Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
kpetra
3. bře 2010

Dobře. Možná už zítra půjdu do města, tak se kouknu. A kdybys měla zájem, v regionech je i téma Znojemsko a okolí, tak se klidně přidej. Ať je nás víc. 😉

konik88
3. bře 2010

No jo, ale vy jste tam už samý maminy, já žádný dítko ještě nemám. My čekáme první 😉

kpetra
3. bře 2010

Ještě minulý týden tam byla jedna čekatelka,ale ta už teda taky porodila. Ale to přece nevadí, však taky budeš mamina. 🙂 Aspoň uvidíš, co tě čeká. 😉

tiguik
4. bře 2010

Ahojte,
my sme tiez mali uz 2x defekt a to v priebehu 3 mesiacov :( Kocik sa super ovlada a vanicka je naozaj velka. Obcas mame problemy so skladanim a vymenou jednotlivych casti na podvozok. Dvaja ludia v pohode, ale jeden clovek to ma uz trochu tazsie. Mozno by ste vedeli poradit nejaky dobry grif 🙂 Podvozok sa nam aj s vanickou zmesti do kufra Fabie, no musime dat 1 zadne (väcsie) koleso dolu. Okrem toho uz do kufra nic ine nedame 🙂 Sportovu cast budeme pouzivat az v lete, tak snad nebudeme mat problemy.

konik88
4. bře 2010

ja se jedu podivat na kocarek ted v sobotu, ale ty defekty me docela desi. Nastesti mam jeste dost casu na vyber.

xenicka
4. bře 2010

Tie defekty si myslím záležia aj na tom po ako teréne jazdíš. Určite to nie je výrobná chyba.

konik88
4. bře 2010

No v sobotu na něho mrknu a uvidím 🙂

veronikka14
5. bře 2010

Ahoj, my používáme Camarelo q 12 od listopadu. Jsme s ním naprosto spokojení. Až poslední dobou se mi zdá, že přední otočné kolečko zlobí. Jakoby nedoléhalo na zem, hrozně kmitá ze strany na stranu 🙄 . Když jedu pomalu tak to jde, ale jak přidám do kroku (například při přecházení silnice) tak se rozkmitá až se dceři klepe v kočárku hlava. Když dám do košíku těžší nákup tak to nedělá. Chtěla jsem se zeptat, jestli to někomu z vás taky nedělá?? ☹ Díky

konik88
6. bře 2010

Tak jsem se byla podívat na kočárek. Špatně nevypadá, opravdu velká korbička. Ale na mě moc mohutný. Jsem malá a hodně drobná a kočárek vedle mě vypadal komicky. Řekla bych, že je spíš na vyšší postavu.

miky
6. bře 2010

sonorista - koukala jsem, že jsi z Českých Budějovice, nemohl bys mi prosím poradit v jakém obchodě jste ho kupovali? Už téměř tři roky v Č.B. nebydlím, takže jsem se v místních obchodech tak trošku přestala orientovat a na internetu jsem také žádné info nenašla.

dida81
6. bře 2010

konik88-to mas pravdu,, ja som si ho vybrala práve preto,, ĺebo com vysoka aj manžel a my sme vypadali smiešne s mensimi kocikmi ..

sonorista
7. bře 2010

To miky: v ČB ho maji v bejbycentru. Viz soukroma zprava.

vodickova.jana
9. bře 2010

Ahojky lidičky...tak se taky přidávám mezi majitelé tohoto kočárku. Původně jsem chtěla Espiro GTX, ale pak jsme uviděly Camarelo a bylo jasno. 🙂 hlavně proto že má fakt asi nejprostornější korbičku. Už ho máme doma ve světlé pistáciové barvičce a je fakt nádherný. Jen jediný co mi trochu vadí je, že u sporťáku mi jde nějak moc ztuha dávat stříška nahoru a dolu....nenašla jsem tam žádný čudlík (jako je u korbičky) na který bych zmáčkla aby to šlo lehce. Tak mám strach, abych to pak brzo nerozbila ...máte to taky všichni co ho už používáte???

skritkova
10. bře 2010

Ahojky holky, mám takovej dotaz - na tom veletrhu v Brně Pro dítě se dá kočárek normálně koupit a odvézt? Manža mi tvrdí, že to tam mají jen na ukázku, ale určitě ne na přímý prodej... Jinak Q12 je zatím taky náš favorit, ale uvidíme. Jsem malinká, tak nevím, jak by ke mně vypadal...

kpetra
10. bře 2010

Ahoj
skritkova - Kamarádka si loni rovnou odvezla Dorjan Danny Sport. Takže pokud narazíš na kočárek, který se ti líbí, můžeš ho koupit na místě. 😉

skritkova
10. bře 2010

kpetra - díky za info 😉 Hned musím manžovi říct, že je to jinak, než jak mi celou dobu tvrdí 😀

kpetra
10. bře 2010

Jo ještě k tomu veletrhu. Kamarádka si tak toužila kočárek odvézt, že jsme běhali a sháněli bankomat, protože sebou neměla takovou hotovost. No a samozřejmě bankovat u hlavní brány neměl už hotovost. Chuděra byla už nešťastná a viděla se odcházet bez kočárku. Takže doporučuji vzít si sebou peníze,ať pak taky neběháte od bankomatu k bankomatu. 😀

weri1
10. bře 2010

určitě si můžeš na veletrhu kočárky a jiné věci koupit,proto ty veletrhy jsou,měli by tam být i nižší ceny.Mě se ten q12 taky líbí,ale uvidím,až se na kočárky podívám na živo 🙂 to bude asi tvrdej oříšek 😀

kaatulkaa
13. bře 2010

Ahojky!
Nikde jsem nenašla, ale i tak se ptám, jestli se náhodou nedělá CAMARELO jako trojkolka?

dada2007
13. bře 2010

kaatulkaa...nie, nerobí sa ako trojkolka 😉

anettte
13. bře 2010

ahojky,zajimalo by me jestli na ten kočarek q12 zelenej litaji mušky,nemyslim ten svetlej.dik

lumixii
14. bře 2010

ANETTTE: měla jsem ten zelenej pistáciovej, tj ten tmavší a bylo to šílené.. fakt šílené... jak jsem vyndala kočárek ven, v mžiku
na boudičce bylo tisíce malých černých mušek.. pak jsem dávala přez léto na boudičku plenku... ani sítka nepomáhala.. byli i pod ní.. fakt něco hroznýho... ale slyšela jsem že jsou na všechny zářivé barvy.. nevím co je na tom pravda.. ale na tu pistáciovou fakt šly šíleně 😒

anieanne
14. bře 2010

Ahoj. Nemáte někdo zkušenost s bílou barvou ? Je mi jasné, že to je barva nepraktická, ale hrozně mě zaujala. Původně jsem šla po zářivě zelené, ale když čtu reakce, jak na to jde havěť, tak jsem od ní upustila...

luanne
14. bře 2010

Ahoj. Mám bílou barvu, mám příspěvek někde o pár stránek dopředu. Jsem spokojená, barva žádný problém. Bílou jsem si přála. Super.Kdybys chtěla ještě nějaké ino, dej vědět: mail:zuza.zu@seznam.cz
Mám chlapečka narozeného září 2009. Zatím se stále vejde do korbičky hluboké. Autosedačka také v pohodě. Kočárek budeme zřejmě ke konci srpna prodávat, a kupovat golfky/chystáme se s nimi k moři, tak už si je rovnou necháme/.

anieanne
14. bře 2010

luanne: Díky, poslala jsem mailíka 🙂

minuliena
15. bře 2010

Ahojte kočík Q12 sme kupovali v auguste od septembra ho používam a som spokojná.Keď som ho objavila u nás v obchode hneď mi padol do oka bol v zelenej farbe,ktorú ale neschválil môj manžel tak som hľadala na internete iné farby a našla som tuto stránku ale bola iba jedna strana teraz ich je viac.Máme oranžový na ktorý tiež idu mušky ale zatial sa to dalo vydržať.Páčilo sa mi hlavne to že je veľká vanička, ked vidim mamičky s tými malými vaničkami neviem kde daju tie detičky a este aj fusak,ja tam dam v pohode fusak a hrubu deku. plus bolo aj to že sa da zodvihnúť opierka vo vaničke naša malá ma 6mesiacov takže ležať už nechce ked sme na prechádzke tak jej to zvyknem zodvihnuť.Defekt sme zatial nemali ale v obchode nas upozornila aby sme nefukalli gumy na veľmi tvrdé,že vtedy sa robia defekty.Jedno minus mám zatial to že na strieške je okienko ktoré sa mi neda uplne zatiahnut tak sa mi zda ze jej tam trošku fuči.Teraz som našla aj Q10 a tam je ta strieška trošku lepšie vymyslená.Ale zas to ma tensiu konstrukciu kočika. autosedačku sme nekupovali lebo máme po staršej dcére ale je pekna co som videla na fotkach. Ja som veľmi spokojna za tu cenu.

fender
16. bře 2010

ahojky, už jsem psala dříve, my v něm jezdíme od října a jsme zatím stále spokojení - zatím žádné defekty nebyly 😎 oceňuju hlavně velikou korbu, malého je docela dost 😅 a zatím se mi tam v pohodě vleze i s fusakem.

andiju
17. bře 2010

Ahojte,keby ste mali zaujem...predavam camarelo q12,pretoze potrebujem nijaky mensi golfac,
tu si ho mozte pozriet
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

andiju
20. bře 2010

Ten link nefunguje,tu je este raz.
https://www.modrykonik.sk/bazar/golfky/sgey/cam...

ashlee
30. bře 2010

ahoj,mate někdo modry kočarek camarelo,litaji na něj v letě mušky?