře 2008

micanek:
Ochrany na kola nemáme.
Pláštěnka cca 200,- uni (origoš je o něco málo dražší) a síťka stojí cca 100,- Ještě si můžeš dokoupit nánožník na sporťák za cca 350,- Kč.

Jinak čerstvá správa. Na veletrhu bude sleva.....

micanek
21. bře 2008

licina: Ani se u Vás nedají koupit? S tím nánožníkem počítám. Ta pláštěnka a moskytiera je stejna na sporťák jak na hlubokej?

nikka.vo
21. bře 2008

marfuska 😀 .... no je to ouchylárna? Je! 😀

Hm, tak mě se pruhovaná stříška nevyhne 😲 😔 , ale krása kočárku to přebije 😅 a že mám ve spod stříšky našitou strarou pruhovanou peřinu, co maj babičky na vísce, snad nikoho nenapadne 😝 😀 - ono to tak vypadá 😅 😨 😀

licina
22. bře 2008

micanek:
ochrany kol u nás nekoupíš.
Pláštěnka i moskytiéra pasují i na hloubku i na sporťák.
Krásné velikonoce.

micanek
22. bře 2008

licina: Moc díky za Tvoji ochotu. V dubnu ho určo koupím u Vás. ty ochrany skusím koupit přes net. Někde jsem je viděla.... ale kde?

taky ti přeji krásné velikonoce. 😀

nikka.vo
22. bře 2008

Já chtěla golfáče taky koupit v babystaru, ale ani neodpověděli na maila 😔 , tak jsem je nakonec objednala jinde 😝

licina
2. dub 2008

Holky, tak jen pro informaci, kdo máte zájem o kočárky ABC Design, tak na prodejnách Babystar (Brno, Praha) jsou k mání kupóny se slevou 6%.
A platí to na nákup nejen výrobků ABC Design do konce dubna!!!!!!!

nikka.vo
2. dub 2008

licina ...pozdě 😅

mě má kočárek přijít každým dnem 😔

a to jsem přitom do babystaru psala, ale bez odezvy ☹

licina
2. dub 2008

No jo, já jsčem v tom brněnským a snažím se odpovídat všem.
Ale věřím, že Praha asi nestíhá.... 😒

nikka.vo
3. dub 2008

asi ne, ale je to škoda... neodpověděli do teďka 😉 ... takhle přicházejí o kšeft 😖

ale jinak super obchod i prodavačky milé 😵 😉

smj
4. dub 2008

zajímáte se o kočárek ABC Desing, já jsem byla 3 roky velmi spokojena s kočárkem Fokus Alu - ruční brzda,nafukovací kola,kabela pro novorozeně,nánožník a polstrování modré barvy (na opěradle medvídci).,nyní ho mám na prodej za 3500,-,kdyby měl někdo zájem může se ozvat na tel. 604664019.jinak se omlovám že jsem vám sem vstoupila.Dík

micanek
6. dub 2008

Tak jsem si na BVV objednala kočárek ABC design 4Tec. Máme na něj tu kartičku na 6procent slevu. Teď čekáme každým dnem, kdy nám příjde.

beruska21
26. čer 2008

Ahoj holky, moc se mi líbí kočárek 4 TEC od ABC designu, je tady diskuze kdy jste se pro něj rozhodovali, a jistě už máte zkušenosti...Vyhovuje vám?jste spokojeni, nějak plusy mínusy...díkes 😉

glumy
26. čer 2008

Ahoj, tento kočárek se mi taky fakt líbí.-) Jen se mi zdá, jestli ta sedačka "sportovní nástvaba" není tak trochu neprostorná?