Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
anika25
7. dub 2012

@lenka03 Ahoj, tak ja ten kocik mam som s nim spokojna. Je pravda ze je dost tazky ale ak ho nebudes pravidelne zdvíhat niekde do autobusu tak je to ok. Aj ked to by sa dalo tiez zvladnut. Vanicka je dost velka, nas maly je teda riadny valibuk a je dost dlhy a aj tak tam vydrzal 7 mesiacov a to s fusakom. Športova cast je tiez dost velka. Aspon mi s tym problem nemame. Defekt sme este nemali, kocik nevrzga. Mozno casom este pridem na nejake negativa, pouzivame ho len 8 mesiacov.

gabuska36
11. dub 2012

dobry den ja mam ten kočiar a poviem Vám, že je velmi dobry vojde do vyťahu a do auta sa pekne zmesti...vanička je dostatočne velka...sme s nim nesmierne spokojní......a v zime šiel po snehu super!..ja ho vrelo odporučam!

tilenka
12. dub 2012

čavoo- tiež odporúčam sme s ním spokojný máme ho už 10 mesiacov a zatial všetko dobre funguje. Vanička je dosť velka-malú sme v nej vozili do 9.mesiaca a to aj s fusakom! Páči sa mi teraz ked už beháme v športovom že si ju možem otočiť bud k sebe alebo do sveta 😎 . Vajičko sme použivali asi 7.mesiacov -takže tento kočík naozaj využívame naplno a všade kam ideme!!

michaelaamartin
14. dub 2012

@tilenka Ahoj, vieš mi prosím ťa povedať, aký je vnútorý rozmer vaničky a koľko váži kočík? On má odľahčenú konštrukciu však?

marianka0101
14. dub 2012

Ahojte, chcem sa opýtať na kolesá. Sú to klasické nafukovacie, alebo je tam iba taká duša, ktorú pri dofukovaní musíte nastavovať, aby bola rovnomerne nafúkaná. Proste chcem vedieť, či tá duša pevne drží na kolese ako na bicykloch, alebo keď je vyfučaná, tak s ňou hýbete. Neviem či viete čo myslím. Pri našom drobcovi som mala v-max baby smile a to bol horor nafúkať tie kolesá, lebo duše vôbec neboli pevne na tej konštrukcii kolesa.

bicista
17. dub 2012

Je tam normalna duša a pláštˇ ako na bicykle. Každopadně se to fouka blbe, je tam malo prostoru pro hadíčku (šlahounek).

To michaekaamertin - vnutorne rozmery su popisane treba v tomto videi:

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM
karin0401
27. dub 2012

@bicista mame taky isty ale zeleny...za par dní bude mat syn 5mesiacov.dnes nas čaka prva jazda v športovom prevedeni 🙂 tak som zvedava....doteraz som s kociarom spokojna 😉

kacenka78
11. kvě 2012

tak aj ja som si vyhliadla tento kočiar, včera som si ho bola obhliadnuť (v Poľsku) a cena ma prijemne prekvapila - 270 € aj s vajíčkom, u nás na SK som zatiaľ našla ceny 290 € bez sedačky....

salma22
14. kvě 2012

@gabuska36 a to mas aky kocik qamarelo q12? ci evolution

gabuska36
15. kvě 2012

@salma22 camarelo Q12...je fakt dobry

salma22
15. kvě 2012

@gabuska36 a mozem vediet ze akej farby ho mas a ci mas rucku na kociku potiahnutu kozou

lady511
15. kvě 2012

Ahojte tak mi máme camarelo Q12 evolution,,zelenej farby teda neutrálnej,,, 🙂 kedže chceme ešte jedno mimi,,,niekedy 😀 😀 😀 ,,,som spokojnáá,,nadmieru,.,,vajíčko super,,,používam dennodene ako v aute tak aj doma,,,už som aj potah na nom prala,,,nič sa mu nestalo,,vanička super,,,je ako nová teraz sme v športaku,,malej sa tam pači,,kedže chodíme vela,,vonku,,je síce odlahčený,,lahkop sa sklada do auta ho ma manžel zložený za 2min,,kolieska super,,,chodíme po všelijakých terenoch...aj sa dobre dofukuje,,chodila som s ním po poriadne velkom snehu,,,všetko super zniesol,,,ak by mal niekto niake otázky len napíšteIP 😉 😉 😉

lubica773
20. kvě 2012

ahojte vie mi niekto poradit, či sa dá u nás na Slovensku kupit kočík Camarello colorado a akých farbách? Kde by som si mohla ho pozriet? Dakujem zatial.

lowike
20. kvě 2012

dnes sme vytiahli aj my prvý krát športiak, lebo do vaničky sa moja 5-mesačná slečna už nezmestila .P no a aj z tejto športovej časti som nadšená - naozaj to bola super kúpa a má všetko, čo má mať - len slnečník som teraz dokupovala, ináč má úplne všetko a je skvelý 🙂

trutka
21. kvě 2012

@lubica773 ahoj.maju ho v detskom obchode,na ulici Letomostie (NZ) .to je ta ulicka co ide od Fujmaxu smerom k aut. stanici. na predajni mali asi pred cca mesiacom fialovy a na stene maju nalepeny letak s kombinaciami farieb 😉

lubica773
21. kvě 2012

@trutka dakujem ti velmi pekne, pojdem sa tam pozriet zajtra

trutka
21. kvě 2012

@lubica773 nemas za co 😉 neviem presne odkial si ale ma napadlo ze ho maju aj NR na trznici v detskom obchode

baska1
24. kvě 2012

dobry den, už viem, že tu bola taka otazka, ale nedari sa mi na nete najst aktualny vzorkovnik Camarela Colorado a taktiež by ma zaujimalo kolko vazi konstrukcia, nasla som, len, že ma byt odlahcený. Dakujem velmi pekne

trutka
24. kvě 2012

@baska1 na internete ani nie je.jedine sa skusit opytat na predajni kde predavaju Camarelo.mali by mat letacik s farbami.

baska1
24. kvě 2012

@trutka dakujem, už som cez obed obehla predajne a nasla som:o) odlahceny vraj nie je, len je lacnejsi, lebo ma menej prepracovane sitie a trosku ine farby, ale inak nic odlisne od Q12

veronicka85
12. čer 2012

aj ja my velmi rozmyslame o tomto kociari tak hadam sa nam ho podari aj niekde vidiet skor a odskusat 🙂

jana21278
12. čer 2012

@veronicka85 my si ho zkoušeli dneska ve dvou obchodech a jsme z něj nadšení. nechali jsme si ho složit, předělat na sporťák, projeli jsme se... asi to dopadne a koupíme ho.

veronicka85
12. čer 2012

tak to ma tesi ze su nanho take dobre komentare dufam ze aj my ho niekde uvidime uz mame aj farbu priblizne vybratu ze keby sme si ho objednali 🙂 a vy tiez chystate kociar na oktober??

jana21278
13. čer 2012

@veronicka85 jojo, taky říjen. budeme na tom podobně. a jakou máte vybranou barvu. mě se právě kočárek líbí, ale barvy moc ne. zatím to vypadá na silver. nechci černý.

veronicka85
13. čer 2012

no my ked sme pozerali na nete mali tam celkom pekne farby skus pozriet 🙂 tam ich je kopec nam sa pacia tie viac farebne :D cerveny alebo zeleny este nevieme presne :D

http://www.vasekociky.sk/vasekociky/eshop/1-1-K...

veronicka85
13. čer 2012

@jana21278 no my ked sme pozerali na nete mali tam celkom pekne farby skus pozriet tam ich je kopec nam sa pacia tie viac farebne :D cerveny alebo zeleny este nevieme presne :D

http://www.vasekociky.sk/vasekociky/eshop/1-1-K...

jana21278
13. čer 2012

@veronicka85 my máme vybraný z tohoto obchodu http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&i.... je tam i super video. včera jsme tam byli a dneska jsem si s pánem dopisovala, protože jsem si z obchodu pamatovala vyšší cenu než je e-shopu. a on mi odepsal, že na netu mají verzi ekonomik, ale v obchodě vylepšenou verzi s lepším podvozkem, kolečkama a vyšší gramáží látky. navíc je tam i servis přímo na místě a pokud by kočárek posílali jinam tak nám půjčí náhradní.

jana21278
13. čer 2012

@veronicka85 a ještě jsem si vlastně napsala do poradny na mimibazaru a tam je taky pár postřehů od uživatelek. můžeš mrknout http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=408...

andilekanitka
13. čer 2012

@veronicka85 @jana21278 jestli chcete koukněte ke mě do fotek, máme ten silver s černou konstrukcí, kupovali jsme ho v loni v září a byl to nejnovější model a je super, všechno zatím OK, jo jen si neberte tu výraznou zelenou, je fakt svítivá a hrozně na to lítají všelijaký brouci,známá má vždycky místo zelenýho kočáru černý, jak je okupený všemožnou havětí

jana21278
13. čer 2012

@andilekanitka jo, to je přesně on. koukám, že ve sněhu ani nemáte vyplou aretaci. fakt to jelo dobře? já jsem myslela, že se to vypíná.