Kočár Cam Cortina X3. Máte zkušenost?

nasticka
6. dub 2007

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem CAM Cortina X3 evolution? je to můj favorit, ale když koukám po bazarech, tak ho nikde nevidím - to se vůbec neprodává? nebo je tak dobrý, že si ho maminky nechávají? 🙂 kdybste někdo měl nějaké reference (dobré nebo zlé) ráda si je přečtu.. Chceme koupit celý komplet (sport+korba+sedačka) vypadá moc pěkně a i se s ním výborně manipuluje, korbička mi připadá i docela rozměrná (budeme rodit v červnu, tak bychom už na zimu možná mohli i na sporťák..) a vše se dá nasadit po i proti směru jízdy..fakt moooc pěkný a šikovný kočár, jen mi chybí nějaké ohlasy z reality..přece jen výrobce toho naslibuje a nakecá a za půl hodiny v krámě taky nepoznáte, zda se nezorvrzá po měsíci provozu...

paaaja111
9. dub 2012

@martyskac Já o něm taky uvažuji. Založila jsem diskuzi, ale zatím se nikdo moc nepřidal. Asi tím, že je to novinka. Dneska jsem hledala nějaká videa na stránkách výrobce a docela mě překvapilo, že ten kočárek tam vůbec nemá v nabídce, ani v katalogu na rok 2012. Všechny jsou, jen ten Dinamico ne.
Už si se na něj byla dívat v obchodě??

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kocarek-...

martyskac
10. dub 2012

Ahoj paaaja111 , dík za info - taky jsem najela na jejich stránky i katalog 2012 a kde nic - tu nic ... ? V obchodě jsem nebyla - chystám se co nevidět, jsem z východních čech a mám pocit, že ho ani v Hradci Králové nemaj, spíš se chystám do Pardubic, nebo pak Praha ... ? Uvidím... Teď hlavně řeším, jestli jsou lepší tři nebo čtyři kolečka ???

podvedeny_od_simcika
16. říj 2012

Pro @gabka32 :

Prodejce www.autosedacky-kocarky.cz - pan Petr Šimčík používá podvodné praktiky - nekupujte u něho!!!

Sám jsem se u nich nachytal nákupem autosedačky.

Další zkušenosti s tímto pánem jsou zde:
http://petr-simcik.blog.cz/0809/jak-se-snadno-n...
http://jinepravo.blogspot.cz/2007/07/osobn-spis...
http://www.miminet.cz/clanky.php?id_rubriky=8&i...

gabka32
17. říj 2012

@podvedeny_od_simcika nechápu proč mi píšešte upozornění.... ani si nepmatuji kdy jsem v této diskuzi přispívala... možná jsem zmínila, kde jsem kočárek koupila, ale je to už téměř 5let, s dodáním žádné problémy nebyly, reklamovat jsme nemuseli a kočárek už ani nemáme 😉

lous
13. pro 2012

Ahoj holky, poradite mi, jak u Cortiny Cam Evolution X3 sundat potah z autosedacky? Jde o to, ze uprostred, jak je zapinani, neprojde to tou dirou, tak nevim, jak to sundat, jinde asi neni problem.

misickaf
31. led 2013

holky vejde se Cam Cortina do klasického panelákového výtahu?

reny01
22. bře 2013

JO JÁ MÁM 😀

lucifer1987
22. bře 2013

taky ji mám 🙂

miselinka2
18. črc 2013

@misickaf my bydlíme v panelaku a vejdeuplne vn pohode

kotito
13. srp 2013

Holky máte některá zkušenost a autokitem?

prcekverunka
25. zář 2013

Holky, jak se jezdí s Cortinou - tříkolkou? Myslím hlavně co se týče stability a jak se s ní jezdí v zimě ve sněhu...? 🙂

jarunkaxyz1
25. zář 2013

@prcekverunka - já jsem s ní docela bojovala - výhoda je velká korbička, ale to třetí kolo bylo pro mě naprosto nepraktický a nestabilní, jak v zimě, tak třeba sjíždění nepravidelných šikmin, chodníků atd....už bych o ní nešla.

prcekverunka
26. zář 2013

@jarunkaxyz1 A myslíš, že to byla chyba přímo Cortiny nebo obecně trojkolek?

ajina17
26. zář 2013

Měli jsme na ségru a za mě je to super kočárek 🙂 a lituju, že jsem do něj ted při malim nešla...bezvadná manipulace, třetí kolečko nebyla žádná překážka 🙂 a hlavně je lehoučký 🙂

romca05
26. zář 2013

@prcekverunka Já v tomto kočárku vozím už druhé dítě a musím říct, že kdybych si na dceru chtěla pořídit nový kočárek, tak jdu znova do Cortiny, ten co mám bych vyměnila jen kvůli krásnému novému designu 🙂 Se stabilitou ani manipulací jsme nikdy neměli problém, ve sněhu jsme vždycky projeli vše. Já na něj opravdu nedám dopustit 😉

prcekverunka
26. zář 2013

@romca05
@ajina17 Supeeer, moc děkuji za názory. Rozhodnu se, až ho uvidím na živo a vyzkouším, ale je to velký favorit 😉

jarunkaxyz1
26. zář 2013

Myslím, že to bylo v trojkolce, jsem z Prahy a docela jsem pohořela i na eskalátorech, prostě se s tím strašně blbě manipulovalo. I ti, co mě ke kočárku přemlouvali, jak je krásnej, se pak i chvilkovým řízením zhrozili.....myslím třeba v široké rodině...hezkej esteticky je, ale já už bych dala přednost čtyřkolovým.

sajax
15. únor 2015

Holky máte u Cortiny u vajíčka koupenou základnu?

gilian2
20. črc 2015

@nasticka : Ahojky, mám cortinu druhým rokem a jelikož jsem mezi tím vystřídala již spousty kočárků, tak teď na druhého cam stále zůstává...Byl s námi od začátku do konce🙂 Plusy: vysoká korba-vhodná pro vysoké mamči, v nynější době dělají korby čím dál nižší a to by mě mohlo se muset ohnout až k zemi 🙂, korbička je velká, prostorná-jedna z největších co se dělají, má i kolébku, dalším plusem je nasazování bez pomocí adaptérů-to mě strašně vadilo u jiných kočíků, stabilita je tady úplně luxusní, jezdíme hodně túrz po lesech a horách a camík to vždy zvládl perfektně, i ve sněhu a to nechodíme zrovna po cestách 🙂 Jako mínus bych řekla, že ten sporťák je pak docela dlouhý, ale já si fakt zvykla a mají k tomu nánožník naprd, ale nechala jsem si ušít na míru a ten je dokonalý...Nemám ráda houpací kočárky, aby si dítě zvyklo na houpání, takže pro mě byl ideální volba a naprostá spokojenost 🙂

rencatupa
29. črc 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

My jsme se rozhodli pro tento http://www.funbaby.cz/eshop/kocarky/kombinovane/cam-kocarek-linea-2015-col-372 protože jsem měla dobré recenze na kočárky cam od kámošek, korba je hluboká a prostorná a přijde mi to pro to miminko pohodlnějsí, pro mně pak nastavitelná rukojeť a i výška, nemusím se zohýbat tak moc. Moc se mi líbí světlé kočárky no bála jsem se toho, že se umažou a tady jsou dokonce pratelné potahy, takže zatím jsem spokojená s výběrem no uvidíme za pár týdnů když ho budeme testovat v praxi 🙂

dulinnka
12. srp 2015

Maminky nevite jde na CAM autosedacka maxi cosi?

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monicka_m
2. pro 2015

Ahojte maminky, chci se zeptat, vy co máte Cam Cortinu, od kdy byly Vaše děti ve sportáku? Náš malej je dost dlouhej, má nějakých 73 - 74 cm a má 7 měsíců...se zimním fusakem ho do korbičky už nenarvu, je tam nacpaný a nelíbí se mu to. Sám ještě nesedí, může jezdit už ve sportáku Cam Cortina? Ta nejnižší poloha není sice úplně narovno, ale snad by mírný sklon neměl vadit...jako malý kvůli blinkání měl v postýlce taky klínek a spal tak na doporučení pediatričky...předem děkuju za reakce.