Kočár Babypoint Sprint. Máte zkušenost?

ve24
18. kvě 2009

nemáte někdo zkušenost?

raady
18. kvě 2009

Ahoj, také bych byla ráda za nějaké reference na kočárek babypoint sprint. Díky.

lenulka71
4. čer 2009

ahoj,kamaradka má babydesign sprint.Je to to samy akorat jiny vyrobce.Taky ho chci kupovat v te cerne barve se mi libí,je to nivinka od babypointu.Dá se polohovat do uplneho lehu i na nozicky jsou 2 polohy,tak nad nim taky uvazuji.Stoji od 3400-4300 kc.Unas ho maji za 3500 kc. 🙂

raady
4. čer 2009

ahoj, tak jsem sprint nakonec koupila. Přes internet, 3420 kč, světle modrý. Viděla jsem ho v reálu červený a černý. Červená barva také pěkná. Měla jsem možnost porovnat ho se sprintem od babydesing. Babypoint je dražší. Připadá mi, že je babypoint lépe propracovaný, co do kvality a šití potahu. Babydesing má zase pěkně barevné kombinace. Jinak funkčně jsou asi opravdu stejné. Možná je u Babypointu trochu delší a širší sedačka. Barča je drobek a u Babydesingu na madlo v pohodě dosáhla.Tady ještě ne, musí se víc předklonit.
Dnes jsme s ním poprvé vyrazili. Jediné co mi trochu vadí, je že nemá nastavitelnou výšku rukojeti, jsem menší 163 cm. Zaaretování u předních koleček je opravdu potřeba. Pokud jsem vjela jen trochu na trávu, už "nedržel dráhu". Ale možná na to nejsem jen zvyklá. Jako plus vidím snadné skládání. Jsem docela nešika a v pohodě ho složím.

sonisek
10. čer 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s kočárkem Babypoint Traper?? Díky moc 🙂

krista
11. čer 2009

katulen • 1d, 35tt • 7. červen 2009 v 08:50
Ahoj holky, všechny případné uživatelky tohoto kočárku http://www.myspulinek.cz/detail.php?zbozi=1128044, jak jste s tímto kočárkem spokojené? Dají se záda polohovat až do lehu?
Díky za tipy. 🙂

raady • 2d • 7. červen 2009 v 10:19
Ahoj, mám přesně takový kočárek. Záda se dají polohovat až do lehu. Jinak tohle téma už tu je https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... 😉

katulen • 1d, 35tt • 7. červen 2009 v 10:50
raady, díky a omlouvám se, nějak jsem to nenašla

raady
21. čer 2009

Tak se přidávám pro případné zájemkyně o tento kočárek s dalšími zkušenostmi.
Trochu mě zklamal potah u Babypoint Sprint. Možná jsem jen rozmazlená, ale nestačí ho jen narychlo otřít žínkou,nebo vlhkým ubrouskem. Mokrý hadr na něm zanechává viditelné okraje skvrny. 😒 Dokonce když v něm Barunka poprvé spala, tak se zpotila a pod hlavičkou zůstal mokrý flek. Uschlo to, ale místo zůstalo tmavší.
Je pravda, že mám tu světle modrou barvu, na černé by to vidět určitě nebylo (tam by asi byly vidět zase jiné věci), na červeném nevím. 😉
Kočárek jsme měli na dovolené. Musím říct, že uspěl i v menším terénu 🙂 Ovládání bezva, lehký. 🙂

krista
21. črc 2009

ve24 • Včera v 19:41
Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jak jste spokojení s tímto kočárkem, zajímá mě kolekce 2009 a černá barva, vypadá tak dobře jak na obrázku? Děkuji

raady • 2d • Včera ve 23:12
ve24, tady je o něm zmínka 😉 https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Jinak tu černou jsem viděla "naživo" a vypadá opravdu tak, jako na fotce

kjajule
29. srp 2009

Tak se musím přidat k majitelkám tohoto kočárku 🙂 .Jsem s ním velice spokojená, chtěla jsem kočárek lehký , dobře ovladatelný , a skladný.Toto vše tento kočárek splnuje.Rozhodně bych ho ale nedopručila maminkám do terénu a na polní cesty.Já jezdím většinou po městě takže pro mě ideální...Jela jsem s ním po kočičích hlavách a dobrý.Kolečka nejsou nafukovací ale jsou potažené něčím mezi gumou a pěnou a ani na kamínkách moc nedrncal...Zaaretovat jdou velice jednoduše a rychle.Rukojet sice polohovací není ale mám 165cm a vyhuvuje mi.Skládání je opravdu snadný a zvládne to každý 😉 .Minus je že nemůžete do košíku pod kočárkem pokud miminko spinká.Potah se mi zdá za tu cenu 3350kč adekvátní líbí se mi že ta vložka pod miminkem je na sucháče a dá se odepnout a jednoduše vyprat.Dá se podle toho ušít i náhradní nebo nějakej potah... 😉

svoja
30. črc 2010

Ahoj, dnes jsme zakoupili babydesign sprint-fialový. Je bezvadnej, lehký skládání, potahy jdou sundat, je polstrovanej, jde do lehu, madlo sundavaci, Kosík velkej, skvělej pultik pro rodiče. Jen nevím, zda jsme nekoupili zbytečně, máme celkem lehkej sportak. Stal 2990 Kč. Kdyby měl někdo zájem a potreboval by ho, prodán. Kdyžtak budeme mít dva, no🙂

ined77
25. srp 2014

Dobrý den maminky,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Kočárky Babypoint https://www.modrykonik.cz/kocarky-babypoint/.
Budu velice ráda pokud najdete chviličku a napíšete i Vy svou zkušenost s touto značkou kočárků. Vaše rady, tipy, názory a postřehy ocení jistě i další těhulky a maminky, které třeba zrovna po této značce kočárku pokukují a hledají různé recenze a zkušenosti jiných maminek.
Předem Vám velice děkuji jak za Váš čas, tak i za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné informace 🙂 .

Krásný den všem a ještě jednou velký dík,
Denisa.

@svoja @kjajule @krista @raady @sonisek @lenulka71 @ve24 ... a další 🙂 .