Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
petulas
27. pro 2009

Ahojky taky jsme si ho objednali je kouzelnej, ale zkušenosti s ním ještě nemáme , ale co jsme viděli tak je s ním lehká manipulace i cose týká přendavání- sportáku, sedačky i korbičky. Složet jde taky jednoduše. a má i prostorný košík..neví nám se líbí a doufám ,že s ním budem spokojeni. 🙂 😉

bicista
27. pro 2009

Tady k pripomenuti je o nem me video:

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM

Jinak kocarek spokojenost, korbicka OK, nasazovani a sundavani korby od podvozku OK
Pro mne je dulezitejsi, ze je vyssi, nejsme zadni trpaslici 🙂 Malinkej problemek jsme meli s vytrzenou latkou ve svu, ale to sikovna manzelka lehce opravila. Se sportakem zkusenosti zatim nemame to si jeste par mesicu pockame.

marenka2009
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janulka21
5. led 2010

Ahojky, úúúplně jsem do tohoto kočárku zamilovala 🙂 Můžete mi poradit, kde ho koupit v Praze? Chtěla bych ho nejdřív vidět. A ještě další otázečka, jaký jste do něj zvolili fusak? Termín porodu mám začátkem července a doufám, že se mi tam mimčo vejde i v prosinci s fusakem 😀 Díky

sonorista
5. led 2010

Ahoj, mame fusak od emitexu, a mimi se nam tam vo pohode vejde, je mu sice 3 tydny ale myslim, ze prostorve je kocarek nad prumerem vuci ostatnim. Jeste pro ty co se tu ptali zda se vejde do vytahu, tak do tech klasickych malych vytahu v panelalu se vejde i s jednou ci dvemi stihlými dospělými, jen se trochu naklopi madlo.

petulas
7. led 2010

Tak už máme kočárek doma a je krásný a pro janulku myslím si ,že mimčo i s fusakem se ti tam určitě vejde je opravdu prostorný..

llenicka1
12. led 2010

Holky možná mám blbou otázku,ale jak je to s autosedačkou k tomuhle kočárku. Jde mi otesty na bezpečnost.
Jinak já se do kočárku zamilovala hned na první pohled a manžel taky, tak uvidíme až si ho ošaháme jak nám bude vyhovovat 😉

garonka
12. led 2010

ilenicka my ho mame doma už len čakame kedy ho vyskušame, autosedačka vyzera oki, ma aj taku mäkku opierku aby sa babenku dobre sedelo, aj kamoška vyskušala.

zuzi82
13. led 2010

Ahojky, do tohohle kočárku jsem se naprosto zamilovala. Ještě jsem ho neviděla naživo, ale podle videa, které natočil bicista jsem rozhodnutá. Nejvíc se mi líbí ta světle modrá barvička. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli někdo nevíte, kde se dá koupit v Polsku, aby to nebylo moc daleko od Ostravy. V březnu se tam chystáme, tak ať třeba jedeme na jistotu. Díky

mischelin
14. led 2010

tak my kociarik vyuzivame uz pol roka a nemenila by som 🙂 vanicka velikaaa, hlavne pre polrocne babo v zime aj s fusakom a hrubou dekou, autosedacka super a na sportovu cast sa uz tesiiiiim 🙂

ajjik
14. led 2010

Ahoj Janulka21, také jsem tímto kočárkem nadšená a chtěla jsem ho vidět na vlastní oči. V Praze jsem na něj bohužel v žádné prodějně nenarazila, ale určitě ho mají vystavený v šedé barvě v Benešově a v černé barvě v Příbrami. Obě města jsou celkem kousek Prahy.

janulka21
14. led 2010

Ahoj ajjik, díky za infošky 🙂 Už jsem ho sehnala v Berouně tak se na něj jedem příští středu podívat 🙂 Trošku mě, ale vyděsila paní prodavačka, protože říkala, že mají dva na prodejně a ty sjou zarezervovaný a tu příští středu jim mají přijít pouze dva kusy, že jsou vyprodané sklady ☹ Tak doufám, že když se pro kočárek opravdu rozhodneme, že ho do začátku července stačí vyrobit 😀
Ještě jsem slyšela o stejném kočárku, ale název je Camarelo Q10, jsou na něm prý vylepšený "mouchy", ale zatím moc v prodeji není, protože je to nový model. Akorát se mi víc líbí Q12

janulka21
14. led 2010

Ahojky petulas, díky a můžeš mi, prosím poradit jaký máš přesně fusak? Případně hodit odkaz? A jedna hloupá otázka, do kočárku je jiný fusak jako do autosedačky? Omlouvám se, ale někdo mi říkal, že můžu dávat do kočárku i ten "nožičkový" co se používá do autosedačky a to mi přijde divný, že se mimís nemůže pořádně hýbat.

mischelin
15. led 2010

janulka, tvoje babo bude mat v zime pol roka, ked mu oblecies zimnu kombinezu, je uplne jedno, aky bude fusak a mozno ti v kociku uz ani lezat nebude...nasa chce len sediet a pozerat uz od 4. mesiaca...nie je to dobre pre chrbatik ale inu moznost som s nou nemala, tak mame opierku v hlbokom kociku na prvej polohe. sama za ten pol rok uvidis, co ti pre mimco treba, ake bude velke a mozno sa ti uz ani nevmesti do hlbokeho kocika, aj ked camarelo je obrovsky 🙂 ak ti mozem poradit, urcite nekupuj zimne veci uz teraz...

janulka21
15. led 2010

mischelin: koukala jsek k tobě do alba a musím pochválit vaší princeznu, je fakt krásná 🙂
Je fakt, že i přes nakupovací mánii se musím uklidnit a kupovat věci jen opravdu potřebné na letní období. Pevně věřím, že se do kočárku vejde i v zimě 🙂 no uvidíme

maceek
15. led 2010

Ahojky,my máme taky Camarelo q12 a používám fusak od emitexu - zatím v kratší verzi a to se vejde jak do hluboké korby tak i do autosedačky-pásy se protáhnou otvory ve fusaku a krásně tam i drží.

majovka35
17. led 2010

Ahojte a viete mi prosim niekto poradit, kde v Nitre si viem tento kocik pozriet aj nazivo?

tiguik
17. led 2010

Majovka - kocik maju v Hlohovci v predajni Babetko (vedla je Lidl), to od Nitry nie je daleko... My uz tiez jazdime s hlbokym kocikom a zatial v pohode, az na 2 veci: trochu vrzga pri kolisani a mame defekt na kolese :( Snad to dame do poriadku...

majovka35
17. led 2010

tiguik, dakujem - mas pravdu, Hlohovec je blizucko, takze tam asi aj zajdeme s muzom, aby sme ho videli aj live, este pred kupou , a mozno ho tam hned aj kupime... 🙂

la100vicka
20. led 2010

Ahojte, aj my mame zaujem obzriet si tento kocik nazivo, len by som chcela vediet, kde v Ziline ho maju. Dakujem.

verun.j
20. led 2010

ahojky, taky se mi Q12 moc líbí a zatím jsem ho viděla pouze na netu. A tak bych ráda kdybyste mi některá prozradila, v které konkrétní (jméno nebo tak) prodejně v Benešově, Příbrami či Berouně ho mají, tak jste se tu už zmiňovali. Moc ráda bych si ho omrkla na vlastní oči 🙂 😉
Díky moc 😵

jankapb
20. led 2010

Ahoj la100vicka, či majú kočík v ZA neviem, ale určite ho majú v PB. Predajňa "Detský raj" v centre mesta (budova bývalej Považskej tlačiarne pri Strednej priemyselnej škole).

lucifirek
20. led 2010

Máte některá zkušenosti s používáním tohoto kočárku? Dneska jsem ho viděla naživo v obchodě a líbi se mi více,než původní favorit Dorjan Danny sport. Má větší korbičku. jen te výběr barev není moc velký,což je škoda.

garonka
20. led 2010

baby tu je link od jednej babenky ten kočík je užasny vanička je priestranna a dobre sa s nim naraba ja sa na neho teším ako ho konečne vyskušame 🙂 mam ho aj v albume 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM
lucifirek
21. led 2010

tak na to jsem už koukala. I v obchodě se mi moc líbil. Ale spíš ty praktické zkušenosti a zkušenosti z provozu by mě zajímaly.

lumixii
21. led 2010

Ahoj maminky, jsem ráda, že tady na tento kočárek čtu jen samé pozitivum 😉 🙂

petulas
21. led 2010

Janulko: já mám doma dělaný krásný fusak do korby a do sportáku mám poděděný a to ti ted nepovím co to je za značku má ho půjčenej kamarádka ten vyižiji až příští rok a vůbec právě nevim jestli tam sedne.... No do sportáku to chce nějakej aby měl díry na pásy a do sedačky taky....mám pocit že tady někdo psal že ElMITEX je dobrej do tohodle kočíku, ale nejsem si jistá. 😅 ..

petulas
21. led 2010

Pardon Emitex a ten jde jak do korby,tak do sportáku a i do sedajdy a můžeš ho mít i na další zimu,protože jde prodloužit- ale radši se tu ještě poptej.. 🙂

la100vicka
21. led 2010

Ahoj jankapb, dakujem za tip, ak nenajdeme v ZA, urcite sa kukneme do PB.

garonka
21. led 2010

ja som vyskušala ten fusak Emitex do autosedačky šupla som do neho moju hračku z destva vyzera to super takisto aj v športovej časti 😉 ja sa teším 😉