Kočár Cam Cortina X3. Máte zkušenost?

nasticka
6. dub 2007

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem CAM Cortina X3 evolution? je to můj favorit, ale když koukám po bazarech, tak ho nikde nevidím - to se vůbec neprodává? nebo je tak dobrý, že si ho maminky nechávají? 🙂 kdybste někdo měl nějaké reference (dobré nebo zlé) ráda si je přečtu.. Chceme koupit celý komplet (sport+korba+sedačka) vypadá moc pěkně a i se s ním výborně manipuluje, korbička mi připadá i docela rozměrná (budeme rodit v červnu, tak bychom už na zimu možná mohli i na sporťák..) a vše se dá nasadit po i proti směru jízdy..fakt moooc pěkný a šikovný kočár, jen mi chybí nějaké ohlasy z reality..přece jen výrobce toho naslibuje a nakecá a za půl hodiny v krámě taky nepoznáte, zda se nezorvrzá po měsíci provozu...

denousek
16. zář 2008

holky jsem nastvana....kupovala jsem si v jednom internet obchode cortinu s tim,ze nam dodaji pozdeji za 800kc nafukovaci kolečka....a ted mi pan napsal ze nam je dodaji za 1600 😠 co si o tom jako mysliteM?M??zlodeji!!!hlavne jak slibovali.....

elisss
16. zář 2008

Kamarádka amá Cortinu a stěžovala si na malou korbu, malý tam vydržel jen do 4 měsíců...pak ji prodala a sporťák ani nevyužila....

sisstin
16. zář 2008

ja mám zkušenosti s Cortinou jen od kamarádek, kdy jsem si ji projela a okoukla..takže asi: vzhledově super..skvělý design, ale šíleně vrže, je těžká jak blázen..a sporták..když je do sedu úplně..tak ta bouda tam vlaje..ta látka..a to sedátko je šíleně tvrdý...špatně se mi i s ní jezdilo.....plastový kolečka nikdy více 🤐 nafukovací jsou nejlepší 😎

denousek
16. zář 2008

no...ja mam cortinu koupenou en ve ssportaku,,,olecka jsme namazali nic nevrze a ta bouda nevlaje sou tam na to takovy cvocky kde se to pripne 😉

sisstin
16. zář 2008

denousek: záleží, na co jsi zvyklá....dokud jsem měla dorJan..tak mi přišlo, že se s Cortinou jezdí dobře..ale ted mám Quinny..a to je sakra rozdíl teda..., ale hodně kamarádek je spokojených s Cortinou..mně by teda nevyhovovala 😕

denousek
16. zář 2008

no...vsak jo asi ze uz sem zvykla no....furt lepsi nez to co e donutili si koupit kdyz jsem byla v 5 mesici skrz to ze je to v akci...to byla hhrruuuzaaa...proste obycejna čtyrkolka straaassnnee tezka....
ale zase abych pravdu rekla malymu se tamasi libilo...
akorat me ted fakt nastvali s tema kkoleckama nevim zda investovat do tech nafukovacuch 😒 kdyz v podstate se mi na tedy tech jede fajn no....jezdime jen po meste po chodnikach ..takze zadne diry atd no... 🙄

sisstin
16. zář 2008

denousek: já měla kočár s plastovkama...a byla jsem z toho na prášky..mně to přijde šílený... 😠 hodně jezdíme do města..a tam jsou kostičky..a to v tom nadskakoval šíleně...s nafukovacíma je to úplně v poho...já bych do nich šla..sice teda zas můžeš píchnout...ale není to moc častý 😉

denousek
16. zář 2008

no...dik za tip...projednam s darhou polovickou...a uvidim...ale i kdybych je vvzala tak je muzu prodat ze,,,hodne lidi je shani...a jsou k dostani vetsinoujen ke kkocarku no....a kdyz je ted odmitnu tak pak uz mi je nikdo neda no...tak dik pa

ladunka
16. zář 2008

denousku, hlavně jestli je kupuješ přes internet, můžeš je do 14 dnů bez udání důvodu nepoškozené vrátit. Bude tě to stát jenom poštovné, to zaplatit musíš.
Já Cortinu mám, pro mne byla a je super, kombinuju ji s intenzivním nošením. Nafukovací kolečka jsem zvažovala, ale pak jsem si je vyzkoušela a sice o něco měkčí jízda to s nimi je, ale jsou těžší než plastová a kočárek s nimi trochu ztrácí na své dle mé zkušenosti bezkonkureční snadné ovladatelnosti. Asi bych je zvažovala hlavně pro malé miminko. I když.. další mimčo, když už ho budu vozit, bych možná zprvu uložila raději do něčeho houpacího.. je to věda, takový kočárek 🙂)

komteska
16. zář 2008

denousek: jojoo taky mi dneska po dotazu kdy teda kolečka budou napsali, že zvýšili cenu na 1600 😒 tak to ať si strčej někam 😀 jsem jim napsala, že jsme je objednávala za 1000 a nemůžu za to, že tam měli, že je mají skladem

dle mě by je měli dodat za původní cenu jaká je na objednávce, objednával jsme je v červenci 😎

denousek
16. zář 2008

ano ano presne tak!!!je to soucast ke kocarku a meli by je nechat za cenu za kterou byli kdyz jsem kocarek kupovala!!!

si myslim ze kdyz je nevemu tak se muzu rozloucit s tim ze v tom kocarku odvozim pak i druhe dite páč ty kolečka co tam sou ted to nevydrzi 😒

ladunka
16. zář 2008

komtesko, jestli máš potvrzenou objednávku, opravdu by Ti je měli prodat za dojednanou cenu...

mirjanka
16. říj 2008

Tak se hlásím mezi obdivovatelky Cortiny - líbí se mi tříkolka a design 2008 - červeno- bílá s kulatými proužky - jen mi vadí, že na sportáku je samá bílá barva - to je dost nepraktické, na druhém místě je zeleno-šedá a šedo bílá kombinace s pruhy - nejlevnější cena na netu za 13 500,-, protože se blíží konec roku, tak se začínají vyprodávat, nafukovací kola bych brala hned.
U nás ruší obchod a vyprodávají vše o 40 procent levněji - bohužel prodávají jen V cross, Knorr a Tako...ceny jsou opravdu dobré, ale trochu se bojí kvality...Cortina mě uchvátila

vendy01
21. říj 2008

Mirjanka, ja mam Cortinu, kolekci 2007, jezdime uz skoro rok 🙂 a na kocarek si nemuzu stezovat 😀 Joo, obcas mozna neco..vetšinou se to tady probíralo, ale to má každý kočárek.. Nafukovací kolečka nemám a ani o nich neuvažuju. První měsíc jsem si trošičku zvykala, že kočárek malinkato drncá ( malému to ale vyhovovalo), teď mi to už vůbec nepřijde. Jezdíme od léta ve sporťáku a nemůžu si kočárek vynachválit!!

mirjanka
21. říj 2008

Celé téma jsem si přečetla, dnes jsem s cortinou potkala jednu maminku, měla tam rok a půl letou holčičku - sportovní korba mi připadala dost malá...nikde jsem se na internetu nedočetla rozměry sportovní korby. Nemůžete mi prosím někdo přeměřit jaké rozměry má sportovní korba v lehu??? - šířku a délku??? taky jestli někdo nemáte kontakty na náhradní díly - našla jsem na netu akci cortinu 571 v červeno - bílé barvě za 11 590,- jenže ten bílý sporták je hrozně nepraktický - napadlo mě dokoupit potah do sport. korby z celočervené...jenže nevím, jestli je to možné.
Na prvního syna jsem koupila taky kombinaci, ale sporťák byl dost malý, tak jsem přešla na sporťák - Hauck - byl dost široký a prostorný (syn mi v něm spal až do tří let), druhému jsem dokoupila pěkný Peg - perego hl. kočár a pak přešel na Hauck po prvním synovi - teď řeším kočár znovu - uvažuji o Haucku -cruiser flame - připadá mi se sportovní korbou prostorný - 33,5x90 na ležení (Cortina se mi líbí víc, ale nevím, zda není sporták malý)

aajina
21. říj 2008

Mě se teda sporťák malý nezdá, spíš naopak.Jinak co jste tu řešili že vám v něm mimi sjíždí tak já jsem si do něj objednala na MMB vložku v barvě kočárku a vypadá to moc pěkně a malá nesjíždí. 😉

vendy01
22. říj 2008

Aajina s tím sjížděním máš pravdu, zrovna jsem to začala řešit. Prosím tě, o jakou vložku se jedná? Nevím, jestli se mi to vyplatí pořizovat jí teď, už dávám často fusak, ale třeba na jaro... Díky

mirjanka
22. říj 2008

Cortina není malá - dnes jsem ji viděla naživo v obchodu...a jsem na vážkách, můžu jí mít za skvělou cenu, je to sice model roku 2006, ale má nafukovací kola - nevýhodou je, že sportov. korba kočáru je napevno, ale cena 8 000.- za nový je lákavá. Mrzí mě, že tu měli ještě Jané slalom - za 40 procentní slevu - vyšel i s autosedačkou a nánožníkem - komplet jako Cortina na 14 000,- Kč - je to letošní model, prodejna jen vyprodává, protože končí s kočárky....tak mám zatím zálohu na Jané, ale do pátku se ještě můžu rozmyslet, zda radši nekoupit Cortinu - je v barvě šedo- bledě modré...takže jsem na rozpacích...nejradši bych brala oba dva 🙂

vendy01
22. říj 2008

Mirjanka- Jané je taky nádherný kočárek. U nás vyhrála Cortina hlavně kvůli ceně..ale jak jsem psala, jsem moooc spokojená. Jak jsi psala o té sportovní korbě napevno, to moc nechápu...jako že nejde odendat z podvozku?? To je divný ne?? 🙂

aajina
22. říj 2008

Vendy odkaz na paní co šije ty vložky je zde http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=1168
chce to celý prolistovat, je tam spousta různých látek a fotek už i na kočíkách.Nám se to fakt osvědčilo a máme v barvě i potah na madlo, držák na lahve a na kšírách takový to polstrování.Hnedka se tím kočárek oživí 🙂

Na starších modelch byla sport.část napevno a na ni se dávala korbička(mě se to tedy tak nelíbí) k vidění zde http://deti.bazos.cz/inzerat/2388939/Cam-Cortin...

aajina
22. říj 2008
mirjanka
22. říj 2008

Aajina, ta pevná sportovní korba se mi na kočáru taky moc nelíbila, připadalo mi to takové jako narychlo nahozená korba na podvozek a hlavně hluboký bude o trochu těžší - výhodou byla cena a velká nafukovací kola.
Nejspíš bude Jané 🙂

mery.luu
22. říj 2008

aajina - prosím Tě, mohla bys sem šoupnout fotečku Tvého kočárku s tou vložkou?? Koukla jsem na ten odkaz na MMB, ale vložku do cortiny jsem tam nenašla ☹

Jinak s kočárkem jezdím 3 měsíce, mám kolekci 2007 a jsem zatím maximálně spokojena. Měla jsem štěstí na nafukovací kolečka a zatím je vše OK. Jako na každém kočárku, tak i zde se nějaké mouchy najdou, ale jsou to prkotinky. Jediné co bych zatím cortině vytkla je odpružení , ale měla jsem možnost porovnat s x-landerem i speedym a taky nejsou nic moc odpružení......Holt - ideální kočárek, který by splňoval všechny mé požadavky, asi ještě nevyrobili.. 😀 😝 😕

aajina
23. říj 2008

mery.luu kuk sem http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=966849 já jsem ted bez fotáku, ale kočík mám stejný a barvu vložky taky, jen z druhé strany mám se vzorem.

atreides
23. říj 2008

ahojky, cortinu máme a už jezdíme i ve sporťáku, vložku jsem zrovna objednala. S kočíkem jsem moc spokojená a i na ty kolečka jsem si zvykla 🙂

mirjanka jestli můžu, tak bych šla spíš do toho jané 😉

vendy01
24. říj 2008

Aajina moc díky ta tip!!!! Mrknu na to! Na jaro určitě objednám!! 🙂

sykorova.p
24. říj 2008

Ahojky cortinu máme taky zelenou s černými kruhy. Němůžu si na ní stěžovat. Máme trojkolku a hlavně ve městě při objíždění lidí na chodníku je perfěktní. Kola se dají snadno sundat, takže dávat kočár do auta je pohoda. Houpaní jsem taky nepotřebovali, když na to dítě nenaučíte tim líp. Trochu drncá při jízdě v terénu, ale prodávají i nafukovací kola na výměnu.

mirjanka
27. říj 2008

Tak máme Jané i s nánožníkem na sporťák, autosedačkou, hl. korbou...vše za 14 000,- v barvě hnědooranžové, v prodejně mají ve výprodeji kvůli likvidaci prodeje kočárků ještě jeden Jané Slalom a Jane Nomad za 40 procentní slevu

smilena
8. lis 2008

Ahoj mám dotaz ohledně promazání koleček. Nám začíná občas levé povrzávat...čím promazáváte je na to něco speciálního?

misalka
8. lis 2008

silikonovým olejem, myslím,že se to jmenuje WD 40. Stojí kolem 100kč a je ve spreji, promazáváme tím i panty u dveří a tak