Kočár Bébécar Stylo At. Máte zkušenost?

kurka
26. únor 2009

Ahoj vsem chtela bych se zeptat na zkusenosti s timto kocarkem a jak dlouho se vam miminko veslo do hluboke korbicky. Typ C ma 77x35 cm není to malo, ale take ne nejvic. Chci miminko vozit jeste pristi unor brezen v hluboke a to mu bude 7-8 mesicu a urcite po nas bude velike🙂.

astrane
26. únor 2009

mělo by se tam vejít...ale pokud bude velké,tak to bude teda tip-ťop (pro srovnání-naše se v 6 měsících do 75 cm tašky už nevešlo-v létě,ale byl to obřík 9,25kg),standartní mimčo se tam vejde i s fusakem-a teď si vyber 😉

yanna.o
26. únor 2009

je těžký, na mě už nepříjemně těžší, špatně se mi přizvedával 😉 ale bebecar dělá i lehčí houpací podvozky (nevím ale jestli mají gumová kola..), jinak se mi líbí a i jako sporťák vypadá dobře. On ten jejich podvozek je trochu lépe tvarovaný, nejen křížení tyčí do X 😉

astrane
26. únor 2009

Nám se v obchodě děsně líbil-i manželovi,ale pak viděl cenu a bylo po zájmu ☹ takže jsem ho ani nezkoušela...

yanna.o
26. únor 2009

oni mají těch podvozků víc a nejtěžší mi připadá ten s natáčecími koly.. si to musí člověk ohmatat
jinak se mi plete stylo, style.. vyloženě bych kecala. jen ten s natáčecími koly gumovými, houpací - ten mi přišel těžší nepříjemně
http://www.bebecar.cz/

deniska.a6
26. únor 2009

astrane:kočíky bebecáry maj hodně v bazarech za dobrou cenu a hlavně ta korba se používá hodně málo a taky když je k tomu ta sportovní tak upřímně tu snad využívá mizivý procento ženskejch aspon u těhlech klasickejch jako je tenhle bebecár,roan marita atd.jelikož mě už nepříjdou tak stabilní pro větší mimi pak si každej kupuje sporták nebo golfky tot můj názor pokud se ti fakt třeba líbí já osobně mám na kočárek milion požadavků a peníze neřešim platěj přítelovi rodiče 😀 a kolik jim je fuk samo že ne kočár za 30 tisíc ale počítám že mezi 15-20tisíc asi výjde a ten můj mě řekl že kdyžtak to co bude chybět doplatí ale zas nechci tak drahej těch patnáct by stačilo no a nebo manžu přemluv zas tak stááášně drahej není člověka to zamrzí když se mu něco líbí a je to drahý a zvlášt co se týče mimča když to nedopadne tak držim pěsti at ti padne do oka nějakej za pěknou cenu

deniska.a6
26. únor 2009

ještě pro astrane ted prouzdám bazarem a jedna paní tam bebecar stylo prodává za 3500,- moc hezkej jen pro inspiraci 🙂

astrane
27. únor 2009

Já tenkrát chtěla novej a pokud možno naprosto nezničitelnej... 😉 Tenhle se mi fakt líbil,ale pro mě to není,bylo by mi líto ho za ty peníze totálně odrovnat 😀 A taky se nám zdál takovej menší....Ale designově se mi asi ze všech kočárků líbil nejvíc-červenej 😅

pecule
27. únor 2009

Ahoj,já jsem malýho vozila do 7měs.byl docela dlouhej a s fusakem už tam byl jen tak tak a začalo bejt i hezky tak jsem ho šoupla do sportáku at kouká na svět. Já mám Bébecar Stylo AT a na mě byl moc těžkej,ale jinak do terénu a pro větší děti je dobrej. Ted ho chci už prodat a koupit si golfky. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20681717&tab=3

yanna.o
27. únor 2009

paní tady má bebecar a vozila v něm každý den na procházky i 19měsíční dítě - v tom sporťáku. A musím řcít, že i jako sporťák vypadal prostě pěkně. Líp než můj houpací, který má podvozek klasicky křížený do jednoduchého X. Taktéž s ním jezdím už rok a půl, tzn. že to možné je a zcela v klídku 😀 Pevné sporťáky jsou stabilnější, ale nedá se říct, že houpací jsou nestabilní 😉 A taky je nutno zdůraznit, že jak které pevné sporťáky! 😎 Kočáry obecně mají tendenci se převracet víc, stojí-li na nakloněné rovině. Některé víc, některé míň. Některé bohužel hodně.. 😒 Bebecar sedačka na tom jejich podvozku se mi líbí. Jo.. a ta paní nekoupila golfky. Prý chtěla, ale pak nějak neměla důvod.. Nakonec furt jezdili v Bebecaru a furt a furt a furt.. a pak už nebyl kočár třeba vůbec.. 😀 😉 Bebecar je těžší než Inglesina a ten s natáčecími koly až moc na mě..

pecule
27. únor 2009

já mám ty natáčecí kolečka a je to lepší protože jinak by se asi po..... 😀 Malýmu je už 16měs. a chodíme pěškÿ a když jdu nanákup tak vytáhnu starý golfky,jsou dobrý ale vzhledově nic moc,tak 10let starý 😀 a která mamina by nechtěla bejt šmrnc 😉 Taky jsem si říkala že by si nechala ten bébecar ,protže než ho prodám tak už žádný golfky potřebovat nebudu a využijuty starý,no uvidíme.

yanna.o
27. únor 2009

pecule, jasně, vždyť s golfkami se počítá, ty koupí většina rodičů bez ohledu na to, zda mají houpací nebo pevnou kombinaci nebo i samotný sporťák.. Já jen že bebecar, ač je houpací, tak i jako sporťák je pěkný - hezčí než klasické houpací sporťáky 😉 Paní má ten pruhovaný - modro-hnědý (tak nějak.. 😀 ). A kdyby byl ten tvůj lehčí, tak by ses bez otočných kol nepo... 😀 To mi věř 😉 😀 Bebecary jsou pěkný 🙂

kurka
autor
27. únor 2009

ahoj pecule a kolik maly meril v tech 7 mesicich???

pecule
27. únor 2009

ahoj kurka,malej měl 71cm

pecule
27. únor 2009

vešel se tam ,ale hlavně už chtěl kouokat ven abez fusaku tam byl v pohodě a děti okolo toho 7-8měs.už dávaj do sportáku i dřív. A hlavně bych řekla že bébecar má dost velkou korbu proti jiným kočárkům,takže to bude ok.

kurka
autor
28. únor 2009

Jo jenze mi jsme vsichni vysoci a synovec mel v 6mes 76cm... ale dik za odpovedi.. Vim , ze je vozi ve sportacich , ale to ja nechci, proto chci velkou korbu

danca82
5. bře 2009

Máme Bebecar style at, je to ten bez natáčecích předních kol. Nevím, jestli ta natáčecí náprava k něčemu je, vlastně jsem jí ani nezkoušela. Kočárek jsme koupili z bazaru po jednom dítěti a zatím slouží krásně. Občas potřebuje promazat, ale to asi každý kočár.
Náš malý je červencový a není to žádný mrňous, v půl roce měl 72cm. Do korbičky se s fusakem od emitexu vešel, ale už musel mít pokrčené nohy. Kdyby mu bylo půl roku v létě, nebyla by velikost žádný problém. Ale koncem ledna jsme stejně přesedlali do sporťáku, prcek už se v korbičce vztekal, ležení bez výhledu ho už nebavilo 🙂