Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
trutka
20. črc 2012

@jana21278 keby velmi chcela svokra kocikat,tak sa daju tie predne kolieska zablokovat a kocik pojde len dopredu a dozadu, nie na boky. v obchode vam to neukazovali? inak sa velmi dobre ovlada

jana21278
20. črc 2012

@trutka to samozřejmě vím. ale ona nemá stabilitu bez francouzských holí a o kočár se podle mě nedá opřít. ten musí tlačit.

lump
20. črc 2012

@jana21278, není problém, dneska jsem kočárek ukazovala sestře, tak jsem ho seskládala a vyfotila a zítra bych postahovala fotky do PC a pošlu ti je. Napiš mi do zpráv mail, kam je chceš poslat 😉

lump
21. črc 2012

@jana21278, už jsem se konečně po celém dni dostala k PC, tak ti to jdu poslat. Fotograf nejsem nic moc 😅

jana21278
21. črc 2012

@lump fotky jsou super. ještě jednou moc děkuju.

maceek
23. črc 2012

@jana21278 kočárek s předními otočnými kolečky je fakt k nezaplacení - a jezdit s ním je paráda - taky jsem měla obavy, zda-li to nebude moc lítat a bude se dobře ovládat, ale i napoprvé to bylo super ! Ale je pravda, že mojí mamině nevyhovovaly - tak jsem jí je aretovala 😀

jenny6
26. črc 2012

Baby, myslíte že môžem hodiť komplet poťahy z kočíka do práčky??? 😕 Chcem to dať na jemné pranie, 30 stupňov v detskom prášku, len sa bojím, aby sa im nič nestalo 😉 Máte niekto skúsenosti s praním? Ďakujem za všetky rady 🙂

lump
27. črc 2012

@jenny6, mě říkala při koupi paní v obchodě, že se dají potahy komplet sundat a vyprat, takže by to neměl být problém 😉 . Ale pro klid duše bych si asi zavolala nebo napsala mail prodejci, aby mě ujistil, nepo případně poradil.

jana21278
27. črc 2012

@jenny6 i mě řekli, že se potahy dají komplet vyprat. taky bych dala na 30 stupňů. ale my kočárek zatím nepoužili takže praktickou zkušenost nemám. jen bych teda nic nežehlila - ani vnitřek. párkrát jsem četla v bazárku u různých kočárků, že mírně poškozeno od žehličky.

baska1
27. črc 2012

baby a ako priputavate vajicko vzadu v aute? len cez ten zadny uchyt prevleciete pas? lebo inak je ten pas v Octavii dost kratky

sveet
27. črc 2012

ahojte ,my mame Q12 a mo zeme ho naozaj odporucit Gabrielko ma 15 mesiacov a stale sa zmesti ,vanicka krasne velika.Kocik sa lahko ovlada dokonca aj po horach.No nemenili by sme

sveet
27. črc 2012

vajiko do zadu pripevnis prevleces pas zo zadu vrchnu cast a spodna isla cez nozicky

sveet
27. črc 2012

@jenny6 pereme ich pravidelne ibaze na sportovu cast potrebujes takmer vysoku skolu,alebo aspon sikovneho manzela 😉

maceek
30. črc 2012

@jenny6 já jsem potahy také prala, ale raději ručně - v té pračce mi to přijde takové násilné. Ale zase ten matroš se super pere, stačí lehce přeprat - tedy pokud není upatlaný od mastného jídla či ovoce.

zuzkacul
13. srp 2012

Ahojte, neviete mi niektorá poradiť, kde by som v BA alebo okolí našla servis pre kočiarik Camarello? Pokazila sa nam opierka na nožičky, nejde nastavovať 😢 . A keďže som ho kúpila z druhej ruky, nie je už v záruke. Díky.

jana21278
13. srp 2012

@zuzkacul s tím ti neporadím, ale paní u nás v obchodě mi říkala, že k nim jezdí dealer z camarela každý týden a opravuje na počkání a nebo si kočárek na týden odveze. takže bych se zeptala v obchodě, kde je prodávájí jesti to tam náhodou taky tak nefunguje.

zuzkacul
14. srp 2012

Super, dakujem. Skusim 🙂

latea1
14. lis 2012

ahojte, ake je vajicko tohto kocika? nie je v nom dieta velmi prehnute? hladam nejaky kocik s takym vajickom,v ktorom by mohlo babo takmer lezat.

mamina2208
14. lis 2012

@latea1 my máme camarello aj s originál vajíčkom a sme spokojný, nemyslím žeby v ňom bolo bábo prehnuté my sme tam mali na začiatku novorodeneckú vložku, ale ak chceš aby tam bábo až ležalo tak to neviem či je tento typ práve to čo hladáš.

lowike
16. lis 2012

@latea1 to musíš hľadať kočík s homologizovanou vaničkou do autosedačky - no a to je iná cenová kategória ako camarello - napr. Baby Safe Sleeper od Romer-Britax a asi aj Jané ...

salma22
16. lis 2012

@latea1 joj tak ked chces take na lezanie to je skor casualplay,chicco Z tych drahsich kocikov maju tuto autosedacku ... a suhlasim s mamina2208 my sme pouzivali 6mesiacov vajicko a bolo superne malinka nebola prehnuta na tolko ze by sa jej tam byt nechcelo a na hlavicke je vankusik (podlozka) okolo hlavicky ...mne sa pacil cely ten kocicek 3kombi a neriesila som vajicka alebo sportovu cast ...ked sme ho videli tak sme nevahali 😉

kiakocikovsvet
18. lis 2012

každá autosedačka, ktorá je v predaji musí byť certifikovaná

lajcinko
8. led 2013

Ahojte, chcela som sa spýtať, či neviete poradiť, ktoré kolesá na Camarelo / EVOLUTION sú lepšie .. lebo som našla, že je možnosť výberu typu kolies - nízkoprofílové alebo omega nafukovacie?

terezab
10. led 2013

@lajcinko Když jsme kočárek kupovali tak nám říkali, že nízkoprofilová kola jsou vhodná do města a ta nafukovací spíš do terénu nebo nerovné cesty. Volili jsme nafukovací a nelitujeme 😉

allie
18. led 2013

Ahoj jsem moc ráda za tuto diskuzi a vaše názory, tenhle kočárek je i náš favorit 🙂

drahenka
1. únor 2013

Ahojte 🙂 Prosim Vas neviete mi niekto poradit aku celkovu dlzku ma kocar CAMARELLO Q12 EVOLUTION ? Potrebovala by som vediet, ci sa nam zmesti do vytahu 🙂 Dakujeeeeeem 🙂 !

sosovica
1. únor 2013

Ahojte aj mi sme mali Camarelo Q12 ale spokojna som bola velmi ale kedže nam hrkali predne kolieska hrooooozne tak som ho predala.Ale určite keby že mam vratiť čas speť tak si ho necham.AJ napriek hrkajucim koliečkam bol to dobry kočiar

aadulik2110
13. bře 2013

@drahenka dĺžka je 80cm.... a aký máte výťah? lebo keď som prišla k našim (oni majú taký pre 3 osoby ešte s vnútornými dvierkami z dôb socíku) a mne sa tam vanička nijako inak ako vo vertikálnej polohe nedala.... takže vždy keď som išla k nim, tak malý musel byť hore, lebo som ho vždy musela vybrať z kočíka

aadulik2110
13. bře 2013

@terezab a nemávate defekty alebo prázde kolieská? lebo my ich máme neustále a je to fakt katastrofa... okrem tých koliesok som s kočíkom veľmi spokojná

terezab
13. bře 2013

@aadulik2110 za celý rok používání ani jednou