Kočár, aby do něj šla Maxi Cosi či Romer. Jaký?

alexiaaa
4. čer 2010

Dobrý den, kočárek vybíráme už dlouho, chceme koupit hlavně lepší autosedačku a kočárek až na druhém místě. Ale právě kvůli lepší autosedačce už nemůžeme za kočárek vyhodit moc peněz a tak bych se chtěla zeptat jestli nevíte o nějakém kočárku cca do 10tis, aby do něj šla nějaká z lepších autosedaček? Já vím jen o X-landeru a Jedo Fyn. A i když na kočárek nemáme oproti autosedačce tak moc požadavků tak tyhle nám moc nevyhovují. Za každej tip budu moc vděčná.

luciferdik
4. čer 2010

Já jsem si pod Römera koupila podvozek - golfky Britax Verve v bazaru. Protože na žádný z kočárů, co jsme měli ve výběru, tahle sedačka nešla. A teď jsem pokukovala po kočárku Britax B-Smart, který by splňoval některé moje představy o kočárku, až na nafukovací kolečka, a zároveň na něj jde sedačka Römer, tak to je jeden můj tip na kočárek pro druhé mimčo pro nás.

Ale jinak taky jde koupit si rovnou i golfky, který pak stejně užiješ a to takový, do kterejch ta sedačka půjde.

petulik.zlin
4. čer 2010
alexiaaa
autor
4. čer 2010

Holky děkuju za odpovědi 😉.
Petuliku a tobě za super stránku! Jen mě tedy doooooost překvapilo a tedy hodně moc potěšilo, že by šla Maxi-cosi na Implast Bolder SD??? 😕 Opravdu je to tak? Já ještě tady v ČR nikde neviděla že by k Bolderu nabízeli možnost maxi cosi, nebo jen adaptéry k nim??? Nevíte tedy o nějakém obchůdku internetovém tady v čr? 😉

petulik.zlin
4. čer 2010

Alexiaaa asi bych se na ten Implast šla zeptat přímo do prodejny, kde ho prodávají, měli by to zjistit, anebo se poptej tady v diskuzi o Implastu, třeba někdo bude vědět.

kubinkov
4. čer 2010

@alexiaaa Koukni se na tohle, super cena a není to těžký kočárek z Polska, navíc na něj dáš autosedačku maxi-cosi 😉 Později oceníš velký sporťák, který ti polské kočárky rozhodně nenabízí.
http://www.ondalek.cz/produkt/mutsy-hluboke-luz...
http://www.ondalek.cz/produkt/mutsy-mutsy-trans...

centrino
10. srp 2012

ozivuji tema, nevite jestli jde na kocarek britax autosedacka maxi cosi? diky