Kočár ABC Design. Máte zkušenost?

tigr21
7. led 2008

Ahoj holky , je tady spousta diskuzí o kočárkách ,ale zdá se mi že všude probírají jenom Cortiny atd.Nemáte některá zkušenost s abc design, jakýmkoliv. Mě se konkrétně líbí 3TEC,ale nikde nejsou recenze. Díky moc mi pomůžete.

tigr211
30. říj 2008

kacatko myslím,že ne,když není velká zima, narvu ho do hlubokého a je v pohodě a ve sporťáku se pořád propíná a snaží se odtamtud utéct 😠 fakt je to moc strmé na ty mališe.my ho kupovali po netu,nikde k vidění nebyl,ale i tak by mi to nedošlo,to člověk pozná až tam to mimi dá.ale každým dnem je to lepší,tak si snad zvykne 😉

oriolka
18. lis 2008

ahojky holky chci se zeptat, myslíte, že je možné koupit/vyměnit kolečka u ABC design rodeo? Je to tříkolka, ale podle mě s docela nepraktickými kolečky, potřebovala bych aby byly nafukovací a do terénu. Né tyhle plastové, jinak se mi kočárek moc libí i ten 4 tec by byl fajn s nafukovacíma, je asi spíše do města, pokud by to šlo koupila bych si klidně dvě sady, jednu do města na chodníky a druhou do lesa🙂 Tenhle kočárek je hodně podobný (dle mého názoru) phill and tedovi. Díky za tipy.

renatajjj
19. lis 2008

Zkuste se zeptat přímo u výrobce, ale myslím, že to nebude možné. Asi budou k dispozici jen ta plastová.

oriolka
19. lis 2008

tak to by mě dost mrzelo, jinak jsem na tomto kočárkku nenašla chybu, je škoda, že výrobce nemyslí na maminky, které chtějí jezdit i do terénu ☹

leniska
20. lis 2008

Ahoj holky, moc s emi libi kocarek ABC desing 3tec..Je boziiii 😀 Jen se chci zeptat-nevite, kde bych se na nej mohla jet podivat?Ja byslim kousek od Ostravy...V OV neni?chtela bych ho videt na zivo..Jo a nevi nekdo kdo to vyrabi, jako tu znacku..narodnost???
moc diky 😵

leniska
20. lis 2008

Uz jsme zjistila, ze je nemecky..ale nevim, kde ho videt nazivo☹(

kacatko03
20. lis 2008

leniska...máte nekde poblíž prodejnu babystar??? tam mají většinou všechny typy ABC designu....bohužel vím jen Prahu....a je opravdu neměcký, my ho máme už doma a je boží...

stresmenka
20. lis 2008

baby nemáte niektorá tento kočiar

http://www.malvik.sk/Kociky/golfove-palice/ABC-...

chcela by som o Ňom vedieť viac aj klady aj zápory ja ho potrebujem len na leto na zimu mám iný

tigr211
21. lis 2008

leniska-myslím,že by je mohli mít v hrabůvcena poliklinice ,zkus tam zavolat http://www.kojeneckezbozi-woko.cz/index.php?cla...

leniska
21. lis 2008

Dekuji za informace 🙂 😉

leniska
22. lis 2008

Ahojky holky...
tak jsem prosla vsechny prodejny kocarku v Ostrave a abc desing 3 tec nikde...☹☹a bojim se ho objednat bez toho aniz bych ho videla..Nevite kde by byl k videni??I jinde nez v Ov, neco se tady psalo o Val. Mezirici...
Kdo by vedel, prosim poradte... 😉

bianca
24. lis 2008

leniska my sme kupovali vo WOKU v Hrabuvce a tam mali iba 4 tec no v tej dobe bol 3 tec na ich pobocke v Porube tak skus tam

lu24
12. pro 2008

Zdravím 🙂
Chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s nánožníkem ke kočárku ABCv design??? Budeme pomalu přecházet na sporťák a nánožník jsem zatím viděla jen na netu a tam ty obrázky nejsou nic moc 😒

gabrielamikes
15. pro 2008

Ahoj lu24 chtela jsem se zeptat maleho dáš do sportáku kvuli tomu aby měl víc místa?Nanožník máme, malou dávám ještě do hlubokého je tam teda tak tak ale má na sobě ještě kombinézu....Do toho sportáku to bude chtít nějakou teplejší deku a potom ten nánožník nebo nějaký fusak...

lu24
16. pro 2008

Gab: Budeme přecházet na sporťák, protože Filípek už nechce ležet na zádíčkách 🙂 Ještě úplně sám nesedí, ale díky tomu,že je ten sporťák polohovací to nebude problém, budeme zatím jezdit pěkně sklopení 😉 ........... Má ten nánožník takový ten rantlík jako je u hluboké korbičky, aby tolik nefoukal vítr ?

gabrielamikes
17. pro 2008

Aha naše Stellinka taky ještě sama nesedí zatim je v hlubokém ale řikám je tam fakt tak akorát...Nejsm si jista jestli tam ten rantlík je musím se podívat mam to schované ale mám pocit že jo.Koukala jsem na tvé album vy jste se narodili 12.5 2008 mi jsme 11.5 2008

lu24
17. pro 2008

Jéé to je jen o jeden den 😀 😀 no to je paráda 🙂 U mě porod šílenej, od prasknutí vody uběhlo 40 hodin než jsem to naše zlato uviděla, ale naštěstí to člověk strašně rychle zapomene 🙂 Ty máš jen fotku v pasu, ale vypadáš hodně mladě, to jsi první mimčo měla celkem brzy, ne? 😉

gabrielamikes
20. pro 2008

Tak to děkuji je mi 29 ale to se ti asi zdá že vypadám mladě malýho jsem měla ve24 takže zase tak brzo ne...Už vozíš ve sportáku jak se to malému líbí?

kamilal3
29. pro 2008

Ahojky, moc se mi líbí kočárek abc design 4tec 😝 . Ale známí mi říkali, že kočárek má plastová kola a strašně to prý hrká ☹ ... A když zde vidím debatu o abc designu, tak jsem se tedy chtšěla zeptat zda tady je někdo, kdo kočárek má a můž mi říct jak to tedy s těmi koly je 😉 ?? Já jsem z zmatená někdo tady píše, že je v pohodě a já zase slyšela, že to protivně hrká. Tak jak to tedy je? Opravdu kočárek protivně hrká??
Děkuji za odpověď 😀

renatajjj
30. pro 2008

Kočár má pogumovaná plastová kola, takže to není klasický tvrdý plast jako třeba u golfek. Když je mimis malinký, tak trochu nadskakuje, ale děti kila rychle nabírají, takže je to brzy v pohodě. Kolečka "nehrkají". Ani si nedokážu představit jít po městě, kdyby to vydávalo jakékoli zvuky. Stačí, když autům v zimě pískají klíňáky 😀 .

bertica.h
30. pro 2008

kamila..my sme videli v Kike abc 3tech a kolesá ma uplne superové..niesu to klasické plastové,umelé..su to tuv.penové..su makké,ale nie nafukovacie..superné.Skor ma zarazilo že je tak mohutný,dlhý,veľký..preto sme sa rozhodli,že ho nekupime☹
ale keby mali všetky koelčká ako on,asi by bolo fajn.aj ked je pravda,že sme v nom mimčo nevozili..len pár minut skušali

lu24
4. led 2009

gabriela:Přeji ti krásný nový rok 😀 No tak mi už jezdíme ve sporťáku a malému se to líbí moc, už bych ho asi do hluboké korbičky nedostala 🙂 bez problému v něm i spí, vždycky kočárek sklopím a chrupe úplně krásně.... Co vy ještě v hluboké korbičce?

micanek
5. led 2009

kamilal3: Já mám 4Tec od ABC designu a kola plastové nejsou .. jsou pogumovaná. Ale určitě to není kočár do terénu, jak tady někd psal.

gabrielamikes
5. led 2009

Ahojky lu díky za přání také přejeme vše nej do nového roku 😀 Mi jsme stále v hluboké korbičce sice je tam malá narvaná ale ještě to chci chvíli vydržet aspon ted když je taková zima...... 😢 Jinak mi bydlíme na vesnici takže jezdím všude možně a úplně bez problémů....Jo a lu do čeho malého navlíkaš aby mu nebyla zima narveš ho i do fusaku?

micanek
8. led 2009

Já teď bydlím taky na vesnici ... nechci se z nikým hádat .. má m terén k baráku a s kočárem to nevyjedu.. Samozdřejmě beru, že je asfaltka i na vesnici a na asfaltce jezdit jde. Já mám chlapečka a od 6 měsce jsem musela dát sporťák, jelikož se mi do kočárku nevešel.

gabrielamikes
8. led 2009

Holky neni dětičkám ted ve sportáku zima?

gabosh
9. led 2009

Ahoj, našla jsem tady diskuzi a musím přidat poznatky. Mám také ABC TEC 4 design je super, každý na to čumí🙂. Lepší by byly samo sebou otáčecí kola, ale co už. Korbička snad není až tak malá oproti jiným kočárům, ale trochu jsem v rozpacích se sporťáku. Je na délku super. Ta zádová opěrka je dlouhá, ale hodně úzká podle mne. Zítra asi půjdu někde do prodejny změřit třeba x - lander atd.. Ikdyž tady nějaká holčina psala, že pracuje přímo v prodejně kočárků a jsou prý prostorně stejně. Autosedačky 0-18 jsou také hodně úzké a měly by se tam vlést děti až do 3 let nejméně. A to je ten prolis pevný, ve sporťáku je to měkké - takže se to dá jakoby roztáhnout až po konstrukci. Jestli někdo máte zkušenost ohledně většího dítka cca 1,5 roku napište. Vleze se v poho aniž by byl utlačený do sporťáku??? A co v zimě s fusakem???
Jinak ještě něco. Včera jsem objevila, že na tu pružinu nemůžete tlačit přímo. Zkuste buď u korby ( zmáčknout tam, kde leží hlava dítěte a nejlépe i s dítětem a uvidíte, že se pružina pohne až dolů) u sporťáku se mačká na sedačku a je to to samé. Takže by to teoreticky mělo při nárazu na kameny pružit. Dala jsem před přední kolo nohu a jemně najela a ta pružina fakt pruží. Takže až tak blbě to vymyšlené nemají. Těžiště pružiny na pružení je prostě úplně jinde, než přímo tlačit na ni🙂🙂

gabosh
17. led 2009

Ahoj,

ještě se chci zeptat na něco - kočárek nám zatáčí. Měl to někdo u 4 TECU?? Je to tou vidlicí, která se dá složit. Je to tam volně takže to je tím. Pomohla jsem si tak, že jsem tam obepnula silnou nit, ať se to nehýbe. A další věc. Ještě ta sportovní verze. Štve mě, že nemá pevná záda. Nevadí to na vývoj dítěte??? A ještě nejhorší je to, že dítě se tam ponoří zády a nahoře je na hlavu takový ten polštářek, který se už tak neponoří - je vypolstrovaný a v nejvyšším bodě polštářku to jde hodně jakoby nahoru s celou konstrukcí, protože je tam ten systém na sklápění kočárku a trubka. Takže podle mne tam dítě sedí se zalomenou hlavou k hrudníku. Kdo už vozí dítě ve sporťáku a je třeba větší, prosím o zkušenosti, jestli to dětem nevadí a jestli se jim tam líbí. Bohužel tento kočárek je jen designově krásný, ale praxe je úplně v háji. Díky moc

alenap
5. únor 2009

Ahoj, pokud by měl někdo zájem, budu prodávat začátkem března ABC DESIGN 4TEC.
Více info a fotek ráda pošlu mailem - alenap@centrum.cz

pajlin
27. únor 2009

Ahoj,nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Turbo 6s?Díky.