Kočár Bebetto Holland. Máte zkušenost?

germaine
30. pro 2010

Ahoj holky, máte některá zkušenost s Bebetto Holland? Původně jsem měla vybraný úplně jiný, ale po návštěvě baby krámku v Plzni, kde mají na tuto značku výhradní dovoz a dělají i servis, byl nám předveden...zdál se mi úžasně lehký, celkem dobře se s ním manipulovalo a manžovi se líbili nafukovací kola do terénu, proto jsme změnili názor....budu ráda, pokud někdo napíše, kdo ho má třeba doma...zajímá mě stálost barev, neb se mi nejvíc líbil v černé barvě a taky se trochu bojím, aby se mimi vešlo s fusakem v zimě do korbičky...

petaloudi
3. led 2011

@germaine já teda zkušenosti nemám, ale mám tento kočárek také v užším výběru. Takže mě alespoň potěšilo, že se ti s ním dobře manipulovalo a tak. Já ho totiž ještě naživo neviděla. Mají tam prosímtě v tý Plzni (předpodkládám, že máš na mysli obchůdek Chmelářová) i tu sportovní sedačku k tomu? Mě na obrázcích přijde taková nějaká divná, ale možná je to jen špatně nafocený. Si tam asi budeme muset udělat výlet, protože jsem tuhle značku zatím v žádném jiném kamenném obchodě neviděla.

germaine
autor
3. led 2011

@petaloudi Ahoj krám je správnej...oni totiž maj výhradní zastoupení, byli milí předvedli a zřejmě mě i přesvědčili od původního plánu koupit Dorjan Cross Country...ten byl težší i horší na manipulaci než Holland...sporťák jsem naživo taky neviděla, ale na netu mi připadá normál....hlavně za cenu 8500,- i s autosedačkou je to super...a myslím, že kdybys tam zavolala, že chceš jí vidět, tak to daj taky dohromady...Z Prahy je to do Plzně hodinka...

kpetra
3. led 2011

Ahoj
Kočár vypadá hezky, ale přijde mi, že sporťák má hrozně nízko boudičku. Aby se vám tam prcek vešel. My jsme takhle dopadli kdysi s kočárkem taky. V roce měl syn boudičku naraženou na hlavě. A to je drobek. Rozhodně bych ho nekupovala bez toho, že bych si pořádně tu sportovní sedačku prohlídla a pokud možno, tak vyzkoušela s nějakým dítkem. Přece jenom korbička je na půl roku a sporťák musí vydržet mnohem dýl.
Tady je více fotek : http://www.bebetto.pl/cz.html

germaine
autor
20. led 2011

Ahoj, někdo další, kdo má zkušenosti s Bebettem 😉 ?

petaloudi
12. únor 2011

Asi nikdo 😒 Já jen přidávám, že včera jsem ho byla omrknout u sousedů. Mají šestiměsíční dítko a v pohodě se zatím vejde do korbičky i s fusakem. I jinak jsou zatím s kočárem spokojený. Mají ten limetkově zelený a barvy zatím nejsou vyšisované. Pro mě má tenhle kočárek velký plus v tom, že je houpací. Moc kočárů to v dnešní době nemá... Já asi ještě počkám až na jaře vytáhnou sporťák a pořádně ho prohlídnu. Zatím mi sporťák ukazovali jen nenasazený na podvozek a vypadal hezky.

germaine
autor
12. únor 2011

@petaloudi Ahoj díky za info...u nás už je nejspíš rozhodnuto a bude v černé barvě 😀 do čtvrnácti dnů ho jedeme koupit.

krevca
2. srp 2011

Ahojky, můžete mi napsat, jaké máte zkušenosti s kočárkem bebetto holalnd po půlročním užívání. rozhodujeme se ještě mezi x-lander a dorjan... Díky

germaine
autor
7. srp 2011

@krevca Ahoj, tak musím říct, že mě pěkně se..., že jsem do něj šla. Možná, že jsme jen narazili na špatný kus, ale za mě rozhodně ne ! Měla jsem koupit Dorjan Cross Country, kterej měla ségra a já ho taky chtěla a nechala jsem se ukecat prodavačem, že tenhle byl mnohem lehčí, a lepší na manévrovatelnost, což se ukázalo jako pěkná blbost. Zaaretovaný přední kolečka jakoby plavou na chodníku, kterej není úplně rovnej (což u nás není asi žádnej) a zatáčí do stran ☹ prostě je celej naprd a já jen čekám, až malej vyroste a půjde z domu (což bude za chvíli máme doma otesánka). Radím v žádném případě nekupovat, za ty prachy vypadá dobře, ale to je tak všechno 😠

ivcal
7. zář 2011

já mám špatnou zkušenost s Bebettem Solaris, používáme ho 4,5 měsíce a vážně uvažujem o tom, že si necháme vrátit peníze. Už se na něm pokazila snad každá část, lemování, brzda, špatná aretace koleček, a spoj u trubek, které se při složení kočárku oddělí, začíná špatně držet při zvedání kočárku např. na obrurbník. Jestli mi rozumíte. Je tam asi 0,5 cm mezera, ale možná to tak má být, možná se už nezvětší. Na druhou stranu je tenhle kočárek lehký a úžasně skladný, vešel se nám celý i s postýlkou do kufru osobního auta, když jsme jeli na dovolenou. Taky jsem ho koupili v Plzni u Chmelařů, podle mého názoru jsou to hodně dobří obchodníci, tím nechci říct, že by lidi nějak podváděli, prostě to umí prodat. Koneckonc. Kočárků Bebett jezdí po Plzni i Rokycanech relativně hodně (nato kolik je výrobců kočárků)

germaine
autor
7. zář 2011

@ivcal No já jsem se už smířila, že jinej kočár nebude..navíc máme obříka a ještě 5 cm a s korbičkou končíme, a už jsem koupila jinej sporťák, takže uvidíme ale nejspíš půjde z domu....U Chmelařů mě vytočili už tím, že první reklamaci (s kolečkama) manžovi ani nenapsali do záručáku, takže je jako novej...(po třetí reklamaci by museli vrátit peníze) a nejspíš proto to neudělali, asi maj zkušenosti s hodně reklamacema na Bebetto....jsem naštvaná sama na sebe, že jsem se nechala zlanařit do Bebetta....

ivcal
7. zář 2011

jo, přesně, včera jsem si taky všimla, že nám tu první reklamaci nenapsali do záručáku, takže podle papíru máme taky plně funkční. No, jsem zvědavá, jak dopadneme s tou druhou reklamací. Vy jste ho reklamovali jenom jednou?

germaine
autor
10. zář 2011

@ivcal Jo, jen jednou spravovali vadný kolečko, manža za 2h přijel, ozkoušel a bylo to stejný, tak jel za další hodinu znovu, to už bylo spraveno a prý, že to nemá cenu, že to nic nebylo...no kdybych tam byla já, tak jsem neodešla dokud mi to tam nenapíšou, on se nechal ukecat, koukám, že to je u nich běžná praxe 😠 tohle bylo po týdnu ježdění. teď je teda už jakžtakž v pořádku, ale vady, kvůli kterejme mě absolutně vytáčí....vadí mi celkově ty přední aretovávací kola, to je na pytel..to kdybych věděla, pořídila jsem normál pevný kola, dále jezdí k jedný straně, takže furt musíš táhnout silou, pak se mi rozpáral kus ve švu, to jsem zašívala v ruce a ještě mě točí, že bouda v najnataženější poloze není úplně natáhnutá, ale jakoby povolená ☹ prostě mě neuvěřitelně sere, ale manža nechtěl povolit jinej, třebas starší, tak to už doklepeme a pak hurá...spíš jsem zvědavá, za kolik ho potom prodam 😢 šunt jeden.

ivcal
20. zář 2011

Tak nám 2. reklamaci vyřídili za 1 den. Tentokrát tu reklamaci napsali do záručáku sami od sebe. Švi tentokrát nezašili, jen nějak zakončili, aby se dál nepáralo. 😖 Brzdu opravili a doporučili promazávat často celý kočár, brzdy, kola, veškerá spojení. 😔 Tak jsem zvědavá jak to dlouho vydrží. Dávám tomu 2 měsíce.