Kočár Cam Cortina X3. Máte zkušenost?

nasticka
6. dub 2007

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem CAM Cortina X3 evolution? je to můj favorit, ale když koukám po bazarech, tak ho nikde nevidím - to se vůbec neprodává? nebo je tak dobrý, že si ho maminky nechávají? 🙂 kdybste někdo měl nějaké reference (dobré nebo zlé) ráda si je přečtu.. Chceme koupit celý komplet (sport+korba+sedačka) vypadá moc pěkně a i se s ním výborně manipuluje, korbička mi připadá i docela rozměrná (budeme rodit v červnu, tak bychom už na zimu možná mohli i na sporťák..) a vše se dá nasadit po i proti směru jízdy..fakt moooc pěkný a šikovný kočár, jen mi chybí nějaké ohlasy z reality..přece jen výrobce toho naslibuje a nakecá a za půl hodiny v krámě taky nepoznáte, zda se nezorvrzá po měsíci provozu...

atreides
13. zář 2009

mám Kaisera a jsem max. spokojená 😉 vejde se hezky (mluvím o sporťáku)

katty_k
13. zář 2009

atreides: super, tak to jsem rada ba doslova nadsena, jdu do Kaisera 😵 nejspis kiwi, mame hnedy kocarek a holcicku, ruzovou jsem chtela jako prvni, ale to by asi vypadalo mene hezky jako ta svetlounce zelena s cernym vnitrkem 🙂
zkusim si ho zitra osahat v Brane k detem

atreides
13. zář 2009

přesně ten zelený máme 😉

katty_k
14. zář 2009

Dnes jsem si ho ohmatala a vypada bajecne, jen me prekvapila ta velikost. Terce jsou ctyri mesice, tak si to porad neumim predstavit, ze bude sedet v kocarku ve fusaku 😉

pavla26
18. zář 2009

Holky, jaké jsou rozměry vnitřní korbičky? Každý prodejce uvádí něco jiného 😠 Našla jsem rozmezí délky vnitřní korby od 76 do 83 cm. Jaká je pravda? Kočárek se mi jinak moc líbí, myslím, že je to nejlepší tříkolka 🙂

vlada84
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaa
19. zář 2009

pavla.Má největší korbu z kombinovaných kočárků.Malé je skoro rok a ještě se vejde.Můžu ji poměřit.

katty_k
22. zář 2009

pavla26: zkusim nezapomenout a korbicku zmerit 🙂
jaa: ja jsem zvedava, jak dlouho mi v nem vydrzi Terezka, ma ctyri a pul mesice a zima se blizi, mam do nej koupeny fusak a jak ji to bude male, tak putuje do sportaku...

katty_k
22. zář 2009

tak delka vanicky na horni hrane mereno zevnitr je 83 cm, sirka byla myslim 37....

pavla26
22. zář 2009

katty díky, jsi zlatíčko 🙂 to je slušná délka na kombinaci 🙂 Cortina je můj favorit 🙂

katty_k
23. zář 2009

pavla: jestli chces, jeste ti to namerim na dne, mela jsem plne ruce prace Terky, kdyz jsem to merila 😉

pavla26
23. zář 2009

to by bylo fajn, pokud ti to Terka dovolí 🙂

jaa
27. zář 2009

katty.
malá není zrovna prcek a vejde se....No,vešla v 10 měs.pak jsem ji dala do sportáku,protože začala chodit a v botách jsem ji nechtěla dávat do hlubokého.Ale sporták je dost málo krytý.na zimu ,nic moc. ☹ Přemýšlím,že ji snad dám na zima zpět do korby.Sice by se nevyspala,ale bylo by ji tam tepleji.

lucie.krajcarova
7. říj 2009

tak holky, chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s vyndávání autosedačky z podvozku. jde vám to lehce? mně nikdy.. úplně tu autosedačku musím rvát... kupodivu korbička jde sundat úplně snadno. dělám něco blbě?

Jinak martínek má půl roku, jsme stále v korbičce, trošku jsem mu ji napolohovala a moc se mu to líbí. snad tam ještě chvíli vydrží.

atreides
7. říj 2009

luci zrovna sedajda nám šla taky špatně oddělat, ale to je tím, že má 4 záchytný body, takže když jsem ji sundávala, tak jsem musela napřed vytáhnout pořádně jednu stranu a potom druhou

lucie.krajcarova
7. říj 2009

Atrei, právě nevím, jestli to není tím, že naše cortina je cca 3 roky stará. třeba to u nových už nejak vychytalli. no pěkně mě to štve 😖

gababa
11. říj 2009

Ahoj 🙂, plánuju Cortinu v černé barvě, nemůžu najít vhodnějšího konkurenta 😀.
Poradíte mi někdo, kde jí koupit? Osahat jí a v obchodě? Jakém? Nebo na netu? Koukám, že stojí od 14,5 tis. do 18 tis.
Děkuju.

lucie.krajcarova
14. říj 2009

gababa, jestli chceš ušetřit, tak kup na netu, když si to zadáš na seznamu, tak ti určitě nějaké vyjedou. co se týče reklamací, tak je to možná horší než v kamenném obchodě. ale my reklamovat nepotřebovali.

holky, jak to máte s najížděním na obrubník - chodník? taky tak jako kočár zavrávoraá???

atreides
14. říj 2009

luci na obrubník najíždím, tak že se oběma zadníma kolečkama dotknu obrubníku a po něm vyjedu, takže mám celou dobu všechny tři kola ve styku se zemí. Takhle to říkám všem, kdo ten kočář řídí prvně, ale sama už dokážu udržet balanc jen na předním 😉

katty_k
29. říj 2009

lucie: delam to jako atreides, najedu nadoraz na zadni kola a zatlacim, uplne bez problemu

brala jsem kocar z brnenskeho baby expertu, ale klidne si zajdi nekam v Praze kocarek osahat a kup kde se ti zlibi

katty_k
19. pro 2009

tak jsme presli na sportak a parada, Terka kouka ven a je spokojena, mraz nemraz 😵 uz mi v nem i spala, nemuzu si vynachvalit to polohovani. Fusak do toho mame jeste z korbicky, za par stovek z mimibazaru, tak jsem do nej prorezala otvory na popruhy a zatim spokojenost. A vypada to takhle http://lh5.ggpht.com/_CPd9ejr858s/Sy0ZteiqcyI/A... http://lh6.ggpht.com/_CPd9ejr858s/Sy0ZtjyiXNI/A...

katty_k
30. pro 2009

dopnuji info, stve me ten maly kosik a spatny pristup do nej kdyz je cortina prestavena na sportak 😒

lucie.krajcarova
30. pro 2009

katty, náš 8měs. Marťa je zatím v hlubokém. ale s tím košíkem je problém všude - ve všech sporťácích i golfáčích,co jsem tak vysledovala. kolik vaše malaá měří, že už tak nechce být?

olbramka
13. únor 2010

ahoj holky, nějak nám popraskala taková ta pěnová hmota na rukojeti, už je to skoro do půlky, nestalo se vám to také některé? nevím, jestli se to dá sehnat nové a takovou kravinu se mi reklamovat nechce 🙂 beztak by to asi neuznali, je to spíš opotřebení... a také kolik to tak může stát?

misalka
13. únor 2010

ahoj Olbram, nám se totaky stalo,jako reklamace to nebylo uznáno, ale sehnali nám to nové, myslím 200kč ale už je to skoro 2roky,tak nevím jestli cena je stejná, manžel to rozšrouboval a vyměnil... 🙂

olbramka
15. únor 2010

mis, díky, zkusím to tedy nějak objednat 🙂

monaberuska1
2. dub 2010

prosím jak jste byli spokoje ni nebo jste spokojeno s cortinou evolution??ale z roku 2007??

mery.luu
11. dub 2010

Holky,prodávám originální sadu nafukovacích koleček na cortinku za 1000 Kč + poštovné, Tak jestli by měla některá zájem písněte do IP 😉

horty
11. dub 2010

Ahoj, mám dotaz. Nevíte někdo, zda se dá ke Cortině připevnit skejt pro větší dítě? Případně nějaký odkaz apod. Díky

mery.luu
11. dub 2010

monaberuska - já jsem měla model 2007 a byla jsem velice spokojená. Právě dneska jsem jí prodala v superovém stavu, tak poslouží ještě dalšímu dítěti 🙂