Kočár Britax B Motion, máte zkušenost?

vpb
9. bře 2014

Dobry den, chtela jsem se zeptat, jestli nekdo nema zkusenosti s timhle kocarkem. Vysel nejlip v hodnoceni dTestu a je hezky. Jen cekam miminko v srpnu a pak me ceka dlouho mimco ve fusaku. Na internetu jsem zjistila, ze korba je sirka je 32 cm. Neni to malo? Dejte vedet, jestli s kocarkem mate zkusenost a jestli se nemam ci nemam strachovat. Uvazuju jeste nad Dorjanem a ten ma korbu sirokou 44 cm. Zajima me vas nazor, diky

daisy27
14. kvě 2014

Dobrý den, taky bych se ráda zeptala, jestli má někdo zkušenosti s kočárkem britax b-motion. Uvažujeme o koupi trojkombinace. Byli jsme se na něj podívat v obchodě a některé věci se mi nezdály. Ikdyž vyhrál v testu d-test. Korbicka i nacvaknutá autosedačka se mi zdála, že se při pohybu příliš houpe. Lze s tím kočárkem vyjet alespoň do pražského lesoparku? Nepředpokládám, že s ním bude jezdit po lese, ale zdál se mi málo stabilní. Není korbička příliš malá? Do kolika kg se tam dítě vejde? Potom ta síťka u sporťáku, nesvítí příliš sluníčko do kočárku?A také se mi nezdá polohování nožiček pokud tam dítě leží, tak pak vzniká prohlubeň pod nožičkama..Je možné na něj koupit nanožník i od jiné firmy?ten jejich originál je příliš drahý. Líbí se mi na něm, že je leký a dobře skladný, máme totiž malé auto. Díky za jakekoliv informace.

lana.r
14. kvě 2014

Ahoj, kočárek mám koupený, ještě nevyzkoušení, mimi se má narodit v červenci 🙂
U mě zvítězilo snadné skládání a že se mi vejde do kufru mého pidi auta 🙂 Korbička je jen pro malé miminko, ale chápu tvé obavy.

luciafff
18. čer 2014

Holky taky bych ráda znala Vaše postřehy. Miminko se mi má narodit začátkemi listopadu a brala bych ho jako trojkombinaci. Jen mám obavu jestli se mi tam mimi aspoň do toho března vejde ... Zatím se mi líbí ze všech nejvíc. Hodně mě potěšily i holky na emiminu, že polohování nožiček jde parádně vyřešit dokoupením této podložky...
http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/ma...
Líbí se mi i Dorjan, ale vím, že bych ho na roce jako většina mých kamarádek měnila za něco lehčího ...
Budu ráda za každý postřeh 🙂