Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
janaspa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamama11
20. srp 2010

@tinkaza tak som tam dnes bola a už som na 99% rozhodnutá, že ho chcem, počkám do 30tt, čo nosím v brušku a potom môžem objednávať, len ešte neviem, či v obchode alebo na nete, lebo na stránke vasekociky je ešte o 30€ lacnejší, len neviem, či aj tašku, pláštenku a sieťku má v tom, to musím ešte zistiť 😉

mamama11
20. srp 2010

@janaspa mne poradila jedna kočka v okolí, čo ho má, že ho objednávala zo stránky vasekociky, že vychádza lacnejšie asi o 30€ ako v obchodoch, ale neviem, či pozerala aj iné stránky a či nie je inde ešte lacnejší 🙂

karmenta
21. srp 2010

@janaspa
@mamama11 ahojte, také jsem chtěla objednat z vasekociky.sk, je to kompletní (taška, pláštěnka, prostě všechno), akorát poštovné do ČR by bylo tak strašné že jsem to nakonec musela vzdát :( Ale jinak to vypadalo na dobrý obchod, na můj dotaz ohledně poštovného se ozvali doslova do pár minut.

lilix
24. srp 2010

@mamama11 ked zistis, prosiiim daj mi vediet, aj my tam chceme objednat. diiiik moc kraaat.

lilix
24. srp 2010

@janaspa pozeram, ze 299 eur preto, lebo v tom nie je autosedacka.

lilix
24. srp 2010

@karmenta nooo, ja som chcela zase z ciech z bazariku, a to postovne bolo viac ako cely nakup. nechapem preco je to tak, ked je to par km za hranicami. 😒

mamama11
24. srp 2010

@lilix našla som lacnejšie, ale to bolo bez autosedačky, takže nakoniec keď si ju k tomu prirátaš, tak je to viac ako na tejto stránke, takže určite vašekočíky najlepšia ponuka 😉

karmenta
24. srp 2010

ono je to zvláštní, ale všude chtějí za komplet s autosedačkou bez pár korun 10tis.. V ČR 10tis Kč, na Slovensku 10tis slovenských (teda jasně že euro, ale v přepočtu to tak jmají psáno.. takže suma sumárum to na slovensku vyjde o cca 2tis Kč. levněji.. Ale to poštovné, brr..

magali
25. srp 2010

@jeinabe ahoj urcite sa da kocik kupit aj bez sedacky aj ked je to trojkombinacia

dida81
25. srp 2010

ahojte, ja predávam tento kočík. Ak by mal niekto záujem - IP. (viac info tam, aby ma admin. nezrusili)
Farba- bledo modra, krásna 😀

perglajka
26. srp 2010

@dida81 ahoj, a proč ten kočárek prodáváš? Jsi s nim nespokojená ? 🙂

dida81
26. srp 2010

Ja mam už od maja nový športiak,, skladnejsi. Casto cestujem sama autom s malým,, tak som potrebovala niečo , co zložim na jeden klik.
Inak s hlbokým som bola max spokojna,,,, sportiak som využila len pár - krát u nasich ho mam...
Ja som pislala prispevky ešte na zaciatku tejto temy, že bol supe do snehu a do terenu atd.
Je skoro ako nový ,, a aj autosedacku mam. Tu využivam ešte stale,,, no už sa chystame kuput vacsiu,,už nam trčia nožky
🙂

perglajka
26. srp 2010

Tak to jsem ráda za chválu, já jsem teprve ve 12. týdnu, ale už jsem pro něho rozhodnutá 🙂

elixia
27. srp 2010

@karmenta pred casom si sa pytala na tu vlozku...kocik uz mame doma, takze mozem potvrdit,ze to vo vnutri ma este taku vlozku pre novorodencov...predtym som si to nejak neuvedomila. 🙂 Napis ak chces, mozem aj odfotit...

karmenta
27. srp 2010

@elixia děkuji moc za potvrzení 🙂

tinkaza
27. srp 2010

@elixia : hoci to nepatrilo mne, vdaka za info, mne to tiez pomohlo, lebo som si nebola ista, ci tam je a na nete som nenasla taky obrazok, aby to tam bolo vidiet

elixia
27. srp 2010

nemate za co baby..pre istotu pridavam fotku, ci sme teda mysleli to iste 🙂

karmenta
27. srp 2010

@elixia jojooo, to je ono!!!

elixia
27. srp 2010

@karmenta tak potom dobre 😀

elixia
29. srp 2010

pomoooc!! Baby, ktore uz pouzivate kocik, davate niekedy dolu velke kolieska? Moj drahy ich vybral, aby sa kocik lepsie vosiel do auta..a teraz ich nevie dat spat, je tam taky ako hacik co koliesko drzi,ale nejde to...

dada2007
29. srp 2010

@elixia treba stlačiť tú kovovú časť, nasunúť koliesko...a jemne pomykať aby to zasadlo 😉

tinkaza
29. srp 2010

@elixia : áno, aj ja som myslela presne túto vložku, super vďaka za foto....s tými kolieskami asi nepomôžem, ale možno treba len hrubú silu 🙂

elixia
29. srp 2010

@dada2007 myslis tu kovovu poistku ci co to je?

dada2007
29. srp 2010

@elixia áno...tá sa dá stlačiť...na 100% 😉

elixia
29. srp 2010

@dada2007 len nechapem ako...my sme ju najprv prevliekli cez koliesko ale ono to potom nenasadis spat, lebo je moc uzka..no ja neviem..praveze sme sa ju pokusali roztiahnut aby sadla na tu tycku...tak asi bude kocik bez kolies.

dada2007
29. srp 2010

@elixia takto má vyzerať to koleso...v strede je krúžok čierny a ako keby za ním je strieborná poistka...na obrázku ju je vidieť slabo, ale je..... a tú musíte mať tam, kde je aj vyfotená...máte to mimo? zvlášť koleso a zvlášť poistku? ....ak je tam, kde má byť, tak treba koleso nasunúť na os...poistku stlačiť...a jemnučko pomykať a ono to zapadne 😉

http://www.bambino-kociky.sk/popup_image.php?pI...

elixia
29. srp 2010

@dada2007 no ano,moj iniciativny mus ju vybral uplne..nasla som na tom videu co tu niekto dal par stran dozadu,ako sa vyberaju a nasadzuju..ale presne tak nam to nejde, neviem ci preto ze poistku vybral a teraz ju dal zle...

elixia
29. srp 2010

@dada2007 no ano,moj iniciativny muz ju vybral uplne..nasla som na tom videu co tu niekto dal par stran dozadu,ako sa vyberaju a nasadzuju..ale presne tak nam to nejde, neviem ci preto ze poistku vybral a teraz ju dal zle...

dada2007
29. srp 2010

@elixia takže by to tam mal dať 😉 ...ale vysvetliť ti ako...neviem-lepšie povedané, nevidím to...a to sa ťažko radí... prípadne, navštíviť obchod kde ste to kúpili...ak to teda nespravíte sami ☹ 😒