Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
sisi10
25. srp 2009

Dobrý večer. Tiež som bola pozerať kočík Q12 v Hlohovci. Už som preňho na 90% rozhodnutá, ale chcela by som sa opýtať Vás, ktoré ho už používate, či nie je tá športová časť nejaká malá. Možno sa mi to len zdalo. Budem rada, ak mi niektorá odpíšete.

derylka
25. srp 2009

Adu80... majú ho vystavený v Hlohovci v Bábetku... je to od Nitry ked ideš po pravej strane .. hned pred Lídlom... majú ho tam v zelenej a oranžovej farbe...

adu80
25. srp 2009

Diky za foto Lumixii,aj za info Derylka.Nemate niektora ten kocik v ciernej,alebo ste nevideli niekde vystaveny,ze ako vyzera?

lumixii
26. srp 2009

SISI10: Podle toho co si představuješ pod pojmem velká? Když můžu porovnat s kočárkem co jsem měla dříve, na první mimi, tak opravdu menší je(ale to jsem měla sporťák prodlouženej) Ta sportovní nástavba zase tak malá opravdu není. Bych řekla, že to spíš budí dojem. Ale jak říkám, záleží na tom, jak velkou by jsi si tu sportovní nástavbu představovala. Ale abych nepsala pořád jen klady, tak jsem tam samozřejmě také zpozorovala i zápory, třeba se mi na té sportovní korbičce nelíbí to poostrovaní kolem kočárku, je příliž slaboučké a když mimi leží v něm a leží třeba u jedné strany, tak ta kovová kontrukce ho musí zaručeně tlačit, protože je to jen potažené slaboučkou látkou, což je u nás docela problém, Podle mého názoru by vůbec neuškodilo, kdyby ta látka byla ještě něčím kolem té konstrukce vypodložená. Ale zase co se týče poostrování lehací části, tak to je fakt super.

tatuska1
26. srp 2009

ahojte tak my ho uz tiez mame doma ale v tej silnejsej zelenej mali aj pistaciovu tiez bol krasny a ja som sa nakoniec rozhodla pre tu silnejsiu zelenu a baby poviem vam za tu cenu sa fakt oplati sice sa mi sportova cast moc nelubi ale da sa to nic sportovy si aj tak planujeme kupit iny.ale ako hlboky a so sedackou je suprovy po vsetkych strankach a to som chcela x-lander tu limitovanu ediciu ale baby bol strasny vo vela veciach.ale s tymto som maximalne spokojna uvidime ako sa osvedci ked sa narodi babulka 😉 potom hodim foto len musim stiahnut do pc 😉

dada2007
26. srp 2009

adu 80...u mňa v obchode v Nitre ho mám vystavený v modrej a červenej, zajtra príde aj zelený-pistácia 😉 ...písala som ti aj IP...ak chceš, prídi kuk 😉

janulka182
29. srp 2009

Baby, ja som bola pre tento kocik na 100% rozhodnuta, no predavacka mi nejako dala do hlavy chrobaka, lebo mi povedla, ze ja som taka mensia (168 cm) a ze ona by volila cosi mensie. Myslite, ze je ten kocik fakt taky moc velky, ze by som pri nom vypadala smiesne? Mna to zo zaciatku ani nenapadlo, keby mi to nebola povedala ona 🙄 a teraz musim riesit dilemu 🙄 🙄 .

lenka_66
29. srp 2009

pridavam sa k spokojnym mamickam s kocikom q12.

janulka , ja mam 164 a nevyzeram smiesne.hoc s traktorom pojdes je to tvoja vec 😉 .

dadi , mas aj ty vzorkovnik? nam totiz predali vajicko v inej zelenej.to sme si vsimli asi po 4 dnoch.ked sme sli reklamovat tak mali asi 20 farieb nielen tie par co su na nete.

cena v KE 354.priznam sa mi zacala trchat rucka na taske no v poho vzali reklamacku a tak teraz sme asi na tyzden bez tasky.

sisi10
30. srp 2009

Janulka182, ja mám iba 158 cm a aj tak si ho idem na budúci týždeň objednať. Ešte sa rozhodujem medzi farbami, ale asi to vyhrá tá pistáciová.

janulka182
30. srp 2009

Baby moc dakujem za odpovede. U mna vyhrala ta tmavo-tyrkysova. Videla som ho v tejto farbe v jednom obchode a bol krasny 😵 .

lumixii
1. zář 2009

janulka: já měřím 166cm. tak se koukni na fotku kde jsem s ním vyfocená a uvidíš jak to vypadá

dada2007
1. zář 2009

lenka 66...áno mám vzorkovník...na začiatku bolo cca 8-10 farieb...teraz nejaké z toho zobrali a nejaké pridali...a hej, zelené sú dva odtiene... 🙂

janulka182...ja mám necelých 16 a som pri ňom ,,normálna"...nechápem, prečo ti to tá predavačka povedala...divné... 😖

lumixii
1. zář 2009

Nemáte někdo nějaký odkaz na kočerek Q12 s jinými barevnými kombinacemi.. jen tak ze zvědavosti bych chtěla vidět i jiné barvy.. já viděla jen pistáciovou a oranžovou. Díky

janulka182
1. zář 2009

Ja som nasla tieto farby, ale niesu tam vsetky:
http://zip.diena.lv/show/?i=679050

janulka182
1. zář 2009

lumixii pozrela som si album a je vazne krasny 😵 . Uz som sa rozhodla na 100%.
dada ta predavacka je vazne divna. Namiesto toho, aby ho chcela predat ma takto zneistila.

lumixii
2. zář 2009

Janulka: děkuji... jsem je už skoukla.. docela hezký i ten modrý...

dida81
3. zář 2009

ahojte, 🙂 baby ja nad týmto kočikom uvažujem už dlhsie,, jedine, čo ma odrádzalo bola farba modra, moc tmava na moj vkus. No dnes som bola v predajni kočikov a ked som videla tie farby- no úžasné.
Našla som krásnu azurkovo modru, dva odtiene zelenej, oranžovej, červený- tiež veeeelmi pekny,sivý...
No v sobotu ho ideme kupit. Za tu cenu? 😀 😀

zuzulinka003
3. zář 2009

Ahoj holky,tak já jsem si tento kočárek koupila za 9500kč v Českých Budějovicích,ale dá se říct,že náhodou vůbec jsem nevěděla,že existuje 🙂 .Jeli jsme s manžíolkem vybírat kočárek a jelikož mě to unavovalo a pořád jsem nevěděla mi najednou do oka padla ta pistáciová barvička kočárek jsem si prohlídla a hned jsme ho brali je úžasný.Jo některá z Vás tady psala,že měla tu sedačku ( vajíčko ) v jiným odstínu,já si toho všimla hned v obchodě,že ta zelená je tmavší,ale když jsem koukala na ostatní barvy tak tady byly jiný.Čekáme holčičku tak myslím,že zelenkavá je neutrální a může ji mít taky ne? 🙂 Jsem z něj nadšená stojí u babičky a pořád se na něj chodím dívat a říkám si,že těch 8týdnů už to vydržím,tak zatím pa.

studio11
4. zář 2009

zuzulinka - aj ja som kúpila tento kočiar v Českých Budejoviciach, keď sme boli na návšteve u švagrinej. Vtedy ho tu na Slovensku ešte vôbec nemali. Akurát že je oranžový - pre chlapčeka 😅 . Teším sa ako ho začnem používať...... 😉 Ozaj nedávno som videla v jednom obchode v tej istej farbe aj dáždniček, asi si ho zaobstarám. Mali ste ho niektorá vo výbave?????

zuzulinka003
4. zář 2009

Ahoj Studio ene deštníčej jsem u kočárku neměla a ani jsem ho neviděla a je divný,že když ho ke kočárku mají,tak že ho v obchodě nenabídli že?A kde jste ho kupovali kočárek my v tom bejbycentru 🙂 a že máš oranžovej na kloučka přeci nevadí dnes už se to tak nebere já si vzala neutrál kvůli druhýmu miminku,kdyby to byl chlapeček,ale jak říkám moje sestra má kloučka a kočárek měla červenej a proč?Protože se jí zkrátka moc líbil.

pepa777
4. zář 2009

Ahojte...Tak ja som si tiež bola pre kočár v stredu.Mali sme ho objednaný podľa vzorkovníka.No taký malý farebný pásiček, tako som sa bála ako bude vyzerať.Vabrali sme si cyklamenový( taký cviklový), ale je nádherný.Som z neho úplne nadšená....Ešte ho síce nepoužívam, ale dúfam, že s ním budem spokojá...

hanule
5. zář 2009

Ahojky,já jsem si tento kočárek taky už objednala a už jen čekám až přijde.Taky jsme s manželem pořád nevěděli jaký vybrat a pak jsme v obchodě objevili tento a hned nás zaujal.Budu ho mít v oranžové barvě, protože nevíme co budeme mít,tak jsme vybrali neutrální barvu.Posílám odkaz na tento kočárek,je tam i vzorník barev.

dida81
6. zář 2009

hanule- super, tento link myslim.... 😉
Ale v skutočnosti su tie farby ešte krajšie, žiarivejšie..ako na tom vzorkovniku.
Aj my sme ho včera kupili- ten bledučko modry... myslim, že budeme spokojné. 😉 😉

zuzulinka003
6. zář 2009

Ahoj holky nevíte některá dá se ke kočárku dokoupit originál fusak?Já ho na internetu nemůžu nějak najít ☹

dida81
6. zář 2009

zuzulinka- podla mna original nemaju k tomu.. ja mam univerzálny emitex 😀

bleelka
8. zář 2009

ahojte kocky, normalne ste ma tym kocikom navnadili... mam par otazok, ak mi budete vediet odpovedat, budem vam velmi vdacna.
- ake su rozmery po jeho zlozeni?
- da sa dat sportova cast do oboch smerov?
- aka je vaha kocika?
- aka je cena kocika (sportovy, hlboky, autosedacka, prislusenstvo - nanoznik, taska, sietka proti hnyzu, plastenka, pumpa)? co vsetko je zahrnute v cene a co treba dokupit?
- kde na Slovensku ho maju? Najlepsie okolie BA a BB.
dakujem velmi pekne a nech sa vam s nim dobre jazdi

bleelka
8. zář 2009

a este ma napadla otazka ci je odpruzeny a ako ma tazisko, teda ked ho naklanate k sebe ako keby ste chceli vyjst na obrubnik ci ide tazko alebo lahko. dakujeeeem

bleelka
8. zář 2009

ma aj odvetravanie striesky na sportovej casti? pripadne nejake vrecko tam?

derylka
8. zář 2009

ahoj bleelka

športová časť sa dá dať do oboch smerov, má aj odvetrávanie striešky na športovej časti, niečo sa mi marí že aj na hlbokej vaničke je v strieške tiež niečo zo zadu, ale týmto nie som si celkom istá, odpružený je, ak máš na mysli aj hojdanie kočíka, tak dá sa ale nieje to také klasické hojdanie, ako na tých klasických kočíkoch aké sme mali ešte my... v cene kočíka je zahrnutá cena hlbokej vaničky, športovej časti, nánožníka na športovú časť a taška, niekto má v cene aj autovajíčko s adaptérmy, pláštenka tam myslím že nieje, a sieťka proti hmyzu tú treba tiež dokúpiť. Pumpa ku kočíku nieje dodávaná, pretože kolieska sa dajú nafúkať so štandardnou pumpou. Ak by si chcela vidieť kočík tak ho majú vystavený v Hlohovci v Bábetku je to na hlavnej ceste, ked ideš z dialnice smerom na NR tak hned vedla Lidla. Je tam za cenu 8300,- / ešte v SK píšem/ - cena hlbokej vaničky a šp. časti a cena autovajíčka s adaptérmi je 1850,- SK.

bleelka
8. zář 2009

derylka krasne dakujem za info, mozno si urobime s muzikom vylet, este par pozitivnych reakcii a mozme ist na to.. ja sa rozhodujem medzi tymito, no nazivo som videla len 2 z 5.

Steggi Vesper
Quatro Makalu 4
Espiro GTX
Camarelo Q12
ABC Design Turbo 6S