Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
janulka182
25. zář 2009

Ahoj Zuzi. My sme to skusali v obchode-da sa dat uplne do lahu.

klara.t
26. zář 2009

Tak jsem ho dnes okoukla v Polsku. Mají tam trojkombinaci (sporták + korba+ autosedačka) za 8600Kč. Což je levnější než v ČR. Bylo to na trojmezí ČR+Polsko+Německo. Vypadal moc dobře. Jen ty barvy dost svítí. Líbí se mi ale ta béžová a grafitová. No je mezi mými třemi favority. 😀

lumixii
29. zář 2009

ZUZUlinka: jj sportovní část jde úplně do lehu, už v ní jezdíme. Nějak rychle jsme z t= hluboké korbičky vyrostly 😀

jijitka
29. zář 2009

Lumixii - nestraš 😕 To máš malého obříka 🙂 , protože já hlubokou korbičku považuju za dost velkou na to, aby mi v ní mimčo narozené na konci ledna pohodlně spalo přes léto na zahradě...

lumixii
29. zář 2009

Jijitka: nooo připadá mi to tak.. je narozenej v květnu, tak jsem si naivně myslela, jak zimu odjezdíme ještě v hlubokém... njn.. se mi nějak vytáhl.. a ted má v hlubokém tak maximálně 4 - 5 cm místo 😀 tak jsem hold už nasadily tu sportovní část 😀

zuzulinka003
29. zář 2009

Lumix: vyfotíš prosím sporťáček i s mrňouskem?Děkuji. 🙂

lumixii
29. zář 2009

Zuzu: tak jsem tam nějaké dala 🙂

lumixii
29. zář 2009

Až někdo budete mít nějaké zkušenosti se sporťákem, tak mi je se m prosím napište, hlavně tu zkušenost, jak se dá položit z úplného sedu do lehu. Protože, když dám sedačku do úplného sedu, a pak jí chci jakkoliv sklopit, nemám tušení z jaké strany to mám pokládat, protože ze spoda tam pořádně nejde sáhnout, a ze zhora za opěradlem to přez tu látku nejde pořádně zmáčknout, aby se to dalo sklopit z5. Takže zatím s tím soupeřím tak, že se kroutím pod kočárkem a pokládám to tak. Podle mého to musí jít nějak jednodušejc, přesně jako sundavání korbičky. Taky mi to v obchodě ukázali složitě a násilně, a přitom doma jsem přišla na to, jak to jde správě, a hlavně úplně jednoduše.

mariajana
3. říj 2009

ahojte,tak vcera sme si boli pozriet nasho favorita,predavacka bola velmi ochotna,cely nam ho predviedla.inac je strasne velky,a ked je nasadena sportova cast,tak babo sedi dost vysoko,co povedala,ze je aj dobre.vymena vanicky za sportovu cast isla velmi hladko,aj sme to skusali,je t velmi lahucke,len zakliknutbol v modrej farbe,my sme ale rozhodnuti pre grafitovu,ale uz sme zacali rozmyslat aj nad tou modrou 😵 caka sa nanho asi tak tyzden takze super

bicista
3. říj 2009

Az bude cas tak vam kocarek kompletne detailne nafotim, problem mam ze zetim nevim kde, jlikoz sme povercive a kocarek mame zatim mimo naš domov. Ale nejak to provedu, vyfotim ho se 160cm vysokou osobou aby byla predstava o velikosti, nafotim vsechny kombinace atp.

bicista
3. říj 2009

Takze mile maminky, s manzelkou vam tedy dnes kocarek nafotime, a natocime instruktazni video ktere pak dam na yutube, jelikoz o tom kocarku na webu je fakt malo informaci.

barbarka
3. říj 2009

ahojte. my uvazujeme nad tymto kocikom alebo nad v-maxom, chcem sa opytat na rozptyl zadnych kolies, ci nie su prilis daleko od seba, ci prejdete cez dvere a pod?

bicista
3. říj 2009

Jak jsem slibil tak sem splnil a natocil jsem instruktazni video ke kocarku Camarelo Q12
doporuciji vlpravo pod obrazem stiknout HQ.

Tady je odkaz na video:

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM
noones
4. říj 2009

Tož to je bomba! Šikovný tatínek!! ... ano ano, i maminka je šikovná 😉
Včera jsem teprve objevila tento kočárek a dnes už jsem zavrhla Danny sport a pokukuju po tomto vozítku... Nejdůležitější je vnitřní velikost korby. Úplně jsem šílela z dnešních možností - korby div ne jen 25 cm široké, to aby tam to mimčo leželo jen na boku ☹ Ale i při rozměrech 82/ 38 (pokud jsem si to dobře zapsala) jsem trošku rozpačitá, jestli se tam ten můj očekávaný obřík v prosinci vejde. 😎 Vzpomínám si, jak jsem si v mládí 😎 drandila vsí v kočáru (Liberta to asi nebyla) rozměrů dnešního kufru od auta, joo to byl život... asi zaběhnu na půdu prozkoumat, jestli tam není ještě někde zapomenutý 🙂

Ještě mám nějaké otázky ke kočárku a to asi spíš na tatínka než na maminku:
Projede do běžného výtahu?
Lze kočík lehce složit do kufru auta?
Předpokládám, že korba nemá homologaci pro převážení dítka do 10 kg na zadním sedadle v korbě, to bych chtěla asi moc, ale autosedačka homologaci (snad) má, že ano?
a teď asi na maminku: jsem teprve matka čekatelka a nemaje praktických zkušeností, musím se ptát:
Zimní fusak běžných rozměrů s mimčem do kočárku snad nacpu, že ano? A co nějaká vložná taška, vejde se?
Díky za odpovědi.

bicista
4. říj 2009

Co se tyce rozmeru tak do videa

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM


jsem dal vnitrni rozmer kovoveho ramu, latka je vsak nasita z vnejsi strany, uvnitr korby jde namerit i nejakych 85 / 38. My cekame taky v zime, takze myslim ze sme ho koupily pro to aby se tam nejaky ten zimni fusak vesel. Prenosna taska se tam smozrejme vejde, ale uz ne urcite kombinace taska a v ni jeste mimi v zimnim fusaku.
Tasku tak muzou pouzivat pouze letni maminky. Korba se neda prevazet s ditetm na sedacce auta. Od toho je autosedacka ktera samozrejme ma atest (E20). Podvozek by se mel vejit do vetsiny aut, do aut s vetsim kufrem se vejde na lezato, do mensich aut urcite na stojato. Pokud prekazi kolecka daji se sundat viz. video. Napriklad do oktavie se na zadni sedadlo vejde autosedacka, vedle ni cela korba a do kufru v pohode podvozek. Na cestovani do mesta na nakupy atp je vhodnejci sedacka-podvozek. Ty klipsny (adaptery) pak zustavaji porad na podvozku a autosedacka se velice snadno z podvozku vyjme zatahnutim za ty tahla na autosedacce a uz jdete s ditkem do kramu 🙂 . Do bezneho vytahu by se mel kocarek zrejme vejit, nemam ho doma, premeril sem vytah, je to tip-top. Urcite se musi zvednout madlo nahoru.

jijitka
4. říj 2009

bicista - super video, pokud se pro tento kočárek nakonec 100% rozhodnu, můžu ho koupit, aniž bych ho předtím viděla.
Měla bych na tebe přesto ještě 2 dotazy: na podvozek je možné přes adaptéry dát pouze autosedačku Camarelo nebo tam pasuje i nějaká jiná?? jestli jsi viděl kočárek ve více barvách, jaká je skutečná barva uváděná někde jako tmavě šedá, jiný prodejce má totiž tu samou uvedenou jako fialovou. Díky ...

bicista
4. říj 2009

No pravdepodobne ti tam jina autosedacka prevdepodobne nepujde, rekl bych tak od DorJanu ze jo. Jeste najaky by se urcite nasli ale neni to odskousene a byla by to jen spekulace. Pujde tam cokoliv co bude mit stejnou roztec jako maji zarezy na podvozku. Ale ja nejsem prodejce, takze tezko muzu neco vyzkouset. A dobry kutil namontuje cokoliv kamkoliv 🙂 S tema barvama vubec nevim jak to je, kdyz kouknes do meho alba kde se mi povedlo nafotit muj odstin a ta fotka bych rekl ze odpovida, vypada jako leskla cihlova, jenze jinde je treba uvadena jako cervena.
Tam kde sme to kupovali tj. v Budejovicich sami poradne nevi co je co. Kdyz objednavali muj popisovali dodavateli barvu slovne, je to takova .... no podobna .... jako ..... ehm ehm. Cislo barvy ani nazev neni dokonce ani na krabici, je tam prilepeny jen kus latky. Az pujdu zase u nas do mesta tak jedine tam mohu zkouknout pokud budou mit tu fialovou. Jinak cernou sem videl a byla cerna ne fialova.

tiguik
10. říj 2009

Ahojte, tak aj my sme sa nakoniec pre Q12 rozhodli 🙂 Mozno aj vdaka Bicistovi a jeho instruktaznemu videu... 🙂 Dnes sme boli kocik pozriet "nazivo" a mali sme aj moznost, porovnat ho s V-maxom. Su si dost podobne, no Q12 je väcsi - ci uz vanicka alebo sportova cast. V sportovej casti bude dietatko sediet vyssie oproti ostatnym sportiakom, no mne sa to paci a skor si myslim, ze je to lepsie. Musim uznat, ze V-max ma lepsi vyber farieb. Teraz nam zostava uz len sa rozhodnut pre farbu. Fotky svetleho zeleneho som uz videla, tak sa chcem spytat, ci ho niekto nemate v bezovej, pripadne grafitovej... Diky 🙂

marketka13
12. říj 2009

Díky za to super video! Rodiče kočárek viděli v obchodě v J.Hradci a moc se jim líbil. Já bydlím daleko, tak mi jenom řekli název a já si ho našla na netu. Líbil se mi, ale potom co jsme s manželem shlédli video, jsme se pro něj rozhodli a já ho dnes objednala přes net. Chtěla jsem totiž kočárek v černé barvě a ten jsem našla pouze v jednom e-shopu. Moc se na něj těším! Viděla jsem dost kočárků a žádný mě nezaujal tak jako Camarelo Q12.

bicista
12. říj 2009

Tak to sem rad, ze ti me video pomohlo k rozhodnuti.

dida81
15. říj 2009

bacista- fakt super video 😀 😀 Si sikovný.

My mame camarelo doma- tyrkysovej farby, je krásny, snad budeme s nim aj spokojní. 😀

selyma
21. říj 2009

Taky chceme aj my, treba si ho v obchode u nas objednat 2 mesiace skor, ked chceme inu farbu, ake je tam vystaveny. Dufam, ze vydrzi. Prezentacie su urobene nadherne a dost nam dopomohli pri vybere kociara. 😀

fender
21. říj 2009

my už s Q12 jezdíme 😵
a super 😎

selyma
22. říj 2009

Tak sa potom tesim, dufam, ze nam vydrzi

mischelin
23. říj 2009

aj my s kociarikom jazdime skoro 3 a pol mesiaca a je supeeeer 🙂

petronelka1
23. říj 2009

ahojky, nemá z vás niektorá tento kočík vo farbe light blue?

dida81
23. říj 2009

petronelka- myslim , že ja.. /vid album/ Neviem, ci tento myslis... ???

petronelka1
26. říj 2009

Ahoj dida. Keď som si objednávala v našej predajni tento kočiar tak vzorka látky bola taká bledunko modrá a ten tvoj na obrázku je taký nejaký lesklý. Tam mali kúsok látky bez lesku. No to som fakt zvedavá, kočík má mi dojsť o týždeň v utorok. Rozhodovala som sa medzi týmto modrým a červeným. Ale tá červená bola pre mňa dosť ostrá, tak zvýťazila modrá (zatiaľ neviem, čo čakáme - nechce sa ukázať, tak aj keď bude dievča, tak bude mať modrý 😅 )

bicista
26. říj 2009

No dyť je to jedno, takovy to cervena a ruzova je pro holcicky mi prijde hodne ujete. Nechapu proc se detem vstepuje do hlavy jejich rozdeleni dle barev. Jako kdyz vidim v hrackarství ruzove konika tak opravdu nechapu. Fakt demece.

tiguik
26. říj 2009

Ahojte. Tak my ho mame nakoniec v bezovej a velmi sa nam paci 🙂 Tiez je taky leskly, co je super... Kupovali sme ho v Hlohovci a cakali sme nan len par dni 🙂