Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
dida81
26. říj 2009

Petronelka- na kesku latky nevidiet tu lesklost. Mne sa zdaju vsetky kociky camarelo také leskle až žiarive...
No menej ako u mna na foto, tak svoje urobil blesk. 😉

Podla mna je tato modra pe dievcatko ok. 😀 😀

petronelka1
27. říj 2009

Tiež si myslím, že táto modrá je v pohode či už pre chlapca alebo dievča. Veď ja som mala tiež za mala modrý kočiar a dodnes mám rada túto farbu. 😉 Normálne ma rozčuľuje to rozdeľovanie podľa farieb. Veď aj dievčatká vyzerajú zlato v modrej a u chlapcov taká červená tiež nie je na zahodenie.
Už sa teším na neho. My musíme u nás v SL čakať 2 týždne na dodávku.

kpetra
3. lis 2009

Dobrý den
Nemáte někdo zkušenosti se sportovní nástavbou? Nezkoušeli jste do ní fusak? Dívala jsem se na kočárek a fusak Emitex combi by do něj šel asi těžko, protože by nešel dost dobře vzadu zaháknout. Tak by mě zajímalo, jesli někdo nezkoušel tento typ? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27077377&tab=0

bifla
11. lis 2009

Ahojte, neviete mi niekto poradiť aký je rozdiel medzi v-maxom a camarelo Q12? Neviem sa rozhodnúť ktorý mám kúpiť obydva sa mi páčia majú veľkú vaničku a sú pekne kombinované.

mima263
11. lis 2009

bifla camarelo má určite väčšiu vaničku ale zase neviem, či sa šporťák dá dať úplne do ľahu. Podľa fotiek to tak nevyzerá

dida81
11. lis 2009

Camarelo - sa da aj sportak dat uplne do lahu 😉

Bifla- ten rozdiel je podla mna len taký, ktorý sa ti viac zapáci , ked ich uvidis. Inak veeelmi podobne, tj pravda. Aj ja som uvažovala aj nad v-maxom. 😀
Mne sa na paci na Camarelo, že sa dá "hojdat" - natriasat.. tosku 😀

klara.t
11. lis 2009

Už si to přesně nevybavuji, ale V-max jsem vyřadila ze seznamu kvůli nějaým nedostatkům. Myslím, že to bylo kvůli častým reklamacím podvozku nebo tak něco. Já bych volila Camarelo. Byl mezi mými třemi favority, ale rozhodla jsem se pro firkon verano.

jijitka
11. lis 2009

Na diskuzi k V-travelu (V-maxu) si např. holky hodně stěžovaly na to, že když chtějí vyprat vnitřek korbičky, je třeba celou korbičku rozebrat, poruchovost tam taky byla.

Klara.t - myslím, že firkon je dobrá volba, viděla jsem naživo a nemám výhrady (až na maličkosti - zmiňuji je v diskuzi k firkonu). Camarelo jsem taky zvažovala, ale zatím jsem na něj v žádném obchodě nenarazila, abych si ho osahala.

geodetika
11. lis 2009

baby,ktoré máte tento kočík,ako ste spokojné so športovou časťou.Zdá sa mi na pohlad taká zvláštne naklonená.

lumixii
12. lis 2009

No tak to by mě taky docela zajímalo, jaký kdo má názor na sportovní nástavbu. Já jí už používám nějaký ten pátek, a popravdě řečeno jsem z toho tak nějak v rozpacích. Hluboká vanička byla super to je pravda!

ewicka223
18. lis 2009

Zdravim.....Do Q12 sme sa zamilovali hned ako sme ju zbadali na nete a o naslednom "stretnuti" v obchode ani nehovorim 😅 .....Sme v 22 tyzdni a kedze dodavka trva 6 tyzdnov,tak sme ho boli objednať.No ale od začiatku sme boli na 100% rozhodnutý pre zelenú.Tu tmavsiu.Dosli sme do obchodu a tam mali vyložený aj červený,modrý a pomarančový -ktoré sme videli aj predtým,ale aj BEZOVY a CIERNY.....a nás zeleny.....tak sme ho objednali,no po prichode domov sme sa zacali rozplivat nad bezovim i elegantnym ciernym......Tak sme to prerokovali a poslali babku preobjednat zeleny na cierny....A teraz som v rozpakoch....Bojim sa.....Nemate niekto čierny?Ste spokojný???Aj ten bežový je nadherny,ale ja teaz neviem co mam robit... 😢 POMOOOC

bifla
20. lis 2009

Ahojte baby, ja som bola pozrieť obydva kočíky V-max a Q12. V-max je farebne kombinovaný krajší, má hbšiu vaničku, ale športová časť je menšia a nastavenie je z roku 5 v zadu sú také popruhy, ktorými sa nastavuje chrbátik, aj strieška na vaničke je menšia. Na Q12 sa dá kočík hojdať, tak som sa rozhodla pre Q12, ale pre farbu som sa ešte nerozhodla buď slabo zelenú alebo červenú, oranžovú.

katka444
20. lis 2009

ahoj bifla, kukam ze si zo Zvolena. tiez rozmyslam nad Q 12. kde v okoli Zv sa da vidiet?

katka444
20. lis 2009

pardon, to malo byt do inej temy 😀

tiguik
20. lis 2009

Ja som tiez najskor porovnavala V-max, Dorjan Danny sport a Camarelo Q12. Vyhral Q12, lebo bol dostupnejsi a hlavne väcsi. Potom bola dilema farba - rozhodovali sme sa medzi svetlo zelenym a bezovym, vybrali sme nakoniec bezovy. Je neutralny. Este cakame, az ho budeme moct vyskusat v praxi 🙂
Tmavo zeleny a oranzovy som videla nazivo, ale tie farby sa mi zdali dost kriklave. K ciernemu sa neviem vyjadrit, cierne kociky sa mi velmi nepacia, ale mozno je elegantny a nevyzera zle, potrebovala by som ho vidiet...

marketka13
20. lis 2009

Pro ewicka223: ahojky, my máme Camarelo Q12 v černé barvě a vypadá naprosto super a elegantně. Každému se líbí něco jiného, já zase nejsem na ty barevné kočárky, takže u mě to byla jednoznačně černá. Mám ho v albu, můžeš se podívat. Ty zářivé proužky jsou ve skutečnosti tenké, stříbřité - blesk to nasvítil, ve tmě je aspoň vidět 😉

allex
20. lis 2009

ahojte baby....chcem sa Vás opýtať,tie čo máte kočiar camarelo Q12...akú šírku podvozku má kočiar?...mohli by ste mi to prosím pomerať?...potrebujem to vedieť kvôli tomu,či mi kočiar vojde do výťahu...ďakujem

kpetra
20. lis 2009

Ahoj
Chtěl bych se zeptat marketky, kde koupila černý Camarelo. Ve vzorníku jsme viděli jen šedý, ale černý ne. Ani na netu jsem ho nenašla. Vypadá moc hezky. 🙂

ewicka223
20. lis 2009

PRE MARKETKU : Velmi pekne Ti dakujem.A uz ho pouzivate?Asi nie....Pocula som ze sa cierna velmi spini....ze aj po dazdi ostavaju stopy....Uz ho mame objednany,ale bojim sa.... 😨

marketka13
21. lis 2009

Pro kpetra: černý kočárek Camarelo Q12 jsem objevila pouze v jednom e-shopu, nikde jinde ho neměli. Viděli jsme ho v kamenném obchodě, tam byl v tmavě šedé, také nevypadal špatně, ale já šedou nemám ráda. Černou jsem chtěla kvůli tomu, že to vypadá elegantně, luxusně a prostě se nám líbí 😉 Objednala jsem ho přímo z http://www.kocarkybambino.cz/cz-detail-543-cama.... Dobrá komunikace (nemají ho tam nafocený v té černé, tak mi ho paní obratem nafotila a poslala SMSkou, rychlé jednání a dodání v pořádku. Ještě jsme k němu přiobjednali autosedačku. Celková cena 10 010,- Kč za vše. Snad ti to pomůže 😎

marketka13
21. lis 2009

PRO ewicka223: kočárek ještě nepoužíváme, miminko čekáme v lednu (tedy pokud se nenarodí dřív, hrozí mi předčasný porod ☹ Snad tam Matýsek ještě vydrží 😉 Nevím co to udělá, každá barva má asi svoje, světlá by se také mohla lehce špinit apod. Nevím, uvidíme až vyzkoušíme. Já doufám, že budeme spokojení, těším se až s ním poprvé vyjedeme 🙂 Potahy by měly jít sundat a vyprat, jinak pláštěnka byla součástí výbavy kočárku...doufám, že vše bude OK a kočárek bude dobře sloužit nám všem, ať už máme jakoukoliv barvičku!! 😉

kpetra
21. lis 2009

Marketka - moc děkuji. 🙂 Sestřenici se taky líbí, tak jí pošlu odkaz. Tak ať se Matýskovi dobře jezdí. 😉

ewicka223
21. lis 2009

Aha,no tak to sme natom odobne.My cakame vo feb.-únor......No to je fakt,ze kazda farba sa da zaspinit....Ja som ,ale taka sialena,ze nikdy nie som spokojna s tym co uz kupim....a potom si zvyknem....Kedysi taketo problemy nemali.Boli 2 druhy a mali to vyriesene 🙂 Uz viete teda,ze to bude chlapcek?My este nevieme....Tak nam blbo vysla poradna,ze musim este chvilku pockat..:Ale myslim si,ze o bude chlapcek 😉 .....Zelam vam vela zdravicka,drzte sa 🙂

bifla
23. lis 2009

Ahoj Katka 444, kočík nájdeš v Bambíne je zelený a u Vitmana je slabo modrí a bola som aj v BB v Babysvete tam majú červený tam som si ho aj objednala, lebo majú naň aj servis.

ewicka223
23. lis 2009

------Pre "bifla"-----
Aj u Vas je ten červený taký vyblednutý?Aj my sme ho chceli,ale priatel zamietol,že je vyblednutý ...... 😀

bifla
23. lis 2009

ewicka, u nás nie je vyblednutý jekrásny ja som ho tiež chcela kúpiť, ale z manželom sme sa rozhodli pre slabozelenú farbu aby bolo aj pre druhé dieťa ak bude chlapec

ewicka223
23. lis 2009

zelena je pekna ,neutralna....My sme boli dlho rozhodnuty pre tu tmavsiu 🙂

katka444
23. lis 2009

bifla dakujem. pojdem si to obzret 🙂

katka444
23. lis 2009

bifla a ake boli nan ceny? a kupovala si 2 alebo 3-kombinaciu?