Kočár Baby Design Walker. Máte zkušenost?

alca22
14. dub 2009

Nemáte někdo zkušenosti s tímhle kočárkem http://www.kupsikocarek.cz/detail.php?idzbozi=7...

julie2905
14. dub 2009

ahoj, má ho moje sestra asi tak 3 týdny nový, zatím je asi spokojená, občas jezdíme spolu, tak se jí zeptám, jestli už našla nějaké mouchy 😅
nebo napiš, co bys chtěla vědět, přetlumočím

mata35
15. dub 2009
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Aj ja nad ním uvažujem, a ešte sa rozhodujem na Graco Mirage, pozri aj ten.

mirka755
16. dub 2009

Ahojky
jezdím s ním už přes měsíc a nemůžu mu absolutně nic vytknout 🙂 . Kupovali jsme ho v rychlosti, protože se nám ulomilo kolo u golfek a prostě má vše co od kočárku vyžaduji - polohování až do lehu, bouda krásně zakrývá v případě větru, velká kola, lehce se s ním zatáčí, vejde se mi do něj 2 letá dcera - prostě doporučuji 😵

lenulka71
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenulka71
16. dub 2009

ahoj,taky uvažuji o tomto kočárku,ted už je i nová kolekce barev,ale čekám ještě jestli od někoho nezjistím nějaké mouchy.A taky bych chtěla vědět,jestli se mi tam malý pak vleze i s fusakem,ted ma 4 měsíce a v zimě nevím. ☹

mirka755
17. dub 2009

lenulko když se mi tam vejde 2 letá dcera s dekou tak půlroční špuntík s fusakem se tam vejde určitě 🙂 . Já mám tedy ještě starou kolekci, mám ho v barvě bordó-šedá (ty nové jsou hezčí)

luci81
17. dub 2009

moje kamrádka ho má,jezdí s ním už dluho,nikdy jsem neslyšela,že by si ztěžovala.Chválí si pultíky,taky mi to přijde fajn,moc kočárků je ale bohužel nemá.

krista
19. kvě 2009

tlap.ka • 1d • Dnes v 09:21
Chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s tímhle kočárkem. Nenašla jsem do kolika kg je,náš malý má už 12kg,tak aby nám taky chvíli vydržel,teda ten kočárek 😉 díky 😉 http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=110...

lenulka71
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenulka71
23. kvě 2009

Mirečko,věřím,že se ti tam vleze tvá 2 letá dcera,nejspíš je ale hubenoučká.A náš malej bude nejspíš macek a v lednu mu bude 1 rok,tak to mám právě strach,aby se tam vlezl i s fusakem.A už máte mimčo na světě??? ☹

mirka755
24. kvě 2009

no řekla bych že je akorát 🙂. Ne ne, ještě máme čásek - měsíc 😵

katulikzlatulik
29. zář 2009

ahojte, aj ja rozmyslam nad kupou sportoveho kociarika Walker 2009... ma este napadlo, ze ak by sa mi narodilo druhe babo.. dalo by sa v polohe lezmo dat ten prepravovaci vak, resp. vanicka sita z latky donho? totiz, aby som zasa nemusela kupovat hlboky kociar pre druhe babo...

bebinka_cz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz