Kočár Cam Cortina X3. Máte zkušenost?

nasticka
6. dub 2007

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem CAM Cortina X3 evolution? je to můj favorit, ale když koukám po bazarech, tak ho nikde nevidím - to se vůbec neprodává? nebo je tak dobrý, že si ho maminky nechávají? 🙂 kdybste někdo měl nějaké reference (dobré nebo zlé) ráda si je přečtu.. Chceme koupit celý komplet (sport+korba+sedačka) vypadá moc pěkně a i se s ním výborně manipuluje, korbička mi připadá i docela rozměrná (budeme rodit v červnu, tak bychom už na zimu možná mohli i na sporťák..) a vše se dá nasadit po i proti směru jízdy..fakt moooc pěkný a šikovný kočár, jen mi chybí nějaké ohlasy z reality..přece jen výrobce toho naslibuje a nakecá a za půl hodiny v krámě taky nepoznáte, zda se nezorvrzá po měsíci provozu...

kacamar
25. led 2008

morusa, tak to je síla. A to jsem uvažovala o společné kočárkárně. Ani nááááhodou.

Tak jsem projela alba Cortinářek a vypadá to, že jsi (byla) šťastná žena. Protože všichni mají tu stříšku nakrabacenou. Tak to na reklamaci nevidim a zkusim to vydejchat 😅 😕

Ale ty lidi jsou prasata, fakt že jo.

andilek
25. led 2008

já ji mám taky trochu nakrabacenou 😝

kacamar
25. led 2008

andilku, koukam. Projela jsem ti album. Taky jsme chtěli tuhle - černočervenou. Ta je super. Bohužel už není a nebude - doprodávají. Ale snad ani ta naše červeno-béžová není nejhorší 😉

andilek
25. led 2008

kacamar, mě se líbí i ty barvy z nové kolekce 😵

morusa
25. led 2008

Holky,já teda musím říct,že mně se ta nová vůbec nelíbí 😒 Působí to na me nějak uměle..

pirlenka
25. led 2008

Ahoj,
naše stříška je taky trošku nakrabacená, ale nevím, jestli je to jen nějak málo, protože mě to nevadí...jediný problém, jak už tady někdo psal, je to horší vycvakávání pojistek na korbičku/sporťák/autosedajdu 😕

kacamar
25. led 2008

Tak mě se ta nová kolekce teda taky extra nelíbí. Proto jsme ještě narychlo sháněli nějaký z kolekce 2007. Přijde mi takový kulatější a navíc je levnější - neni co řešit. Ještě si mi teda z těch nových celkem líbí ten červeno-bílý s kolama na stříšce, ale vzhledem k tomu, že spoťák má nánožník celý bílý, tak to nehroží vůbec. To by v zimě vypadalo.
A doufám, že ta nová kolekce bude taky nakrabacená 😀 😀 😀

pirlenka, nám jde vycvakávání dobře, ale ještě jsme nevyjeli, tak nevim, co se posere nám za provozu. Zatim mě teda dere jen ta stříška. 😖

pirlenka
25. led 2008

Kacamar, v létě to nedělalo - tak nevím, zda to bylo tím, že ještě nebyla tolik používaná...

kacamar
25. led 2008

pirle, asi už to máte vyrajbovaný. Jak často to sundaváte?? Že by se to ochodilo?? No já budu sundavat korbičku (sedačku) i několikrát denně, tak jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží.

morusa
25. led 2008

pirlenka: rozebrat a promazat VD40 a bude to chodit jako zamlada 😀 měli jsme ten samý problém a fakt se to jako zázrakem rozchodilo. 😉

kacamar
25. led 2008

morus, díky za tip 😉

aajina
26. led 2008

Mě se celkem nová kolekce líbí 😉 teda jen napůl, korbička jo ale sporťák už tak moc ne.Ale je to jedno máme starou kolekci a ta je O.K.

Tu boudičku reklamovat nebudem, uvidíme jak se to časem srovná.Jinak budem vycvakávat autosedačku taky často tak doufám že se to neochodí ale píšu si typ "promazat"

Morusa s tím ukradeným sporťákem to je teda něco, lidi jsou fakt hyeny to je děs 😠

vendy01
26. led 2008

Ahoj holky, my Cortinou jezdíme necelé 2 měsíce a jediné, co mi vadí je už několikrát zmiňovaná taška(detail), pak že na ne úplně rovném terénu drncá korba,jak to není v tom zacvaknutí úplně napevno. Je fakt, že Cortina je kočár spíš do města, horší terén fakt moc nezvládala...možná zkusím ty nafukovací kolečka... 🙂 ale i tak jsem moc spokojená a to hlavně s ovladatelností, skladností, lehkostí,celkovým designem (máme černo modrou kombinaci).

pirlenka
26. led 2008

Kacamar, no sundáváme to fakt často...dost často.
Moruso, to jde rozebrat??? Mně přišlo, že to má nějaké divné šroubky 😕 😕

morusa
26. led 2008

pirlenka: JO,jde to.My právě přijeli do Chicca koukat na autosedačky a tam nás odlovily dvě prodavačky, když zmerčily, že máme Cortinku a začaly se nás vyptávat na spokojenost , tak jsme si stěžovali ,že to vycvakávání jde hrozně těžce, tak říkala, že to prostě je problém Cortin a že jestli tu VD40 může na nás vyzkoušet, tak to hned rozebrala, promazala a fachčilo super...
JO a ještě se obě prodavačky zmínily, že nejhorší kočáry vůbec jsou ty jejich Chicco, že prej to tam každýmu říkaj, at je nekupujou, že je to jedna reklamace za druhou, lidi jim tam chodí nadávat, jsem se smála ,že si haní svojí vlastní značku, ale prej je tolik neplatěj, aby to vychvalovaly do nebes...

pirlenka
26. led 2008

A viděla jsi, jak to rozebírali? Já zkoušela sundat na boku toho podvozku ten bílá doplněk s nápisama (nevím, jak to popsat), ale pod ním nic není...

pirlenka
26. led 2008

Tak manžel to prý nějak zkusí, on si snad poradí... 😉

krakorka
26. led 2008

My též máme cortinu a teda zatím max.spokojenost!!Ikdyž svoje menší mouchy má,ale to jsou takový maličkosti,které by se třeba objevili i u jinýcj kočárků.jinak teda jsme s ní byli i v terénu a úplně jsme zírali jak to bylo dobrý,prostě i v terénu u nás obstála.Je pravda,že to vycvakávání jde těžko,mě teda když vycvakávám autosedačku!!Ale jinak fakt spokojenost a zkušenosti dobré.

andilek
26. led 2008

morusa, opět souhlas co se týká Chicca, kámoška má trojkolku, látka je slaboučká, že kdyby na boudě nebyla, tak je to úplně jedno, hluboká korba nejde dát dolů z kočárku (zkoušely jsme to obě dvě, leda tak silnej chlap s ní pohne) a je 10x víc otevřená než Cortina 😝 , ale proti gustu....

pirlenka
27. led 2008

Moruso, díky 😵

morusa
27. led 2008

pirlen: promazáno?

pirlenka
27. led 2008

Ještě ne, ale už jsem ho manželovi připravila do garáže... 😉 akorát furt dumám, jak to rozebrat.

pirlenka
27. led 2008

Tak promazáno a funguje to bezvadně 😉 Díky díky díky.
Jinak jsem zkoušela udělat z kočárku sporťák, možná ho budeme brát na hory a ta boudička se mi celkem klinká zepředu dozadu a zpátky 😕

morusa
27. led 2008

pirlenka: V tom je nějakej v pátek mi psala kamarádka, co má taky Cortinu, zrovna taky nasazovali sporťák a ten samý problém s boudičkou, my ho neměli ,šlo to bez problémů, takže je to jen o montáži, poradila bych ,ale jak to nevidím, tak je to těžký, ale nepochybuju ,že na to přijdete...

pirlenka
27. led 2008

No ono je tam také to oranžové kolečko, které se má zmáčkonout a boudička jde jakoby polohovat (stejně jako je to u boudičky v hlubokém kočárku). Ale má to dost vůli...možná se to musí nějak upevnit, přicvaknout, nevím. Musím na to pořádně juknout.

nasticka
autor
27. led 2008

pirlenka, jestli muzu radit, tak ta striska na sportaku na v tom kloubu 2 plohy, jsou tam jakoby zevnitr (na opacny strane nez je ten oranzovej cudlik) carky .... I a II..a jakoby zobacek, pokud je ten zobacek mimo "pozici" na carkach, tak to kinkla..zkus na to kouknout... 😉

pirlenka
27. led 2008

Jé Nastičko, juknu na to, díky moc 🙂

pirlenka
27. led 2008

Tak jsem to zkoušela - když je na pozici II, tak to stejně klinká a když je na pozici I, tak už ne - ale na pozici I je v přípdě, že mám dítě posazené zády k sobě, což teď ještě nechci...no uvidím, až to znovu složím, pořádně na to juknu.

pavlina05
27. led 2008

pirlenka krásný červený kočárek. 😀 Koukám po kočárkách. Původně se mi líbil Jané, ale ta cena!!! Uvažuji o Cortině. Kolik stál komplet prosím?
D.

morusa
27. led 2008

pavlina: Nás stál komplet 17 990,-Kč 😉