Kočár Bebetto Magnum. Máte zkušenost?

martinavot
5. dub 2010

http://www.bebetto.pl/cz.html
Ahojky všem, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost s tímto kočárkem nebo jestli není někde k vidění a ozkoušení? Barvu ještě vybranou nemám,ale hodně se mi líbí.
Díky za odpovědi.

martinavot
autor
6. dub 2010

Kočárek je asi novinka, na našich stránkách jsem ho ještě nenašla nebo jsem špatně hledala. 😖

roboss
6. kvě 2010

Ani ja som ho tu ešte nenašla a celkom dobre vyzerá. S tmavým podvozkom je veľmi pekný. Aj poskladať sa dá super, zaujímavé kolieska. Len je otázne ako to je s kvalitou spracovania a kvalitou látok. Videli ste ho už naživo?

moflika
1. čer 2010

ahoj,
aj ja som našla na internete tento kočík a celkom sa mi pozdáva.Je to vraj novinka,luxusný kočík za primeranú cenu,ale viac neviem.Tiež by som bola rada počula neaky názor naň.Takže dúfam,že sa niekto ozve.

mucinka15
7. čer 2010

ahojte, baby.. no ja ho mám už objednaný, aj som mala ho možnosť vidieť naživo 😉 no ja som bola z neho celá happy... teraz ku koncu júna by som ho mala mať doma, tak dám ešte vedieť... skúšala som ho aj tak že som tam posadila môjho malého, už skoro 3 roč. 16 kilového a vozila ho a super ľahučko išiel, čo som bola prekvapená sa tam ten môj ešte zmestil... látka vyzerá byť kvalitná.. vanička aj športová časť sa ľahko naklikáva aj sa super skladá.. zatiaľ som nenašla žiadne chybičky, uvidím, keď s ním budeme jazdiť 😉

zuzuuk
2. zář 2010

ahojte. Ja som ho mala možnost vydiet dnes na živo a poviem vam že sa mi zapačil po kazdej stranke čo mi predviedla.
Uvažovala som nad Espiro-Atlantik ale ked som zbadala Magnum tak premyšlam ze ho vezmeme.

ladydi7
4. říj 2010

Ja ho už mám doma, sme ho poskladali, ľahko skladateľný, veľmi pekný, aj kolieska sú dosť veľké a nafukovacie.
V zime by mal mať premiéru, tak dúfam, že s ním budeme spokojní 😉

laura033
12. říj 2010

ahojte mate niekto uz odskusany ten kocik?? aky je tomaterial ako sa s nim chodi???

laura033
12. říj 2010

ahojte mate niekto uz odskusany ten kocik?? aky je tomaterial ako sa s nim chodi??? kde ste ho videlii na zivo?

sonicc
15. říj 2010

ahojte
chcela som vas poprosit ci by ste sa mohli ozvat tie ktore uz kocik pouzivate ako ste s nim spokojne... dakujem 🙂

laura033
18. říj 2010

ahojte to vazne nikto nemate skusenosti s tymto kocikom ak mate tak prosim napiste aj do posty ak nechcete takto dakujem

nika323
2. lis 2010

@laura033 Ahoj kočík bebetto magnum používam už 5 mesiacov a som s ním veľmi spokojná, je ľahko ovládateľný, ľahko skladateľný, elegantný, látka je veľmi kvalitná a dá sa ľahko vyčistiť či už navlhčeným obrúskom malý fľačik alebo keď ide o pranie tak sa dá celý ľahučko rozobrať...v zime by nemal byť problém pretože kolesá sa môžu zaistiť, potom ide veľmi ľahučko, mám ho odskúšaný aj na fakt zložitom teréne a prešli sme ho bez problémov...jedinou nevýhodou je, že taška sa dosť často odopína ale len keď je viac zaťažená, no ale neviem ako je to na iných kočíkoch, takže za vadu by som to ani nebrala ... takže tento kočík môžem len odporučiť, pretože ja by som ho nemenila...A ešte za najväčšiu výhodu považujem to, že športová časť sa dá otáčať, čiže keď chceš môžeš mať dieťatko otočené k sebe a vidieť naňho... 🙂

laura033
5. lis 2010

@nika323 je si ma potesila🙂 este prosim ta kde si ho kupovala ??na nete alebo v kamennom obchode??a farba sa podoba tej co je na nete??

nika323
24. lis 2010

tak to som rada, že som ťa potešila 🙂 kupovala som ho v obchode, pretože vtedy nebol na internete veľmi dostať asi iba na jednej stránke a aj to bolo cenovo nevýhodnejšie....ja mam čierno biely a je úplne ako na fotke z netu iba s tým rozdielom, že konštrukcia nie je šedá ale tiež čierno biela prispôsobená k vaničke a športovej časti... 🙂

zivika
12. led 2011

neviete mi poradit, kde v bratislave by som mohla zohnat tento kocik? nemozem ho najst ani na nete, tak neviem...

maricom
6. únor 2011

ahojte babenky, chcela by som vás poprosiť, v ktorých obchodoch je napredaj (nie net) chcela by som ho "ošacovať" v skutočnosti 🙂 našla som zatiaľ Aladin - je v Hlohovci, či je na predajni som zatiaľ nezisťovala. ďakujem
na nete je aj na e-kociky.sk aj v tom aladin.sk

lucinika
18. čer 2011

Ak mozem poradit tak jeho kupou si narobite len starosti. Pouzivali sme ho 7 mesiacov a po nekonecnych reklamaciach sme ho museli vratit. Bol otrasny,konstrukcia nie je pevna takze ked je babatko starsie a vacsie kocik je nestabilny,taktiez labilitou konstrukcie utekal do jednej strany a odisli nam na nom i brzdy. Ked sme mali vanicku bolo to ako tak fajn - az na to ze potah sa stale vyvliekaval ale to som ako tak preglgla ale ked mal maly 6 mesiacov a nasadili sme sportovu cast chcelo sa mi plakat! Nanoznik na kocik absolutne nesedel,strieska bola labilna,a priestor pre babatko nebol vobec dorieseny pretoze pri nepriaznivom pocasi by don z boku prsalo pripadne fukal vietor. A k tejtaske sa ani len nevyjadrujem,nosila som v nej flasu pre maleho,jednu plienku,obrusky a sem tam kremik a stale sa rozopinala... Teraz ideme kupovat novy kocik a doteraz si vycitam ako sme naleteli pri tom prvom :(

ivcal
18. črc 2011

já už 3 měsíce používám Bebetto solaris. Je krásnej, praktickej, lehoučkej a za dobrou cenu. Jenže po 2 měsících jsme ho museli reklamovat. Začalo se u něj i u autosedačky párat lemování z tenoučké látky. Naštěstí s reklamací nebyly problémy, dokonce nám i na dobu reklamace zapůjčily náhradní díly. Nevim jestli to dělá jen solaris nebo i jíný druhy.

vlado_179
7. zář 2011

mame kocik Bebetto Magnum asi 10 mesiacov. Jediny problem je nozna brzda, ktora sice zabrzdi, ale odbrzdenie je problem, zasekava sa. Byvame v narocnom terene, kocik dostava riadne zabrat. Mozem len odporucit - pokial vyrobca urobil nieco s tou brzdou...

ivcal
20. zář 2011

Vlado tkus brzdy namazat olejem WD. To nám poradili se Solarisem.

chris7711
3. lis 2011

Ahoj. Prave som docitala diskusiu. Uvazujem o kupe Bebetto Magnum, no prispevok od lucinika ma velmi vystrasil. Mate niekto este aj dalsie skusenosti s tymito kocikmi? Moze sa predsa stat, ze jeden vyrobok je jednoducho nepodarkom, ci? 😒

sija77
16. lis 2011

Ahojte, hľadám recenzie na Bebetto Magnum Vertigo, veľmi rada by som si ho pozrela naživo, nielen na nete. Neviete náhodou, či ho predáva nejaká predajňa v Bratislave? Ak nie, ste niektorá z majiteliek tohoto kočíka v BA? Ak áno, mohla by som sa s tebou stretnúť vrámci tvojej prechádzky Blavou, aby som ho videla naživo? ďakujem za odpovede

paula123
12. bře 2012

Ahojte mám ten kočík 4mesiace a je to jedna katastrofa. Všetko tam vŕzga, prvá prechádzka bola asi taká, že mi odpadlo predné koleso a to sa nestalo raz. Brzda sa zasekáva a v kolese dačo klepoce. Dieťa sa tam poriadne ani nevyspí, lebo ho budí vŕzganie a klepotanie takže tá konštrukcia je jedna hrôza. Neodporúčam

klidduse
4. únor 2013

@paula123 Dobrý den, mám stejné zkušenosti.

78adulienka
24. dub 2013

Ahojte mam ten kociar je krasny ,lahucky dobre ovladatelny,ale pouzivam ho este len treti tyzden a uz musim menit predne kolieska .Kociarik som kupila od istej pani ,ktora ho skoro ani nepouzivala kedze mala druhy no jedno koliesko uz menene bolo. Kociarik je vazne peknucky no ak si ho chcete kupit odporucam poriadne si skontrolujte kolieska .

martinka_mm
27. dub 2013

Ahojte, ja tiež tento kočiar neodporúčam! Ako už bolo spomínané, brzda sa zasekáva, keď chcem kočiar odbrzdiť musím dto toho riadne kopnúť, vŕzga na tam kočiari snáď všetko, čo vŕzgať môže.. na chodník s tým vyjsť je problém, veľmi ťažko sa s ním manévruje, jedno koleso je po 5 mesiacoch používania vykrivené...no je to jedna veľká katastrofa! Jediné čo je na ňom dobré, že hlboká vanička je ozaj dosť dlhá a priestranná, inak ja by som ho neodporučila nikomu. My ho ideme reklamovať, uvidíme ako dopadneme..Mám bebetto aquarius, moja známa si kúpila bebetto magnum a ide ho reklamovať tiež z tých istých dôvodov.

stapok
27. led 2014

ja vám odporúčam kočík S-line od adboru je geniálny bez chyby bez reklámácií, nádherné farby, luxusne moderný, vysoký.
Používala som ho 1,5 roka a ešte ho predám dalej.

mercedes290
28. bře 2014

@78adulienka mozem sa spytat co ste mali s kolieskami na tom kociku,odpadavali alebo??

78adulienka
11. dub 2014

nie neodpadavali ,ale dosť to rezonovalo,klepotalo ono to tak pôsobilo ako keby mali každu chviľu vypadnuť ,počas prechadzky sa mi triasol kočiar ,dieťa nema šancu kľudne spinkať ,ked sme to menili už to bolo oki,ale dali sme uplne ine kolesa

marcelasandrika
29. čer 2014

ja ma tieš Bebeto Solaris a som snim max spokojna lepsie som ozaj nemohla mať,uplne super,žiadne problemi som snim nemala.čo som rada,sice som ho malo použivala vajičko len 2x hlboka čast 5mes:a športova tieš asi 5 mes mame teras golfovy a ten je super ked už mala v 1 roku chodila.Ja možem tento kočik len otporučat 🙂

heian
20. led 2015

@78adulienka a môžem sa opýtať, kde ste zohnali tie iné pasujúce kolieska? pretože už týždeň vypisujem po všetkých firmách a eshopoch a nikde ich nemajú. ďakujem krásne