Kočár Brio Go, Stokke Xpl., Bugaboo Cam., Concord Fus.?

colby
20. únor 2010

Nemůžeme si vybrat. Chtěla bych znát i Váš názor i Vaše zkušenosti. Dekuju 😉

colby
autor
20. únor 2010

a nebo ještě mura 4?

kacka.l
20. únor 2010

Stokke xplory- se mi líbí design, ale funkčnost už ne, já nevím, ale třeba nákupní košík, i když nejdeš nakupovat, leckdy je malému horko a ta k svlíkám bundu a šup s ní do koše.Dle mě je to vyloženě městský kočár, já mám tank GT3 a ve sněhu má i on problém, natož tenhle, ale možná se mýlím.

Brio go- se mi nelíbí.

Bugaboo je pěkný, jen se mi nelíbí to celé polohování, naklápěcí sedačka.
Nejvíce se mi líbí ten concord. 🙂 🙂

colby
autor
20. únor 2010

kamarádka má právě casualplay S4 a i s nim to neni zadna sranda v tom snehu vozila jsem ji maleho a myslela ze se zblaznim, hlavne vyjet na chodnik ...... mozna je to o sikovnolsti ale tohle je muj nazor .... prave nu, ze si nedokazu predstavit jak budou jezdit v zime a aby tam nebylo mimco narvane .... 🙂 🙂

lulii
21. únor 2010

Colby, z tohodle bych ti doporučila 100% brio go, pak concord fusion, ostatní bohužel ne. Na Brio už mám zálusk, detailně ho zkoušela a je to pro mě nej kočárek. U mě splňuje naprosto všechny požadavky 😉 A dobrý je, že u nás ho moc lidí nemá, což je pro mě taky plus 😀

holesov
21. únor 2010

Brio go se mi zdá moc malí,je strašně uzky,kamarádka ho má asi pul roku a už se ho snaží prodávat,syn se jí tam nevleze a už vubec ne s fusakem,,, je strašně uzký,mě se tedy nelíbí vubec... muj názor

colby
autor
21. únor 2010

Mě se tyhle kočárky líbí vzhledem, některé jsem mela v ruce ale v obchode se ty jizdni vlastnosti tolik nepoznají. Děkuji všem ..... 🙂 🙂

colby
autor
21. únor 2010

jinak lulii: uz jsem se s par lidmi bavila a maminky co cekaji miminko na nej taky koukali a mají ho v seznamu 🙂

colby
autor
23. únor 2010

tak vám pořád nevím nemuzu se rozhodnout 🙂

beruskanula
23. únor 2010

colby: tak já kdybych si měla vybrat z těch kočárků, co tady píšeš, bych volila brio go 🙂 ... my se rozhodvali mezi joolzem a briem a brio nakonec vyhraje 😀 🙂

lulii
23. únor 2010

colby, dneska jsem se zase byla podívat na kočárky a zase velmi detailně jsem zkoumala concord fusion a brio go. Oba dva jsou fakt krásné, co si budeme povídat 😀
Ale concord má pár nedostatků, pro mě docela důležité. Ten neopren se prý zatrhává, dělají se tam dírky, mezi opěrkou na sezení a tou stříškou jsou 2 díry, do kterých bude 100% foukat a půjde na mimi zima. Opěrka zad se polohuje pomocí pásků (brio také, ale má to mnohem víc vychytanější 😉 ), které zachvíli přestanou fungovat jak mají, protože přezka praskne a mimi když se opře, tak si automaticky lehne (prostě to nedrží), nedá se otočit sedačka čelem k mamince (mě by to teda tolik nevadilo), přístup ke košíku je docela složitý. A ta kolečka se časem prý tak opotřebují, že je potřeba koupit nové. A vůbec nepruží. Jsou to takové "maličkosti", sice je pro mě concord pořád super kočárek a pořád budu nad ním uvažovat, ale u bria jsem fakt žádné nedostatky neobjevila. Každá maminka si ho moc chválí a to, že je úzký, to není pravda, jen to tak vypadá. Takže za mě: BRIO GO 😀 Proč si kupovat kočár, u kterých ty nedostatky jsou, když vím, že je tu kočár, u kterého jsem nedostatky zatím neobjevila (samozřejmě nějaké určo budou). Takže ti přeju moc moc moc štěstíčka při výběru kočárku, ať už si vybereš jakýkoliv 😉 Snad jsem ti aspoň trošičku pomohla 🙂

bredmax
23. únor 2010

colby tak přeju šťastnou ruku při výběru 🙂

brio se mi nelíbí vzhledově,jinak nemůžu posoudit, bugaboo mi přijde děsně nízký 😖 concord mám doma a zatím spokojenost,ale taky jsem dlouho zvažovala pro a proti,bála jsem se tý neopren stříšky a teď si jí moc chválím i v dešti,sněhu 😅 košík při hlub korbě přístup fakt nic moc,ale klasický nákup rohlíky atd. tam dám a přitom tam mám pořád i pláštěnku 😝 a velké plus super lehký,nádherně se s nám jezdí,zvládám jednou rukou v pohodě🙂
sporťák zatím vyzkoušen nemám 😕

colby
autor
25. únor 2010

HOlky moc vám všem děkuju ted jsem opet na vazkach znam vase nazory a zase si nemuzu vybrat horsi je ze se ani s pritelem neshodnem 🙂´kdo by to byl rekl ze kocarek bude neco tak tezkeho .... moc vám všem děkuji jste zlatíčka

lulii
25. únor 2010

Colby a jaký u vás teda vede? 😀

colby
autor
28. únor 2010

já nevím je to tezke, byla jsem ted v praze v anna&viktorie .... koukala jsem zkoušela jsem vyptávala jsem se ale nevím pořád jsem na vážkách a to se mi jeste libil joolz 😀

lulii
28. únor 2010

colby 😀 😀 😀
Tak to budeš mít fakt těžký 😵

colby
autor
28. únor 2010

to mi povidej 🙂 a takhle to ke ve vsem 🙂 porad nevim a ani s pritelem se neshodnem, uz jsme toho tolik okoukali a nevíme ..... 😀 takze zase průser

veronika1602
28. únor 2010

Stoke se mi nelíbí po funkční stránce vůbec, kamarádka ho má, no ... kvůli desingu, na výlety po městě na kafíčko, ale jinak do terénu už mají jiná vozítka 🙂 Brio je novinka a neznám. S Concordem jsem měla tu čest hned po našem Jané Slalom, ale stejně přes léto Bee a teď Cameleon... nedám na něj dopustit, z mnoha důvodů 🙂

colby
autor
1. bře 2010

Veronika1602: a povis mi nejake ty duvody? 🙂 mame v tom proste madlajz potrebovali by jsme je nejak dat dohromady od kazdyho trosku 🙂 aby jsme meli to co chceme 😀

colby
autor
5. bře 2010

Tak porad a porad dumáme a porad a porad netusime 🙂 ctu tu kazdou chvilku nazory na vsechny rouzne kocarky a je to tezsi nez jsem si myslela ☹

beruskanula
5. bře 2010

colby: jj, je to těžký vybrat kočárek 🙂 , aleuvidíš, určitě vybere ten pro vás nej 🙂 pro mne je při výběru důležité, aby se v kočárku dětátko cítilo dobře, pohodlne, takže třeba my jsme hledali s velkou prostornou korbičkou, čtyřkolák, aby se vešel do výtahu a ještě mnoho kritérií....každopádně je třeba si kočárky "ošahat" přímo v krámě 🙂

brio: ten budeme nejspíš kupovat my - rozhodovali jsme se mezi ním a joolzem,ale je větší 🙂

stokke: zajímavý design... mne se nelíbí ta řídící tyč že zasahuje do korbičky, je teda pravda, že na mne působí tak, že bych měla strach, že korbička může spadnout - ikdyž to je jen můj pocit, ale tuším, že někde jsme četla zkušenost jedný uživatelky, že když foukal vítr, připadalo jí, že korba ztrácí stabilitu, nevím....

bugaboo: na mne je nízký.... ale vím, že je dost oblíbený 🙂

concord fusion: korbička mne připadá ne moc velká, jinak je mi sympatický

s´kdybych si vybírala z těchto kočárků, tak zvolím brio, a kdybych pominula brio - protože jsme už por něj rozhodnutá, tak z těch zbývajících tří bych brala concord 🙂

colby
autor
7. bře 2010

Dekuji ti moc 🙂´vypadá to že mám zas o čem přemýšlet 🙂 me se brio taky libi jen semi moc nelibi rukojet

beruskanula
7. bře 2010

colby: ta rukojet je specifická 🙂

no určo pak písni, jak jste se rozhodli 🙂

ivika18
7. bře 2010

colby, já bych z těchto 4 brala nejspíš ten Concord.
Na Brio se mi moc nelíbí design podvozku a madlo před dítětem na sporťáku mi přijde vysoko,
Skokke se mi nelíbí vůbec, ale to je jenom můj osobní názor a o tom že je nestabilní, jak píše Beruskanula, jsem taky někde četla.
Bugaboo se mi líbí, ale nenašla jsem, jestli je na sporťáku polohovací opěrka na nožky, pokud by mimi mělo spát "v sedě", tak bych do toho nešla.
Takže mi zůstal ten Concord, který sice nemá otočné sezení, ale to na svém kočáru taky nemám a nechybí mi. A korbička je sice o 2, 3 cm menší než u těch ostatních, ale to se mi nezdá až tak závratný rozdíl.

colby
autor
8. bře 2010

Jesta jsem dneska koukaola na Jané unlimited/rider 2010 co myslíte? Máte s ní někdo zkušenosti?

colby
autor
8. bře 2010

ten kočárek je nádhernej, až na tu korbičku, líbí se mi že se dá otáčet po i proti směru jízdy dá se polohovat madlo a je proste krasny ... ale bohuzel jen z obrazku ..... jeste jsem ho nevidela ani ve skutecnosti mate nekdo foto?

ivika18
8. bře 2010

Colby, zkušeností s ním moc nebude, teprve má v březnu dorazit do ČR. Jinak vypadá jak Concord, vylepšený o to otočné sezení a asi pevnější konstrukci. Korba mi připadá jak z jiného světa, ale prý na něj jdou i starší kolekce, tím pádem by měla jít i korba Concord Proton, tak by to šlo docela pěkně zkombinovat. Tak záleží, kolik času ještě máte na výběr kočárku, jestli dost, tak by asi stálo za to počkat až s ním někdo bude aspoň chvilku jezdit 😉

colby
autor
9. bře 2010

ivika18 jeste mame celkem dost casu 🙂 asi si na nej pockam a budu kombinovat .... prijde mi jak kombinace tech vsech co se mi libi konence nejaky kompromis 🙂

colby
autor
15. bře 2010

tak konecne se ten kompromis nasel 🙂 janě ulimited/rider ten potrebujeme 🙂

colby
autor
23. bře 2010

Zacalo teploucko a spoooousta maminek jezdí s bugaboo, brio, a stokke .-)