Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
tiguik
15. říj 2010

@ karmenta: mne to vyslo cca 60-61 cm.

karmenta
15. říj 2010

@tiguik děkuji mooooooooooooc

jajulik
16. říj 2010

@tiguik taky děkuji za rozměry koleček ... už 3 měsíce řeším jaký kočárek se mi vejde do toho pidi výtahu .. a vypadá to že tenhle by šel 😉

dupik
18. říj 2010

@jajulik A vejdeš se k němu i Ty? 🙂

jajulik
18. říj 2010

@dupik no to doufám .. už nebudu mít břiško tak doufám že jo ... max. budu muset vydržet ty 4 patra nedýchat 😉

dupik
18. říj 2010

@jajulik já se totiž radovala, že mi kočár do výtahu vleze, ale pak mi došlo, že si asi malá nebude mačkat čísla ve výtahu sama, že se k nímusím vlézt i já..a to jeuž je drsně na těsno..ale jo, dá se to..ale ty dva měsíce po porodu než jsem splaskla, to byl maras...

jajulik
18. říj 2010

@dupik myslím že to zvládnu ... hlavně aby projela kolečka těma blbýma skládacíma vnitřníma dveřma ... čert aby vzal EU ty starý výtahy byly lepší

daniella1978
19. říj 2010

ahojte ...tak nikto nemá záuejm o kočík ?

martinka.pida
20. říj 2010

Ahoj, nevíte náhodou, kde bych si bambino kočárek mohla prohlídnout v Praze nebo někde okolo?
Hrozně se mi líbí, ale chtěla bych ho nejdřív vidět...

mojan
22. říj 2010

Milé mamičky,,, píšete pekne o kočíku Camarelo Q12. Mne sa tiež veľmi páči.Kedže som ešte len na začiatku tehotenstva a bábätko budeme očakávať až v r.2011 -Júl. bude to moje druhé dieťa. Rozhodla som sa,že kočík nebudem kupovať nový...Takže AK BY NIEKTORA Z VAS CHCELA BUDUCI ROK PREDAť TENTO KOČíK OZVITE SA.

dastyk
24. říj 2010

Ahojte chcela by som vedieť či v lete nevyblednú farby. Ja mám záujem o zelený.

gabininka
24. říj 2010

ahoj, my mame ruzovu Q12 a je stale krasna ruzova aj po lete. Chcela som sa spytat, ze aky fusak - myslim znacku, mate vo sportovej casti. Rozmyslam na Eisbärchen, nemate niekto skusenost? D.

desmodka
24. říj 2010

@dastyk my mame bledu hnedu ci aka to je farba nevybledla... a na zelenu zevraj idu musky neviem ... @shaarka ma zeleny tak skus sa u nej popytat

shaarka
24. říj 2010

@mojan
ja budem po zime predavat camarelo! tak ak sa dohodneme, oslovim ta, resp. ty sa mi bud. rok ozvi. teda ak mas zaujem o syty zeleny.

farba po lete urcite nevybledla, ani by ma to nenapadlo.
musky na kocik trosku idu, to som si vsimla, ale ja si to nevsimam 😀 😀 😀 posedia si, odletia? ani neviem.
fusak mam od emitexu, par stran dozadu som sem pridavala link.

shaarka
24. říj 2010

@karmenta
praveze omyl! s kocikom sa tak lahko jazdi, ze s nim v pohode chodim v dazdi - jednou rukou idem aj na obrubnik, v druhej mam dazdnik... to ma fakt zarazilo. velmi lahka manipulacia je s nim. az mi niekedy uteka. ale je pravda, ze gumy nastavoval moj muz, aj perovanie.

shaarka
24. říj 2010

mozem vam zmerat zajtra nas vytah, je celkom maly, ale nema dvierka.
natlacim dohno kocik, dvihnem rucku, vylozim tasku a ja sa tam suchnem zboku, sice LTT, ale da sa.
mam velke brucho 😀 😀 😀 ale na tych par sekund vo vytahu sa to da vydrzat.

elixia
24. říj 2010

Ahojte, tak konecne pridavam aj svoju skusenost s kocikom....super,super,super🙂) Som absolutne spokojna, lepsie sme vybrat nemohli 🙂 Velka vanicka, v pohode som tam narvala fusak,maly ma este kopu miesta,takze celu zimu sa tam urcite vojde, manipulacia jednoducha, jazdi sa s nim velmi dobre a lahko..takze mozem len odporucat. 😉

gabikab
29. říj 2010

Ahojte maminy. Mozno to tu bolo spomenute, ale kedze som necitala celu diskusiu, tak sa chcem spytat, vyraba sa tento kocik aj ako 3-kolka? Dakujem.

dada2007
29. říj 2010

@gabikab nie, nevyrába 😉

gabikab
29. říj 2010

@dada2007 Dakujem 🙂

dada2007
29. říj 2010

@gabikab poho 😉

shaarka
1. lis 2010

ahojte baby, tak nakoniec sme sa s muzom dohodli, ze camarelo predame skor, nez sme povodne mysleli.
este sice nechcem, ale riesime uz aj autosedacku (novu, teda ojazdenu) a tym padom potrebujeme camarelo predat, aby bolo na autosedacku. kociar mam uz aj zalozny, ale aj tak predaj camarela este odkladam, dufam, ze sa mi to aj napriek financnym dovodom podari odlozit aspon do jari 😅

ale pytam sa aspon orientacne - bol by zaujem?

balambi
2. lis 2010

Ahojte , viete mi prosím poradiť, kde by sa dal tento kočík vidieť v okolí Ba, prípadne Brno? Ďakujem 😀

shaarka
2. lis 2010

@balambi
prelustruj si tuto diskusiu a mozno tu najdes mamicku, ktora byva v BA 😉

karmenta
5. lis 2010

http://soutez.doma.nova.cz/bopik - ahojte, prosím vás moc o hlasy, je to zdarma a nám by to mooc pomohlo. Děkujeme 🙂

karmenta
5. lis 2010

@balambi vím kde ho mají v Hodoníně nebo v Holíči. V Brně 100% není.

kpetra
6. lis 2010

@balambi Já ho našla v Brně. 😉 http://www.baby-line.cz/8-kocarky.html?vypisEsh... , ale jestli ho opravdu mají, to netuším.

karmenta
6. lis 2010

@kpetra jé a když jsem já hledala tak jsem nikde v Brně nenašla. 😖 Ale podle toho by tam vážně měl být 🙂 Sice jen nějaké barevné varianty, ale na kouknutí supr 🙂

kpetra
6. lis 2010

Jinak ho teda mají i nu nás ve Znojmě, ale to už je trochu z ruky. A třeba by v tom Brně objednali i jinou barvu.

selyma
10. lis 2010

Ahojte baby. No ako citam same dobre ohlasy camarela. Z mojej strany to tak ale nebude. Pouzivam ho od februara, taraz uz aj sportovu cast. Kociar je podla mna tazky, uz by som si ho nevybrala. Mame oranzovu farbu. Po lete vybledla. Teraz ked sme dali sportovu, tak vidiet rozdiel na latke sportovej casti a latke, ktora je pri kolesach. Konstrukcia je tazka a ide ma porazit, ked ju mam dat sama do auta..Niektora z Vas tu pisala, ze vyborne sa s nim manipuluje ked drzi dazdnik. U mna je to opak, ale je to mozno aj v tom, ze cesta domov ma mierny kopcek a preto to asi ide tazko. Je pravda, ze na farebne kociare letia musky, ale nie je ich zas az tolko, ze tam sedi cely roj. V pohode sa da tych 5 musiek odohnat.
Ale je fakt, ze do vytahu sa zmesti a je dobre, ze ma velku vanicku, dietatko si v nom pekne dlho polezka a ma dost miesta a nemusi sa tlacit. Fusak v pohode vojde. Tiez je dobre, ze aj do niektorych obchodov sa vojde, zatial co ine mamicky musia kociky nechavat pred dvermi.
Asi tolko z mojej strany. Nechcela som nikoho odpudzovat kupou, mozno, ze inej kociarik velmi vyhovuje. Ja by som ho ale uz urcite nekupovala, pre mna je hlavny dovod vaha