Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
leve26
1. kvě 2011

ahojky ja som mala Q12 ten prvy model pred rokom a pol a bola som snim nadmieru spokojna,keby som mala druhe tiez by som nad nim rozmyslala tento vyzera tiez supis

zvirka
1. kvě 2011

My používáme cca 7 měsíců a celkem spokojenost. Jednou jsme byli měnit kostru, ale bez problémů nám vyměnili, byla ohlá osa u předních kol. Jinak můžu doporučit hlavně pro maminky, které s ním budou jezdit nakupovat, do košíku naskládám i velký nákup. A vanička je krásně prostorná, malý má 7,5 měsíce a mohl by tam pořádat mejdany 😀 Zatím nesedí, tak jsem moc ráda, že má tolik místa. Ale už by rád koukal ven, tak už se těšíme na sporťák. 😉

majka001
5. kvě 2011

Ahojte! My ideme objednávať Q 12 na budúci mesiac /termín mám v júli a podľa predavačky v obchode je ideálne vyberať kočík tam mesiac pred termínom/ . V predajni mali kopec rôznych kočíkov, no ale Q 12 vyhrala na plnej čiare!!! Teraz sa len rozhodujem medzi sýto a bledo zelenou. Najviac sa mi na ňom páči, že vanička je priestranná. Nakoľko bábo bude letné a na jeseň a zimu /keď nebude sneh/ potrebujem doň vpratať ešte fusak. Takže podľa mňa je v tomto praktický. Jediné, čoho sa obávam, sú tie predné otočné kolieska. Či nebudú robiť galibu. Mohli by ste mi dať vedieť, ktoré ho používate, ako sa s ním jazdí? Či s ním nie sú problémy /ak áno, aké/? Inak, čo sa týka poruchovosti, ako tu niekde písala Zajo, brat má kočík zn. DEMA a to je šunt !!! Nič proti, nehovorím, že všetky stoja na zlomený groš, no ale ten ich - hodiť za psom. Po dvoch týždňoch vozenia /aj to len sporadického/, mu odpadlo koliesko, potom sa vylámali zuby na brzdách a nakoniec sa po nejakom čase úplne sám skladal !!!

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
majka001
5. kvě 2011

@em_ka Super, ďakujem za info. Takže hor sa na nákup!!!

zvirka
5. kvě 2011

@majka001 Ahoj, tak pro mě otočná přední kolečka jsou jednoznačně přednost, krásně se s ním otáčí i na malém prostoru, skvěle se vozí, lehká manipulace. A jdou zaaretovat napevno, když byl v zimě sníh, dávali jsme je napevno, jelo se líp. Takže doporučuju, nedokážu si představit, že bych jezdila s klasickým kočárem. 😝

lebo5
7. kvě 2011

@majka001 určite tento kočik odporučam aj ja aj tie otočne kolieska su super

cajori17
12. kvě 2011

ahoj,chtela jsem se zeptat,zda se da koupit v Brne,nebo ve Znojme,nevite?

cajori17
12. kvě 2011

nejlepe camarelo Q12 evolution 🙂

o1ajka
22. kvě 2011

🙂 takže , termín máme 6.9. 2011 a Camarelo Q 12 aj u nás vyhralo na plnej čiare. Za tú cenu nám poskytne veľkú vaničku vhodnú na zimu , po porade s predávajúcou v obchode už nad iným ani nerozmýšľame. Náš názor potom zverejníme - dúfam že budeme spokojný. 🙂

petronelka1
22. kvě 2011

@majka001 Ahojky, my používame tento kočík od januára 2010 a som max. spokojná. Vo fusaku sa ti v zime zmestí v pohode (do hlbokej časti). Ako som písala vyššie, my sme hlbokú časť používali teraz v zime aj s fusakom a to mala Natálka 10 mesiacov. Väčšinou mi vonku spala, takže som ju dala do hlbokej časti, tam sa mi zdalo, že je teplejšie. A to podotýkam, že malá nie je žiaden krpec, je dosť vysoká. Myslím, že budeš spokojná 🙂

monnika
25. kvě 2011

@o1ajka ahoj, ak sa môžem opýtať, v ktorej predajni si bola tento kočík okuknúť? my sme boli v aladdin kociky a tiez sa nam tam zapacil tento a predavajuca nam ho odporucila. Len dodacia doba sa mi zda dlha..3-4tyzdne..preto sa pytam 🙂

o1ajka
25. kvě 2011

Ahoj. My sme ho boli pozerať v Bábätku na Nitrianskej ulici a aj sme si ho tam skúšali. Tam to trvá 1 týždeň ak je samozrejme na sklade . Ak ho nemajú na sklade tak okolo 2-3 týždňov. Cena za 3-kombináciu je 350 eur. 🙂 Ale záleží či chceš ten najnovší model od Camarela , ten starší vychádza lacnejšie o niečo. Ahoj 🙂

karmenta
27. kvě 2011

Prosím, je tu někdo kdo se rozhodoval mezi Leviroo a Camarelo? Prý je camarelo méně odpružené a na horších cestách nic moc. Díky za rady.

karmenta
30. kvě 2011

@marda
@monun
@dupik
ahojte, nadáváte na sporták na pásy. Já bych Camarelo kupovala jen kvůli sportáku, myslíte teda že to nemá cenu? Prosím o rychlou odpověd, zítra ho máme jít kupovat :(

monun
30. kvě 2011

@karmenta ahojky..ano pasy jsou nedořešeny,neboť když malý sedí a chceme ho položit,tak se ty pasy musí povolit..tak jsme to vyřešili,že je necháváme volné přes ramínka a je připoutaný jenom v pase a je to v poho..jinak jsme spokojení..má hodně prostoru kolem sebe,i když leží..Monun

marda
30. kvě 2011

@karmenta ja bych do nej nesla....pasy jsem vzteky vyrvala.....jak uz jsem psala masme ksiry....jinak absolutne nechapu vsude koukaji srouby,ktere nemaji ochranne krytky-dnes se mala bouchla do zubu 😝 za me jednoznacne neeeeeeeeeeeeeeeee

petronelka1
31. kvě 2011

@karmenta Keď chceš kupovať len kvôli športiaku, tak ti ho neodporúčam. S hlbokou časťou som bola spokojná, ale športová hrúza. Tie pásy fakt sú nedomyslené. A to nehovorím o madle na nožičky, je strašne nízko. Ja som kvôli tomu kupovala golfové palice - nový kočík. 😠

petronelka1
31. kvě 2011

@marda Tie šroubiky som otočila naopak a už nie sú také ostré. Tiež mi to strašne vadilo, len daj dole matku a otoč sroubik. 😉 Snáď nabudúce predíde úrazu.

karmenta
31. kvě 2011

@monun
@marda
@petronelka1
díky za názory, ikdyž nepotěšující :( když padlo peg perego gt3 tak jsem už byla na 99% rozhodnutá, ted tedy vzhůru znovu do výběru, ale fakt netuším jakým směrem, resp. jakou značku :(

monun
31. kvě 2011

@karmenta já být Váma,tak koukám jenom teda na sporťáky,pokud teda nepotřebujete hlubokou korbu...

chrumka
31. kvě 2011

Ahojte, ja sa chcem na tento kociar opytat, videla som na internete video o tomto kociary a tam ked ukazovali ako sa vybera a vklada vanicka, tak velmi tu vanicku museli naklonit smerom dopredu. Proste ju nevyberali kolmo hore, ale trebalo ju dost naklonit, co mi nepride vhodne ak mi dnu zaspi dieta,alebo ak nechcem stale dieta z tej vanicky vytahovat, aby som mohla odobrat vanicku od podvozku. Tie co uz mate tento kociar, tak mi viete poradit, ze ci to naozaj takto funguje s tym naklonenim, alebo je to len zle video a da sa vanicka a sportova cast oddelit od podvozku aj normalne - kolmo do hora aj spolu s dietatom? Dakujem za info.

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
monun
31. kvě 2011

@chrumka My jsme vaničku používali celou zimu a v poho jsme nandavali i vyndavali. i s miminkem..jinak si jí můžete dávat po směru i proti směru jízdy,tak sportovní část..

zuzanamac
1. čer 2011

@karmenta Ahojky, kočárek jsem hledala na internetu a shodou okolností si sousedka Liveroo pořídila. Tak jsem měla možnost ho vidět na živo. Korba dobrá i podvozek, ale sporťák je strašně malý, přijde mi jako pro panenku, myslím, že není kvalitně udělaný - málo polohování, málo pevná záda. Camarelo Q 12 sama mám a nekoupila bych znovu, je dost těžký, korba je dobrá, ale sporťák na "dvě věci", ty pásy jsou strašné, pořád se vyvlíkají a hrazdička přes nohy je opravdu dost nízko, občas se zasekává i polohování zad. Snad Ti to nějak pomůže. V současné době dělají hodně akce i na lepší kočárky třeba casualplay trojkombinace pořídíš i za 14 000,-- a my Camarello koupili za 9 600,-- přičemž casualplay je jeden z nejlepších kočárů na trhu. Přeju hodně štěstí při výběru 😉

petronelka1
1. čer 2011

@chrumka No mne to neprišlo až tak naklonené. V pohode sme naklikovali a odklikovali vaničku aj s Natálkou. A to som hlbokú vaničku používala aj teraz v zime, keď malá Natálka 10 mesiacov a svoju váhu a išlo to v pohode. 😉

nikussvet
10. čer 2011

dada2007 my sme kúpili camarelo Q12 za 299eur.

chrumka
10. čer 2011

@nikussvet a kde ste ho kupili za taku cenu? A co je zahrnute v tej cene? 🙂

dzuli08
12. čer 2011

Ahojte, počula názor, že kočík camarelo q12 revolution má na pohľad nejakú veľmi veľkú vaničku. Že vraj nie je taký šikovný ako teraz najnovšie kočíky. Je na pohľad naozaj taký robusný? Vyzerá na pohľad až tak veľký?

harper
12. čer 2011

@chrumka mne ho tiez ponukali v obchode za 350 - 60 (autosedacka) takze 290€. je to hlboky a sportovy.
@dzuli08 mne sa nezdal velmi velky a kedze tiez cakas zimne babatko aspon mu nebudu vo februari trcat von nozicky s fusakom 😀