Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
pipussa
2. kvě 2010

saksina
ja som videla camarelo q12 v BA, v nakupnom centre na zlatych pieskoch...
je tam detsky obchod, neviem, ako sa vola... ale je blizko detskeho kutiku

vyzeral krasne, ale teda cena bola o dost vyssia, ako na internete, 2kombinacia tusim 349 eur

evka10
2. kvě 2010

dobre ceny sú na www.bambino-kociky.sk, ja som si ho objednala tam

saksina
3. kvě 2010

evi a všetko prebehlo v poriadku? Ja nie som proti nákupom cez net, len pri kočíku mám troška obavy... Tak napíš skúsenosti 😉

pia22
3. kvě 2010

Saksina my sme vlastne tiez kupili kocik tam, ale priamo v sklade Bambino v Cadci. Vlastni to velmi mila pani, dohodli sme sa s nou cez telefon, vsetko nam aj vybalila a predviedla, skusali sme si to aj sami, kupili sme tam aj prebalovaci pultik. Na pripadnu reklamaciu nam vypisala paragon🙂

tiguik
6. kvě 2010

Saksina - kocik maju v Hlohovci v predajni Babetko pri Lidli. Ich webova stranka je: www.babymania.sk My sme kupovali tam 🙂

dida81
6. kvě 2010

saksina- v NZ ich tiež mAju 😵

czica
6. kvě 2010

baby kopec českých internetových obchodov má omnoho lepšie ceny aj s dopravou na slovensko ako keby ste si to objednávali na slovensku, treba popozerať

greplova
8. kvě 2010

ahojte volam sa lenka a som z bb. prave dnes som si bola kupit tento kocik kamarelo Q12. strasne sa mi pacil . mali sme vybrate z manželom dva kociky jeden bol espiro enzo a tento Q12 je naozaj suuper. odporucam ho vsetkym má naozaj velky nakupny kosik sirsiu sportovu čast otačacie kolieska sú naozaj vyhoda. naozaj ho odporucam. ja som prave zacala 19 tyzden a máme termin 8.10.2010
tento kocik dostat aj u nas v BB na robotnickej 2 je to stari prior. kocik ma vysiel bez autosedačky 305 euro a s autosedačkou stojí 360euro. 🙂 naozaj mila obsluha atd som spokojna

pia22
8. kvě 2010

Lenka nech sa ti dobre kocikuje😉 Ja som 8.10.09 rodila🙂

sunny23
21. kvě 2010

Ahojte. Dnes som objavila Camarelo Q12 a tak ma veľmi potešilo,že väčšina z vás má s ním dobré skúsenosti. Našla som na youtube o ňom video. Prekvapil ma systém, akým sa skladá. Preto sa vás chcem opýtať, ako to vlastne funguje. To musím vždy keď ho chcem zložiť, napríklad do auta, odpojiť od podvozku vaničku, alebo športovú časť a tú odložiť zvlášť? Kedysi som mala kočík Jané a tam sa jedným šťuknutím čarovného gombíčka zložil celý kočík a bolo. Poradíte mi niekto?

elixia
21. kvě 2010

Da sa zlozit aj s vanickou...

dida81
21. kvě 2010

Elixia- a ako? Ved my použivame kocik skoro pol roka... a ked cestujeme , vanicku musime odkliknut a až potom zložime konstrukciu ... 😕

elixia
22. kvě 2010

No ja zatial kocik nepouzivam,ale skusali sme a islo to...teda,nie som si ista, ci myslime to iste pod pojmom zlozit aj s vanickou 🙂
Toto som nasla u jednej kocky,tak takto som to myslela ja....https://www.modrykonik.sk/fotoblog/shaarka/albu...
ale zas,do auta takto zlozeny asi nevojde...

garonka
22. kvě 2010

aj my mame tento kočiarik sme snim veľmi spokojní, vyhovuju nam nafukovacie kolesa a priestranna vanička no ale nam je zachvíľu vanička mala tak prejdeme na športovu časť 😉

dida81
22. kvě 2010

Elixia- no jasne, asi sa to da, no presne v tom je to, že aj tak sa tak do bežneho kufra
auta nevojde...

inak my mame pol roka a stale sa do vanicky zmestime. (a to mame 8,5 kg...) No už mame i nový športiak... (kedže spotová cast sa mi až tak nepaci)
Ale možno ich budem striedat. Ked je otoceny v smere jazdy je krajši . 😉

sonorista
23. kvě 2010

maly poznatek: pozna ze to byla jen zavada u nas, porad jsem trpel pocitem ze nas kocarek malo pruzi, ma velmi maly kyv.
Moje domenka se potvrdila kdyz se mi do ruky dostal jiny kocarek. Nas se proste kyval malo, jak je pruzina tak z vnitrni strany ke takova drazka v ktery by se mel nejtek pohybovat po cele te drazce. V podstate kocarek pruzil jen s kyvem tak 1 cm.
Problem je ze to zrejme montaznik spatne smontoval. Pokud mate takovy problem ze kocarek malo pruzi a je velmi brzo citit doraz tak se je zde reseni.

Otocte kocarek koleckama vzhuru. (velka kola sundejte pro vice mista) Jeden clovek at rukou zmackne pruzinu a druhy at vezme tu preklapeci packu pro nastaveni tuhosti a je to packu treba celou pretocit o 180° (nemam tim namysli preklopeni packy pro zmenu tuhosti) ale pretoceni v ose. Pokud packa klade priliz velky odpod vznikle kroucenim pruziny zkuste to tocit obracene, myslim ze to jde lepe proti smeru hodinovych rucicek. To same u druhe pruziny pokud nebyla zavada jen na jedne pruzine. Kocarek nejednou houpe a pruzi jako vino.

tiguik
24. kvě 2010

Ahojte, nepisal tu nahodou niekto, ze sa da autosedacka nastoknut aj na nakupny vozik v hypermarketoch? My sme to skusali vo viacerych, ale neslo to. Poradite? Dakujem.

zvirka
24. kvě 2010

Ahoj, taky uvažujeme o koupi tohoto kočárku. Chci se zeptat na dvě věci. 1. Má někdo tmavozelený? Ptám se proto, že mám strach, že na něj v létě moc půjdou mušky. 2. Vyzkoušel už někdo sportovní sedačku? Díky!

dida81
24. kvě 2010

@tiguik - ani nam nepasuje .... to pisal niekto z CR... možno u nas na Slov. je iný typ vozikov ... 😒

sonorista
25. kvě 2010

Mne do voziku hypermarketu Kaufland v Č.Budějovicich pasuje.
V nektery vozikach do toho sedatka na voziku opravdu nepasuje je tam pro vyklopeni jina roztec.

hasanka
26. kvě 2010

Tak mi už máme taky objednáno ,tak snad bude vše ok.

saksina
1. čer 2010

ahojte, chcem sa spýtať, či sa dá športová časť zložiť do auta bez toho, aby sa musela demontovať z podvozku. Myslím, či je možné zložiť športovú verziu ako jeden kus vrátane podvozku.

sonorista
1. čer 2010

Ano da se podvozek slozit klidne i s pripebnenou pevnou korbou tak i klidne s autosedackou ci sportakem.
V podstate tim snizite cely kocar k zemi. Pokud ma nekdo auto kombika, sel by dat takto cely do kufru.
Ale vzhledem ze podvozek nema zadnou aretaci po slozeni, je to takove neprakticke pro manipulaci, ale da se to.
Vzhledem k tomu jak snadno jde korba vycvaknout tak mne vubec nenapadlo to takhle resit. Nic mene diky za podnet kdy jsem ted opravdu vyzkousel zda jde slozit podvozek i s korbou = ANO JDE.

sunny23
3. čer 2010

Ahojte, prosím vás, mohla by ste niektorá zmerať vnútornú šírku športovej časti?

vivinana
9. čer 2010

ahojky holky muzu vas poprosit aby jste mi vyfotili kocarek camarelo q12 detailne kdo ma takovou tu svetlejsi verzi pistacciovy?zajimaly by me detaily kdetry nevydim z fotek na webu pry se zapina cela hluboka korbicka dokola na zip je to tak?muzete mi to nekdo vyfotit.diky a jak jste spokojeny s timto kocarkem?

luckaa
15. čer 2010

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat,jak jste spokojené se sportovní verzí tohoto kočárku?Díky

sonorista
15. čer 2010

Pro vivinan - koukni na nase domaci instruktazni video o kocarku, tam najdes detailu spousty.

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM

Akorad sme ho tocily minule leto, dnesni model ma napriklad na hluboke korbe rozepinaci ten kryt pres nohy.
My to mame pouze na patenty. Kdezto novy je na patenty plus jeste rozepinaci, takze se k diteti dostanete rychleji.

luckaa
18. čer 2010

@sonorista Úžasná instruktáž,musela jsem hned ukázat manželovi a myslím,že ho to přesvědčilo,akorát se chci zeptat,jak jste spokojeni se sporťákem?U některých kočárků si stěžují,že sice hluboká korba dobrý,ale sporťák potom nic moc.Díky

sonorista
20. čer 2010

Na sportak prejdem tak za mesic a pul. Nekdo si na nej zde stezoval, ale po prodeji kocarku dospel k nazoru, ze nakonec byl sportak Camarelo dobrej. Kazdopadne vzhledove mi prijde sportak opravdu divnej 🙂 ale myslim ze svuj ucel splni. Dyt je to ve vysledku u tech polskych kocarku na jedno brdo.

lumixii
21. čer 2010

JJ to jsem si stěžovala já.
Jako zpátky bych ho nechtěla, to vžádném případě. Ale oproti kočárku Dorjan danny sport, je sporták Camarelo úplný zlato! Ale tak ono u těhle typů kočárků, popravdě řečeno ty sportáky jsou všechny pomalu na jedno brďo. (opět vlastní zkušenost).