Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
anieanne
30. bře 2010

Paní v krámě povídala, že ne.. Teda jestli se bavíme o tom světlém 🙂

hasanka
31. bře 2010

Ahoj, já ted dokonce na Aukrou viděla tmavě modrou takže už jsou modrý 3.No podle mě jdou mušky na všechny zářivé barvy a ten nejsvětlejší teda zářivej je.

dupik
31. bře 2010

Ahoj holky, máme kočárek už taky doma...chtěla jsem tu světle zelenou barvičku. Objednávali jsme ho přes aukro a domluva s prodejcem byla taková, že prý nabízí právě ten světlejší zelený. Leč přišel ten druhý, ten výraznější. Manželovi se tato barva moc líbila, tak jsme si ho nechali. Kočárek přišel složený-tím myslím, že i hluboká korbička byla placatá. Museli jsme tam zvednout takové vzpruhy. No a oč jde-jak máme v hluboké korbičce tu opěrku, tak pořád mírně překáží-nejde schovat (položit) tak, aby nešla cítit. Aby tam nebyl mírný zlom. zůstává nadzdvihnutá kvůli té vzpěře. Máte s tím některá zkušenost? Jak to máte ve vašich kočárcích? Díky za odpověď

anieanne
31. bře 2010

hasanka: Já přímo v obchodě koukala na černý, červený, béžový, světle modrý a světle zelený, a povídala paní, že na ty barvy neměla jedinou stížnost. Že o té oranžové se to říká, ale ta modrá prý v pohodě.

bodlasek
1. dub 2010

Tak hlásím že už ho máme taky doma v červené barvě...ale na používání si budeme muset ještě dva měsíce počkat....

dupik
2. dub 2010

a jak to máte s tou opěrkou v hluboké korbě? Jsem z ní nervózní...bojím se, aby malé nevadila a nekazila ji zádička..

hasanka
2. dub 2010

bodlasek: Ahoj prosím tě kde jsi ten kočárek koupila koukala sem že jsi z ČB.Zajímalo by mě jak jsi na něj dlouho čekala taky si ho chcem koupit ale nevím kdy ho objednat.Nám se líbila ta cihlová pro holčičku 🙂 .Jinak ten červenej vypadá taky dobře.Koukala jsem v babycentru ale byl tam jen cihlovej ,ten nejsv. modrej a tokovej ten skoro černej.Když donesla vzorník látkovej ani jedna barva neseděla 😒 .

dupik
2. dub 2010

http://aukro.cz/item976164590_kocarek_camarelo_...

tam mají i ten cihlový, a za dobrou cenu i s chůvičkami...

dupik
2. dub 2010

my ho přes něj kupovali, na fotkách mi bylo jasné, že je to ta výraznější zelená. Přišel do dvou týdnů, platba o.k., akorát nechápu tu podpěru v hl.korbě. Jinak je krásný. Prodává ty novější-ty mají nánožník na hl.korbě na zip, tak není potřeba ho celý sundávat a k mimi se dostanu...jinak tento kočár je fakt super...zatím jsem ho zkoušela jen doma, ale už se těším, až vyrazíme s malou...

bodlasek
2. dub 2010

dupik: je tam drobet ten zlom citít, ale nebála bych se toho...alespoň bude drobet víš, kdyby malé ublinkávalo...v nbejhorším pod něj můžeš dát nějakou deku nebo tak....jinak sdílím ten samý názor na kočárek...jsem z něj nadšená...

hasanka: kupovali jsme ho v Bejbycentru....vzhledem k tomu kdyby se s ním něco stalo..snadnou opravu udělájí na místě a pokud to musí zasílat na opravu tak ti půjčí náhradní kočárek....z tohoto důvodu jsme raději volili kamenný obchod...pokud by jsme kupovali přes net tak si nedovadu představit to balit, tahnout na poštu a být měsíc bez kočárku...
Co se týče dodací lhůty, řekli nám že pokud bude skladem tak bude do týdne (náš případ - v úterý jsme objednali a další týden ve středu volali že už ho u nich máme) a pokud by nebyl skladem tak do měsíce....
Jinak v Bejbycentru se ty barvičky dost obměňují....já tam viděla červeńou, cihlovou, černou, tmavší zelenou, světle modrou...

hasanka
2. dub 2010

Děkuji Vám za info .No já taky uvažovala o nákupu přes Aukro ale kamenej je asi lepší vzhledem k těm reklmacím a že mi pučej jinak jinej no to je taky super.Už se taky na něj těším hned jak sem ho uviděla tak už sem nechtěla žádnej jinej 🙂

bodlasek
2. dub 2010

hasanka: není vůbec zač..pokud vím odpovím 🙂

anieanne
2. dub 2010

Teda, ta bordó je krásná... Jen si myslím, že ve skutečnosti bude vypadat jinak, ty světlé mi ve skutečnosti taky přijdou jiné než na obrázku..

lumixii
2. dub 2010

Nové poznatky: 😀 Tak musím říci, co se týče sportovní části u Q12, jak jsem s ní nebyla spokojena, a kvůli tomu
kočárek prodala... Z těch všech nových co jsou tento typ... jako Dorjan danny sport.. apod... je nejlepší Q12!! Vlastní zkušenost!!
Super prostornej, boudička dělaná dost vysoko. Néé jako u Dorjan danny..., Firkon... apod, kdy pomalu v roce, se vám
mimčo pod boudu už nevejde a ve sportáku je jako sardinka...
Na to, jak jsem s tou sportovní částí nebyla spokojená, musím řící, že jsou daleko horší kočárky.

lumixii
2. dub 2010

A ještě mimochodem... ty nové barvičky jsou váážně super 😉

janulka21
7. dub 2010

Ahoj, taky hlásím, že už máme kočárek doma 🙂 Je fakt krásný a máme ho v té tmavší modré ( Dark blue ) a každému se líbí, ségře prý půjde k pleti 😀 Už má zamluvený vození 🙂 S tou opěrkou v hluboké korbě žádný problém není, ani mi nepřijde, že by to tam bylo cítit. Kupovali jsme ho v Berouně v kamenném obchodě. Bála jsem se případné reklamace tak proto tam.

mischelin
7. dub 2010

My sme az teraz vytiahli sporotovy kocik a som spokojna 🙂 je super. nasa mala ma 8 a pol mesiaca, 71 cm a doteraz sme boli v hlbokom, kedze sa da polohovat🙂 je to super.

mischelin
7. dub 2010

janulka, tu opierku v hlbokom kociariku fakt nie je citit, nasa spava od 4 tyzdnov na brusku a spavala v nom uzasne🙂

len_ja
8. dub 2010

Dada 2007, smim se prosim optat jestli uz si mela na kocarek nake reklamace?

dida81
8. dub 2010

Baby ja použivam kočik každy den..nemala som s nim jediny problém.
Je super. A tými muškami.. tj taka somarina. Ved to sadaju na vsetky kociky so žiarivými farbami.To nie je otázka camarela...
Nie?
No ved sama som zvedava na leto... kedže mam tu žiarivu bledo modru...potom dam vediet. 😉
Velmi dobre sa použiva i pršiplást, lahicko sa natiahne a ma okienko,, ciže nerosi.My sme ho v zime využivali dost,,aj ked moc fucal vietor.
Teraz mame na nom už slnečnik . 😎

A dupik-žiadny zlom tam nemame. Máme to uplne rovne. To je asi chybička... 😨

Sportak ešte nepouživame.

maceek
9. dub 2010

Tak my máme doma ten "červený-ve skutečnosti oranžový v lesku" a zatím na něj mouchy ani jiná podobná havěť nejde.Co se týká brzdy,tak nám taky trochu zlobila a občas nešla nohou odbrzdit - včera ji manžel promazal a zase funguje jak má.Jiné poruchy ani defekty se zatím nevyskytli a to už 4 měs. korbičku den co den odcvakávám od podvozku.
Mám jeden dotaz - nezkoušel někdo z Vás na kočárek sluneční clonu (např. http://www.anicka.cz/product/KO__ARKY-VYBAVENI/..., http://www.aaahracky.cz/slunecniclonanakocarekc..., http://www.e-cipisek.cz/cz/detail/slunecni-clon... Pokud ano, jakou máte zkušenost ?

bobanova
15. dub 2010

Ahoj holky, moc se mi líbí tento kočárek, nevíte někdo kde bych ho mohla omrknut naživo v Pardubicích či Hradci Králové nebo jinde ve Východních Čechách?? Nevím kam se mám na něj jet podívat, nikde jsem ještě na něj nenarazila. Díky moc za případnou odpověd

elixia
15. dub 2010

Ahojte,tak sa pridavam do klubu...my sme kupili zeleny,snad ako jediny splnal vsetky moje poziadavky,tak dufam,ze budeme spokojni...zatial som nadsena 🙂

lumixii
17. dub 2010

Ahojky holky, nebo maminky 🙂 měla bych prosbu, nemohla by jste mi některá z Vás obkreslit na papír přesný tvar podložky ve sporťáku? Myslím takovou tu vložku co na ní miminko leží nebo sedí? Kdyby jste byl někdo tak hodnej písněte mi do IP aby jsme se případně domluvili. Děkuji

pampelka.pam
19. dub 2010

Ahoj bobanova, kočárek jsem před necelým měsícem viděla v Týništi nad Orlicí. Jeli jsme se na něj podívat, paní nám ho ochotně ukázala a vysvětlila.Tady posílám odkaz na její stránky - http://www.kocarky-textil.cz/kocarky/sportovni-.... Než jsme tam jeli, tak jsme si ověřili, jestli ho má v obchodě. Takže si radši taky zavolej, je to malý obchůdek.

evanns
20. dub 2010

Ahojte...mne sa tento kociarik velmi paci, najma ten svetlo modry, ale dnes nam povedali ze cakame dievcatko, tak asi zmenime farbu, ale inak splna vsetko co chceme tak dufame ze budeme spokojni 😎

saksina
1. kvě 2010

Ahojte, čítam že ste spokojné s týmto kočíkom. Kde ste ho kupovali, ja som ho zatiaľ videla len na nete. A ešte sa chcem spýtať, aká je strieška na športovej časti - je pevná? lebo niektoré kočíky ju majú takú labilnú, že mám dojem, že ju zlomím, nieto s tým ísť ešte do vetra...

pia22
1. kvě 2010

Saksina je uz rok v predaji v detskych obchodoch, dokonca som videla uz novsiu verziu. Ak si z okolia ZA, dam ti dobry tip na kupu, nas vysiel rozdiel 4000sk😉

evka10
2. kvě 2010

Ahojte, ja mám tento kočík od novembra, vanička je super, len športová časť sa mi nepáči, synček má 6 mesiacov, vo vaničke je len,len, tak som ho dala do športovej, tam sa mu najskôr nepáčilo, ale už je to v pohode. V športovej časti je vložka, malý sa mi na nej šúcha dole, stále ho popravujem, keď sedí alebo je v polosede. Vám sa to nestáva?

saksina
2. kvě 2010

pia dakujem za odpoved. Ja by som skor potrebovala nieco blizsie - napr. Hlohovec, Nitra, mozno aj BA by sa dalo... ZA je moc daleko, to sa mi neoplati kvoli benzinu...