Kočár Cam Cortina X3. Máte zkušenost?

nasticka
6. dub 2007

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem CAM Cortina X3 evolution? je to můj favorit, ale když koukám po bazarech, tak ho nikde nevidím - to se vůbec neprodává? nebo je tak dobrý, že si ho maminky nechávají? 🙂 kdybste někdo měl nějaké reference (dobré nebo zlé) ráda si je přečtu.. Chceme koupit celý komplet (sport+korba+sedačka) vypadá moc pěkně a i se s ním výborně manipuluje, korbička mi připadá i docela rozměrná (budeme rodit v červnu, tak bychom už na zimu možná mohli i na sporťák..) a vše se dá nasadit po i proti směru jízdy..fakt moooc pěkný a šikovný kočár, jen mi chybí nějaké ohlasy z reality..přece jen výrobce toho naslibuje a nakecá a za půl hodiny v krámě taky nepoznáte, zda se nezorvrzá po měsíci provozu...

pavlina05
27. led 2008

a spokojené asi jste, že jo holky?
Já vás postupně budu číst, ale uvažuji o Cortině 😎

morusa
27. led 2008

pavlina: Jojo, byla jsem moc spokojená.Stačí pročíst tuhle diskuzi od začátku a dozvíš se vše potřebné 😉 Zrovna minule jsem četla, že to je jeden z nejžádanějších kočárků...

pavlina05
27. led 2008

díky holky 😉

minda
27. led 2008

Ahoj holky, tak se taky hlásím mezi zájemkyně o Cortinu. Mám dotaz, kupovala jste některá z Vás kočárek přes internet nebo raději v kamenné prodejně ? Uvažuji o internetu, bývají tam celkem výhodné nabídky. A jeden možná hloupý dotaz 😅 , co je to VD40 ? Psaly jste o něm v souvislosti s promazáním kočárku.

marinka
27. led 2008

mindo, já jsem kupovala přes net a v pohodě.. reklamovat jsme teda zatím nemuseli a snad ani nebudem. V dnešní době bych se toho určitě nebála! V době, kdy jsme Cortinu kupovali, tak přes net nás vyšla na 15 990 Kč a u nás v obchodě stála 19 990, takže se to opravdu vyplatilo..

aajina
27. led 2008

My jsme kupovali v Kolíně v Daniele a stál nás 16990.Stačilo složit zálohu 1000 a oni vám ho tam nechají do kdy budete chtít a pak jsme to teprve dopláceli.Velká výhoda při případné reklamaci zapůjčí náhradní kočárek 😉 a hlavně jsou tam strašně ochotný a milý.

Mindo VD40 je mazadlo 🙂

andilek
27. led 2008

my měli stejnou cenu jako marinka a kupovali jsme ji taky na netu, v obchodě byla dražší 😉

minda
27. led 2008

Díky za reakce, já jsem totiž našla na MMB nabídku Cortiny kolekce 2008 za 14.990,- Kč ! Plus samozřejmě nějaké poštovné, ale je to myslím super cena.

kacamar
27. led 2008

Tak my kupovali za 15500,-, v Praze v prodejně a u nás v obchoďáku stál 18990,- (už ho ale zlevnili na 16990,-). Ale pozor, doprodává se kolekce 2007, tak tam kde mají nejnižší ceny, nemají už třeba takový výběr barev. My máme až třetí variantu, kterou jsme byli ještě schopni akceptovat - za tu cenu. Tak lovu zdar!!!!

kacamar
27. led 2008

mindo, a to je nový nebo už jetý??? Jestli nový, tak je to super cena 😉

minda
27. led 2008

Nový, mrkněte na MMB prodávající je ze Žďáru nad Sázavou, raději jsem jim napsala mail, tak opravdu prodávají za tuto cenu novou kolekci 2008, jakoukoliv barevnou kombinaci.

kacamar
27. led 2008

Tak vidíš, tak to je super!!! Ještě že nám se ta nová kolekce moc nelíbí 😀 😀 a u mamky už čeká Cortinka 2007 😵 😵

minda
27. led 2008

No já jsem si dala u nás v Ostravě inzerát, jestli někdo neprodává použitou Cortinu 2007, ale teď když jsem viděla tu nabídku na novou, tak o ní začínám vážně uvažovat.

aajina
27. led 2008

JEstli chcete někdo jetou Cortinku tak jukněte sem je jich tu dost a skoro nových 🙂
http://deti.bazos.cz/kocarky/?hledat=cortina&hl...

pavlina05
27. led 2008

aajina paráda!!!začínám vážně uvažoavt o Cortině 😉

atreides
27. led 2008

Ahoj, koukám, že se to tu znovu pěkně rozjelo 🙂
konečně už máme Cortinu taky doma a kupovali jsme ji zde na MK od Nastičky (díky 😉 ) a můžu říct, že jsem (i když zatím jezdím jenom po bytě) moc spokojená. Ale díky, za některé typy o kterých bych jinak nevěděla 😀

pavlina05
27. led 2008

atreides
😉 taky o ní uvažuji. Takže doporučuješ?

pavlina05
27. led 2008

atreides vypadá dost dobře i ta barvička! přesně takovou bych chtěla 😉

atreides
27. led 2008

pavli: když jsme vybírali, tak už jsem měla hlavu jak balon, ale Cortinu jsem v koutku duše pořád chtěla i když jsem četla i negativa, ale nakonec jsme ji stejně koupili a můžu říct, že jak je doma, tak jsem ráda a KONEČNĚ to vybírání mám za sebou, ale zatím jezdím jenom po bytě 🙂

atreides
27. led 2008

jj barvička se nám taky líbla nejvíc a ty nový kolekce mě osobně moc nenadchly 😒

pavlina05
28. led 2008

atreides no já měla v merku Jané, ale ta cena!! TAkže by to opravdu byla Cortina?
Holky a když jsou teď nové kolekca nemůže ta stará slevnit? 😀

leonunuska
28. led 2008

Ahojte holky, jsem ráda za tuhle diskuzi, mi jsme si jí taky koupili, původně jsem nechtěla dávat tolik peněz za kočárek, ale když jsem ji vyděla hned jsem se zamilovala 🙂 Mi ji kupovali v kamenném obchodě za 16 990Kč.

pavlina05
28. led 2008

leonunuska tak určitě lepší než za 21.000kč Jané!!!
Koukala jsem se včera na bazar, jak poslala ajinka, a opravdu se dají pořídit levně 😀 Teď ještě jak vypadají ve skutečnosti 😀

morusa
28. led 2008

pavlina: Myslím ,že žádná z těch Cortin z druhé ruky,co se ted prodávají , nemůže být vyloženě špatná a zničená, kolekce šla do prodeje loni v lednu, lidi to kupují napřed, takže tak dlouho používaný to bejt nemohlo. Moje korbička s autosedačkou,co prodávám ,jsou třeba naprosto super, autosedačka vypadá zcela jako nová a korbička je v super stavu též. 😉

pavlina05
28. led 2008

morusa • 😀 , právě koukám na bazárky

minda
28. led 2008

Tak jsem taky mrkla na inzeráty, které přeposlala aajina, z Ostravy tam byla jedna nabídka, tak jsem na ní odepsala. Použitý kočárek bych si určitě chtěla osobně prohlédnout, takže hledám jen nabídky z Ostravy a blízkého okolí a těch tady zase tak moc není. U nás v Ostravě pořád převládají kočárky Tako a podobné typy, zajímavější kočárky mám pocit tady lidi začínají kupovat až teď, ale to je zase jen samé quinny, X-lander. Takže větší nabídka ojetých kočárků bude asi až později.
Barvy kočárků zase až tak neřeším, pokud to není vyloženě holčičí barva - červená, růžová, tak je mi to jedno.

pavlina05
28. led 2008

minda no na netu je toho spousta, ale pro mě také daleko!!!!
Původně jsem chtěla černo-zelenou kombinace. Ale i ta modrá nebo červená Cortina je hezká 😀
No času na to mám ještě dost 😀

minda
28. led 2008

Pavli, určitě máš, já jsem čekala na tripláky a potom ještě pohužel na výsledky AMC než jsem něco začala kupovat. Teď taky ještě nemám všechno, momentálně řeším ten kočárek, možná nebudu čekat a objednám si rovnou z nové kolekce, když nabízejí tu akci á 14.990,- Kč.

pavlina05
28. led 2008

jj, to mám. Taky čekám na výsledky ☹
Akce?

atreides
28. led 2008

ještě jsou nějaký Cortiny i na MMB
ta naše byla používaná cca půl roku a sporťák vůbec a je jako nová, fakt se to za ty penízky vyplatí 😉

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php