Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
monnikka
23. lis 2009

Ahojte žienky. Mám takú dilemu.. rozmýšľam nad kúpou kočíka a neviem sa rozhodnúť medzi Q12, alebo Tako jumper x , ak by ste boli také zlaté a pomohli pri rozhodovaní 😉 ďakujeeem

lumixii
23. lis 2009

monnikka:: tak já vzhledem k tomu, že Q12 mám a používám jí. Tak bych volila asi Tako jumper X 🙂 (teď je to můj favorit)
Nevím, prostě se mi ta sportovní část vůbec nešikne. Ale tak podle toho co tady čtu, jsem asi jediná.
Jak říkám, hluboká korbička byla super, ale ta sportovní, nevím, nic moc mi to neuchvátilo.
Ale to je věc názoru.

katka444
23. lis 2009

a mam este otazocku. ta sportova cast je moc tazka?

monnikka
23. lis 2009

lumixii:: ďakujem za radu... mne sa tá športova časť vidí moc akoby nadvihnutá do vrchu.. aspoň na fotkach.. tak smiešne to vypadá neviem či je to tak aj v praxi 🙂 ??

monnikka
23. lis 2009

katka444: ahoooj. som čítala, že sa chystáš obzerať kočík do ZV... 🙂 ja som bola kukať kočíky v tom Witmanskom dome s kamoškou a ešte som nevedela že kočík Q12 budem vobec chcieť, ale akurát tam majú ten slabo modrý tak sme sa hneď s kamaratkou doňho zaľubili 🙂 len tam stojí tuším 330€ bez autosedacky... čo som pozerala na nete tak ho kúpim za tú cenu aj s autosedačkou 🙂 ešte ho chcem ísť bližšie obzrieť a potom by som ho objednala... len ako som písala ešte nie som pre ňho na 100% rozhodnutá..

lumixii
23. lis 2009

katka444: sportovní část je lehoučká, pokud máš na mysli, když jí sundáš z podvozku.

lumixii
23. lis 2009

monnikka: jj to se mi taky právě nelíbí, a nebo spíš nevyhovuje. Je vysoko, a tím pádem je to i docela nestabilní, pokud máš tedy živější dítě jako já. Ale tak třeba ostatním to vyhovuje a nemají s tím problém.. Jak říkám věc názoru.

eriska
23. lis 2009

ahojky maminy a tehule,
prosim vas o radu..v dubnu budeme mit miminko a rozhodujeme se o koupi kocarku..libi se nam v-cross a camarelo..camarelo nam prijde lepsi, nebot je u nej vetsi hluboka korbicka...ale bohuzel jsme ho nikde nevideli nazivo..prosim neposlete mi nekdo seznam obchodu, kde ho maji? nebo, jestli je nekde k videni v pardubickem ci kralovehradeckem kraji? dekuji moc

bifla
24. lis 2009

Ahoj katka444, u vitmana stojí kočík 305€ + autosedačka 59€ a v Bambíne stojí 330€ + 60€ a objednala som si trojkombináciu ale cez známeho tam ma vyšiel 310€ ako na netu, ešte som to porovnávala s Espiro GTX tam je zas športová časť užšia a je to rovnaké.

marketka13
24. lis 2009

PRO ERISKA a ostatní: jeden tatínek tu dával odkaz na vlastní video ke kočárku Camarelo Q12, tak se mrkněte (nechala jsem si odkaz uložený), je to tam dobře vidět a super popsané a vysvětlené 🙂 Mně to pomohlo k rozhodnutí. Už ho máme doma a vypadá super:

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM
zuzub
24. lis 2009

Ahojte neviete mi pls niekto poradiť kde by som mohla vydieť kočík naživo v predajni v Žiline príp.okolí? rozhodujem sa medzi V-MAX teno som videla, Bexou-tam sa mi nepáčia farby a Camarellom Q 12

eriska
24. lis 2009

marketka, diky za odkaz, uz jsem ho tady na diskuzi taky objevila..on vypada super, ale rada bych ho jeste videla nazivo, preci jen, trosku ho "osahat" 😉

jarmila25
25. lis 2009

ahojte maminy má niektorá skusenost s tym ze ked prsi ci ostanu nejake flaky na materialy z ktoreho je kocik? za odpoved D🙂

garonka
28. lis 2009

ahojte ja si v decembri rezervujem tento super kočík 😉 tu v KE som ho našla v Maderne a stojí 359 € so všetkým a bude v bežovej farbe inač som rozmyšľala aj nad svetlo zelenou no uvidíme 😵 tak sa vytešujem 😵

sweetsuzi
28. lis 2009

ahojte dievcata, dnes som si bola tento kocik objednat v Galerii v Kosiciach - tam je cena spolu s autosedackou 330 takze presne ako odporuca vyrobca. My sme si vybrali cervenu farbu 😉

lenka_66
28. lis 2009

kocik je super no mne vadi ze plastove casti vrzgaju.bud iba nas abo inym to nevadi 😖

garonka , zelene su 2 farby tak pozor nam dali vajko v inej tak sme museli menit.

zuzub , tu su predajne - http://www.bambino-kociky.sk/pages.php?page=shi...

lenka_66
28. lis 2009

jarmilka flaky nemame no da sa v pohode vsetko prat

lenkasop
29. lis 2009

Ahojte maminy,
chcem sa opýtať na Váš názor na športovú časť,niektoré píšete,že je šikmo nasadená - taká zošikmená, keď vám tam leží dieťa,nezosúva sa?
Ste s ním spokojné?

garonka
30. lis 2009

Lenka

chceli sme svetlozeleny je to krasna farba ale drahy rozhodol bežova a basta 😀 😀 😀 ja som aspoň vybrala postieľku s baldachynom aku chcem ja 🙂

a odkiaľ ste mali kočík objednnany?

garonka
30. lis 2009

baby a neviete či ma ten kočík prenosnu vaničku?

bifla
1. pro 2009

Ahojte,
lenkasop ja mám športovú časť rovno pred kúpou si treba všetko pozrieť aby si nekúpila chybný kočík
garonka vanička je tiež prenosná dá sa ľahko vybrať z konštrukcie. Ja mám kočík svetlozelenej farbe, zatiaľ nemám koho voziť ale krásny a som spokojná.

lenkasop
2. pro 2009

Bifla ďakujem sa odpoveď. Mne sa páči takýto typ kočíka a aj svetlozelená nie je škaredá - videla som ho v obchode a tak somhľadala na fóre názory s týmto kočíkom.

ewicka223
3. pro 2009

krasny kočiarik 🙂

lumixii
5. pro 2009

Tak já nakonec po 5 měsících kočárek prodávám.... 😉

klara.t
5. pro 2009

Proč?

lumixii
5. pro 2009

klarka.t: protože se mi nelíbí ta sportovní část.. pro můj vkus je nepraktická ☹

bifla
8. pro 2009

Lumixii prečo ho predávaš čo je na ňom nepraktické?

lumixii
8. pro 2009

bifla: Příliš vysoko posazená sportovní korbička, a od toho se odvíjí další problémi.
A slaboučká látka, kterou je korbička potažená. Tohle není pro 6 měsíční miminko na zimu.
Je to věc názoru, určitě je spousta maminek, kterým to nevadí a nebo vyhovuje.

bicista
26. pro 2009

Tak už taky trajdáme v plné parádě s kočárkem, zatim spokojenost.

zuzulele
27. pro 2009

Ahojky Bicisto, tuto diskuzi sleduji a stále čekám, jestli se objeví nějaké nové zkušenosti a poznatky. Kočárek mě dostal, moc se mi líbí, ale zatím mám čas (TP květen/červen 2010), tak jsem ho ještě neviděla osobně. Lumixii před Tebou zmínila své negativní zkušenosti, tak by mě zajímalo, co na ně říkáš? Škoda, že je zatím sama, kdo se ozval po dlouhodobějším používání kočárku (ikdyž Ty ho používáš čerstvě, stejně ráda uslyším Tvé zkušenosti teď i za pár měsíců 😉 ). Vlastní zkušenosti maminek jsou pro mě mnohem důležitější, než rady prodavačů, apod.