Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
dupik
22. črc 2011

@zuzanamac my ho kupovali přes internet..takže je to jen na nás..ale manžel se to už naučil zvládnout a funguje jako profík...snad nebude brzo další příležitost si to vyzkoušet....

lenka47
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lowike
27. črc 2011

ahojte, tiež rozmýšľam nad týmto kočíkom.
máte s ním skúsenosti v zime v snehu?? ako sa s ním chodi?

lowike
27. črc 2011

@lenka47 ahoj, ak sa smiem spýtať,prečo ho predávaš?
ja som mala totiž pocit, že mi jeden kočík (3-kombinácia) bude stačiť na celé kočíkovacie obdobie, tak som prekvapená, že pre 6mes. bábo už máš druhý ... 😨

lenka47
27. črc 2011

@lowike hladala som nieco take spratne rychlo skladatelne do auta a na vyletiky-zacala som pri golfacikoch z bazaru a v jednej diskusii som natrafila na kocik baby jogger a proste som sa uplne zblbla ze tento chcem 😀 a uz ho aj mam doma tak preto predavam tento 😉

lenka47
27. črc 2011

@lowike inac v zime v snehu uplne super 🙂 odskusane, pekne isiel

magali
27. črc 2011

tiez sa pridavam. v zime uplne v pohodicke.. uvidime tento rok ako to bude so sportakom a vacsou zatazou :D

monnika
29. črc 2011

Ahojte, kocky ktore ste niekedy teraz kupovali kocik, mam otazku.
Sme rozhodnutí na 100%, ale pri objednani nam dali na vyber z 3 konstrukcii: 1 - strieborna matna, 2 - cela cierna, 3 - strieborna leskla - chromova (rovnaka cena pri 1 a 2, pri 3 sa doplaca 5€)
Takze ktoru by ste mi doporucili? Najviac sa mi paci ta chromova, ale nebude to v zime stale flakove od snehu? Aj cierna sa mi pozdava, ale co ked ju niekde suchnem, bude to asi dost vidno...ja neviem, mam dilemu :/

A tiez ku kolieskam - dali nam na vyber - viac vzhladov - ale to uz bude naozaj asi iba o vzhlade, lebo vsetky boli nafukovacie 🙂

A ked sme sa nevedeli rozhodnut, tak nam ponukla kocik HAUCK - videla som len na obrazku, celkom sa mi pozdaval - HAUCK Malibu all in one - 3 kombinacia za 320€...je to nemecky vyrobca, ale odradzaju ma umele kolieska. Tie ktore ste mali moznost vyskusat s umelymi a nafukovaci kolieskami, ktore by ste si vybrali?? a preco?

Vdaka za info, pekny dnik 🙂

monnika
29. črc 2011

A ozaj, keby mala niektora zaujem, bola som v predajni BABYDREAM v Partizánskom, a maju tam camarelo evolution za necelych 260€.

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
lebo5
1. srp 2011

@monnika my máte tiež strieb.matnu a kde je poškriabaný tam to "svieti" dosť tmavo tak možno tá čierna by bola lepšia. aj som ju videla naživo a vyzerá dosť dobre 😉

lowike
2. srp 2011

@monnika pozerala som to práve na nete, ale je to vraj Camarelo-Eco-Evo http://babydream.eu.sk/produkt/kombinovany-koci... a neviem, aký je rozdiel medzi tým a Camarelo Evolution Q12 http://babydream.eu.sk/produkt/kombinovany-koci... - netušíte niektorá??

monnika
3. srp 2011

@lowike ten CAMARELLO ECO-EVO je dopredaj,aspon tak mi povedala pani v predajni. Je tam menej tych farebnych kombinacii a konstrukcia je strieborna matna.Ak si vsimnes aj kolieska su ine.

Pri tom CAMARELLO EVOLUTION je ta konstrukcia taka chromova - strieborna leskla, je na vyber z viacerych farebnych kombinacii, ma iné kolieska a teda aj inu cenu. Cca o 100€ viac (podľa predajne).

A teda je ešte aj možnosť CAMARELLO EXCLUSIVE http://babydream.eu.sk/produkt/kombinovany-koci... to je tiež chromova konstrukcia (alebo moznost čiernej) ale je to site s kozenkou. Teda tie detaily su usite z kozenky.(napr. na nanozniku na vanicke, na strieske..) Ale ten je tiež drahší.
Už v tom mám prehľad, lebo ho ideme na budúci týždeň konečne objednať..V trojkombinácií.Teda aj s vajíčkom. Už sa mi termín pôrodu blíži, tak som sa konečne rozhodla.
Tak ako mi písala aj @em_ka ten HAUCK je dosť labilný a umelé malé kolieska do zimy asi nič moc.Tento má väčšie kolieska a to je veľké plus.

A v predajni v Hlohovci ALADDIN kočíky nám ponúkli, že ak ku kočíku kúpime ešte niečo pre bábo (zavinočku alebo fusak) dajú nám ešte zľavu. A ja teda ešte chcem kúpiť aj fusak, zavinovačku, baldachýn alebo to hniezdo, fľašku a pod.drobnosti. Takže mám to pod jednou strechou a ešte hádam aj trošku lacnejšie. 😉

ivonuska
5. srp 2011

caute kocky .. dnes sme kupili kocik camarelo q12 a sme velmi spokojny .. len nevieme co s autosedackou ... neviem ako ju presne uchytit v aute pasom ...na obrazku su nakreslene dva pasy ale to asi neni dobre ci ?? ... ked ju pasom zachytime inac tak sa mi to nezda dost pevne a bezpecne ...mate nejaku radu ?? 🙂

cesilka
8. srp 2011

@ivonuska Ahoj, je to docela jednoduché, když už víš jak na to. Sedačka se dává dozadu čelem dítěte vzad. Kratší část pásu, která by normálně byla na pase dospělého člověka provlečeš nejdřív pacičkou u levé ruky mimča a nad jeho nožičkama jej vedeš k pasičce u jeho pravé ruky. Potom zapneš do uchycovače v automobilu a delší část pásu (která by normálně byla přes rameno dospělého) vedeš zadem sedačky, kde ji zas za pacičku uchytíš. Je to těžké popsat, ale je to jednoduché. Hlavně si to vyzkoušejte ještě před odjezdem z porodnice 🙂

ivonuska
8. srp 2011

@cesilka ahoj, dakujem 🙂 vecer odskusam teda 🙂

katie233
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dupik
14. srp 2011

tak hlásím za 15 měsíců šestý defekt...už mě to fakt nebaví....

cebrna
17. srp 2011

Ahoj, my už máme Camarelo Q 12 rok a půl a jsem s ním moc spokojená. Měla jsem jeden problém s prasklou pružinou. Zavolala jsem do prodejny ( GH Centrum Rakovník ) a paní mi řekla, abych kočárek přivezla, a druhý den jsem měla kočárek opravený. Super servis🙂)

lenkalienkava
21. srp 2011

Ahojte kočky,ak by ste mali o tento kočík záujem,tak ho predávam,koli tomu,že sa sťahujeme,potrebujem niečo menšie.Je to 3-kombinácia,bledo hnedá farba,nánožník,sieťka proti hmyzu,pláštenka do dažda a aj taška,všetko vo farbe, za 280e,kupovaný v januári 2011,pre bližšie info ma kontaktujte..pa pa

alorhan
23. srp 2011

Ahojte baby, neviete mi prosim vas poradit, kde by som mohla zohnat kupit nahradne duse do koliesok na tento kocar tu na Slovensku. Dakujem 🙂

lencita
23. srp 2011

@alorhan myslim ze to kupis normalne v takom nejakom cyklo obchode..lebo to su duse ako na male bicykle...

alorhan
23. srp 2011

Dakujem, tak to som neskusala, myslela som, ze je to iny rozmer. Dakujem velmi pekne, pomohla si mi. Bez kocara sme vyradeni.

alorhan
29. srp 2011

@lencita Ahoj, dakujem, za radu, kupili sme dusu v cyklosporte. Pekny vecer. Alena

happy3
29. srp 2011

ahojte my mame Camarelo Q12 a sme spokojni,teraz uz pouzivame sportovu cast a tiez ok 😉 ,a naj je na tom ze sa da otacat v smere aj v protismere jazdy 😀

lencita
30. srp 2011

@happy3 my zatial pouzivame hlboku vanicku, ale uz sa tesim na sportovy kocik 😉 mame cierny, je krasny elegantny 🙂

happy3
30. srp 2011

@lencita my myme grafitovy 😀

lowike
5. zář 2011

@monnika ahoj, už máš kočík doma? ktorý nakoniec zvíťazil? 🙂

ava11
9. zář 2011

Dievčatá, ktoré máte Camarello Q12, prosím vás, aký je tam systém menenia vaničky za šporťák a vajíčko? Je to naklikávanie na jeden nástavec, alebo má každá časť svoj adaptér (či ako sa to volá)?? Vďaka. 🙂

lubjatqo
9. zář 2011

Ja premýšľam nad tiež týmto kočiarikom 🙂

Našla som si toto na internete:

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM


Je to video po česky o celom kočiariku 🙂 Ako sa skladá, ako sa tam mení vanička za športiak a pod. 🙂