Kočár Brio Go 2010. Moje zkušenost

vendulka33
7. srp 2011

Ráda bych se podělila o zkušenosti s kočárkem Brio Go. Koukala jsem, že moc příspěvků tu není, tak snad to někomu pomůže při rozhodování. Kočárek máme jen krátce a používáme sportovní nástavbu, ale už teď mohu říct, že kočárek je naprosto perfektní. Na první pohled vypadá malý, ale opak je pravdou (můžete si i poměřit a rozměry vás příjemně překvapí)! Naše 13.měsíční dcera se v kočárku úplně ztrácí a to není žádný prcek. Má tam neuvěřitelně místa, věřím, že v tomto kočárku může sedět i 4leté dítě. Sedačka jde velmi snadno otočit po i proti směru jízdy a na stabilitu kočárku to nemá žádný vliv. Boudička je obrovská a jde nastavit do různých poloh. Ocenila jsem i netradiční pásy - kšíry, které jsou pro naší dračici to pravé, protože se v nich může krásně pohybovat po kočárku a nikde jí nic neškrtí. I madlo je daleko lepší než u ostatních kočárků. Nákupní koš je obrovský a rukojeť velmi příjemná a snadno polohovatelná. Nejvíce unešená jsem z podvozku. Měla jsem strach z těch malých předních koleček, jestli zvládnou městskou dlažbu, ale pro tento kočárek to není žádný problém. Žádné drncání nic takového! Jede naprosto hladce. Necítíte žádné nerovnosti i proto že kočárek je dokonale odpružen, jde s ním dokonce i houpat! Naprosto úžasné. Přední kolečka jsou s aretací, což způsobuje u nějakých typů to, že se kolečka za jízdy třepotají a znepříjemňují jízdu. U Bria Go to nehrozí. Zatím jsem nezpozorovala jediné zatřepotání. O tom, že je kočárek lehoučký jako pírko asi ani nemusím mluvit, to určitě každý ví (ten kdo se o tento kočárek zajímá). Skládání jednoduché a elegantní. Kola jsou celogumová, ale měkká a prý se nikdy nesjedou - to zatím nemohu posoudit.
Mohu srovnávat pouze s kočárkem Mutsy 4rider single spoke a to je nesrovnatelné! Brio Go je o 100% lepší! Mutsy má problémový podvozek - přední kolečka se za normální chůze tak třepotaly, že se nedalo normálně ject. Rozčiluje vás to tak, že vám to otráví celou procházku s miminkem. Už bych ho nechtěla a ani bych ho nikomu nedoporučila. Mají ho další tři mé kamarádky a dvě už ho po necelém roce užívání reklamovaly. Jedna dokonce 2x! Ten samý problém - přední kolečka. Na tom už asi něco bude. Měli jsme rok výroby 2010.

svoba
11. dub 2012

@vendulka33
taky o něm uvažuju. je dobrý i do terénu?

eevulle
10. črc 2014

@vendulka33 jak jste byla spokojena se sportakem na spani? Nejde do lehu...když mimco chce spat na boku, tak to moc nepujde, ze? Jak hodnotite ten pololeh? Mam z nej obavu. diky.

ijoola
16. črc 2014

Malé je dnes přesně jeden rok a sporťák používáme zhruba od jejích 6 měsíců. Od malinka je zvyklá přes den spinkat venku v kočárku. Nikdy jsme s tím "pololehem" problém neměli. A popravdě on ten, jak říkáte "pololeh", vypadá zvenku hůř než je 🙂 uvnitř mi to ani nepřijde a spí tam moc ráda.