Kočár Cam Cortina X3. Máte zkušenost?

nasticka
6. dub 2007

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem CAM Cortina X3 evolution? je to můj favorit, ale když koukám po bazarech, tak ho nikde nevidím - to se vůbec neprodává? nebo je tak dobrý, že si ho maminky nechávají? 🙂 kdybste někdo měl nějaké reference (dobré nebo zlé) ráda si je přečtu.. Chceme koupit celý komplet (sport+korba+sedačka) vypadá moc pěkně a i se s ním výborně manipuluje, korbička mi připadá i docela rozměrná (budeme rodit v červnu, tak bychom už na zimu možná mohli i na sporťák..) a vše se dá nasadit po i proti směru jízdy..fakt moooc pěkný a šikovný kočár, jen mi chybí nějaké ohlasy z reality..přece jen výrobce toho naslibuje a nakecá a za půl hodiny v krámě taky nepoznáte, zda se nezorvrzá po měsíci provozu...

lendy1
28. říj 2007

helenapce, tady najdeš ještě info o Cortině:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

my máme modro-béžovou a teď jsou Davídkovi 4měsíce (má 67cm) a když je ve fusaku, tak je tam tak akorát.

bazalka
28. říj 2007

Tak my mame cernocevenou a v lete to bylo uplne v poho. Martas mel v patek pul roku a presidlil do sportaku, protoze korba mu je tak tak a s fusakem uz mala. Zatim spokojenost ... kazdy kocar ma sve mouchy a ma je i Cortina, ale neni nic, co by mi vyslovene vadilo.

dominica
28. říj 2007

Ahojte baby, tak ja sa pridám, ak môžem. My máme Cortinu vyše pol roka a som nadmieru spokojná, nemenila by som za nič na svete. Máme čierno-zelenkavú, ale je to skôr taká tmavo šedá a v lete to bolo celkom v pohode - horúčavy boli také, že horko bolo či v kočári, alebo inde, no malý sa našťastie nesťažoval. Súhlasým s tými nevýhodami, ale problémy mi zatiaľ nerobia ani výťahy, ani dvere/tie široké kolesá budú dobré v zime v snehu/ a malý miluje jazdu po zámockej dlažbe. Je síce trošku tvrdý, ale keď sa nejazdí jak na formule, tak je to OK. Možno ešte nevýhoda ten malý košík pod kočárom a veľká nevýhoda - keď dávam dole strechu, tak to hrooozne rapoce a keď bol malý maličký, tak sa strašne lakal, ale už je to celkom v poho, aj keď treba ju dávať dole pomaly, lebo je fakt hlučná. Ináč super ovládanie, lahučké a čo dodať. Milujem ho!!!

marinka
28. říj 2007

Tak já už taky drandím a zatím velká spokojenost! Je fakt, že je to městský kočár a je to sporťák, takže je tvrdší a nehoupe, ale s tím jsem ho taky pořizovala. Strašně snadno se ovládá, řídím ho jednou rukou 🙂

morusa
28. říj 2007

dominica: Jestli rozumím dobře, tak když dáváš dolů střechu, tak dělá strašnej kravál takovej ten držák na ní, měla jsem s tím taky problém, ale ono když to chytneš, dáváš dolů a přesně usadíš zase do další polohy, tak to ani necvakne. Já bych samotnému kočárku nic extra nevytkla, ale detaily nejsou vychytané, viz zmiňovaný malý košík pod kočárem, pak bych přidala ještě tašku na kočár, která je malá a nepřehledná, jelikož v ní není rozdělný prostor a za třetí slídičku na kočár, je hodně vyříznutá, vypadá to sice dobře, ale nijak to ničemu nepomáhá...staré dobré slídičky, které byly vysoké, tudíž dítko bránily proti dešti a větru.To je asi tak všechno

helenapce
29. říj 2007

AHOJ,
DÍKY ZA NÁZORY, JSEM STEJNĚ UŽ NA 99% ROZHODNUTÁ, ŽE JI KOUPÍME, PROTOŽE JE FAKT PĚKNÁ. HELENA

dominica
29. říj 2007

morusa:nie nemyslím ten držiak, teda ak som zas ja teba dobre pochopila, ja myslím strechu, keď ju idem zhrnúť, alebo to robí len mne? Teraz teda neviem, ale keď zhŕňam strechu dolu, tak to zapadáva do tých poloh postupne a hrozne to vydáva také, no neviem jak to nazvať, ale brutálne hlasné zvuky. Vám to nikomu nerobí?

morusa
29. říj 2007

Pokud dávám dolů jen střechu, ne ten držák na střeše, tak to žádný zvuk nevydává.

dominica
29. říj 2007

Tak to nechápem, musím ísť mrknúť do obchodu, či to robia ostatné a sťažovať sa - dosť skoro po pol roku, že? Ja som myslela, že to robí každému, ale som já blbec! ☹

linda02
30. říj 2007

domminica: mě to taky dělá rámus takové jako cvakání a to samé i když ji dávám nahoru. Tak nevím taky teda juknu do krámu a pak teda popř. budu reklamovat. Ještě se zeptám ségry má taky Cortinu. 😉

andilek
30. říj 2007

Souhlasím s morousou, malý košík dole a na nerva jsem taky z té tašky, všechno to tam mám jak jeden velký bordel. Jinak nám trošku vrže pravé kolečko, ale taťka udělá údržbu a bude to OK. 😉

linda02
30. říj 2007

andilek: je tak to nám taky občas vrže pravé kolečko, ale stačí trochu kočár nazvednout a přestane. 😉

dominica
30. říj 2007

linda02: daj vedieť, či to robí aj sestre, myslela som, že to len mne robí. Je zaujímavé, že niekomu áno a niekomu nie, tak teraz neviem, či to je vôbec chyba výrobcu, alebo to tak má byť. A tá taška, tiež som na nervy, stále samý bordel, mohli tam dať priehradky.

linda02
31. říj 2007

dominica: jo ta taška je nard. Ráno člověk vyrazí s krásně přehlednou taškou a vrací se s chaosema bordelem. Teda aspoň já to tak mám 😀 😠

luccinkav
31. říj 2007

Ahojky děvčata....tak už mám doma CORTINKU,zatím s ní jezdím jen po bytě ale za měsíc a něco už si jí vyzkouším v terénku🙂
Jediné...co se mi nezdá trošičku,je že když jsme nasadili hlubokou korbičku na podvozek tak když jakoby nadzvednete kočík na zadní kola(jakoby jste třeba najížděli na schod a nadzvedli zadní kola) tak se trochu hne ta korbička,ale manža říkal že je to normální ,že nemůže vypadnout ...je tam zacvaknutá....máte to také????To je zatím jediné...co mě trochu vrtá hlavou?????Prosím poraďte....
A co se týče té stříšky u hlubokého kočárku,tak ta samozřejmě když jí chcete schrnout rámus dělá!!!!!!!!A dělali i jiné kočíky CORTINY když jsme je zkoušeli v krámě!!!!Jo u sport.sedačky boudička to nedělá ta je v poho! 😉 Přeji hezký den......

linda02
31. říj 2007

ahoj tak jsem dneska byla v poradně a shodou okolností tam byli dvě maminky s Cortrinou a jedné stříška dělá hluk a druhé ne. Tak já teda nevím asi to tak prostě nechám no. Jo a kdyby ste chtěli tak začali vyrábět pro Cortinu X3 nafukovací kola tak si myslím, že na zimu je asi využiju pač si nedovedu představit s těmahle kolama na sněhu. 😉 Sada těch 3kol 950,-

luccinkav
1. lis 2007

Linduš ahojky.....s tou stříškou to nic není🙂 Četla jsi co trápí mě????Poraď prosím????? 😖

andilek
1. lis 2007

luccinkav, nám teda tohle hluboká korba nedělá a to s kočárkem doma sjíždím po třech schodech a vůbec jsem nic takového nezpozorovala. 😒 😉

dominica
1. lis 2007

linda02: tak u nás tie tri kolesá stoja 1800,- sk a to som povedala, že nedám, ale mne zas tvrdia, že po snehu sa s týmto pôjde super, tak vydržíme a uvidíme. Budeme musieť vydržať, ja tie peniaze už nedám - treba na iné veci.

luccinkav: nám sa tá korba tiež hýbe, ale myslím, že nie až tak, jak to popisuješ ty, pri nájazde na schod som to nespozorovala, ale keď ju tam dávame a chcem vedieť, či je dobre zacvaknutá, tak s ňou pohýbem a vtedy to pozorujem, ale nie je to také hrozné - skús sa teda spýtať v obchode, kde ste to kupovali. A tiež schádzam vo vchode po 8 schodoch a nerobí mi to.

luccinkav
5. lis 2007

Ahojky holky.Moc děkuji za odpovědi....Určitě se na to půjdu zeptat....Ono to není zas tolik hrozné,ale radči se na to zeptám....Za to nic nedám!!!!Hezký den....

linda02
22. lis 2007

Ahoj všem tak máme doma pneu na Cortinu maji je na krtecek.com do vyhledávače zadejte cortinu a pak vám vyjedou ty kola no. Tak se mějte a hodně šťastně najetých kilometrů s Cortinkou.

atreides
22. lis 2007

linda: můžu se zeptat jak jsi spokojená s Crtinou? A jdou ty nafukovací kolečka poznat - myslím, zda je jízda lepší. Díky 😉

linda02
22. lis 2007

atreides: ahoj jsem musím říct hodně spokojená. Dost sem se bránila trojkolce, ale jsem moc ráda že ji máme. JInak dneska jsme přezuli na pneumatiky a opravdu je znát rozdíl na nerovnostech. Tak snad jsem ti někam pomohl a v rozhodování 😉

atreides
24. lis 2007

linda: díky moc, určitě ano, každý mě odrazoval, že strašně drncá, tak jsem se lekla a když už se dají dokoupit ty nafukovací kolečka, tak jsem moc ráda. Akorát jsem ještě nenašla někoho, kdo by mi řekl srovnání 🙂

lendy1
10. pro 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jak se vám zamlouvá varianta sporťáku 6-12měsíců. Jak jste s Cortinou spokojeni v této verzi? My jsme přešli z korbičky, jelikož se tam malý už nevešel a sporťák mě teda dost zklamal ☹ . Když dám malého do kočárku a skoro leží, tak mi ve fusaku neustále sjíždí dolů, takže každých 5min. ho dávám nahoru 😠 . Kočárek má těžiště jinde, takže při nájezdu na chodník musím použít víc síli než s korbičkou-což je detail, ale co mě nejvíc štve, je ten nánožník. Když ho přidělám na kočár, tak tam mám místo ještě pro jedno mrně 😀 absolutně nekreje malého, kdybych neměla pořádnej a kvalitní fusak tak nevím, nevím, půlkou těla je nekrytej, žádná ochrana před větrem a samozřejmě, že ten nánožník každou chvíli též sjíždí dolů. Jsem z toho fakt otrávená. Pokud už sporťák používáte nemáte nějaké fígle, co s tím...

andilek
11. pro 2007

lendy, ty mě děsíš, tak to jsem zvědavá, bohužel zatím neporadím, my používáme zatím hlubokou korbu 🙂

atreides
11. pro 2007

ahojky, Cortinu ještě nemáme, ale co jsem četla na jiných diskuzích, tak to maminky řešily tím, že daly pod dítě deku a prý to bylo v pohodě. Tak snad to pomůže 😉

lendy1
11. pro 2007

atreides, díky, hned zítra vyzkouším 🙂

nasticka
autor
12. pro 2007

čaute baby..zakládala jsem tuhle diskuzi, když jsem se rozhodovala, jaký kočár koupit, no nakonec to cortina vyhrála, tak teď mohu po 5 měsících říct, že jsem velice spokojená.nemám nic zásadního ke kritice, ale již zmiňovaná taška-to je hnus, na tu jsem remcala od začátku, pak mi ji rozkousal pes, tak jsem si koupila jinou a už to neřeším 😀 košík pod kočárkem mi zas tak malej nepřipadá, bunda se mi tam vejde a na nákupy jezdím autem, takže tohle taky neřeším.korbička je dost velká, my v ní určo odjezdíme celou zimu (Andulka teď měří 67cm), jak tu někdo psal, že se korbička posouvá...nám se neposouvá, ale vzhledem k tomu systému upevnění, kde to vlastně nesed úplně na těsno, je tam trochu vůle, tak drncá a rachotí..ale naší malé to nevadí a na funkci to nemá žádný vliv.pěnový kolečka chválím, i do terénu v poho, vyzkoušeli jsme i na sněhu, není co dodat..ale nafukovací kola...hmmm, to by možná stálo za zvážení, ani to nestojí tolik peněz, takže díky za tip 😉

atreides
12. pro 2007

nasticka: jééé hned mám zase dobrou náladu a jsem ráda, že je tu další maminka s kladným názorem 🙂