Kočár Cam Cortina X3. Máte zkušenost?

nasticka
6. dub 2007

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem CAM Cortina X3 evolution? je to můj favorit, ale když koukám po bazarech, tak ho nikde nevidím - to se vůbec neprodává? nebo je tak dobrý, že si ho maminky nechávají? 🙂 kdybste někdo měl nějaké reference (dobré nebo zlé) ráda si je přečtu.. Chceme koupit celý komplet (sport+korba+sedačka) vypadá moc pěkně a i se s ním výborně manipuluje, korbička mi připadá i docela rozměrná (budeme rodit v červnu, tak bychom už na zimu možná mohli i na sporťák..) a vše se dá nasadit po i proti směru jízdy..fakt moooc pěkný a šikovný kočár, jen mi chybí nějaké ohlasy z reality..přece jen výrobce toho naslibuje a nakecá a za půl hodiny v krámě taky nepoznáte, zda se nezorvrzá po měsíci provozu...

bajunka
21. kvě 2008

nejlevněji jak jsem sehnala cortinu, i kolečka tam mají o stovku levnějii:
http://cam-neonato.vltava2000.cz/store/goodsdet...

alenka83
21. kvě 2008

nafukovací kolečka se dají u nás sehnat jen v jendom obchodě a za 990 kč, což docela jde. Jinde prý už k dostání nejsou.

atreides
23. kvě 2008

bajunka: tak jsem jim psala a dodávají je pouze ke kočárku 😒
jinak moc hezký jméno máte vybraný 😀

denousek
24. kvě 2008

ja jsem si obednavala vcera cortinu jen sportak za 9299.-.. na www.kamilka.cz
a ty kolecka to prej bude problem...tak nevim..
nevite jaky jsou ty kolecka na nove kolekci 2008??prej nejaky penovy tak treba jsou v pohode 😒

mery.luu
24. kvě 2008

denousek - na kolekci 2007 jsou taky pěnový kolečka....Nejsem si jista, ale myslím si, že 2007 a 2008 se od sebe liší jen v desingu...

denousek
24. kvě 2008

no ja jsem prave slysela ze na 2007 jsou nede gumovy a vetsinou nafukovaci a ze 2008 jsou penovy,,tak nevim....kazdopadne cortina je obednana co uz ted 🙂

mery.luu
25. kvě 2008

denousek - mám cortinu 2007 a kolečka mám pěnové - nafukovací jsem musela dokoupit zvlášť....s nafukovacími prej byly ty první tipy

denousek
25. kvě 2008

hm...no a co ty kolecka sou spatny cio jsou u toho nebo co.............ze se kazdej shani po nafukovacich...

atreides
25. kvě 2008

nejsou špatný, ale někdy by ta jízda mohla být měkkší, tak proto chceme ty nafukovací 😉

denousek
25. kvě 2008

no jenze ty nafukovaci nejsou pry k sehnani 😒

mery.luu
25. kvě 2008

no jezdící zkušenosti s kočárkem ještě nemám - zatím je zaparkovaný u babičky 🙂 , ale hned při nákupu jsem byla rozhodnuta si pořídit i nafukovací kolečka. Dlouho jsem je sháněla , ale nakonec jsem je sehnala....Je problém je někde koupit, protože výrobce je přestal vyrábět, tak snad můžou být jen tam, kde mají staré zásoby...

denousek
25. kvě 2008

jak prestal vyrabet..to je snad vtip ne....takze ja uz bych je nesehnala ze.. 😒 ale zkousela bych to ale zatim nevim jestli jsou treba kdyz jeste nemam doma ani kocarek..chjo..to sou dilema...co kdyz to bude moc drncet to je teda dobry no.....
k takovymu drahymu kocarku by se to prece melo vyrabet neustale...

atreides
26. kvě 2008

denousek, taky je mám problém sehnat viz. můj příspěvek na hoře 😉

denousek
26. kvě 2008

hm 😒 nebudu to resit nema to smysl teprve na kocarek cekam postou 😎
ale uz me to pekne stve jeste ho ani nemam doma a uz zjistuju ze kdyz si znicim kolecka tak mam proste smmuuulluuu§!!bomba no....

kacamar
26. kvě 2008

denoušku, a proč už kupujete nový kočár, když je malýmu teprv 5 měsíců?? (To je mimo diskuzi)

Já si kolečka dneska objednala u nás v jednom obchodě, páč s tim kočárem se to fakt nedá. Ty jízdy jsou někdy šílený a když najedem na větší hrbol, tak malá skáče 😅 v kočáru a kolikrát jí to vzbudí. Potkala jsem kámošku se stejným kočárem a nafukovacíma kolama a ta jízka se nedá srovnat. Akorát teda ty kolečka v obchodě jsou na objednávku a nevim odkud je berou, když už se nevyrábí. Snad budou 🙂

denousek
26. kvě 2008

kacamar ten muj kocar je des,je tezkej blbe se snim jezdi,myslim ze trojkolka bude lepsi.... 😀

romca3
27. kvě 2008

Tak já mám ještě ten starší tip. Hluboká korba je super , malou jsem tam vozila do 7 měsíců i s pytlem, ale sporťák mi moc nevyhovoval přišel mi nějaký úzký. Koupily jsme golfky a malou vozím převážně v golfkách.

denousek
28. kvě 2008

taaakkk..

cortina obednana,tak to sem zvedavá co to bude za zázrak... 😀

bajunka
30. kvě 2008

No tak už mám kočárek doma, teda u tchýňky a je nádhernej. Na kolečka ještě čekám(měla jsem osobní odběr) a kolečka byly na objednávku ,tak jsem zvědavá jestli dojdou. Kočárek je kráááásnej, a nakonec jsme ho měli za necelých 14500, bo jsem dostala ještě 5% slevu, že si tam předtím kupoval kočík)ten samej jen oranžovo černej brácha).
Atrei, dík za pochvalu jméno je to moc pěkny, ale babičkám se původně vůbec nelíbilo a lámaly mě ať to změním, nepodařilo se 😀 . Ta vaše Ninka je moccc pěkná, doufám,že se povede i ta naše.

atreides
31. kvě 2008

baji: u nás naštěstí bez problému, páč je to jméno po manželově babičce, ale hlavně se nám líbilo 🙂 Určitě budete mít krásnou holčičku, držím palečky na porod, ať je rychle a bezbolestně a těším se na fotečky 😉

andilek
12. čer 2008

tak jsme nedávno přešli na sporťák a tady jsou moje zkušenosti:
ovládá se skvěle, žádný problém, jezdíme teda po směru, pokud prcek umí sedět, nikam mi neklouže 🙂
jinak mi dost vadí, že se zmenšil prostor pro dávání věcí do nákupního košíku, pokud tam chci dát něco většího, tak mám problém, to s hlubokou korbičkou nebylo 😝
a jinak se mi moc nelíbí, jak z boudičky "visí (plandá)" zbytek látky, z praktického hlediska (pokud položím dítě) je to fajn, ale vzhledově nic moc, ale jde to i srolovat, takže kvůli tomu nový kočárek kupovat nebudu 😅 😉

kacamar
12. čer 2008

jde sporťák nastavit do úplného lehu? dekuji - nechce se mi ted hledat návod... 😅

aja123
12. čer 2008

kacamar jde 😉

kacamar
12. čer 2008

dekuji, toz to je dobre.... korbicka nam bude mala drive nez mrnous zacne sedet 😉

aja123
12. čer 2008

kacamar u nás to bude asi úplně stejně 🙂 Na zimu už bych to vyděla na ten sporťák.

kacamar
12. čer 2008

aja, male jsou 3 mesice a jeste ma v korbicce tak 10cm mista. takze to vidim jeste tak na 2m a pak asi bude drandit ve sportaku....

mak1
12. čer 2008

Zdravím všechny... hrdě se hlásím jako čerstvá majitelka cortiny!!! Včera nám přišla a je opravdu moc hezká! Zatím jí máme v ložnici, ale ještě poputuje do porodu ke tchýni . Už se moc těším až budeme jezdit s mimčem!
Jinak jak se tady řešila ta nafukovací kolečka... jsou opravdu nesehnatelná ☹ ale myslím, že to zvládneme i bez nich.

kacamar
13. čer 2008

mak1, gratuluju!!! no nic jinýho vám nezbyte. chce to trochu zručnosti, aby jste prckovi nevytřásli duši z těla.... ale jinak je Cortina super. Jinou chybu jsem nanašla... krom těch kol.

sarihy
13. čer 2008

Ahojky,
díky za všechny postřehy ohledně tohohle kočárku !!! Já ho budu dnes objednávat...Ptala jsem se na ta nafukovací kolečka a bylo mi řečeno, že se přestaly vyrábět. Ale myslim, že to nebude zase tak veliký problém...hodně holek tady psalo, že s tím kočárke drandí po lesích a polích a v pohodě...jde asi jen o zvyk...takže asi tak...Hezké odpoledne !!!

atreides
13. čer 2008

jj žádná chyba až na ty kolečka 😔