Kočár Babywelt Riva Air. Rozměry korby u hluboké verze?

criterska
18. čer 2008

Ahojky maminky, nemáte některá kočárek Baby welt riva air?Potřebovala bych zjistit rozměry korbičky u hluboké verze, nikde to nemůžu zjistit, všude se píše jenom délka kočárku - 103cm, ale to není délka na ležení, ta nikde uvedena není..Moc bych to potřebovala vědět, máme kočárek x-lander a ten je nám už pomalu malý a to jsou nám teprve 4 měsíce..Popřípadě ještě zkušenosti s tímto kočárkem. Psala jsem do 'miminek',ale tam mi nikdo neodpověděl. Díky moc...Jitka a Tadeášek

boruvkay
8. srp 2008

ahoj, našla jsem tohle:¨

Vnitřní rozměry tašky jsou d 73 x š 29 x v 20cm.

maryda
20. srp 2008

Vnitřní rozměry tašky jsem nenašla, ale sama jsem naměřila d.80, š.32, v.20.Mám kočárek Baby walt riva air 2008.Teprve nyní jsem se registrovala a ikdyž je váš dotaz starý měsíc, snad ještě pomůže.

criterska
autor
23. srp 2008

Díky moc, holky, ale nečekala jsem a koupili jsme si ho, taky máme 2008, jsme spokojeni, malej se tam pěkně vleze alespoň na délku, co se týče té šířky, tak je to zase horší..Už abychom přešli na sporťáček.. 🙂

andela1
5. zář 2008

ahojte!dufa,ze sa mi tu niekto ozve chcela by som kocik baby welt riva air presne tento http://www.matko.sk/userdata/catalog/foto_riva1... len chcem vediet vas nazor aky je ten kocik,ci je dost velky a tak.ja mam termin na december takze budem ho potrebovat este ajbuducu zimu.zmesti sa mi tam rocne babo?ma to nanoznik ktory sa bez vanicky da pripojit ku kociku?je jeho zlozenie dajme tomu do auta narocne?mame citroen C3.dakujem velmi pekne ak mi niektora z vas poradi a odpovie na moje otazky.nechcem ten kocik kupovat hned pockam tak 2tyzdne ci mi niekto odpise.pekny den

myky
6. zář 2008

Ahoj holky,
prosím Vás o radu. Četla jsem na netu, že tento kočárek má otočná přední kolečka, ale nezdá se mi to. Ještě jsem se nekoukala nikde po obchodech a jen sonduju, tak jestli má cenu mít ho ve výběru a někam se hnát na něj mrknout? Taky jestli mi můžete písnout kolik váží? Ty údaje o něm jsou na dost stránkách odlyšné. Moc díky za odpověď.

peff
9. říj 2008

Ahoj děvčata - dcera má tento kočárek v modrém, je moc pěkný, vložená taška docela dlouhá, ouzký je jako všechny kočárky.
andela - nevím, jestli se tam roční mimi vejde. Možná tak v sedě.

myky- otočná kolečka nemáme, ale třeba se vyrábějí 😒

Ale jinak tento kočárek moc nevídám, což je zase dobře, jezdí spousta X-landerů a patronů bohemia. Připadá mi, že lidi nemají moc fantazie. Tento kočárek je nižší, ale nastavitelná rukojeť vše vyrovná. Skládání do kufru auta není náročné - jen se vyndá z podvozku a je to. Ale protože je spodek poměrně široký, je nutné vyndat kolečka ( do menších vozů typu Fabia ).

renatajjj
9. říj 2008

Četla jsem několik špatných názorů na Baby Welt Booster GT4, kde menší kolečka "prý" často špatně aretují, protáčejí se a sekají. Stejně tak se prý často kazí kloub u řidítek a barva brzy ztrácí původní barvu. Dost maminek s tím jezdilo na reklamaci, nemáte někdo ještě další zkušenost - ať už pozitivní či negativní. Není nic horšího než koupit kočár a pak jezdit po reklamacích. Jsem sice do něj zapálená, ale ty špatné recenze mi pomáhají střízlivět.

tereziep
26. led 2009

Ahoj, četla jsem vaše odpovědi a chtěla bych se zeptat, jak slouží jako sportovní kočárek. Uvažuji o něm jako o sportovním kočárku svoje mimčo na příští zimu. To jí bude skoro rok a půl. Mám obavy, že se mi do mého už nevejde. Nejěk se mi nechce kupovat golfky. U nás to na golfky moc není. Děkuji.