Kočár Cam Cortina X3. Máte zkušenost?

nasticka
6. dub 2007

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem CAM Cortina X3 evolution? je to můj favorit, ale když koukám po bazarech, tak ho nikde nevidím - to se vůbec neprodává? nebo je tak dobrý, že si ho maminky nechávají? 🙂 kdybste někdo měl nějaké reference (dobré nebo zlé) ráda si je přečtu.. Chceme koupit celý komplet (sport+korba+sedačka) vypadá moc pěkně a i se s ním výborně manipuluje, korbička mi připadá i docela rozměrná (budeme rodit v červnu, tak bychom už na zimu možná mohli i na sporťák..) a vše se dá nasadit po i proti směru jízdy..fakt moooc pěkný a šikovný kočár, jen mi chybí nějaké ohlasy z reality..přece jen výrobce toho naslibuje a nakecá a za půl hodiny v krámě taky nepoznáte, zda se nezorvrzá po měsíci provozu...

kacamar
28. led 2008

nasticka 😀 😀 😀 tak to je super u vás na vsi. Mě by tam jeblo. U nás má problém s tříkolkou akorát mamka, že se s tim prej bude stydět jezdit (s takovým parádním kočárem - chápete to?????), tak jsem jí na to řekla, že jestli se jí nelíbí, tak ať si koupí na vožení malé svůj vlastní 😀 😀 Zatim ho mají v pokojíčku, tak snad se s ním do porodu sžije 😉 , když už na něj musí každý den koukat (na tu obludu, co jí vepředu chybí kolečko 😀 😝 )

kacamar
28. led 2008

lendy, taky se mi nezdá, že by chlapi obdivovali kočár. To čuměli na tebe a pak to maskovali 😀 😀

atreides
28. led 2008

kacamar: 😀 našim se kupodivu mooc líbí, jsem nečekala, mě překvapili jak jsou "moderní" 😀

nasticka
autor
28. led 2008

kacamar, moji matce se ten kocar tez nelibil..no ten co mame ted se ji nelibi o nic vic a to uz ma "spravny" pocet kolecek 😀 jo holky, u nas na vsi to je neco..my jsme divni skrz kocar a psy a kdo vi co, ale na to, aby mi mistni uchylak cumel dalekohedem do loznice a honil si pero nad tim, jak polonaha kojim dite, na to jsme tu normalni dost 😝 no holt jsem chtela bydlet na vsi, tak si to uzivam se vsim vsudy 😎

atreides
28. led 2008

nasticka: si děláš pr.... fakt? 😕 😕 😕

kacamar
28. led 2008

nasticka 😀 😀 😀 to je na policajty. To bych nevydejchala už tuplem 😨
Mojí mamce by se nejvíc líbil takový ten typický čtyřkoláček, kterých tu jezdí asi milion (Dorjan nebo Takko). Prostě stará škola no. Ale je fakt, že už si zvyká. A až bude vozit malou a třeba jí ho někdo pochválí, tak bude ta nejpyšnější babča na světě s nejkrásnějším kočárem 😀 😝 😀

atreides
28. led 2008

kacamar: až bude vozit malou,tak bude stejně koukat na ni a ne na kočár 🙂

kacamar
28. led 2008

atrei, přesně tak. I to jsem jí říkala. Že každý bude koukat do kočáru a ne na kočár 😉 😉

nasticka
autor
28. led 2008

hehe mistni uchylak je "jednicka" ten smiruje celou nasi bytovku..a jeste mne sousedka varovala, at si dam pozor na jeho starou, at mne nezmlati za to, ze si ten jeji prasak honi pero kdyz mne smiruje..no neresim,mohla by baba ceknout, tak ji zfleku dostane...
mamy (teda vlastne babicky) by asi vsechny nejradsi jezdily s kocarky, ve kterych vozily nas, ale jak pisete, dulezitejsi je pro ne pak ten obsah a ne kocar 😉

atreides
28. led 2008

nasticka: ty jo, sousedi k nezaplacení 😝 😝 😝

nasticka
autor
28. led 2008

atreides: to si holt nevyberes..no prasak uz je starej dedek a ta jeho breca tez, tak tu taky nebudou vecne, ne? 😝

atreides
28. led 2008

nasticka: 😅

nasticka
autor
28. led 2008

jo, jinac lendy, mi se taky kolikrat s cortinou stalo, ze mi ji chvalili i chlapi (i v pritomnosti manzela 😅 ), hlavne v Benesove, kam jsme prisli, tam po nas kukali 🙂 no a u mamy ve Znojme jsem si pripadala, ze jsem tam jako atrakce, taky jsem tam moc trikolek nevidela vetsinou ty tanky 😅 cortina je holt kraska ... no ale musim pochvalit i nas nynejsi "vuz" aby snad nezacal zarlit 😅

pirlenka
12. bře 2008

Holky, nekupovala jste některá na Cortinu slunečník???

niobbe
13. bře 2008

ahoj,
nevím co je na tom pravdy, ale slyšela jsem od rehabilitační sestry, že Cortina není vůbec vhodný kočárek pro novorozence, protože nemá vůbec žádné odpružení a všechny nárazy z předního kola jdou pouze do jednoho místa pátře. Ale, když jsem po této informaci zkoumala ostatní kočárky, tak jich moc přední odpružení nemá (tedy, když vynechám klasické hluboké kočárky). Zatím jsem zjistila, že to má Bebecar a Bebeconfort, ale jsou to oba dost drahé kočárky, ale např. ani Jané odpružené přední kolečka nemá. Neslyšela jste některá o tom? 😒

ygreen
13. bře 2008

I coo Platon má super odpružení 🙂

romcatko
13. bře 2008

Ptala jssem se ve vedlejším foru, ale ještě to hodím sem 😉 Která pravidla porušuje: | ZrušAhojky, tak jsme se rozhodli taky pro Cam Cortinu a doufám, že nebudu litovat. Nechtěla jsem trojkolku, kvůli stabilitě v MHD, ale viděla jem jí naživo a měla šanci ji odzkoušet a opravdu mě nadchla. A navíc má docela velkou korbičku. Budeme mít letní mimi, ak aby nemuselo v 5ti měsících do sporťáku.
Chci se jen zeptat, jakou máte tašku? Tu originál? Ta mi připadala hodně nepraktická, jak není dělená a taky trochu nekvalitní ten vnitřek. Dokupovali jste jinou? A pokud ano, tak jakou? Děkuji.

mak1
14. dub 2008

Ahoj.. všechny zdravím. Snažila jsem se poctivě přečíst celou diskuzi a jen jsem se chtěla zeptat jestli je Cortina vhodná i do terénu??? Minulý týden jsem tenhle kočár viděla poprvé a totálně jsem se do něj zamilovala 😉 původně jsem vůbec trojkolku nechtěla, ale Cortina mě fakt dostala. Myslím, že i ta cena za celý komplet je docela dobrá.
Jinak si taky myslím, že ta loňská kolekce byla barevně hezčí... zatím máme vybranou oranžovo-černou kombinaci z nové kolekce, ale ta loňská byla na barvy opravdu hezčí.
Děkuji za odpověď a doufám, že do terénu bude 😀 protože bych jí hrozně moooc chtěla 😎

atreides
14. dub 2008

ahoj mak, no popravdě záleží na tom jak moc jsi náročná. Jsou holky, které by ji do terénu nevzaly a holky, které s ní prý jezdily bez problémů po poli. Je fajn, že už je možnost dokoupit i nafukovací kolečka, takže jízda by měla být díky tomu taky o něco lepší. Taky záleží jak moc náročný terén máš na mysli. My budeme jezdit převážně po městě, ale do lesa taky určitě zavítáme. Sice ji máme, ale vyjedeme až za chvilku 🙂
mmch, tu loňskou kolekci by jsi určitě sehnala z druhé ruky 😉

mak1
14. dub 2008

No do terénu myslím tak nějak lesy a apod... vyloženě po poli běhat nehodlám 😀 spíš takový ty lesíky co jsou v okolí měst... jsme takový turisti takže jsme chtěli na dovolenou třeba na šumavu.. jen aby prostě nebyla vyloženě do města. Jinak vím, že by se dala sehnat i ta loňská kolekce... co by mě zajímalo jestli je nějaký rozdíl mezi tou starou a novou?? Mimo designu samozřejmě 😉 ???

romcatko
14. dub 2008

Ahoj Mak, já ji naživo viděla právě v terénu - a musím říct, že mě nadchla. Myslím, že projela i tam, kde čtyčkolka nemá šanci - jeli jsme po polní cestě, po lesní cestě a pak přímo lesem. Kde to bylo hodně "bolatý" nebo úzké, tak tam kamarádka zaaretovala přední kolečko a jela, případně trochu nadzvedla ta zadní. A s nafukovacími kolečky to myslím bude ještě měkčí.

atreides
14. dub 2008

no mimi designu tam žádná změna není co jsem se tak na ně dívala v obchodě

andilek
14. dub 2008

my jsme s ní jeli i po louce, když bylo po dešti a bylo to tam jak na poli, zaschlý bláto, hrbolky a bylo to OK a to nemám nafukovací kolečka 😀 😎

mak1
14. dub 2008

Jééééé tak Ti moc děkuji 🙂 opravdu se mi moc líbí a nechci to už měnit. Měla jsem původně vybraný Herqules, ale ten by se nám nevešel do výtahu.. pak jsem uvažovala o Dorjan Cross Country, ale ten je fakt dost těžkej a teď Cortina.. fakt mě totálně dostala... připadám si jak malý dítě 😉 jak moc jí chci!!

atreides
14. dub 2008

jinak, my taky původně o trojkolce nechtěli slyšet 😀 ale řeknu ti, že ta manipulace s ní je výýborná 😉

mak1
14. dub 2008

No já právě taky byla z těch lidí co trojkolku v životě néééé 😀 a teď mě manžel vzal do jednoho krámku v Kolíně a chvíli mě tam nechal samotnou 😀 😀 pak už se jen nestačil divit!

atreides
14. dub 2008

mak: 😀 no to jsme my ženský, co minuta to jiný názor 😀
ale taky když jsme vybírali, tak už měla hlavu jak balon a pořád četla a četla a špatný ohlasy a kladný ohlasy a už jsem z toho byla unavená, nakonec jsme ji koupili a dneska jsem za ni moc ráda 🙂

mak1
14. dub 2008

No právě... nejhorší je, že těch kočárků je opravdu taková spousta to aby se jeden zbláznil!!! Ale teď bych jí už nejradši objednala abych si to nemohla rozmyslet 😀 😀

atreides
14. dub 2008

však když se ti líbí, tak do ní jděte, protože žádný kočík není dokonalý a jestli vám vyhovuje, tak co 😉

mak1
14. dub 2008

To máš pravdu 😉