Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
lebo5
12. zář 2011

@lencita tiež máme čierny, je nádherný 😉

berusenka
18. zář 2011

Ahoj holky, kdybyste měla některá zájem tak prodávám kočárek v pistáciové barvě, potřebovala jsem něco víc do terénu, jinak jsem bylo spokojená. Používaný 10 měsíců, ještě v záruce.

ninouche
18. zář 2011

ahoj máte prosím někdo zkušenost s používáním fusaku emitex do sporťáku camarelo? půjdou tam ty pásy protáhnout, tj. pasují na ty otvory ve fusaku? díky 🙂

bodlasek
18. zář 2011

@ninouche jojo používala jsem loni v zimě a v pohodě...letos budeme zase, ale já pásy na camarelu nepoužívám

evinka85
21. zář 2011

@ninouche
@bodlasek jéé tady je to šikovný!!!! jen otevřu okýnko a hned vim, co jsem potřebovala.........
právě přemýšlím o fusaku a chtěla bych combi od emitexu. tak další plus, když se tam vejde 😀

emka25
3. říj 2011

Ahojte všetky mamičky, ktoré máte záujem o tento kočiarik. Musím bohužial napísať svoju zlú skúsenosť s kočiarom. Keď som ho uvidela po prvý raz, hneď som sa doň zamilovala a samozrejme som si ho aj kúpila. Kočík som po 9 mesiacoch musela reklamovať. Postupne sa mi kazila brzda, ktorá išla zle odblokovať, potrhala sa koženka na rúčke a doslovne sa rozhegal. Kočík som denne používala do mesta, čiže som ho min. 2x zložila do auta a von z auta. Avšak si myslím, že tento kočiar tomu má byť prispôsobený, keďže to je trojkombinácia s autosedačkou. Taktiež som reklamovala tašku, na ktorej sa mi potrhal suchý zips a pri cvokách sa remienko začalo párať. Reklamácia trvala vyše 3 týždňov. Konštrukciu opravili- s mojou spokojnosťou a dúfam, že nadlho. Z tašky som bola zhrozená, suchý zips, ktorý bol pôvodne všitý skryto, tak teraz prešilik priamo cez látku, čiže mi na svetlo modrej látke vznikol čierny obdlžnik a pri cvokách našili prúžok látky, akože na spevnenie. Vraj to nie je chyba výrobcu, ale mechanické poškodenie. No pani na predajni drzá ako ploštica, že tam vláčim ťažké veci a že na to sa reklamácia nevzťahuje a môžem byť rada, že to aspoň opravili. Som maximálne pohoršená. To čo opravili, som si mohla urobiť aj ja doma a že ťažké veci? No plienky, čaj a náhradné oblečenie, + nejaká svačina? Tú som reklamovala opäť a uvidíme, čo s tým urobia
teraz.
A stretla som nedávno jednu pani v meste čo má taký istý kočík a všetko sa jej rosýpa, povolujú nity. Takže sklamanie a opäť sklamanie.

hojda
3. říj 2011

Sestřenice ho má a hned od počátku neuvěřitelně vrže, asi je to tou konstrukcí☹.

pukica
3. říj 2011

Zdraviiim,my sme mali tiez camarello,bola som s nim spokojna,brzda sla sice tazsie ale ked som ju nastriekala,WD40 teda namazala sla superne.na tezke sa mi tiez odtrhaval suchy zips,mne to svokor presil tiez cez latku takze na cervenej latke vidno cierny obdlznik s krizim ale nie je to nic otrasne,hlavne ze posluzila a to ramienko sa mi urvalo ked som schadzala dole vysokym obrubnikom a zaprela som sa o kocik :-/ no tak sme ho rovno vymenili za pevnejsie a bez cvokov,tie totiz drzali nejak slabo... ja som nereklamovala nic,poriesila som si to po svojom a super to sluzilo po celych 10mesiacov...
My sme s nim nachodili neskutocne vela,kedze nemame auto vsade sme s kocikom behali a fajne nam posluzil 🙂
sice ho predavame,bo mame malo miesta a dalsie babo je v nedohladne,no keby sa postastilo tak ho iste vyuzijem aj pri druhom 😉

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
lebo5
5. říj 2011

mne tiež na taške asi o chvílu "odíde" cvok a aj suchý zips ale myslím že to je bežným používaní, potom to len vymením a je. 😉

monnika
5. říj 2011

@lowike Ahoj, prepáč, že tak neskôr odpovedám, ale nejako som na to úplne zabudla 😉 Tak nakoniec sme zobrali tu verziu exclusive, je parádny 🙂 🙂 🙂 Neskutočne sa z neho teším..keď ho manžel priniesol domov, tak sme mali celovečerný program...poskladali, všetko vyskúšali, aj náš malý odskúšal športovú časť..Je to paráda, že sa dá otáčať v smere aj v prosti smere jazdy.. No čo Vám budem písať, som z neho unesená, a už sa nemôžem dočkať kedy ho pôjdeme von prevetrať aj s bábom. Počítam, že tak o cca 2 týždne. Lebo nabudúci utorok mám plánovanú sekciu, tak a potom ale cca o týždeň, keď pôjdeme s malou k lekárke.. 🙂

lowike
5. říj 2011

@monnika tak to som rada, že sa ti páči 🙂
hlavne nech dobre slúži !! 🙂
ja som nakoniec objednala tú staršiu verziu "Eco Evo" v BABYDREAMe, tak uvidím, aký bude, keď príde 🙂
a držím palce na tú sekciu, aby ste si mohli čo najskôr užívať kočíkovanie 🙂

jankastela
6. říj 2011

Ahojte,chcem sa opytat,ci predavaju tento kocik aj niekde v BA?lebo co pozeram,zatial som ho u nas nevidela.chcela by som si ho ist okuknut nazivo 🙂

lucik106
12. říj 2011

ahojte. viete mi niekto povedať či je camarelo Q12 evolution kompatibilné s prídavnou detskou sedačkou ku kočíku buggypod?

ajjik
12. říj 2011

Ahojky, také jsme měli kočárek Camerelo Q12 v černé barvě a musím říct, že až na sportovní verzi jsem s ním byla spokojená. Hluboká korbička byla krásně velká a nádherně se s kočárkem jezdilo. Se sporťákem jsme, ale spokojený moc nebyli. Jinak fusak od Emitexu tam jde, ale není to na každodenní vyndavání a nandavání. Ty pásy jsou tam šílený ☹.

katka3012
13. říj 2011

Ahojte.My mame ten kocik Camarelo Q 12ruzovy.No bohuzial musim napisat aj zlu skusenost.Hned po 2 mesiacoch sa nam zacala parat rucka ,brzda nefungovala,ako mala,na kolesach sme mali stale defekty,a ked sme to isli reklamovat,tak nam to samozrejme,nechceli uznat,ze sme kolesa moc nafukali,a preto vsetky praskli 😢 Nakoniec nam vymenili celu konstrukciu,a nepresiel ani mesiac a znova to iste,rucka sa nam para....Uz by som si ho nikdy viac nekupila .Ten kocik ma nam sluzit,a nie my jemu 😠

rikarika
13. říj 2011

ahojte dievcata, aj ja mam kamarelo, vcelu som spokojna, ale..... kociar neskladám, teda ak idem niekde autom, tak potom autosedacku nosim len v rukach, dcerka má 5,5 kg, tak sa zatial da, len neviem dokedy. Strasne ťažko sa mi totiž vyberá vanička a nasadzuje autosedacka, resp. naopak. Vy nemáte problém s rozoberaním a nasadzovaním?

dominoo
17. říj 2011

ahojte mam na predaj kočik kamarelloQ12 po jednom dietati. oranžovej farby. v zachovalom stave.ak mate zaujem piste na mail greplova@windowslive.com alebo na tel.cislo 0902 147 188
dakujem greplova

moma
17. říj 2011

Ahojte, aj ja mam kocik Q12, zapacil sa mi na prvy pohlad. S hlbokym kocikom som bola maximalne spokojna, velka vanicka, lahke rozoberanie, lahke ovladanie. Ale so sportovou verziou niesom spokojna. Sedadlo aj operadlo je z rovnakeho materialu ako vrch kociku, cize je to tvrde, klzke a dieta sa v kociku smyka, nepomozu ani pasy, tie su hrozne. A okrem toho sa v nom neskutocne poti, to plati aj pre autosedacku tejto znacky. Chyba tam nejaka makka pratelna vlozka, na ktorej by sa dietatku pohodlne sedelo a lezalo. Inak sme mali jeden defekt a uvolnene matky na konstrukcii, ale to dal manzel doporiadku.

minuliena
26. říj 2011

Ahojte ja mám tiež kočík Camarelo Q 12 ale ešte s tých prvých.Keď som ho kupovala tak tu boli 2stránky a za tie 2roky je tých stránok plno. S kočíkom som veľmi spokojná a hlavne za vaničkou mi je ľúto bola super veľká priestranná dcére ešte ako 13 mesačná tam spávala, za tu cenu si myslím že je dobrý a až nedávno sa mi pokazil začali sa triasť kolieska a až tak, že niekedy to roztriaslo celý kočík.Čítala som, že niektorým mamičkám sa to tiež stalo.Nám to začalo dávnejšie, ale nejak som to neriešila, ale teraz to už bolo na nervy tak sme ho odniesli do predajne a musíme čakať 3týždne na opravu a už aj záruka mu skončila tak si to pekne zacvakáme.Jedno šťastie je, že máme golfový ešte po staršej dcére a ak by sa mi to stalo skôr ešte pri vaničke tak neviem, aj keď som čítala, že zvyknú dať náhradnú konštrukciu.Ale ak by som ešte niekedy kočík potrebovala tak by som asi nemenila.

medlin31
27. říj 2011

Ajojte, my máme Camarelo Q12 exlusive, v krásnej rúžovej farbičke, ktorá nevybledla!! Som s ním moc spokojná, športová úprava je fajn, teraz do nej dávam malej dcérke i fusak,naozaj doporučujem! Máme 3 kombináciu, všetko sme využili na maximum, kočík je i po roku ako nový. Nemenila by som za nič. I vzľadovo na tejto sérii exlusive , sú namakané koliečka.

rikarika
27. říj 2011

@moma prosim ta pekne, ako je možné ze ty mas lahke rozoberanie, ved tu vanicku musim z podvozku vytrhnut silou a tak isto ju tam silou nasadit, to iste plati aj o autosedacke. Sportovu verziu este nepouzivam, ale do autosedacky dávam ako podklad plienku alebo uterak - nesmýka sa.

sonorista
28. říj 2011

Ahoj, nam jde vse nasazovat zlehka.
Koukni na video zda neco nedelas spatne.

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM
katka3012
29. říj 2011

my mame tento kocik,ale uz nikdy viac by som ho nekupila.Ano pekny je,cenovo je vyhodny,ale .....Odkedy sme ho kupili mame same problemy s nim.Kocik ma sluzit mne a nie ja jemu.Takze rucka sa nam cela trha,celu konstrukciu mame vymenenu,a stale daco ....... 😠 S reklamaciou boli tiez problemy,no hruza 😠

lebo5
29. říj 2011

ja som teda spokojná, všetko nám ide ľahko rozobrať, podlodložku som si ušila novú z bavlny sama podla pôvodnej a páči sa mi aj športová časť. a do auta sme kúpili (teda dostali sme) menší skladnejší šporťák a @katka3012 kupovali ste kočík v NMnV? ak ano v akej predajni?

katka3012
29. říj 2011

@lebo5 ano kupovali v obchodiku betka ☹

lebo5
29. říj 2011

@katka3012 joooooj neznášam ten obchod (predavačku), my sme šli radšej na námestie do RIO tam je to omnoho lepšie aj s reklamáciou

katka3012
29. říj 2011

@lebo5 uz som sa poucila z obchodiku Betka,a veru aj ta predavacka 😠 ,teraz ked daco potrebujem ,tak tiez zajdem do Ria. Co sa tyka sportovej casti,tak je to v poriadku,ale co ma trapi je zasa ta nasa konstrukcia , celu rucku mame potrhanu.... Inak v meste je vela mamiciek,co maju tuto znacku kocika a tiez som pocula viac zaporu,ako kladnych slov na kocik .Aspon,ze vy ste spokojna 😉

moma
31. říj 2011

@rikarika ja neviem, nebudes mat skor problem s tymi poistkami? Ked to odistim, tak to ide von lahko. Sedacku som nemala na konstrukcii ani raz, tak to neviem posudit. Tiez som do sedacky davala plienku, ale do sportoveho sa to tak neda dat, teraz tam uz mame fusak, tak je to ok, aj malej sa tam dobre sedi... A v lete to budeme musiet nejako doriesit, asi si dat usit nejaku bavlnenu podlozku.

skorepka
31. říj 2011

Ahoj, holky prosim nemate nejaka zkusenost s CITY XL? http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-1/city-xl-...