Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
dia28
14. led 2011

@dada2007 Super dík..už som zorientovaná! 🙂

dada2007
14. led 2011

@dia28 😉

ruzenkas
15. led 2011

Ahojky, nevím, zda jsem již někdo nedával video, ale jedno jsem našla a je docela zajímavé a poučné-o kočárku:

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM
sonorista
16. led 2011

Video tu je .... ale pripominani se neztrati 🙂
To jsme tocili pred rokem s manzelkou.

em_ka
19. led 2011

Ahoj, viete mi niekto poradit? Mam tento kocik a mam problemove koleso. Prave predne koleso velmi kmita zo strany na stranu, ako keby bolo vo vzduchu. Skusala som vymenit kolesa, ale bolo to rovnake, kolesom to asi nebude... Je to velmi neprijemne, kocik neni stabilny a je trosku hlucny. Mal niekto podobny problem?

vllu
19. led 2011

Ahoj. Nemáte někdo kočárek Camarelo Q12 Evolution v kombinaci látky a koženky (na boudě, krytu hluboké korby, nánožníku sporťáku a nánožníku na sedačce jsou části z černé koženky)? Včera jsem ho viděla, manželovi se moc líbí. Tak bych potřebovala poradit, jak se ta koženka chová, jestli to nedělá nějakou neplechu. Na údržbu to asi bude fajn, jen se otře.

espanolka
20. led 2011

@vllu My ho máme, ale zatím čekám každým dnem porod 🙂) tak zkušenosti zatím nemáme.

pia22
20. led 2011

My sme mali Camarelo Q12 a som velmi rada, ze sme sa ho zbavili. Tazky ako tank, nekvalitne spracovanie. Nikdy viac.

valika_val
20. led 2011

@pia22 😀 😀 😀
musim suhlasit so vsetkymi, co pisu aj negativa aj pozitiva.
tazky ako tank, ale vyborne sa manevruje.
nekvalitne spracovanie, to ano, ale za tie peniaze nic hrozneho.
autosedacka bola skvela, tak isto ako vanicka.
sportova cast otrasna, hlavne tie pasy... a po schodoch isiel strasne tazko.
ale ako vravim - trojkombinacia za tuto cenu = skvela volba.

dnes by som uz ale kupovala jazdenu vanicku, tu by som potom vyhodila alebo predala a kupila novy kvalitny sportak, alebo dva dobre a jazdene... 🙂

turkey
22. led 2011

Ahoj mamky,také mám vybraný Camarelo,ve zlatavo-černé barvě,je to Camarelo Exclusive,říkal nám pán v prodejně v Ústí nad Labem,že je ještě o trochu lepší než Q12,v konstrukci.Je opravdu krásný,s Q12 téměř k neroznání podobný 😉 ,jen u hluboké korbičky je vanička více černá a navazuje na to zlatavý pruh,mě prásknul do očí hned,jak jsem vešla a bylo rozhodnuto🙂)

karmenta
23. led 2011

Ahojte, prosím mám dotaz - vleze se Camarelo do kufru Felicie? Díky za odpověd!!!!!!!

luciolka1987
24. led 2011

Mi jsme uz jednou reklamovali sportak hned jak sme ho koupili, dole jak se polohuje ta operka na nozicky to bylo na jedne strane cele vypadle a a jakoby ohle smerem ven.vymenili nam ho za novy kus ktery uz vypadal v poradku a dnes(je to pres pet mesicu co sme ho koupili) kdyz sem se na neho sla divat tak sem se nestacila divit ta sama vada ale uz na obou stranach proste obe strany uplne povolene, polohovani nozicek vubec nefunguje a je to cele ohle smerem ven.Vubec nevim jak je to mozne protoze sportak jeste vubec nepouzivame.Kdyz nam ho davali tak byl v poradku a pred par mesici byl taky jeste v poradku(obcas se na neho du mrknout) a dneska uz neni.Sem z toho nestastna a ani nevim jestli nam to vyreklamuji☹Nestalo se vam nekomu taky neco takoveho?

dominikaa77
26. led 2011

@pia22 suhlasim

luciolka1987
27. led 2011

@karmenta - nam se do felicie nalezato nevlezl jen jakoby nastojato kdyz se sundal takovy ten kryt toho kufru co je vevnitr.Vanicku si myslim ze tam urcite nedas tu mi nedame do kufru s podvozkem ani ve focusu a musime ji vozit na prednim sedadle 🙂

karmenta
27. led 2011

@luciolka1987 aha, tak to zkusím nějak nainstalovat na to přední sedadlo 🙂

luciolka1987
27. led 2011

@karmenta - i kdyz mozna kdyz sundas to kolecko, to sme nezkouseli 😀 protoze sme ho tam vezli jen asi dvakrat jinak mame ford focus a tam se podvozek vejde bez sundani kolecek ale vanicka se na nej uz nevleze a ve felicii si myslim ze taky asi ne.Musis pozkouset a uvidis 😉

karmenta
27. led 2011

@dominikaa77 Hledám Camarelo ke koupi, nejlépe verze Evolution červená. Nebo jen červená či růžová. Za nabídky děkuji.

michaelajanurova
29. led 2011

ahojte kto kupi Q12 zelenu

michaelajanurova
29. led 2011

@karmenta ahoj my mame zelenu farbu

michaelajanurova
29. led 2011

ahojte kto kupi Q12 zelenu
@katka23

michaelajanurova
29. led 2011

@zuzuzaa ahoj ja mam zelene Q12 je tam sietka aj plastenka a aj dazdnikje malo pouzivany

zuzuzaa
30. led 2011

@michaelajanurova díky, ale my sme už kúpili

katka23
30. led 2011

@karmenta ja mam camarelo cerveny mam ho aj v albume.zatial ho este pouzivame ale tiez ho budem chciet predat.tak ak by malniekto zaujem ozvite sa🙂)
inak ja som s nim velmi spokojna

michaelajanurova
30. led 2011

@soanpe Ahoj ja ho mam a som s nim spokojna je to dobrý kocar mz sa snayime ho uz predat chcete ho kupit

michaelajanurova
30. led 2011

@jankapb ahoj ja som prala tašku a nič sa s tým nestalo

dominikaa77
3. únor 2011

@karmenta mno ja ten svoj budem zachvilu predavat len to nieje evolution....a je to ten taky sedy....vo vzorkovniku grafity

zuzanamac
2. bře 2011

Dobrý den, my tento kočárek máme již rok. Ze začátku jsem byla spokojená, dokud bylo miminko malé a do korby se vešlo. Korbička vydrží asi tak do 7 měsíce věku, déle ne. To je stejné u všech dnešních kombinovaných kočárků, s tím jsme tak nějak počítali. V současné době používáme kárku. S tou jsem opravdu nespokojená, zasekává se nám polohování zad, když mám dítě uvnitř kočáru. Také se zasekává brzda, kterou když zabrzdíte není možné odbrzdit nohou, ale pouze rukou. Když byla kárka prázdná, zdála se mi dostatečně prostorná, ale když je roční dítě uvnitř, mám co dělat, abych jí tam nastrkala. Samozřejmě to v létě bude lepší bez fusaku a kombinézy. Ale co se týče částí na nohy, tak je krátká, myslím tu polohovatelnou část a také jezdíme bez madla, kterého by se mělo dítě přidržovat v kárce, jelikož po přiopnutí není mezi madlem a lehátkem dostatek místa na nohy, takže jsou tam docela přiškrcené. A co se týká konstrukce tak rozhodně nepatří mezi ty lehčí, řekla byhc tak mezi ty středně těžké. Denně taháme kočár do 5 schodů takže o tom vím své. Doufám, že vám všem můj komentář bude užitečný.

duracelko
3. bře 2011

@pia22 nemala som ho, ale videla v predajni dizajnovo vyzeral dobre až na tie kolesá... tažký ako tank... ked je taký dobrý prečo sa ho hned každý zbavuje ako náhle si ho prerobíte na športiak???

fru
4. bře 2011

ahoj, měla jsem tenhle kočárek..a udělala bych to tak, že bych si ho koupila od někoho, používala autosedačku a hlubokou korbu a sporťák bych si koupila jinej, nebo kvalitní golfky..
Myslím, že v téhle cenové kategorii je to jeden z lepších..já sama vybírala mezi camarelem, dorjanem danny sport, v crossem, espirem gtx a ještě jedním, ale už si navzpomenu na název, všechny jsem srovnávala naživo, byl to můj druhej kočár, takže jsem věděla, co od něj chci a vyhrál camarelo..v té době ještě nebyl dlouho v prodeji, jinak bych to udělala takjak píšu nahoře..
první kočár jsem měla implast bolder a taky měl super hlubokou korbu, ale sporŤák nic moc..myslím, že obecně kočáry týhle cenový třídy to takhle mají..ale jsou méně náročné maminky, kterým sporťák vyhovuje..
snad někomu můj názor pomůže.. 🙂

katarina77
4. bře 2011

Baby,mozno som prehliadla,ale mohli by ste mi pomoct-hladam servis pre camarello q12 v BA.....dakujeeeeem.Katka.