Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
sonorista
5. bře 2011

To zuzanamac : aby sla brza z lehka tak je ji obcas taky namazat, promazat bowdeny atp. pak jde jako nova uplne zlehounka.

zuzanamac
7. bře 2011

@sonorista děkuji za radu, vyzkouším 😉 ale stejně bych už ho nechtěla ☹

zuzanamac
10. bře 2011

@em_ka Ahojky my s tím máme problém pouze když jede kočár příliš rychle, tedy když jezdím na bruslích tak kmitají obě kolečka. Vyřešili jsme to tím, že je na rychlou jízdu zaaretujeme. Ale pokud to dělá kolečko i při pomalé jízdě, asi bych šla reklamovat 😒

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
katarina77
10. bře 2011

a kde ste to reklamovali? v ktorom meste?

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
jantarka
10. bře 2011

Ahojte. Taky mám camarelo q12 v barvě pomerančové a s hlubokým jsem na výsost spokojená. Ale teď jsem přehodila korby a se sporťákem teda vůbec nejsem ☹ Ochrané madlo je hrozně nízko a když je malý ve fusaku tak mu šíleně tlačí na nožičky 😠 Tak tak že ho vůbec zapnu.
Taky jsme měli ze začátku problém s kolama, páč duše neodpovídají velikosti kol. Několikrát jsme to řešili i v prodejně. A brzda to je taky občas sranda...musím někdy i ručně, protože nemám sílu ji odcvaknout nohou 😀

monitka80
11. bře 2011

ahojte, my sme doteraz používali vaničku a keď som dnes vytiahla športovú časť, tak na tej podložke v dolnej časti sú strojom prešité štyri pásky na každej strane a na konci toho prešívania mám dierky. Vypadá to, že to je od stroja urobené, tak sa vás chcem spýtať, či by sa niekto mohol pozrieť, či to aj on má, aby som vedela, či to mám ísť reklamovať, alebo nie.
ďakujem

sonorista
14. bře 2011

monitka80: Chtelo by to fotku tveho problemu.

tehuli
15. bře 2011

jak to tak čtu, tak jste většinou spokojené....🙂pár much asi má ale na tuto střední třídu si myslím, že je poměrně dobrý🙂

tehuli
15. bře 2011

@jantarka fakt se tak nadřeš:( já sbírám klady a zápory kočárku....Bexu jsme zavrhli , coletto taky kvuli polohování sportáku(nejde do lehu) a camarelo vypadá hezky a dobře se ovladá , je poměrně lehký tak nevím....pomalu zvažuju i když je ještě čas🙂 😖

tehuli
15. bře 2011

@jantarka ještě zvažuju dorjan danny sport

tehuli
15. bře 2011

@fru ahojky já čtu že si měla stejný výběr vybírám mezi GTX, espiro atlantic, dorjanem,v crossem, colettem austin a camarelem. můžu se zeptat proč se pro výše zmíněné nerozhodla?děkuji moc za info..zvažuju ale nemám kde se na všechny podívat a testovat naživo:( v olomouci je jen ten camarelo a dorjan jiný jsem tu nesehnala...díky za rady tipy🙂 sporták je u camarella špatný?a nevíš zda jde koupit jen hluboký?nebo jen jako kombinace? 😉

jantarka
15. bře 2011

@tehuli dany sport se mi zdál dost tvrdý ☹ tak nevím. Já vybírala kočár hlavně podle velikosti hluboké korby. Malý se narodil v květnu a tak nám to vyšlo s fusakem tak tak až do teď 😉 Většina kočárků má krátké a úzké korby což mě teda dost vadilo 😕
@tehuli prodává se jako kombinace

tehuli
15. bře 2011

@jantarka díky camarelko zatím vítězí🙂 kočár za dvacet nechci jednak je to drahý a za druhé si myslím že na ty dva max tři roky to bohatě stačí..🙂kdyžtak dokoupím starší bazarovej sporták🙂 když bude na prd🙂

fru
15. bře 2011

@tehuli gtx mi přišel hrozně nízkej, espiro atlantic se mi nelíbil designem, dorjan, v cross mají moc malý korby, a sporťáky u nich se mi líbily ještě míň než u camarela..prostě funkčně i designem zvítězil camarelo
řekla bych, že pokud nejsi náročná, bude ti ten camarelo sporťák stačit, tady jich teď jezdí hodně a spoustu mamin ten sporťák používá..koupit jde jen jako kombinace
fakt bych to udělala jak už jsem psala, koupila bych ho jetej(třeba na bazosi jich je celkem dost)..já ho prodávala po 10ti měsících a řekla bych, že vypadal jako novej..miminko hlubokou korbu nezničí a pokud ho někdo bude prodávat max.rok po koupi, nebude zničenej ani sporťák..

salomme
16. bře 2011

Ahoj, tak jsem se dneska seznámila s tímto kočárem a docela mě překvapil. Nikde jsem o něm před tím moc neslyšela. Takže se rozhoduju mezi Dorjanem Danny Sport prestige a Camarelem. Zatím jedinné, co nahrává pro Dorjan je menší rozpětí kol - cca 60cm (oproti Camarelu cca 63 cm) a pak váha (že Dorjan je o cca 2kg lehčí). Jinak mi ty kočáry přijdou hodně podobné. Jen se mi zdálo, že Camarelo líp pruží??? Ale možná to bylo jen nějak jinak nastavené, to pružení. Taky jsem koukala na Espiro GTX, ale má malou korbu a budeme mít květňátko, tak bych chtěla, aby bylo v kočáru chráněné co nejdýl.

janulka21
17. bře 2011

@jantarka Ahoj, tenhle kočárek máme už 8 měsíců v provozu a jak píšeš s těma kolečkama a brzdou, to je fakt děsný, máme úúúúúplně to samé ☹((( Kolečka už jsme chtěli koupit nový, ale aspíš to dopadne tak, že koupíme nový kočárek ( sporták ), protože u tohodle je ten sporták tak strašně dělaný, že to není až hezký ☹(( Boudička dělá strašný zvuk, látka kolem té boudičky je jen z části oblemovaná, no děs, vypadá to jak kočárek od vietnamců ☹(( S tím madlem ještě nevím, malá v něm zatím jen ležela a seděla jednou, zatím bez madla.

janulka21
17. bře 2011

Jo a malé je 8 měsíců a pořád jezdíme v hluboké korbě a vejde se tam i sfusakem Emitex Combi 🙂) Ten sporták jsem vytáhla jen 2x ted jak bylo krásně a jsem z něj hooodně zklamaná. V prodejně nám ho totiž vůbec neukázali, ale jak tady většina z vás píše, taky jsem kupovala hlavně hluboký kočárek,a by v něm malá vydržela celou zimu(narodila se začátkem července)

katarina77
17. bře 2011

@monitka80 ahoj,chcela by som sa ta opytat,kde by si isla reklamovat kocik?dakujem.Katka.

jantarka
18. bře 2011

@janulka21 jj mám to úplně stejně ☹ Malý se narodil v květnu, tak jsem chtěla aby vydržel malý i s fusakem... taky Emitex ... co nedýl 😉 - Bohužel sporťák se mi vůbec nelíbí a tak jsem si nyní na veletrhu v¨Brně pořídila super lehounký golfáček a ten z Camarela si nechám zase jen na zimu. Chtě nechtě ho budu ještě v zimě potřebovat 🤐

zuzanamac
19. bře 2011

@em_ka Tak to je dobře. já se rozhoduju, že kočár brzy prodám a koupím nějaké kvalitní golfky nebo pořádný sporťák 🙂

zuzanamac
19. bře 2011

@jantarka Ahojky, na radu od jednoho čtenáře zde, mi manžel o víkendu brzdu namazal i bowdeny a funguje zase jako nová. Taky jsme s tím měli problém. Ale jinak sporťák nic moc, zsekává se nám polohování zad a dceři je rok a už jí koukají nožičky ven z kárky, není nijak obří, je normálně veliká.

zuzanamac
19. bře 2011

@tehuli já už bych do něj nešla, jestli můžu radit, s kobrou budete spokojená, ale se sporťákem určitě ne. Tak jestli máte možnost a čas ještě vybírejte. Je lepší připlatit 2 nebo 3 tisíce a být spokojená nebo prostě vyzkoušet všechny části kočáru ještě před koupí a pořádně ho v prodejně zatížit, abyste viděli co vydrží - takhle bych to dnes udělala já 😀 a taky jsem měla možnost vyzkoušet tříkolku a je daleko lépe ovladatelnější 😉

tehuli
19. bře 2011

@zuzanamac ještě zvažuju xlander xt nebo xa...jsou na něj dobré ohlasy🙂 jediné co se jim nelíbí, že nejde otočit sportak proti směru..ale v tom nevidím zas tak zasadní problém, myslím že prcci rádi zírají na svět🙂 mě uvidí pořád:D...díky moc za rady..🙂

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
tehuli
19. bře 2011

@em_ka :( tak už jsem zoufalá....asi jdu fakt do toho dorjan ač se mi vzhledově až tak nelíbí....:( no co..,hlavně že se tam prcek vejde..a jsou na něj dobré ohlasy..jinak fakt už nevím....:( z téhle střední třídy vybrat kočárek je asi umění na každem mi přijde je něco...akorát espiro atlantic celkem dost holky vychvalovaly..i sporták....tak to musím oblítat a ještě je čas....ale vždycky se nadchnu pro ten a pak hned pro ten protože slyším negativ.ohlasy...

janulka21
19. bře 2011

Jen pro info co píší ostatní o kočárku.
http://www.nejlepsiceny.cz/tema/duse-kocarek.htm

ladybugie
19. bře 2011

mám xlandera a moje roční dcera se do něj nevejde. Mám xt, dcera má 80cm a 9,5kg

jantarka
21. bře 2011

xlander má hrozně malou korbičku. Vzhledově se mi taky hodně líbil a byl první který jsem chtěla. Bohužel míry a váhy kočárku mě odradily. Opravdu mimčo s fusakem tak do 7 měsíců...víc nic...jít na sporťák 😒