Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
dzuli08
12. čer 2011

@harper No presne tak, ide o to, aby sme ho už využili čo najdlhšie. Ja by som len nechcela, aby vyzeral tak klasicky poľsky :D

jajulik
14. čer 2011

taky se přidávám k názoru, že hluboký kočárek super, ale sporťák je katastrofa ☹

maceek
16. čer 2011

Tak jsem se byla po dlouhé době 🙂 podívat v obchodu s dětským zbožím a koukala na nové modely Camarela - a musím uznat, že oproti prvním modelům (který máme doma) doznal velkých úprav a to směrem k lepšímu. Dokonce i sportovní část je víc dopracovaná, šrouby v korbě krásně zakryty, madlo potažené koženkou ... a ty krásné barvičky i s různými motivy, prostě jedním dechem dodávám krása.

anika25
21. čer 2011

Ahojte baby, vedeli by ste mi povedat vnutorne rozmery vanicky Camarela Q12? dakujem

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
anika25
21. čer 2011

@em_ka dakujem, chcela som sa len nejako uistit, v obchode sa mi zda ta vanicka este väcsia a na internete pisu ine rozmery

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
salma22
21. čer 2011

mna by zaujimala sportova cast a jej rozmery ak by ste mi mohla niektore tieto udaje dat bola by som rada chceme ho kupit pre drobca uz aj farbu mame vybratu.... len s kupou trochu pockame

salma22
21. čer 2011

dakujem 🙂

anika25
21. čer 2011

@em_ka a inac si s tym kocikom spokojna, co kolieska. Pocula som ze su s nimi same problemi, ale to asi na kazdom kociku sa daco najde 🙂

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
dupik
29. čer 2011

Mělyjste některá defekt předního kola? Nejde nám sundat pneumatika abychom mohli vyměnit duši. A nejde ani podsunout novou/opravenou duši pod pneu. Je to úplně na ho.. a to jsme chtěli nechat kočár i pro druhé dítě a asi v něm nevyvozíme ani to první...nevím, zda nám to někde v cyklu zvládnou opravit. Ani jsem nenašla prodejce náhradních předních celých kol.. 😢

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
sonorista
30. čer 2011

Vetsina polskych kocarku ma tyhle kola, takze si nevyberes. Jdou i spatne nafouknout, jelikoz se na ventilek spatne dostava. Bez kompresoru ani ranu. Duse se samozrejme vymenit da. Je to opruz, ale da.
Uz jsme nekolikrat pichli.

dupik
1. črc 2011

@em_ka kupovali jsme ho přes internet.. a stejně, píchlá duše je běžné opotřebení, na to se záruka nevztahuje..no zašla jsem do cykla, tam pán s nějakými háky zvládl sundat plášť a dal nám tam duši. Poté horko těžko plášť zase nasadil a nafoukal nám kolo...díky bohu za ochotného pána v cyklu..to vše za poděkování.. 🙂

denka81
1. črc 2011

Ja som bola s hlbokou vaničkou veľmi spokojná, ale tá športová časť, hrôza. Ja mám kočiar ešte z tých prvých. Teraz som pozerala tie nové kolekcie a tie chyby sú už opravené. Už ho môžem odporúčať. Kolesá sme tiež zo začiatku dofukovali dosť často, ale už asi také tri mesiace sme ich vôbec nemuseli dofukovať. Mali sme raz defekt, ale pneumatiky šli pekne dolu. Ak s tým má niekto problém, nech ich skúsi dať pod mydlovú vodu. Akurát máme problém s brzdou. Teraz sme si však kúpili iný šporťák, aby som sa dostala do všetkých miest a obchodov, tak niečo ľahšie.

jajulik
1. črc 2011

@dupik už jsem 2 měnila duši u předního kola .... trvalo mi to 2 hodiny - se stahovacíma hákama - myslela jsem že zdechnu. Dofoukat se to dá, ale my tam máme ventilky ohnuté do pravého úhlu. Ale je pravda že jsem myslela že ten kočáč vzteky rozkopu, a kdyby se mi dostal do ruky ten debil co vyhodil na chodník napínáček, tak by něco zažil 😠 .

monun
9. črc 2011

Maminky budu prodávat Camarelo Q12 2010 - tu krásnou modrou barvičku (né tu světlou) 3-kombinaci...pokud máte někdo zájem,ozvěte se..Monun

greeny
10. črc 2011

Ahojte,tak ja som si prave kupila camarello z druhej ruky - celu 3kombinaciu za 165 EUR a este je aj v zaruke.Ako zatial na nom nevidim chybu-hlavne super veľká vanicka (mala sa ma narodit v septembri).A som si povedala,že za tu cenu aj keď sa pokazi,tak stal.Ako tie materialy-ziadna uzasna kvalita,ale myslím že dietatu je to fakt jedno 🙂))

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
lubinka26
20. črc 2011

no a ja mam malu februarovu a uz je par dni v sportovej casti. neplanovala som ju pouzit, tiez som kupila kocik za dobru cenu 150€ a je este do oktobra v zaruke. aj keby som vyuzila len vajicko a hlboku cast, tak stale sa to oplati.a nie je ta sportova cast az taka zla a skareda 🙂

zuzanamac
21. črc 2011

@dupik Ahojky, když mám čas odvezeme kočár autem tam, kde jsme ho koupili a duši vymění, ale to záleží na tom obchodě. Jinak měnit u tohoto kočáru duše je fakt hnus, poslední dobou se nám to děje dost často.

aluka17
22. črc 2011

Ahojte, neviete mi poradiť aký dáždnik mám kúpiť na Camarello Q12 evolution? kamarátky čo majú univerzálny mi poradili, aby som si ho nekupovala, lebo je labilný, no neviem o tom, žeby camarello malo dáždniky...ďakujem

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
aluka17
22. črc 2011

@em_ka ahoj, vyzerá to zaujímavo, prvýkrát vidím niečo také a dá sa to použiť na hocijaký kočik? ďakujem za radu

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
aluka17
22. črc 2011

@em_ka aha, no keď to je na klasický Q12, tak ten evolution sa veľmi nelíši....asi to skúsime, veď to vôbec nie je drahé....ide mi o slniečko hlavne, i keď neviem či ešte nejaké bude a tiež vetranie,lebo nechcem tam dieťa "zavrieť" aby ani dýchať nevedelo. a s kočíkom si spokojná? ženy sa dosť sťažujú na gumy, že majú často defekty.

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
aluka17
22. črc 2011

@em_ka asi to závisí od kusu, ako pri všetkom. a niektoré sa ešte sťažujú že im tá rúčka ťuká nejako, no my čo sme mali zatiaľ možnosť vyskúšať, nič nám neťukalo...tak som zvedavá či s ním budeme spokojní 😉

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz