Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
lutia
23. led 2012

@denaxm to zalezi, ze aky nakup chces v nom prevazat....my nakupujeme povacsine len ked sme autom a to len v o vacsich obchodoch, ked idem u nas na nakup tak to nekupujem nic velke a ani vela toho kedze manzel chodi do mesta do prace tak zavolam 🙂 myslim ze na taky maly nakup ako je chlebik, rozteky, maslo, salama, atd. sa tam bez problemov zmesti - akurat co musim dodat je medzera medzi zabranou kosa a vanickou (radsej davam tovar postupne ako do igelitky a potom sermovat ako to v igelitke napratat aby som to mohla do kosika vopchat) a v najhorsom pripade je taska na drzadlo kocara 🙂 ak chces zmeram medzeru medzi vanickou a zabranu kosika...

maceek
23. led 2012

@denaxm ja jsem nakupovala vcelku hodne - a bylo to v pohode. Vlezlo se do neho fak hodne. Ale bylo lepsi nakup rozdelit do mensich tasek, jedna velka se tam tezko vejde.

zvirka
23. led 2012

@denaxm Tak právě naopak, košík je opravdu velký, občas s ním chodím i na velký nákup. Samo balík minerálek tam nedám, ale jídlo na víkend úplně v pohodě 😉 Taky to byl jeden z důvodů, proč jsem ho vybrala.

romca13
24. led 2012

@denaxm kočárek doma nemáme,ale dle fotek je právě košík dost velký oproti kočárkům, které jsme měli vybrané původně,,, většinou nosnost košíku bývá do 3 kil, takže balík vod bych netahala nažádném kočárku,, přece jen je to vozítko pro mimi a ne nákupní koš 🙂

denaxm
24. led 2012

děkuji moc!!!!

espanolka
4. únor 2012

Máme Camarelo Q12 exclusive a jsme spokojení. Velká korba, velký sporťák, otočná sedačka. Velký nákupní koš. Nemáme s tímto kočárkem žádný problém. Jezdíme s ním přesně rok.

denaxm
13. únor 2012

ahoj, měla bych ještě jeden dotaz: když chcete špunta v tom kočárku "pohuštat" (pohoupat atd), jde to?

lutia
13. únor 2012

@denaxm ako mne to islo, ono sa da nastavit dve polohy hupania resp. odpruzenie....

monhla
14. únor 2012

@raduska12 Moja malá má momentálne 91 cm a odúčame ju spať poobede v kočíku /šport. časť/ pretože už má pokrčené nožičky. Inak na vozenie je perfektný aj v zime sa ešte zmestí a to aj s teplou dekou.

lebo5
14. únor 2012

@denaxm ano ide, toto je jeden z mála kočíkov ktorým sa dá húpať (2 polohy)

sstefi
23. únor 2012

ja by som rada zistila, či kočik natrepem do P206-ky 😅
oslovil ma, páči sa mi, len by som potrebovala vediet či sa vojde do kufra. myslim konštrukciu. dakujem 🙂

lejlax
24. únor 2012

Ahoj, tento kočárek se mi taky moc líbí, byla jsem se na něj podívat v obchodě a musím říct, na živo vypadá nádherně 🙂 Překvapila mě tu Lutia, která píše, že kočárek skládá i s vaničkou v obchodě mě totiž řekli, že vanička se musí oddělat a pak teprve složit podvozek (sporťák se může složit bez oddělávání, jen zabere více místa) Jinak složení podvozku je nádhera, zmáčkneš pojistky a jednou rukou složíš, opravdu super. Za měsíc budeme vědět co čekáme a pak si vybereme nějakou pěknou barvičku 😎

lejlax
24. únor 2012

@sstefi Někde na fóru psala jedna maminka, která má Peuegot 206 a bez problému se do kufru vejde.Odkaz:http://www.emimino.cz/diskuse/kocar...

sstefi
24. únor 2012

@lejlax dakujem za info. som rada, že sa tam vtrepe. 🙂

my čakame chlapca, ale aj tak by som chcela neutralnu farbu, po 1. sa mi viac páčia a po 2. nikdy nevieš, ake prekvapenie ta po porode čaká

lejlax
24. únor 2012

🙂 Na obchodě měli zelenou a modrou, obě barvy byly pěkné, v možnosti je buď barva se vzorem nebo bez vzoru, to zatím nevím 😒 Je pravda, že kamarádce řekli, že bude mít kluka, koupili i modrý kočárek a pak se narodila holčička 😉

ajriska
24. únor 2012

My máme světle zelený a neměnila bych. Hl. korbu jsme měli dosud, tj. do 7 měsíců 🙂

elinka84
28. únor 2012

My máme tiež tiež Camarelo a nemohla som si vybrať lepšie. Po všetkých stránkach: veľká vanička - malá bude mať zajtra 9 mesiacov a VČERA som jej dala prvý krát športovú časť - a to mala ešte rezervu, len už chcela lepšie vidieť von, máme červený a farba je stála taká istá, vôbec nebledne, dobre sa s nim manipuluje, niekedy je až neuveriteľné čo všetko dokážem natrepať dole do košíku 😅 , aj hlboká vanička sa dá upraviť na sedenie.... a hlavne má normálnu cenu. Kamošky majú akože "značkové" 700€ kočiky a veru Camarelo im môže kľudne konkurovať po všetkých stránkach...takže kto rozmýšla, nech nerozmýšla - jednoducho si ho kúpte.

salma22
3. bře 2012

my mame q12 a som s nim max spokojna len poterbujem vediet ci buggypod-pridavne sedadlo sa da napojit aj na tento kocik? mate s tym niekto skusenost dakujem

lowike
10. bře 2012

tiež som z tohto kočíka nadšená,pričom sme ho kupovali ako minuloročný model za super cenu 275 EUR 3-kombinácia komplet so všetkým - síce sa nám ušla už len sivá farba s ružovými bodkami, ale nakoniec je to tak krásna kombinácia, že všetci v meste, čo nás stretnú chvália, že aký krásny 🙂 :D

lusik85
10. bře 2012

Camarelo je naozaj prakticky kocik za dobru cenu,vrelo odporucam..my mame teraz novsi typ colorado a je este lacnejsi ako evolution :-P,pritom je este viac odlahceny..vanicka super priestranna🙂

dada2007
10. bře 2012

.....predám čiernu Q12(hlboká, športová a vajíčko).....ak má niekto záujem, prosím IP 😉

pekný dník 😉

lebo5
12. bře 2012

@dada2007 Dadi predávaš ho??? prečo? Mati už sa ti nechce voziť? či máš iný? 😕

dada2007
12. bře 2012

@lebo5 mám ružový športový kočík po Lili a na Q12 nepožívame ani vajíčko, ani hlboký....takže mi to ,,stojí" doma.....a keby si kúpim športiak pre malého.......tak budú doma tri kočíky 😝 stačil by mi jeden 😉

lutia
14. bře 2012

ahojte, vcera sme vybrali po prvy krat sportovu cast a nie som si ista kde sa ma uchytit hrazdicka, vie mi niekto poradit? pouzivate ju alebo je odlozena v skrini? pozerala som foto na nete ale tam vzdy sportova cast bola bez nej odfotena

dannah
14. bře 2012

Ahojte, som tu na fore nova...chcela by som sa pridat do diskusie, kedze mame doma tento kocik (Q12) uz 11 mesiacov. Doteraz velka spokojnost, maly bol v hlbokej vanicke do cca 7.mes a potom sme presli do sportovej casti. Skvelo sa s nim chodi, lahka manipulacia, dobre skladatelny a nie je prilis tazky. Vyuzivame ho na vsetkych terenoch, chodime casto na prechadzky po dedine, do parku, do lesa, do mesta a pod. Vajicko sme pouzivali malicko, zdalo sa mi malo pohodlne. Hlboka vanicka je aj po 7mich mesiacoch stale ako nova a cistila som ju len zvonka handrickou. Kym bol drobec malicky, mal pod sebou vo vanicke perinku alebo deku, aby to mal pohodlnejsie. Celu zimu sme teraz v sportovej sedacke, s fusakom, obcas nanoznikom (mame dobry fusak tak nanoznik malo pouzivame). V zime sa s nim skvelo chodi(lo) po snehu, s kolesami sme zatial ziadne problemy nemali. Trochu tazsie ide odbrzdit brzda, ale pri troche cviku to ide 🙂 Trochu ma sportova cast hneva, lebo bezp.pasy su trochu nestabilne, stale sa nam to vytahuje z tych praciek ci ako sa to vola. Kazdu chvilu to musim prepchavat a dost ma to otravuje. Asi kupim nejake kovove pracky ako na opasok, aby to lepsie drzalo 🙂) inak planujeme uz kupit na jar golfky, tak camarelo bude zrejme na predaj. Ak by mal niekto zaujem, dajte vediet.

denaxm
27. bře 2012

ahoj, nám už kočárek asi před 2týdnama došel, není to přesně ta barva jakou jsme očekávali, ale je pěkná-příjemná. zatím parkuje u tchánovců, ale brzo už snad bude doma a budem drandit, pak dám fotku 😉

tatiana30
28. bře 2012

Ahojte, my mame Camarelo uz 10 mesiacov, mali ma teraz 9,5mesiaca a 12kg, celu zimu sme pouzivali vanicku aj s fusakom a bola dostatocne velka (teraz mame 79cm). Koliecka su super, my sme kupili 3-kombinaciu, lenze po 7tyzdnoch nam bolo vajicko male. Objednali sme si neutralnu farbu, nakolko planujeme dalsie dietatko. Kazdemu mozem odporucat, pozerali sme dost podrobne pred narodenim maleho kociare a nebanujeme, pomer ceny a kvality je bezkonkurencny, myslim ze clovek ktory si nepotrpi na znacku ma v tomto kociku najlespiu volbu. 🙂

lowike
28. bře 2012

@tatiana30 po 7 týždňoch vám bolo vajíčko malé?? moja malá má 14 týždňov a práve pred týždňom sme odstránili tú novorodeneckú vložku a môžeme používať ďalej ...

lutia
28. bře 2012

@tatiana30 my mame este stale maleho v sedacke a zmesti sa tam, ma 8m, troska mu trcia nozicky ale nakolko sa nam este moc nechce sedkat tak zatial surne neriesim druhu aj ked uz sme sa nad dalsou zamyslali...

lenka03
7. dub 2012

ahojte, celkom ma zaujal tento kocik a precitala som si vela pozitivnych recenzii, chcem sa vsak opytat na negativa ake ma ( viem ze cast veci sa da tolerovat pri jeho cene ale aj tak chcem vediet o kociku co najviac). Zaujimaju ma hlavne veci ako defekty, manevrpovatelnost, vrzganie konstrukciie, funkcnost brzd, jednoduchost skladania, ci je velkost sportovej casti postacujuca ( narazanie hlavicky do striesky a podobne) a rozne ine postrehy. Za kazdu spravu budem vdacna, kludne aj do IP. diky 🙂