Kočár Baby Jogger City Select. Jste spokojeni?

lennik
6. črc 2011

Máte prosím někdo zkušenost s tímto kočárkem?? Zajímalo by mě, jestli ho někdo používá pro dvojčata a jak je spokojen. Moc díky!!

dana3262
7. črc 2011

@lennik ja ho jen zkousela v obchode.

adelka89
5. srp 2011

@lennik my jsme taky majiteli BJ od vcerejska, budeme ho mit pro sourozence a jsem s nim max. spokojena 🙂

pajinkaa
28. srp 2011

Já s ním už pár měsíců jezdím, sourozenecký kočárek a jsem mooc spokojená! 🙂 Je těžší, ale jezdí suprově i na dovče do výtahu vejde s oběma dětma. Do mhd bych ho teda tahat s oběma nechtěla, ale tou my nejezdíme. A složení a rozložení je taky pohoda. Korbička je pravda trošku menší, tak uvidíme, do kdy tam malá vejde. Jinak spokojenost 🙂.

irenka
12. bře 2012

@dana3262
@pajinkaa
@adelka89
Ahojky holky,
vidím,že toto je stará diskuze.
Možná i proto mi poradíte lépe....
Jaké máte zkušenosti s tímto kočárkem? A pro @dana3262 kde jsi se na něj byla podívat v Praze? 🙂
Díky moc za odpovědi.... Irča

lennik
autor
12. bře 2012

@irenka tak my už s BJ jezdíme půl roku 🙂 je to opravdu super kočárek, jsme maximálně spokojeni!! pokud by tě něco zajímalo, můžeš se klidně zeptat 🙂

irenka
14. bře 2012

@lennik
Ahojky, moc děkkuji za reakci.
Mě kočárek hodně zaujal, zvláště pro dvě otočná kole vpředu.
Potřebuji kočárek pro dvouletého kluka a ted narozené mimčo.
Jen jsem koukala, že bazarové moc sehnad nejdou a nové jsou hodně drahé. ☹
Ty máš kočárek určitě na dvojčátka vid? Slyšela jsem, že není moc místo na nožičky pro starší dítko.
A dá se otočit sedadlo pro sedící (starší) dítko a za ním je hluboká korbička?

pajinkaa
21. bře 2012

@irenka jojo, i já jsem spokojená moc, úplně mi vyhovuje! Jezdíme s ním od června. Malej má 3 roky, malá 10 měsíců, už jsou oba ve sportovních sedačkách, malej ji má ještě zvětšenou..jde to o pár centimetrů i u nožiček i u boudičky.
Jo, bazarovky pořád moc nejsou a když jedeme, tak jsme pořád ještě raritka 😉
Myslím, že se dvěma sourozenci bych třeba do lesa nejela, to se pak obtížně řídí, ale na chodníkách, silnicích, cestách je to pohoda.
Jinak sportovní sedačka i korbička jdou přehazovat vcelku libovolně jak potřebuješ. Já např, když malá byla miminečko, tak většinou spala,tak jezdila dole a malej nahoře si se mnou tváří ke mně povídal. Teď jezdíme tak, že dole je malej a malá nahoře a oba čelem ke mě a povídám si s oběma 🙂
Starší tam samo nemá velikánskej prostor, ale v pohodě tam pár hodin vydrží i tam často usne, tak ho jen dám do polohy ležící.. neměnila bych a bez něj si naopak nedokážu představit,jak bysme se (mimo auto) přepravovali 🙂
Jestli máte ještě nějakou otázku, tak se ptejte.

lsx
22. bře 2012

@pajinkaa
@lennik
Ahoj, také uvažujem o tomto kočárku. Jsem ráda, že na něj slyším chválu. Chtěla jsem se zeptat, do kolika měsíců se Vám vešlo miminko do korby? Koukala jsem, že je trochu menší, než náš původní Roan.
A jak píše Pajinkaa, v lese (lesoparku) to fakt nejde??? To by mě mrzelo, mě moc nebaví ploužit se po sídlišti 😀. Četla jsem, že ty kolačka jsou odpružená, že by měl kočárek i nějaký ten terén zvládnout... Díky za info.

lennik
autor
25. bře 2012

@irenka tak už ti odpověděla @pajinkaa, já mám bohužel zkušenost jen ted s půlročními dvojčátky, takže nevím, jak je to s kombinací staršího a mladšího dítěte.
@lsx mimča jsem tam měla do půl roku, to měly 6,5 kg a 64 cm, ale byl tam fusak a kombinéza, záleží kdy se ti mimčo narodí a jak bude velké. jinak v lese jezdím denně, tedy v lesoparku po cestách a v pohodě, ale je pravda, že mám zatím holky ve sportáku malinké, zatím to terén zvládá dobře.

kacci
30. bře 2012

Já jsem ho pro dvojčata neměla, v té době o něm ještě nebylo ani vidu ani slechu, ale neodolala jsem a pořídila jsem si ho pro Marečka🙂. Mám k němu ještě Jané Slalom a podle potřeby je střídám...BJ používám raději na spaní, malej je tam krásně chráněnej, nefouká na něj a když potřebuju aby usnul, tak mu překlopím stříšku až úplně dopředu (odlepím i ty sucháče) a během minuty je tvrdej🙂. Budu ho ale prodávat (po 4 měsících), protože BJ má novinku City Versa a to musím nutně vyzkoušet...a tři kočáry mi doma neprojdou🙂))

gasha
26. kvě 2012

Ahoj holky, mohl by mi prosím někdo změřit tu hlubokou korbičku?Váhám mezi BJ a novinkou od Phil&Teds. Zatím vítězí BJ, ale jediné, co mi vadí, že má malou tu korbičku. Čekáme mimčo v září a mám strach, že se mi tam ve fusaku v zimě už nevejde. Moc díky.

lsx
9. čer 2012

Ahoj, je to 72cm.

gasha
28. čer 2012

Díky!

maminkahodonin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nelar
17. črc 2012

Ahoj všem, prosím vás, od jakého věku je tento sporťák použitelný? Mate mě tvarovaná sedačka, i když jde dát do lehu. Myslíte, že může být pro 6m dítko? Díky za názory.

ivetg
24. srp 2012

Ahoj, měla bych pár dotazů na zkušenosti s tímto kočárkem. Dvojčátka nečekáme, takže by byl jen pro jedno dítko. Budu moc ráda za vaše odpovědi (bohužel nemůžu najít žádný obchod, kde by kočárek měli, abych si ho mohla "osahat"), Díky moc:
1. Jaké jsou jízdní vlastnosti v lehčím terénu (štěrk, kamenné kostky, atd.)?
2. Jak zvládají přední kolečka jízdu v zimě ve sněhu? (Nabaluje se na ně sníh nebo projedou v pohodě?)
3. Jde sporťák položit do lehu? ( Mám na mysli, jestli z něj jde udělat "prkno". Jak píše NELAR, taky mě mate ten podsedák)
4. Jaké je ovladatelnost - lze se s ním otočit na místě?

editah222
24. srp 2012

@ivetg
1. jízdní vlastnosti super, projela jsem vždy a všude, jako monokočár je ovladatelný úžasné, jako dvojkočár to bylo horší co se týče třeba výjezdu na chodík a tak, přece jen 2 děti taky něco váží 🙂 .
2. se sněhem to bylo stejné jako s moji mono Teuonii, žádný zázrak nečekej, ale to od žádného kočáru, Když je hlukoký snih tak je to makačka.
3. prkno z něj neuděláš, je to taková kolíbka.
4. ovladatelný je bezvadně, otočí se fakt skoro na místě.

Když BJ CS porovnám s mojí Teutonii Spiritem tak můžu říct jediné - pro 3 dítko pořídím jedině Baby joggera. Byla jsem sním mnohem spokojenější!! Líp se ovládal i když měl plný nakupní koš a vozila jsem 2 dětičky.

salata
14. srp 2013

Ahojky, moc diskuzí na netu není, ale našla jsem tuto starou, tak ji zkusím otevřít. Pořídili jsme si použitý BJCS. Paní ho používala v Praze, tudíž neměla potřebu nánožníků a pláštěnek. My jsme, ale z Vysočiny a zde je to tedy nutností. Na hlubokou korbičku si poupravím pláštěnku ze starého kočárku. Ale jak jste to řešili se sportovní verzí. Originální pláštěnka se mi moc nezdá. Vejde se pod ni i nánožník a případně nánožník s fusakem? Přijde mi dle fotografií dost malá-napnutá. Jakou neoriginální byste mi doporučily? To samé u nánožníku na sporťák. Originál je zároveň i fusak, ale to nechci. Chtěla bych pořídit fusak od Emitexu 3v1 Combi a na to jen nějaký tenčí nánožník, aby se dal používat i celoročně - spíš by měl funkci proti větru a nějakým těm pár kapkám deště. Jak ho tam případně máte uchycený. Mám jen jedno madlo a další kupovat nechci. Takže jestli se to dá připnout někde ke konstrukci podvozku.
A do třetice, jak uchycujete tašku na rukojeť mám asi rok starou tašku z DM drogerie a tak ji nechci vyměňovat. Je na suché zipy na přichycení. Ale jak madlo není prohnuté, tak se nemá kde zadrhnout a sjíždí dolů a bude bouchat do dítěte, nebo do korbičky.
Budu ráda za rady a zkušenosti.

lsx
26. srp 2013

@salata Ahoj, už je to sice starší příspěvek, takže už jsi to asi vyřešila. Ale i tak napíšu svojí zkušenost.
Pláštěnku na sporťák jsem koupila uplně obyčejnou univerzální za cca 200,- a je prostorná a sedí dobře.
Mám i originální nánožník/fusak, který je opravdu tenký. Do toho se mi ale vešel velký zimní fusak od Emitexu. Je sice pravda, že malýmu bylo 6m v té době, takže menší, nevím, jak by se tam vešlo do toho všeho už větší dítě, ale takhle jsme byli celkem v pohodě a krásně v teploučku.
Tašku na rukojeť mám taky od Emitexu, je pravda, že občas sjíždí dolu, ale nějak extra to nevadí. Snažím se ty druky dá hodně nahoru (taška se jakoby prohne) a nesjíždí.
Jinak kočárek je super! Jsem s ním maximálně spokojená.

jenny.kay
26. srp 2013

@salata Pláštěnku mám na sporťák i hlubokou od emitexu univerzálku, hlubokou ještě nevyzkoušenou, sporťák zakryju v pohodě, pláštěnka je opravdu veliká, že kryje celý kočár. Jak to budu řešit u sourozeňáku zatím netuším, možná budu nucená tu originálku na sporťák koupit. Ale fusak Emitex 3v1 nemůžu do BJCS doporučit - jak má tvarované sedadlo, tak se mi ty postranní zipy kroutily a špatně se mi to zapínalo, takže mám dva fusaky (jarní a zimní) s rozepínáním uprostřed a pro druhé jsem teď pořídila Lodgera, který je zavinovací.

tulipaki
21. lis 2013

Ahoj holky, prosím, poradíte mi, kde se dá tenhle kočárek prohlédnout v obchodě? Zajímá mě hlavně Praha, ale můžu sjet i jinam. Děkuju!

pidisek
21. lis 2013

@tulipaki ahoj ja ho zkoušela v Malvíkovi v Hostivicích - přišel mi teda dost těžkej a ovládání nic moc, ale to je vec názoru 🙂 za ty peníze myslím fajn...🙂

tulipaki
22. lis 2013

@pidisek moc díky! Já ho chci na dvě děti, tam je těžkej každej kočár 😀 Zkusim tam zajet.

pidisek
22. lis 2013

@tulipaki ja právě taky - a proto volím mnohem lehčí variantu - mrkni tam ještě na Oyster Max - ten je mnohem lepší a hezčí a lehčí!!!!!!!!

tulipaki
22. lis 2013

@pidisek díky za tip. A kde se dá tenhle vyzkoušet? Chci je projet, než se stopro rozhodnu. Zkoušela jsem už asi 4 a žádnej mě nezaujal, tak stále hledám... Díky!

pidisek
22. lis 2013

@tulipaki taky v Malvíkovi 🙂

tulipaki
22. lis 2013

@pidisek no paráda! Díky 😉

arabiana
27. lis 2013

@jenny.kay Ahojky, prosimtě jaký máš zimní fusaky do sporťáčků. Počítám, že dám holky tak v prosinci do sporťáku a chci je mít pěkně zachumlaný. Vejde se mi tam třeba i péřovej fusak?
A ještě dotázek, na co jsou ty zipy na boudičce, dá se tam ještě připnout nějaká clona? Jsem se na to v obchodě nezeptala ☹

jenny.kay
27. lis 2013

@arabiana Zimní fusak jsem si kupovala úplně obyčejný v Möbelixu. Zkoušela jsem do něj dát Emitex, ale jak má zipy po straně, tak se mi tam trochu kroutily a rozčilovalo mě to, takže ten z Möbelixu mám se zipem uprostřed. Tudíž si myslím, že jakýkoli fusak, který má zip veprostřed, nebo který je má klidně i po straně, ale je tvarovaný dole do sedu, by tam měl pasovat. Pro malé holčičky věřím, že tam nacpeš i ten péřový. A ty zipy vepředu jsou opravdu na sluneční clonu.

arabiana
27. lis 2013

@jenny.kay Moc dík, vyhlídla jsem Kaisery, ty mají rozepínání uprostřed.
Už jezdíš duo?