Kočár BabyWorld V-Cross, V-Travel, V-Max a DorJan Danny

romik123
22. lis 2010

Nutně a velmi urgentně potřebuji rady ☹ Dnes jsme objížděli obchody s kočárky nejdřive jsme jely že 100% objednáme DorJan,ale po té co jsme ho viděli mezi jinýma tak jsme začali pochybovat kočárek je ok , ale konstrukce je opravdu krátka a nevhodná pro vyší postavu ☹ prodavač nám nabídl druhý kočárek a to BabyWorld je prý údajně úplně stejný co se týče rozměru hluboké i sportovní verze , ale nebyl čas to důkladně pros koumat dnes zavíraly v 17 hod. a bylo mi řečeno když do středy večer kočárek neobjednám tak už bude problém na dodáni maj 8 týdnu a já mam za 8 týdnu termín a ještě mi hrozí předčasný porod.Co si myslíte je ten druhý kočárek vhodný pro vyší postavu 180 cm ? Je dost mohutný nebude vedle mě kočárek vypadat spíš jako kočárek pro panenky

sunnye
22. lis 2010

Romi, já bych řekla, že jsou ty kočárky skoro stejné. Pro vysokou postavu je super kočárek Firkon Verano, který mám já a je tam vysoká rukojeť,která je ještě tvarovaná, takže pro vysoké lidi ideální. Nevýhodou Verana i všech těchto kočárků je malý sporťák (viz.diskuse F.Verano). Ten V-cross, je v tomto možná nejlepší, ale zase kamarádce už dvakrát praskl plast na předním kolečku. Nebyla jsi náhodou v Opatovicích?

romik123
autor
22. lis 2010

@sunnye jsou opravdu skoro stejné , ale nevím proč ten V-cross mě nenadchl 😀 a nevím proč se mi DorJan zdá mohutnější hlavně v sport.Na Firkona jsem taky koukala , ale tam je nepřijatelný sport.je opravdu malí a ještě má společnou boudu takže ten jsem vyřadila to samé se sporťákem u Camarela Q12 🙂 Jojo v Opatovicích

zazulka
23. lis 2010

@romik123 ahoj, taky jsem si "šla" najisto pro DorJana, ale máš pravdu, konstrukce je opravdu krátká, vyšší postava se k madlu musí nahrbit a taška je opravdu nešťastná, při chůzi do ní nejde nekopat... Po prozkoumání všech cenově dostupných kočárků, radách kamarádek a hlavně úžasné paní prodavačky v Malvíku jdu do V-travel 😉

romik123
autor
23. lis 2010

@zazulka je to pech a ještě se musím rozhodnout do té středy zda jít do V-cross , nebo ještě hledat já byla s DorJan nadšená už mi asi hrabe ☹ zdálo se mi že jsem ho dala na jiný podvozek 😀 vůbec nevím jak teď ☹Jak ty jsi vysoká skoušela si oba kočárky?Nepřipadá ti spor.u V-cross moc křehkej , proč se mi zdá DorJan bytelnější

zazulka
23. lis 2010

@romik123 mě se DojJan taky líbil, ale nemá to smysl, je to opravdu kraťoučký... Já nezkoušela V-cross, ale V-travel a byl super, zkus ho někde. Je to taky 4 kolka, což já preferuju a paní z Malvíku v Praze mi říkala, že má naprosto všechno jako drahý kočáry (Maxi Cosi, Mutsy atd.), jen neplatíš za značku 😉 Dá se pořídit do 10tis komplet 😵

romik123
autor
23. lis 2010

@zazulka tak asi ještě dnes zajedu zkoušet hledat po HK kde by byly 🙂 V těch podvozkách se neorientuji , ale taky chci 4 kolku 🙂 Měla bych ho za 8 tis.na zakázku jakoukoliv barvu , ale dodáni je 8 týdnu což je u mě po termínu ☹

zazulka
23. lis 2010

@romik123 zkus zalovit někde na netu, jsi v HK, jo? Já Ti nevím, kolik mi říkali na dodání v tom Malvíku, ale 8 týdnů jsem ještě nikdy nikde neslyšela, určitě někde uspěješ!!! 4kolka je právě V-travel 😉

sunnye
23. lis 2010

@romik123 já myslím, že ten V-travel měli i v Opatovicích. Pokud na kočárek spěcháš, tak bych možná vybrala barvu, jakou mají skladem. 😉 V HK zkus John Nell (mají i webovky), tam mají taky velký výběr, ale V-cross tam nemají určitě, naopak od nich zákazníky odrazují (ale to je logické, když je má jejich největší konkurent 😉 )

romik123
autor
24. lis 2010

Tak včerejšek byl úspěšný 🙂 mám obj.dva kočárky a uvydíme až to přide co mi bude vyhovovat 😉