Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
rikarika
31. říj 2011

@moma a kde su tie poistky, to ani netusim?

moma
31. říj 2011

@rikarika to su na oboch stranach kocika take cervene stupliky s takou malou packou. Treba ten stuplik zatlacit dolu a stlacit packu, to tak pukne a odisti sa predna strana. Odistis jednu stranu, druhu a potom prednu stranu vanicky pekne zdvihnes. Tebe neukazali v obchode ako sa kocik rozobera?

rikarika
31. říj 2011

@moma vdaka, ja som kocik kupovala internetom na vasekociky.sk

moma
31. říj 2011

@rikarika tusim som aj na youtube videla nazornu ukazku, skus pohladat.

rikarika
31. říj 2011

@moma pozrela som skusim sa s tym potrapit

bar1234
2. lis 2011

na jakej stranke su camarelo kociky

bar1234
2. lis 2011

na jakej stranke to hladate
😅

georgia333
5. lis 2011

@bar1234 skús si v googli napísať camarelo a nájdeš všetky stránky čo ho predávajú

tamichloe
5. lis 2011

@bar1234 ahoj pozri tu http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?c... som kupovala v babydream.eu osobne...ja mam zelený,je to super kočik,nemôžem mu nič vytknuť,ma najväčšiu vaničku na trhu...no tuto stranku čo posielam,neviem,už su omnoho modernejšie,čierna konštrukcia...

maceek
7. lis 2011

Ahoj holky, co se týká materiálu na sporťáku a na autosedačce, tak souhlasím, že chybí nějaká podložka, ale nakonec jsem to pořešila menší podložkou od Emitexu a nemohu si to vynachválit. Jinak my s kočárkem měli drobné problémy související s užíváním (brzda, patenty...), ale tyto závady se mohou vyskytnout i u jiných značek. My dceru v kočárku vozili přes 1,5 roku a určitě vydrží i na druhé mimčo. Hluboká korba byla super hlavně v zimě, kdy se krásně vešlo oblečené mimi i s fusakem. Hluboká korba mi ze začátku taky moc "neseděla", ale po měsíci užívání si ji nemohu vynachválit - prostorná, dítě sedí hezky vysoko, s pásy je potřeba mít trochu zkušeností, ale malá v kočáru většinou byla bez nich 🙂, takže i já vřele kočárek doporučuji

tinik888
8. lis 2011

baby ake farby mate ? ja ma teraz cerveny s gulickami je to z novej serie evolution a zda sa mi to trosku "cirkus " na obrazku tak nekrical

lowike
10. lis 2011

@tinik888 no mne tiež tie nové prídu také divoké, aj keď na fotkách vyzerali decentnejšie ...
ja som kúpila v dopredaji starší model - sivý s ružovými a bielymi guličkami a celkom sa mi páči (a hlavne aj cena bola super - 275 EUR za trojkombináciu s autosedačkou 🙂 )

tinik888
10. lis 2011

@lowike no jasne super cena ...no ja sa budem musiet zmierit z tou mojou farbickou uz ked ju mam doma 😉 , ale som rada ze bude malinka v takom veselom ja zasa nemusim take fadne farby ,rada beriem stred a myslim , ze je aj nieco horsie ako cervena s gullockami 😉

ildus77
11. lis 2011

Ahojte ja predavam caramelo q 12 zelenej farby mal by niekto zaujem 😉

katka3012
13. lis 2011

Ja by som ho uz nechcela,ani zadarmo 😒

katka3012
13. lis 2011

stale je s nim daco ,ja si myslim,ze kocik ma mne sluzit a nie ja jemu 😠

zuzka17
13. lis 2011

@tinik888 aj ja mam taky isty, mne sa celkom paci, ale nie je velmi velky?

evinka85
16. lis 2011

ahoj, zdavím všechny 😉 😉
jsme zatím v korbě a s fusakem už se tam dlouho nevejdeme, využila jsem už opěrku v korbičce (malýmu je půl roku a ještě sám nesedí)- takže bezva 😉

chtěla jsem se zeptat, kde můžu objednat duše k předním kolečkám. obchod, kde jsme koupili kočár je zrušen a pravda, že jsem moc nepátrala, jak pani podnikatelku sehnat.
dočetla jsem tady do půlky a na nic jsem zatím nenarazila, tak se rovnou ptám, třeba někdo poradíte dřív, než dočtu. Díky 😉 😉 😉

tinik888
17. lis 2011

@zuzka17 velky????, ved prave to je nanom dobre, ze je velky....

zuzka17
17. lis 2011

@tinik888 ved to aj mne vravia, ze hlavne teraz v zime to bude velmi vyhodne

tinik888
17. lis 2011

@zuzka17 no ja prave som hladala kocik s velkou vanickou- bola to premna priorita .... kdesi ho kupovala???

dvojcata2
18. lis 2011

nebrat hrozně poruchivý typ a Poláci se nemají k reklamacím

lebo5
21. lis 2011

no ja si nemyslím že je kazový máme ho rok a ešte sa mi nepokazil (klop-klop) 😉

lowike
21. lis 2011

ja si myslím, že aj keď by bol kazový, je v záruke a ak ho kúpiš v ČR/SR, nemusí ťa vôbec zaujímať, či sa Poliaci majú alebo nemajú k reklamáciám - u nás napr. do roka nemusíš vôbec dokazovať, či šlo alebo nešlo o vadný výrobok - reklamácia musí byť uznaná a od 1-2 rokov to môžu poslať na odborný posudok a podľa toho uznať/neuznať
preto som tento kočík kúpila čo najbližšie k miestu bydliska, aby sme mohli chodiť reklamovať, ak bude treba :P no a prioritne chcem aj tak používať nosič ...

rene82
21. lis 2011

ja mám camarelo už vyše 2 rokov a žiadny kaz. spokojnosť 😉

salma22
21. lis 2011

my sme si tento kociarik objednali je to nejaka novinka q12 co bude na plno ficat od marca buduceho roka2012 tak nam predavacka povedala a este aj za super cenu tak uz sa nan tak tesim ze sa budem kochat tou krasou 😀 a vyskusam si vsetko juuuuj nech len uz pride

majka21
23. lis 2011

ahojte kočky. Aj my sme si kúpili camarelo q12 evolution v krémovej farbe s hnedými guličkami. Hneď nám padol do oka, len mám obavy. Ešte sme ho ani nepoužívali a už má defekt na kolese a keď ho trocha viac nafúkame, vyskakuje z disku. Skúsime ho nafúkať na menej a keď aj tak, zoberieme ho na reklamáciu, len mám obavy, či nám to uznajú, aj keď kočík ešte nebol používaný. Dúfam, že nám bude dobre slúžiť. Vyberali sme si ho podla velkosti vaničky, nakolko čakáme zimné bábo. 🙂 Na kolko ste nafukovali kolesá? Predné sú v úplnom poriadku.

tinik888
23. lis 2011

@majka21 jeeej tak tie bleducke sa pacili velmi aj mne ...len som sa obavala toho sportiaciku - moc bledy aby nebol hned spinavy ,tak sme nakoniec zobrali cerveny s gulickami 😉

majka21
23. lis 2011

@tinik888, no tá bledá farba trocha odrádza, ale našťastie sa dá všetko poodopínať a vyšúchať 🙂 a som toho názoru, že v kočíku netreba dávať dieťaťu čokoládky a keksíčky aby to celé zababralo a bežné zašpinenie vidno aj na iných farbách 😀