Kočár Cam Cortina X3. Máte zkušenost?

nasticka
6. dub 2007

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem CAM Cortina X3 evolution? je to můj favorit, ale když koukám po bazarech, tak ho nikde nevidím - to se vůbec neprodává? nebo je tak dobrý, že si ho maminky nechávají? 🙂 kdybste někdo měl nějaké reference (dobré nebo zlé) ráda si je přečtu.. Chceme koupit celý komplet (sport+korba+sedačka) vypadá moc pěkně a i se s ním výborně manipuluje, korbička mi připadá i docela rozměrná (budeme rodit v červnu, tak bychom už na zimu možná mohli i na sporťák..) a vše se dá nasadit po i proti směru jízdy..fakt moooc pěkný a šikovný kočár, jen mi chybí nějaké ohlasy z reality..přece jen výrobce toho naslibuje a nakecá a za půl hodiny v krámě taky nepoznáte, zda se nezorvrzá po měsíci provozu...

aajina
17. únor 2009

Katty asi to není jedna z těch nej sedaček . . . jak píše Gabka koupit si hold jinou sedačku.Ale zase je super výhoda že ji jednoduše nacvakneš na podvozek a jedeš.My to užívali celkem dost.Ono asi ideální kombinaci nenajdeš, nebo aspoň já nenašla.Teď jako druhou větší sedačku máme Romera.

komteska
23. bře 2009

tak nám rupla i pláštěnka ve švu 😒 a to jsem jí jen natahovala na stříšku žádná hrubá síla

a jak pokračuje kauza rozbitá stříška...........rozhodli jsme se tedy, že koupíme novou stříšku....kontaktovala jsem výhradního dovozce značky Cam, že žádáme o náhradní díl a bylo nám sděleno, že prodejci Bluone nikdy nedodali ani jeden kočár.....to je teda hustý 😠

mery.luu
24. bře 2009

KOMTESKA - týý jo, tak to vám jako prodali falzifikát??? Už jsem teda o tom někde četla, že se prodávaj i falešné kočárky. To je teda fakt síla.... 😕 To se jako nedivím že se vám kočárek rozpadá..... 😖 ... je mi to líto, obyč člověk zřejmě nemá šanci poznat, zda jde o pravou značku..... 😠 ....Co tak na ně podat žalobu?????

komteska
24. bře 2009

mery.luu: no vypadá jak pravý, snad je pravý jen si myslím, že z Itálie získaný nějakou podivnou cestou 😒
no možná by bylo dobrý postrašit je médii 😎

komteska
6. dub 2009

mám prosbičku................ nevlastníte někdo Cortinu stejné barvy.....582???????????????????

minda
8. dub 2009

Pláštěnka mi taky praskla 😠 , tak jsem ji podlepila. Přinejhorším koupím nějakou univerzální od Emitexu.

marti457
8. dub 2009

Ahojky, já mám kočárek cortinu 2,5 roku, vozím v něm už 2. syna a jsem s ním spokojená. 🙂 Vešel se nám i do třídveřové fiesty 😀
Kdyby měl někdo zájem, budu ho prodávat. Mám trojkombinaci - bleděmodročerný. Původně stál 18tis, chci ho prodat za 6tis 😉

andreahrbacova
9. dub 2009

Ahojky holky taky máme Cortinu,sice ještě stojí u rodičů v pokojíčku,ale už se těším až budu kočárkovat.S přítelem jsme byli hned od začátku pro ni rozhodnuti,jen se chci zeptat dokupovali jste ty nafukovací kola?Jaké máte s tím zkušenosti? 🙂

vendy01
9. dub 2009

Andreo, u nás taky vedla Cortina hned od začátku 🙂 . O těch nafukovacích kolečkách už tady bylo hodně napsáno. Zkus projet diskuzi... 😀

marti457
11. dub 2009

Ahojky vendy, máme přesně stejný kočárek 😉

fim
11. dub 2009

Ahoj, Cortinku si nemůžu vynachválit. Teda zatím - jezdíme pořád v hluboké korbě a chystáme se brzy do sporťáku. Ale ty nafukovačky jsem si dokoupila. 😉 Je to něco úplně jinýho. 😵
Jediný, co mě štve, je brzda. Manža už s tím dělal snad i psí kusy, ale pořád se seká. 😠 Jenže to je asi už věkem a používáním v MHD, jak to jede brzda plyn a ono se to zabržděný cuká. jinak si to nedovedu vysvětlit. 😔

gabka32
12. dub 2009

andreo - já původně nafuk.kola chtělqa koupit - tehdy byly ještě za 990 ke kočáru, ale manžel šetřílek prohlásil, že nejdřív budem jezdit na plast. a pak se uvidí. no a uvidělo se 😀 jednak kola nebyly a jednak 2xtak zdrahly. ale i s plast.jsme spokojení, a to jezdím i po lese, po městě 😉
akorát mi občas nejde kočár rozložit - se nějak zasekne levá část, ale párkrát zalomcuju a pak to povolí..
ted jsme ještě pořídili golfky Cam flip a taky super - na takové to popojíždění po měste ideál 😵

komteska
18. dub 2009

my pořídili golfky Babypoint Solar a někdy si ještě vezmu Cortinu a jak jsem nadávala jak to skáče s plastovými koly, tak proti golfáči je to lahoda 😀 taky jsme původně zvažovali nafukovací kola za těch 990, ale už je neměli a pak je zdražili dvakrát tolik....takže na kola jsme se vyprdli

andtka
23. kvě 2009

Se sportovní verzí nejsem vůbec spokojená. Malý, když leží, tak sjíždí dolů. Nevím, jestli mám jen já tuhle zkušenost. 😔

kikyna4
28. kvě 2009

ahojky,já si kočarek cortina z nové řady pořídila.Jsem celkem zklamaná!!!!!!Miminko bohužel v tomto kočarku trpí na jakýkoliv náraz a hrboly na chodnících.Dřív jsem si neuvědomila že pokud v městech nebudou 100% spravené chodníky i cesty tento kočarek není pro provoz vhodny.Možna by to vyřešili nafukovací kolečka na dokoupení,což opět navyšuje cenu tohoto kočarku na celkem vysokou častku.

wjerushka
4. čer 2009

ahoj,my teda cortinu máme taky. Chtěli jsme teda jinej kočárek, ale v podsatě nám ho v obchodě vnutili se dá říct. Celkem často cestujeme, navíc musím kočár nosit po schodech, takže oceňuju, jak se dá lehce rozložit a složit a patří k nejlehčím. V zimě na Vysočine jsme sněhem taky projeli, malýho jsem ještě nevyklopila a navíc korbička byla jedna z největších, tak doufám, že se nám tam malej vejde i další zimu

molicova
23. čer 2009

Ahoj holky, měla bych velkou prosbu. Koupila jsem si Cortinu x3 2007. kočárek je bezve. Když jsem ho kupovala, tak korbička ne úplně pevně držela na podvozku. Myslím tím, že se tak nějak kvrdlala. Samozřejmě jsem jezdila půl roku s tou hlubokou korbíčkou, která se každý den sundavala a nandavala. Také jsem s tím brázdila lesík a podobně. Takže žádná rovinka. Teď bych řekla, že se to ještě zhoršilo. Mám na kočárek zájemkyni a nevím jestli to mám dávat jako závadu. Protože, už jsem to s tím kupovala a v obchodě mi hlavně řekli, že je to plast a tomu že se nevyhnu. Kamarádka si kupovala verzy 2008 za 17000 a po chvilce jí to dělalo také. Tak nevím jestli se s tím mám nějak stresovat. Celý kočárek prodávám za 5800,-.
Díky moc za radu.
Michala

atreides
23. čer 2009

moli my jsme kočárk kupovali taky od jedné paní a ta korbička už to dělala a brala jsem to jako normální věc a kor, když ti to dělalo od samého začátku. Spíš bych na to upozornila, ale nebrala bych to jako závadu 😉

molicova
23. čer 2009

atreides, díky za odpověď, taky si říkám, že závada to není. Korbička drží na pevno, ale je tam prostě holt nějaká ta vůle. Jinak ptala jsem se před chvilkou kámošky, ta ho má také a dělalo jí to taky hned od začátku. Nebylo to pochopitelně tolik, ale říkala, že tím jak se to sundavá a jezdí se po nerovném terénu, tak se to prostě opotřebovává. Takže jsem ráda, že jsi kupovala taky už použitý kočárek, takže to nebudu prezentovat jako chybu, ale prostě že to tak je.
Díky moc Míša

vendy01
23. čer 2009

Molicova: mám taky kolekci 2007, kupovanou mnou novou a myslím, že ta korbička trochu skákala už od začátku. Tenhle kočárek to tak má normálně, možná se to opotřebením trochu zhoršilo, ale vada to určitě není 😉 . Asi bych na to jen upozornila, nic víc.. 😉

atreides
23. čer 2009

když je v té korbičce miminko, tak už to tak hrozný není, když se zatíží

molicova
23. čer 2009

holky super, pani to reknu, az prijede, ze to tak proste tyto kocarky maji. tak moc diky za uklidneni. bala jsem se, abych pani nejak neposkodila a aby si nemyslela, ze ho chci za kazdou cenu prodat.

lucie.krajcarova
16. črc 2009

holky, jaký jste ke cortině pořizovali slunečník? slyšela jsem, že ten univerzální nedrží, tak nemáte odkaz na jiný?

atreides
16. črc 2009

tady to teď holky řešily, já mám clonu

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

vendy01
17. črc 2009

Ahoj, ,my měli ten univerzální slunečník a byl úplně v pohodě. Do doby, než manža ztrhnul závit 😀 😀 Jinak ale spokojenost 😉

claricia
4. zář 2009

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli se tu najde někdo z Brna, kdo by byl ochotný mi nechat cortinu vyzkoušet? Čekáme v prosinci prcka a cortina u nás zatím vede, ale chtěla bych si zkusit (po přečtení některých názorů a zkušeností), jak se s ní manipuluje, když je v ní dítě a tak... Předem díky. 🙂

podgorka
5. zář 2009

Zdravím maminky, já jsem si pořídila Cortinu loňský model a ještě limitovanou sérii a jsem s ní zatím spokojená. Používám korbičku a autosedačku, na sporták se chystám v zimě. Nedám na ní dopustit. Všude se vlezu a vytočím, je skladná, lehká, dá se s ní skvěle manipulovat a to je co říct. 😵

petricekt
8. zář 2009

Ahoj, nevíte kde sehnat náhradní díly k tomuhle kočárku? Vyklepal se nám jeden šroub, tak bych se chtěl kouknout kolik stojí originál, než začnu vymýšlet nějaké improvizace a alternativy ;)

katty_k
13. zář 2009

Zdravim pri nedeli a pokladam necekanou sezonni otazku. Jaky fusak mate do Cortiny? Ja zvazuji v prve rade Kaiser Iglu Therm a nasledne Emitex Combi. Rada bych spis Kaisera, ale mate ho nektera a vejde se vam tam? Radeji se ptam, nez ho budu kupovat, dekuji za kazdou odpoved 😉

aajina
13. zář 2009

Mám Emitex a v poho spokojenost, pojede jako nový už druhou sezonu 😉