Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
mischelin
29. čer 2010

suhlasim s elixiou, ja som este v pohode moju 8 a pol mesacnu dceru davala spinkavat do kocika, vozili sme sa v nom a to je dlhsia ako ine deti a moje kamosky uz 5 mesacne deticky vozili v sportakoch, lebo do ich drahsich kocikov sa uz nevmestili...

garonka
30. čer 2010

my sme vaničku hravo využili do toho 3,5 mesiaca lebo nam je mala môj Tobi ma už okolo 71 cm a nožky mal stale pokrčene, teraz sme to vyriešilli tak, že šporťak nechavame na zimu lebo v ňom je teraz akysi strateny
inač super kočík vanička je paradne priestranna
mame ho v bežovej farbe 😵

garonka
30. čer 2010

@garonka teda kupili sme šporťak druhy tak lebo čítam po sebe a par viet som vynechala 😀

garonka
30. čer 2010

sama sebe píšem ah jaj unava unava

maceek
2. črc 2010

Ahojky,mám dotaz na ty, které děcko vozí už ve sporťáku - oproti hluboké korbě (ta je opravdu super) mi přijde sporťák jaksi málo vypolstrovaný po stranách (když se položí "celý do lehu") - přes látku je cítit kovové výstuže, tak by mne zajímalo, zda dětičky nejsou otlačený, obouchaný.
A ještě jeden dotaz - zda se moc děcko ve sporťáku nepotí - podložka je z toho samého umělého materiálu co celý kočárek - stejně tak byla dělána i autosedačka a z té jsem dítě vyndala vždy celé na zádech upocené ( i přes to, že tam byla např. jen v bodýčku)

veronikka14
2. črc 2010

@maceek Ahoj, taky máme caramelo a mám stejné postřehy jako ty. Hluboká korba super, ale sporťák teda nic moc - přijde mi takovej ošizenej. Ale malej vyhovuje, a otlačená ani obouchaná není. To pocení jsme měli taky, vyřešila jsem to tak, že jsem dokoupila (v Bejbycentru v ČB) univerzální podložku do kočáru (nebo do sedačky) od Emitexu, stála myslím cca 250kč. Z jedný strany je balvna (na léto) a z druhý fleec (na zimu). Teď už se v kočárku nepotí. A v sedačce to řeším plínou. Ten umělý materiál prostě nesaje a proto jsou děti hned mokrý ☹

jiri.stavaric
23. črc 2010

Také o tomto kočárku silně uvažujeme vlastně je už semifinále s Implast Canu Eco Line. Na Camarelu Q12 jsme zatím nenašli žádný zádrhel krom sporťáku který není moc hezký to bude tím že není tak vypolstrovaný... Pak jen si asi pohlídat přehuštění koleček, ten materiál že nesaje to se dá vyřešit a nic jiného závažnějšího by tam být nemělo, nebo jste se s něčím zásadním setkali?

elixia
24. črc 2010

ja tiez mam podlozku od emitex, chcem sa opytat, pasuje vam aj do hlbokeho kocika? Teda, ja som nejako neprisla na to, ako to tam dat..na vajko aj do sportoveho v pohode, len neviem,ci aj do vanicky sa da natiahnut....

maceek
26. črc 2010

Tak jsem taky poridila podlozku od Emitexu a je to o mnoho lepsi - v autosedajde je super, ze se poti minimalne. Jinak do hluboke korby neni podlozka potreba, nebot je v ni molitanova matrace potazena bavlnou, takze nez podlozku tak spise nejake praci prosteradlo - ja tedy resila plenkou. Co se tyka hluboke korby, tak mame mimi pres 7 mes. a porad se do ni krasne vejde - myslim si, ze vydrzime tak do 9. - 10. mes. 😀

luciolka1987
26. črc 2010

Holky co už máte tento kočárek mám pár otázek 🙂 Dneska sem si kočárek vyzvedla všechno zkoušela korbička super tam jsem na všechno přišla všechno funguje jak má, nasazování jde taky jednoduše občas to jde víc ztuha ale to se snad ochodí.Ale zkoušela jsem nasadit autosedačku ale tu sem teda nenasadila, vůbec mi tam nechce zacvaknout pod ty cervene pojistky a bojim se na to moc pritlacit musela bych totiz asi fakt silou ale mam strach abych treba ty plastove klipsy nepolamala nebo nevylomila ty cervene pojistky ☹ A sportak dalsi kamen urazu, nevim jestli to tak má být ale na jedne strane jak se zacvakava striska tak to nezacvakne zustava to takove volne,proste to de lehce vytahnout bez mackani toho cudliku a na druhe strane je to zas zacvakle tak napevno ze tu strisku nemuzu oddelat ☹ Jsem docela zklamana myslela jsem ze to pujde vsechno lehko ale nektere veci jdou tak težko až sem se u toho zapotila 😒

veronikka14
26. črc 2010

@luciolka1987 Ahojky, ohledně tý autosedačky - zkus ty adaptéry prohodit. Nejsou na obou koncích stejné, prostě jeden pasuje vlevo a druhý v pravo. Já měla poprvý stejný problém, Nechtělo se mi to tam zacvaknout tak mě napadlo je prohodit a šlo to v pohodě. Oni jsou na jedný straně kratší. Snad jsi mě pochopila jak to myslím. A ohledně tý střechy u sporťáku neporadím. Sporťák sice používáme, ale ještě jsme střechu nezkoušeli sundat. Ale až budu doma, tak to vyzkouším a dám vědět. Ale podle toho co popisuješ, tak by to asi dělat nemělo
😒

@elixia Do hluboké korby si taky myslím není potřeba ta podložka, my jsme vystačili s plínkou.

luciolka1987
26. črc 2010

tak autosedačka v pohodě nakonec se mi to podařilo.Ale ten sporťák je špatný nejde mi to zacvaknout protoze je to takove cele vyhle takze ta pojistka nezaklapne a u polohovani nozicek mam tu jednu stranu celou vypadlou a nejde nasadit pac je taky cela vyhnuta na jednu stranu, zítra tam volám a dám ho na reklamačku jen doufám že mi nevezmou celý kočár ☹

karmenta
28. črc 2010

ahoj, nemůžu sehnat v Brně a okolí prodejnu kde Camarelo Q12 prodávají, ráda bych ho před koupí aspon viděla. Neporadíte někdo kde se prodává v obchodě? Díky

kpetra
28. črc 2010

Ahoj

@karmenta - Vidím, že jsi okres Břeclav, tak nevím , jestli ti to pomůže. Mají ho ve Znojmě v Bambinu, ale nevím, jestli to nejí pro tebe moc daleko.

ninouche
28. črc 2010

@karmenta, pokud vím, tak v Brně ho opravdu nikde nemají ☹ A taky jsem slyšela o tom Znojmě.

karmenta
28. črc 2010

@kpetra
@ninouche děkuji vám. Chjo, bez toho abych ho viděla nevím, sice jsou na něj jen kladné ohlasy, ale.. Máme zatím vybraný z Pantera City XL, tak jsem je chtěla srovnat 🙂

ninouche
28. črc 2010

@karmenta to tě úplně chápu - taky jsem ho chtěla vidět naživo, rozhodovala jsem mezi Camarelem a V-Crossem a Implastem (typově jsou dost podobné). Nakonec Camarelo zvítězilo 🙂 ale zatím ho máme uskladněný u tchánů, takže zatím nemůžu poskytnout nějaké zkušenosti s ním...

jiri.stavaric
28. črc 2010

ninouche - přesně tyto kočárky jsme porovnávali taky a stále porovnáváme i když V-Cross už je ze hry a novej Implast Canu Eco Line se nám hodně líbil chtěli jsme ho jet omrknout do Náchoda, ale dnes jsme ho náhodou videli v Olomouci a má jeden velký nedostatek. Hrozně se mu viklá korbička na podvozku na nerovnostech to musí být hrůza. V obchodě mi sice řekli že to mají smontované správně a že to dělají všechny kočárky ( tedy skoro všechny které tam měli oni ) ale rozhodně se nám to nelíbí a je to asi jediná věc, která nám to pokazila. Pak to ještě mělo nedostatek jako starý Bolder SD že se k aretaci koleček musí čapnout a rukama zaaretovat nejde to nohou, takže se při tom člověk akorát v zimě ušpiní.. Takže nakonec asi skončíme u toho Camarela Q12 které nemá žádný větší technický problém, u jiných kočárků jsme vždy něco našli. Jediná nevýhoda u toho Camarela je že ten sporťák je takovej divnej hlavně proti směru jízdy, ale to už je maličkost důležitější je aby byl kočárek technicky v pořádku a bezpečný pro dítě.

Jaké máte vy zkušenosti z tím vikláním korbiček u kočárků protože co jsem zkoušel tak je to tak opravdu u většiny co se nám líbili a není možný že si tady na to nikdo nestěžuje. Buď jsem blbej já, nebo ty prodavačky, nebo ten kočár, ale já jsem to prostě zkoušel a viklají se dost ( Třeba se tam viklal hodně i casualplay).

karmenta
28. črc 2010

@jiri.stavaric a zkoušeli jste city xl (popř. country xl)?

jiri.stavaric
28. črc 2010

na ten jsme se nedívali, ale omrknu ho v pátek v Brně v růžovým panterovi

dupik
31. črc 2010

jj, souhlasím. Viklají se ty,které mají uchycování jen na středu korby ve dvou bodech. Kolegyně má x-landera a taky to dělá. Camarelo je uchycen na čtyřech bodech, tak se nekýve.
Máme ho tři měsíce, chodím každý den na procházku a zatím mi nic na něm nevadí. Snad jen taška na věci k přebalování mohla být řešena jinak-chybí mi na ni dělení vnitřní kapsy a mohla mít i nějakou další z venku. Anidefekt nebyl. Snad to nezakřiknu. Máme zelený a když zaprocházku musím shodit tři mouchy...tedy spíš malé černé broučky-tak je to moc. Jsme s poměrem cena/kvalita moc spokeni..Malá má prostoru v hluboké korbičce dost (malá kamarádkyv x-landeru leží jak spoutaná...) Jen mohly být odpružená i přední kola.

lebo5
31. črc 2010

ja tiež plánujem objednať Camarelo Q12 ale v čiernej farbe tak som rada že píšete že nevybledajú farby 😀 , a samé chvály na kočík to som rada 😵

karmenta
1. srp 2010

@lebo5 a objednáváte ho aniž jste ho viděli?

lebo5
1. srp 2010

@karmenta nie, nie u nás v meste ho maju v oboch predajniach tak som si ho obzrela aj povozila a predavačka hovorila že beru väčšinou práve Camarelo ale v tých pastelových farbách, že budeme prví čo ho chcú v čiernej 😀 takže nám ho objednaju kee budeme chcieť, lebo v predajniach ho mali v modrej, červenej a oranžovej

luciolka1987
2. srp 2010

přidávám pár fotek našeho černého camarela přece jen na skutečných vypadá trochu jinak než na těch na netu,je skvělý nenasla sem na nem chybicku i kdyz sportak je takovy osizeny mi prijde a museli sme sportovni cast uz i reklamovat no hold nekdo musi narazit i na spatky kus 😀 ale vymeni nam ho za novy takze v pohode 😉 Někomu se nelíbí černá barva na kocarku i nas od toho vsichni odrazovali ale sem z te barvy nadsena a vubec nelituju ze sem nedala na nazory jinych a objednala cerny 😀

karmenta
2. srp 2010

@luciolka1987 krásnej! fakt moc

zvirka
2. srp 2010

Ahojky, tak už máme Camarelo taky doma, manža zrovna nafukuje kolečka 😉 . Máme novou barvičku z kolekce "Evolution", tak kdo o něm uvažujete, mrkněte na net, jsou i jiné moc hezké barevné kombinace.

karmenta
2. srp 2010

@zvirka a je oproti normálnímu camarelu změněné jen barevné provedení, nebo i něco jiného?

zvirka
2. srp 2010

@karmenta Ptala jsem se prodavače a prý jenom ta barva.

sikulka25
2. srp 2010

ahojte kocky chcem sa opytat je mozne mat ovulaciu a byt tehu???dnes mam 15DC a mam na ovulacnom teste brutalne dve ciarky a aj hlien soplavy natahujuci a priesvitny..a robila som si aj tehu test cisto zo zvedavosti snazime sa o babo pol roka a na tehu teste mam takeho slabuckeho ducha.....a nerozumiem tomu