Kočár ABC Design. Máte zkušenost?

tigr21
7. led 2008

Ahoj holky , je tady spousta diskuzí o kočárkách ,ale zdá se mi že všude probírají jenom Cortiny atd.Nemáte některá zkušenost s abc design, jakýmkoliv. Mě se konkrétně líbí 3TEC,ale nikde nejsou recenze. Díky moc mi pomůžete.

alenap
12. srp 2008

Ahoj, máte někdo zkušenost se sporťákem ABC 4 tec? zajímalo by mě, do kolika poloh lze tento sporťák dát a zda to jde dát i do polohy v leže - aby dítě, když usne, leželo. Napište prosím jakoukoliv zkušenost. Děkuji

mata35
13. srp 2008
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Ahojte, ja sa tiež rozhodujem, asi si kúpim ABC 3 tec, veľmi pekný, ľahučký kočík. Kto ho má? Ste s ním spokojné? Je trošku malý košík pod kočíkom, ale to sa mi zdá jediná nevýhoda.
Ešte pozerám kočík CABI z firmy Best for Baby. Pôjdem sa pozrieť aj na ten, vraj je anglický tiež okolo 10000 Kč.

lollaj
14. srp 2008

mato - mám 3 tec a jsem s ním spokojená.Z počátku jsem se také pozastavovala nad velikostí košíčku, ale velikostně stačí na drobný nákup a pláštěnku na kočárek. Jediný s čím jsem měla ze začátku problém, bylo skládání, ale jde pouze o cvik. Být tebou, tak se zamyslím, kde budeš s kočárkem jezdit - les, nerovné rozbité děravé chodníky...není ideál.

bianca
17. srp 2008

ahojte

my budeme objednavat 4 tec a sme donho s manzelom beznadejne zamilovani uz asi pol roka(teda hlavne manzel 🙄 )

lollaj a je naozaj tak skladny?My meme totiz Fabiu a dufame ze sa nam tam vlezie

judit22
17. srp 2008

Ahojky, protože čekáme miminko v prosinci, ráda bych se zeptala na rozměry korbičky š x d, nevíte někdo?mam strach, abych už někdy v květnu nemusela miminko cpát do sporťáku. díky

gabrielamikes
21. srp 2008

Ahoj všem musim se přidat do diskuse...Máme kočarek od ABC designu 6tec šedo oranžovou kombinaci s oranžovou konstrukcí.Kamkoli přijedeme slyším jen chválu kočár je naprosto super jezdi se snim také dobře takže můžete byt bez obav.....Jen tašku nemáme original protože se mi moc nelibila.A je pravda že malo ktery mužsky ho nezkouma dokonce i můj chlap ho objevil a doslova se do něj zamiloval!!!

mata35
22. srp 2008
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Gabriela, chcem sa spýtať, v zime a v snehu s ním asi ešte nejazdila? Ja si ho tiež objednám, ale bojím sa tej zimy, aby to nebolo trápenie, ale verím v globálne oteplovanie a Tatrách nebývam, takže to hádam zvládneme. A ten nákupný košík je maličký a vadí ti to? Ešte sa mi tam zdá nevýhoda, že strieška sa nedá dať do rôznych polôh, ale ten dizajn aj tak víťazí.
Tá taška sa ani mne moc nepáči, zdá sa mi nepraktická tak otvárať zips, keď chce človek rýchlo niečo vybrať. Tiež si vyberiem nejakú inú.
Inak ďakujeme, že si reagovala a dala nám info.

bianca
22. srp 2008

gabrielamikes mooooooooooooc dakujem za nazor.My budeme objednavat ten Cognac a uz sa neviem dockat

judit22
23. srp 2008

Ahojky všem, tak jsem dneska měla možnost si prohlédnout ABC design ve Strakonicích a musím říct, že mě velmi zklamala velikost jak korbičky, tak i nákupního košíku. Jinak je kočárek designově strašně pěkný, líbí se mi, ale pro miminko na zimu nebrat, protože bych ho nerada tak ve čtyřech měsících šoupala do sporťáku.

nastenka
24. srp 2008

Judith, ja keď som ich bola pozerať, tiež som si všimla, že je menšia korbička, ale potom sme preložil matrac z iného kočíka a bolo to rovnaké. Predavačka vravela, že tá korbička sa zdá menšia, lebo je skosená strieška, ale vraj je rovnaká ako tá, ktorá sa mi zdala väčšia. Ten košík je ozaj mini.
A na každom kočíku najdeš nevýhodu, niektorý je vysoký, iný je nízky /že by si sa musela zohýbať k bábätku/, ďalší je ťažký, neforemný, iný je moc drahý .......

judit22
24. srp 2008

Mě se na šířku zdála velikost dobrá, ale zdál se mi strašně krátký. Oni ho měli postavený vedle Implast Bolderu, který má korbičku skoro největší a oproti němu byl vážně dost malinký. Škoda, byl to můj druhý favorit, byla jsem do něj podle obrázku dlouho zamilovaná 😵 Jinak design vážně super, takže pro moderní maminky určitě doporučuju!

gabrielamikes
24. srp 2008

Ahojky Všem!holky nevahejte kocar je fakt super košik má sice maly,ale kočár přece není na nakupy!!!Jo zkuste vedle tohoto kočárku postavit třeba firkon..............ABC vítězi na 100%

bianca
1. zář 2008

tak dnes sme boli objednat 4 tec.Za 14 dni budem vediet viac 😉

gabrielamikes
26. zář 2008

bianca-co kočárek už ho máte doma?

renatajjj
9. říj 2008

Chtěla bych se zeptat, jak se s 3tec jezdí během zimy, když je sníh nebo břečka. Nedělají ta pvc kola rámus? Většinou jsou prý docela hlučná. Dejte vědět někdo, kdo už má zkušenost.

anafa
13. říj 2008

Ahojky,já mám kočárek 3TEC a musím dodat,že je super.Je lehkej,otočí se přímo na místě a terény snim mám taky vyzkoušený.A snadno se s nim manipuluje.Já na něj nedám dopustit,výběr byl super.

renatajjj
14. říj 2008

Moc děkuji.

kucerka0507
14. říj 2008

Ahojte, my sme so tiež nechali zarezervovať v predajni, zoberieme si ho až keď porodím, ešte mám týždeň, tiež sme nevedeli aký kočík a keď sme zbadali tie ceny, napr. 27 000,- Sk, tak sme odpadávali, a potom sme zbadali tento a obidvaja naraz sme prikývli, že áno. Tak dúfame, že budeme spokojní. A ešte k tomu aj zľavu na to mali, tak..... 🙂

gabrielamikes
16. říj 2008

Ahojky kucerka myslím že budeš spokojená...Mi jsme spokojeni je s ním super manipulace a perfektně se skládá.Taky jsme ho kupovali až po porodu ale mysleli jsme si na něj dlouho dopředu a přesně překvapila nás cena.Máme 6TEC barvu cognac 😉

ma12
19. říj 2008

Ahoj nemat nahodou nekdo ABC Design Astro 4? Premyslim o nem.

tigr211
22. říj 2008

my taky máme 3tec,korbička je stejně velká jako u většiny 3kolek,kolečka nedělají rámus vůbec.jediné co mě sklamalo je sporťák.podle mě není vůbec vychytaný,zdá de mi vhodný až tak pro roční dítě.píšou že má polohovatekné záda,ale to není až tak pravda.úhel sedu zůstává stejný,akorát se to celé zaklání dozadu,takže když dítě spí,leží s nohama nahoru akorát má vodorovně záda.náš malý má 5m a do korbičky se už nevejde a sporťák je pro něho moc nasedato tak uvažujem že ho prodáme.co se týče podvozku-bomba jízdní vlastnosti-akorát v autobuse od něj nesmíte odejít,protože se ve větší zatáčce překlápí.ještě uvidím jestli si fakt nezvykne,ale zatím řve ,protože je to pro něho nepohodnlé.

renatajjj
23. říj 2008

To s nohama je hodně divné. V obchodě nám paní před námi ukazovala 2-3 polohy nohou u sporťáku, takže polohovat šly. Ne sice do lehu, ale šly. Ještě na to doma mrkněte. Korbu jsme tam také měřili a byla 77 cm, což je bych řekla standard. Některé korby byly i menší a také užší. Tahle byla tak akorát.

gabrielamikes
25. říj 2008

Tak to se budeme muset kouknout jak to teda funguje..Když,manžel kočárek dovezl tak vše super jem mě se zdá že je sportaček takovy trošku menší...TIGR ,ty už sportak používáš co myslíš?U malého jsem měla kočárek Quinny a tam jsem s velikosti byla spokojená.Možná se mi to jen zdá.....

kacatko03
26. říj 2008

máme taky doma 3TEC a u sportáku nám jdou polohovat nohy do 3 poloh...

tigr211
27. říj 2008

velikostně se mi zdá o.k.,jo nohy jdou polohovat,ale ten úhel sedu nee ,pořád je do L,sporťáky se většinou polohujou do lehu tak ,že se sklopí opěrka dolů,ale tady to jde celé dozadu,všimněte si,že ta kostra je v kuse,jenom tam je kloub na polohování nožek,ten na poloh sedu tam chybí 😢

kacatko03
27. říj 2008

tigr ano to más pravdu ze ce to sklápí cele...ale to uz mi prijde u vetsinytechmodernich designu...quinny to má taky ten BZZZ nebo co to je....a ty vojsou polohovat jen zda jsou uz mak mohutný mi prijde

tigr211
28. říj 2008

myslím ,že u většího dítěte to nevadí,ale u půlročních prcků ano.říkám,náš malý v tom nechce být vůbec,jezdíme s řevem,nebo ho stejně nosím na rukách ☹

kacatko03
28. říj 2008

tigr tak jedine poridit novej sportak=golfky...tak to jsme teda zvedavá na naseho prcka az budem jezdit se sportákem 😕

renatajjj
29. říj 2008

Hmm, tak to si pak dáme vědět, protože nám už přišel. Snad bude mimis tolerantní k okolí 😀 a nebude moc řvát a snad se mu tam navzdory všemu bude líbit, protože kupovat nový sporťák ... to snad ne.

kacatko03
30. říj 2008

tigr tak jestli náhoddou vás mimis neni zvyklej na to noseni v náruci a v kocáru být proste nechce tak rve... 😉