Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
bodlasek
10. zář 2010

@detskekociky: tvůj názor opravdu nesdílím....jsem s Camarelem spokojená...ani u autosedačky jsem nenašla chybu....a uchycení též v pohodě...

petronelka1
11. zář 2010

Tiež nesúhlasím s názorom vyššie. S camarelom som spokojná. A tie úchytky na autosedačku sa mi zdajú tiež v pohode. Ikeď si myslím, že autosedačka by sa mala používať len v aute a ak nakliknutá na kočík, tak len v nevyhnutných prípadoch, keď dieťa zaspí alebo idem nakupovať. V autosedačke nemá dieťa ten priestor ako pri hlbokej korbičke. Ale to je môj názor, nikomu ten jeho neberiem.

lebo5
15. zář 2010

chcela by som sa vás spýtať či sa da dokupiť ku kočiku aj slnecník vo farbe

mischelin
15. zář 2010

@lebo5 ano, da

lilix
17. zář 2010

tak aj ja uz mam doma camarelo q12. zeleny 😅 velmi sa mi paci a chodim ho obzerat, najradsej by som uz kocikala. 😀

lebo5
17. zář 2010

tak sme včera objednali čiernu Q12, teším sa ked už bude bábo v ňom

shaarka
21. zář 2010

ahojte, tak my pomaly prejdeme do sportovej casti. hlboka by v pohode stacila aj na zimu (mam apriloveho syna, teraz ma takmer 5 mesiacov), ale uz nechce lezat. takze ideme do sportovej.
ako tu uz niekto pisal, tak hlboka sa da tiez polohovat, ale dost nemotorne a dieta, ktore este nesedi, si to polohovanie aj tak neuzije. na to sa mi zda vhodnejsia sportova cast, ktora sa da dat do pololahu.

akurat som si precitala vsetko, co ste napisali o sportovej casti a v podstate suhlasim.
polstrovanie je slabe, dokonca som nemilo prekvapena, ze popruhy nemaju polstrovanie.
idem objednat univerzalnu podlozku, aby sa maly nepotil (i ked v tomto pocasi sa uz asi nebude), ale posluzi to aj ako nahrada polstrovania.

na kamoskinom kociku (netusim aka znacka) som videla plasovu tacku, skvela vec! skoda, ze camarelo nema... nepremyslali ste niekto nad tym, ci sa nejaka neda kupit a pripadne nejako namontovat? fakt by to bolo skvele - dieta si tam polozi hracku, piskoty, flasu... okrem toho sa toho v sede aj drzi.

a neviete mi niekto poradit, aky fusak mam do sportovej kupit? na zimu. mal by byt s dierkami, aby sa cez neho dali upevnit popruhy? alebo ako to funguje? a bojim sa, ze ak by bol maly v overali, tak by mu od chrbta bola zima. ale to su len moje dohady.

takze od zajtra skusame sporak! 😀

shaarka
22. zář 2010

jasne, ze neskusame sporak, ale sportak! 😀 😀 😀

nasla som na nasom vadu:
zatial je to len kozmeticka, ale som neprijemne prekvapena. rozdiel vo vzdialenosti tej tycky od kontrukcie je az 1cm! (vlavo je 2,5 a vpravo 1,5cm). prikladam foto.

garonka
22. zář 2010

@shaarka ja som presne kvôli tomu že športova časť je slabo polstrovana musela kupiť na leto iny kočík, maly mi v tom camarelu doslova lietal sice už bol v ňom ako 4mesačny 😅

teraz camarelo vytiahnem na zimu, vopcham fusak a hajde do snehu 😀

ja kupim tento fusak
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
alebo aj tento
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

sporak ale som sa zasmiala 😀

garonka
22. zář 2010

@shaarka napisala som ako hotentot mam na vyber tie dva fusaky tak sa neviem rozhodnuť ktory vziať, teda nekupujem obidva 😅

shaarka
22. zář 2010

sporak 😀 😀 no ved.

garonka, ved toto - na zimu bude dufam ok, ked kupim tu vlozku aj fusak.
pozerala som presne ten igloo, sa mi paci 🙂 a ten cocoon je fajn, ale ja nechcem na dve nohy 😀

garonka
22. zář 2010

@shaarka a ta vložka sa kde da kupiť? lebo ja aj teraz keď dam do kočíka maleho je taky strateny v ňom 😅

ten igloo kaiser fusak je vraj veľmi dobry , že sa ani z kočíka nešmyka tak som zvedava no

shaarka
22. zář 2010

a co tento?
http://www.bambini.sk/sk/product/1765/eckert-fu...
alebo
http://www.bambini.sk/sk/product/1964/eisbarche...
hm?
a tu vlozku mi poradila nejaka kocka tuto z temy:
http://www.bambini.sk/sk/category/34/kociky-dop...
je ich tam viac, ja myslim tu vpravo hore za 10,90...
hm?

garonka
22. zář 2010

@shaarka ta vložka super vyzera a myslíš že by pasovala do našho kočíka? a pozeram aj farbu bežovu maju tak kupila by som 🙂

aj ten fusak polar je dobry ah jaj ja vôbec neviem ktory vybrať alebo ten s nohami? to tak komicky bude vyzerať nie?

shaarka
22. zář 2010

ten s nohami nechcem, radsej nech ma nozky pri sebe, ked chce 🙂 keby bol s nohami taky dobry, tak by bola vacsina vyrabana a s nohami. ale vacsina je prave ako spacak. 🙂

a ta vlozka je ze vraj dobra, citala som v tejto teme par stran dozadu.
akurat neviem, ako si vybrat tmavomodru, ked v ponuke je uvedene, ze svetlomodra/tmavomodra. to akoze ako si mam zakliknut, ze ktoru? 😀 😀 😀 tak asi vezmem zelenu a hotovo.

ale chcela som usetrit na postovnom a premyslam nad tym fusakom... mam? nemam?
co ty na to?

elixia
22. zář 2010

@shaarka ta vlozka vyzera byt fajn, ak dobre drzi tvar, je zrejme lepsia ako moja....
S tou farbou nebude to tak,ze je jedna strana svetlo a druha tmavomodra?

Inak, tie fusaky netusim v com sa lisia, vyzeraju takmer rovnako...Pri Polare pisu ze bezpecnostna stahovacia snurka - myslis,ze je to ta snurka,ktorou sa da stiahnut okolo hlavicky na tzv. kuklu? A este, chyba mi tam udaj ci je povrch nepremokavy, pre mna by tieto dve veci boli dost dolezite, kedze tu v UK dost prsi a fuka...

desmodka
22. zář 2010

@shaarka ja som si tu vlozku objednala akurat dnes, tak dufam ze budem spokojna na konci je poznamka tak tam im upresnis aku farbu chces aj fusak som si od nich objednala - bunker (maju nan aj postovne zadarmo 😀 )

garonka
22. zář 2010

@shaarka ja sa neviem rozhodnuť aky fusak ale 100 € za fusak bych nedala 😝 tak do tych 70 € ešte ako tak 😅

ja som našla že aj bežovu farbu maju tak hadam by nam pasovala 😀

garonka
22. zář 2010

@desmodka z ktorej stranky si objednala vložku do kočíka? z tej bambini?

desmodka
22. zář 2010

@garonka hej z tej bambini

garonka
22. zář 2010

@desmodka a jeden fusak maju vypredany no ja mam ale smolu 😠

aj ten fusak bunker je super no toľko tych fusakov maju až problem vybrať 😔

shaarka
22. zář 2010

tak za fusak 60e nedam, a je rozhodnute.

hej, s tou farbou to bude tak, ako pises.

shaarka
22. zář 2010

jaj vy uz ste tu toho popisali medzi casom 🙂
idem kuknut ten bunker.

desmodka
22. zář 2010

@garonka to je znamenie ked je vypredany...
no sak som mala problem aj ja vybrat 🙂... na tento bunker som citala zatial same chvali tak uvidime 😅 ... sice je dost drahy ale tak pisu ze do troch rokov no nekupto 😀 😀 ... viem ze ked uz bude behat ho tazko udrzim vo fusaku, ale tak radsej ho mat po ruke...

garonka
22. zář 2010

@shaarka maju tam aj limetkovu to bude asi pekne jasno zelena 🙂 ešte v babetkove maju fusaky i tam kuknem 😀

garonka
22. zář 2010

@shaarka dobry nazov ma ten fusak, že bunker 😀 mne by Tobi v takom fusaku hysačil on chce všetko vidieť 😀 😀 😀

desmodka
22. zář 2010

@garonka aj nas musi vsetko vidiet... dieta sa tam da dat vselijako 🙂... nas musi mat ruky vonku takze urcite nebude ako v bunkri 😀

garonka
22. zář 2010
garonka
22. zář 2010

@desmodka ten fusak bunker je tiež perfektny len mne sa nezvyšia eurače musím najsť aspoň do tych 70 alebo i menej 😖

mam aj fusak do autosedačky emitex čo nohy su zvlašť tak smiešne to vyzeralo v kočíku 😅

shaarka
22. zář 2010

ja som sa asi zamilovala do tohto:
http://www.bambini.sk/sk/product/4025/emitex-fu...
idem este pogooglit, ci nie su na nete aj ine ceny : )

a aj toto sa mi paci:
http://www.bambini.sk/sk/product/2829/sunshine-...