Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
andilekanitka
13. čer 2012

@jana21278 právě že když se to zaaretuje tak se s tím člověk pere, takhle se mi jelo líp, prostě si to kolečko o ten půlcenťák uhnulo sem tam a bylo to 🙂

jana21278
13. čer 2012

@andilekanitka děkuju za rady.

veronicka85
14. čer 2012

@andilekanitka jaaaaaj a my sme prave na zeleny mysleli ale supersky postreh dakujeme aspon mame lahsie rozhodovanie 🙂

veronicka85
14. čer 2012

@jana21278 pozerala som ale su tam aj negativa no dufam ze ho niekde najdeme a vyskusame 🙂 a vsetky pochybnosti pomynu

veronicka85
14. čer 2012

@andilekanitka nasla som este jeden kociarik co sa mi paci X-lander XA Limited 2012 tak mam este vacsiu dilemu ☹

silvuska267
14. čer 2012

@veronicka85 Ahoj ja som mala taky svietivy zeleny bol krasny farba nebledla a tie musky no boli vecer ale kamoska mala cerveny a mušky boli na nom tiez aj na hnedom a nebolo to nejake prehnane a kupila by som si znovu tu farbu ,a všetkym sa pačil 🙂 😉 🙂

jana21278
15. čer 2012

@veronicka85 jo, negativa má všechno, ale podle toho co jsem konzultovala i jinde tak ty problémy měli spíš starší verze. ono v dnešním spotřebním světě se dělá všechno tak, aby to nevydrželo věčnost a za čas jsme si museli kupovat nové věci. takže od kočárku nečekám to co vydržely ty za mojí mamky. odvozily 5 dětí a do teď straší na půdě.

andilekanitka
15. čer 2012

@veronicka85 u toho X-landera se koukni na korbičku mě se zdá hodně malá aby jste se tam s fusakem do toho března dubna vešli 🙂

baska1
15. čer 2012

baby, nemate niektora to Camarelo v kombinacii s kozenkou? Sa len trosku bojim, aby sa mi niekde nezatrhla na tej vanicke, lebo vyzera dost jemne

veronicka85
15. čer 2012

@jana21278 hehe tak to si uplne vystihla.. 🙂 ved mame este casik ale take komentare urcite pomozu :D

veronicka85
15. čer 2012

citam rozmery citam ale neviem nikde nemozem najst aka hlboka je vanicka na camarele.. 😒

veronicka85
15. čer 2012

@andilekanitka citam rozmery citam ale neviem nikde nemozem najst aka hlboka je vanicka na camarele..

jana21278
15. čer 2012

@veronicka85 tady mrkni na video. je to teda z roku 2009, ale snad se zase tak moc nezměnilo. paní v obchodě nám říkala, že vnitřní délka je 80 cm. víc si nepamatuju.

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM
andilekanitka
15. čer 2012

@veronicka85 no já naměřím bez matrace těch 22cm s ní v nějnižších místech 18, ale jde spíš o délku uvnitř je nahoře 85cm dole 80cm a šířku měřím cca 36-37 dole na matraci u X landera uvádí ,,jen,,73cm a šířku 32

veronicka85
15. čer 2012

@andilekanitka takze tie 22 cm vyska je vnutri ?? 😉

jenny6
15. čer 2012

Baby, aký je rozdiel medzi Camarelo q12 a Camarelo q12 LUX? 🙂

veronicka85
15. čer 2012

@andilekanitka zacal sa mi viac pacit X lander ale je naozaj ovela nizssi :( tak sa zasa vraciam ku caramelu...

veronicka85
15. čer 2012

@silvuska267 takze ked to mas odskusane je to super 😎 ked to nie je az take hrozne uz som presla na nete vselijake znacky ale cim modernejsie tym maju nizsiu a mensiu vanicku ale najviac sa mi paci camarelo zeleny a cerveny aj manzelovi 🙂

andilekanitka
15. čer 2012

@jenny6 ten lux by měl mí černou konstrukci to máme my a je to mnohem hezčí,pak je ještě exclusive a ten je s koženkou

andilekanitka
15. čer 2012

Ovšem doporučuju se na barvy a na kočárek podívat někde osobně, mě se na internetu moc nelíbil ale ve skutečnosti mi přišel hezčí ale to je můj názor 🙂 jo a taky upozorňuju že to že se projedete s kočárem v krámě vám o jízdních vlastnostech moc nepoví, možná to na jakém kousku se otočí, ale zkoušíte ho prázdný a na hladké podlaze...v reálu pojedete po hrubém, do kopečka či z a s ,,nákladem,, což mohu potvrdit že je rozdíl, když tam dáte 6kg dítě a 3kg zátěže tak to jede úplně jinak 🙂

terezab
15. čer 2012

Máme Camarelo Evolution barvu 16. Jezdíme s ním 3 měsíce a jsme maximálně spokojení. Nepřijde mi zase tak extrémně těžký. Pro prcka je fakt krásně prostorný, lehce a rychle se skládá. Já určitě téhle volby nelituju a klidně bych ho koupila znovu

sosovica
15. čer 2012

Ja mam Camarello Q12 tiež a som s ním maximálne nespokojná!!!Hrká ako hrkálka,je lahký a nejeden krát sa mi v autobuse skoro prevrátil aj s malou.Idem ho dať reklamovať tak som zvedavá čo zistia kedže ho máme 4mesiace a stále hrká a hlavne po nerovnostiach....som s neho sklamaná 😒 ☹

feketka33
27. čer 2012

@jana21278 ahoj,máme v plánu koupit kočárek ve stejné prodejně tady:http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&id=833&k.... Mě se líbí Evolution 21 ale nevím zda ve skutečnosti není moc křiklavý a jelikož čekáme holčičku tak dcerka chce Exclusive 2.Ale kámoška mi říkala,že je ještě Colorado,tak možná nakonec vybereme úplně jiný 😀 .Nemáte někdo ten Evolution v zelené kombinaci????

jana21278
27. čer 2012

@feketka33 ahojky. v tom obchodě mají vzroník látek. moc si tu zelenou nepamatuju. byli jste tam a nebo zatím vybíráte jen z netu?

feketka33
27. čer 2012

@jana21278 zatím jsem se dívala jen na netu.Právě si říkám,že je lepší si tu látku pořádně prohlídnout a ošahat.A kolik stojí ty vylepšené(odlehčené) kočárky na prodejně si nepamatuješ?Já si s tím pánem taky psala a psal,že jsou o něco dražší.A taky,že i oni mají v nabídce to Colorado ale to že se nesmí dát na net(nevím proč) 😨

jana21278
27. čer 2012

@feketka33 ty co mají na prodejně tak jsou za 8890 a může být s chromovaným podvozkem za + 400. to colorado jsem neviděla. my jsme chtěli vědět jen něco o tomhle. hledala jsem to na netu a našla ho jen na ruských stránkách. byl tam asi v šesti barevných variantách. ale nikde nebyla fotka sporťáku. vypadal taky hezky, ale neutrální barvy jsem tam neviděla. jen na jedněch českých stránkách jsem viděla, že je za 7300 a psali, že je jen v kamených obchodech, ne na netu.

feketka33
28. čer 2012

@jana21278 a proč stojí ty na prodejně o 730 Kč víc???Já myslela,že jsou to už ty s chromovaným podvozkem ale když píšeš,že za to chtějí ještě navíc 400 Kč 😕 😕 .Jj já taky to Colorado našla pouze na ruských stránkách.Oni,že ho tam mají pouze v katalogu ne vystavený.A jakou kombinaci chceš vlastně ty???

jana21278
28. čer 2012

@feketka33 vysvětlovali mi, že na netu mají verzi ekonomik a v obchodě vylepšenou. lepší podvozek, kolečka a gramáž látky. my máme vybráno z řady exlusiv a barva je silver.

jana21278
28. čer 2012

@feketka33 do IP jsem ti poslala co mi z prodejny napsali. bylo to až po naší návštěvě. navíc se nám moc líbilo, že když dáš k nim kočárek do opravy a oni ti to neopraví na místě tak ti dají jiný na dobu, kdy kočárek nemáš. ale většinu opraví sami na místě. pak ještě dostáváš slevovou kartu na nákupy v jejich obchodě. a ještě - kočárek v prodejně je potřeba objednat dva měsíce před tím, kdy si ho chceš vyzvednout.

feketka33
29. čer 2012

@jana21278 ahoj,díky za info.A vy jste si vybrali tu dražší verzi nebo verzi ekonomik?