Kočár Baby Jogger City Select. Jste spokojeni?

lennik
6. črc 2011

Máte prosím někdo zkušenost s tímto kočárkem?? Zajímalo by mě, jestli ho někdo používá pro dvojčata a jak je spokojen. Moc díky!!

jenny.kay
27. lis 2013

@arabiana Na duo se stále chystám, ale zatím je malá třítýdenní, takže necestujeme nikam daleko. Tudíž se vozí v hluboké a dvouleťačka cestu do parku nebo na nákup ujde. Přiznám se, že už se docela těším, až ho vyzkouším. Například MHD bych bez něj určitě nedala, takže to bude bezva pomocník. Ty Kaisery doufám, že by měly pasovat v pohodě. Jsou to moc pěkné fusaky, taky jsem nad nimi uvažovala.

arabiana
27. lis 2013

@jenny.kay Tak to jo. Já už se pomalu loučím s hlubokejma. Lau už je děsně dlouhá. Já jsem z kočáru nadšená. Složí se na placku, dám ho i do malé Fabie, akorát sejmu jedno kolo. Jsem s ním úplně samostatná, projede všude, je fakt lehkej, ovladatelnej. Myslim, že nám vydrží dlouho. A moc se všem líbí, 🙂 pořád nám ho lidé chválí.

martinan4
25. čer 2014

Ahoj holky, neřešila jste některá, jestli náhodou nemá Baby Jogger v ČR nějaký servis? Potřebovala bych jednu součástku do kolečka, nechce se mi kupovat kvůli tomu celé nové. Díky!

ovecka24
10. srp 2014

Ahoj holky, sháním korbičku na BJ city select v barvě quartz, nemáte některá na prodej? A ještě adaptéry na autosedačky maxi cosi (2x). Za nabídky děkujiiiii

lumiga
2. čer 2015

Prosím majitelky baby joggera o radu - jak jste resily prebalovaci tasku? Diky moc..

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adelka89
29. črc 2015

Mám tento kočárek k prodeji, brzy doplním do bazárku. V případě zájmu klidně piště do IP.

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
danger007
5. pro 2016

Hezký večer obnovuji tuto diskuzi, prosim nemá některá maminka select k prodeji, stačilo by jen se sedackou a spodek kočárku Děkuji

lumiga
6. pro 2016

@danger007 my zatím ještě používáme... pak budeme prodávat.

danger007
6. pro 2016

@lumiga můžeme si napsat sz prosím? 🙂

lumiga
6. pro 2016

@danger007 urcite 🙂

danger007
6. pro 2016

@lumiga prosím dorazila zpráva 😉?

lumiga
6. pro 2016

@danger007 jo jo 🙂 mate odpoved, klidne se ptejte