Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
elixia
29. srp 2010

@dada2007 no hej, len on je expert akurat na rozoberanie 😀 vdaka za pomoc, aspon uz chapem princip ako by to malo fungovat...len netusim preco to u nas nejde.
Problem je v tom, ze sme v UK a tu siroko daleko taky kocik nikto nema, takze pre istotu neskontrolujeme nijak 🙂

jiri.stavaric
30. srp 2010

Ještě mi u Camarela nedá spát to polstrování nebo spíš nepolstrování sporťáku, teď bych spíš od těch co ho mají a mají s tím už nějakou zkušenost chtěl slyšet názor co na to říkají.

lumixii
30. srp 2010

jiri.stavaric taky jsem měla tento kočárek a to polstrování, respektive nepolstrování sporťáku byl jeden z důvodů, proč jsem kočárek taky prodala 😉

werry
30. srp 2010

ahoj holky, dnes sem byla omrknout camarelo a na to nepolstrování nás upozornila i sama prodavačka, že tam byl pán co si ho kupoval a říkal, že tam asi něco chybí 🙂 a nemá ani polstrování na popruhách. to nepolstrování po straně mi přišlo nebezpečný, když třeba mimču padne hlava na stranu, to bych se fakt bála, jsou tam šrouby...a ta vnitřní vložka není přidělaná, takže se posouvá a moc to nekryje...ale v praxi je to třeba jinak 🙂 to jediné nás odrazuje, u dorjana mi sporťák přišel super i polstrování

karmenta
30. srp 2010

@werry
@lumixii lidi, nekomplikujte nám to! Už jsme byli rozhodnutí, takhle zas nevíme 🙄 Chjo

werry
30. srp 2010

Karmenta: je to jen názor, já osobně bych to neřešila, ale prodavačka nás na to upozornila, spíš to chce názory od lidí, co ve sporťáku jezdí, tohle je jen teorie 😉 určitě se nenech odradit, mě se taky líbí

karmenta
30. srp 2010

jo a prosím, co je přehazovací rukojeť? a má to tento kočárek? Díky

elixia
30. srp 2010

@karmenta to je rukovat ktora sa da 'prehodit' na opacnu stranu, teda mas dietatko otocene k sebe alebo od seba....tento ju nema,ale sportak sa da nasadit v oboch smeroch, takze podla mna je to jedno..

lumixii
31. srp 2010

karmenta se snažím nekomplikovat 😀 Jen když můžu, tak pomůžu 😀
Nééé vše je jen o tom, co si kdo od kočárku slibuje a jaké kdo má požadavky, co je ochoten slevit apod.
Žádný kočárek není bez jediné chybičky, a z vlastní zkušenosti vím, že jsou i daleko horší kočárky tohoto typu, než je Camarelo Q12 😉 🙂
Jak jsem tady již několikrát psala, můj názor na kočárek byl a je: Hluboká korbička byla dobrá, sporťák fakt tedy ne.
Ale to je jen můj názor, nikomu ho nenutím

perglajka
31. srp 2010

Vypadáto, že jsem taky na váškách! Ale díky za ty názory ! I ty jsou důležitý 😀

karmenta
31. srp 2010

jj, za názory moooc díky, aspoň máme další věc v seznamu nač se zeptat prodavačky..
No já si od kočárku slibuji asi toto:
- aby v něm bylo mimčo pohodlně uložené
- byl bezpečný
- lehce se s ním jezdilo
- cena do 10tis za celou trojkombinaci
Ale jaké má mít kočárek funkce, aby se mi toto splnilo nevím :( Vzhledem k tomu že čekáme mimčo na Silvestra tak počítám že dřív než v únoru nezačnem jezdit a v těch mrazech asi stejně nic moc daleko, jen tak k doktorce, popř. na návštěvu.. Ale kdyby náhodou, potřebujeme tedy hoodně velkou korbu na beránkovský fusak, což prý tento kočárek má. No a víc jsem vlastně neřešila, jen jsem hledala kočár s velkou korbou. Ony se ted ty kočárky dělaj jak pro panenky a počítají s tím že to v půl roce člověk dá do sportáku. Já teda nevím, mě mamka vozila v hluboké korbě snad ještě v roce (a možná dýl), ale to byly sakra jinak rozměrový kočárky..

lumixii
31. srp 2010

karmenta zrovna jsem to chtěla napsat, že jsem taky řešila jen hlubokou korbičku a sporták ne, a když si to člověk pak vezme zpětně.. tak miminko je v hluboké korbičce relativně krátkou dobu, ikdyž asi tu nejdůležitější. Plno maminek přejde do sportáku, jak jim miminko začne sedět, protože co si budeme namlouvat, ikdyž má hluboká korbička polohovací zádíčka, tak miminko už nechce jen ležet a přeci jen se mu lépe dívá na svět ze sportáku 😉

elixia
31. srp 2010

@karmenta ja som pred par mesiacmi, podobne ako teraz ty, nevedela ktory vybrat,kedze dnes ich uz je na trhu neskutocne mnozstvo...mala som nakoniec asi tri, ktore som chcela najskor vidiet nazivo a z nich potom jeden vybrat (aj v albume mam nejake foto). O Camarele som ani len neuvazovala,vobec som ho nepoznala..potom sme dosli do obchodu, obzerala som tie 'kociky pre babiky' ich volam, lebo su tak malinke,ze neexistuje aby sa tam voslo dieta s fusakom...a potom manzel zbadal Camarelo..a cenovku na nom..a bolo rozhodnute 😀 😀 Za tu cenu je to podla mna najlepsie co mozes dostat, urcite velkostou vanicky sa mu ani jeden nevyrovna...
Ako baby pisu, idealny kocik neexistuje a urcite ani tento nie je, nejaku chybu na nom skor ci neskor najdes. Ale ak je tvojou prioritou vanicka (ako u mna), myslim ze je to dobra volba..ved ho mozes neskor predat a sportovy kupit iny,ak ti naozaj nebude vyhovovat.. Tolko moja uvaha o kocikoch 😀 😀

mischelin
31. srp 2010

tak ja som mala dceru v hlbokej korbe camarela do 8a pol mesiaca a potom sme presli na sportak a za tu cenu, co som zan dala, som veeeelmi spokojna. kazdy kocik ma svoje chyby, ale ja by som sportak nevymenila...moj nazor.

sonorista
31. srp 2010

U nas proste Camarelo vyhralo hlavne kvuli te korbe, ta je proste k nezaplaceni svym prostorem, kdyz slysim jak narikaji jine maminy uz v 6-ti mesicich ze jim je kocar skoro maly, tak to tady urcite nehrozi.
Sportak ma sve mouchy, napriklad spantne polstrovani na ramu boudicky, trochu odhalene srouby atp. Doporucuji ty srouby otocit aby matka byla smerem ven. Ale rozhodne to neni zadna tezka zavada pro kterou bych si kocarek nekoupil, nehlede to treba muzete vyrecit nejakym molitanem pres to.
Do sportaku jinak pouzivame vlozku od Emitexu, jalikoz ty silon materialy nesajou a v lete ma dite zada propocene.
A i ta vlozka trochu zuzi prostor pro mensi dite, takze nemuze litat vsemi smery

Zde jeste pripominam nase video o kocarku, pro ty co nechteji listovat celou diskuzi.

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM
jiri.stavaric
31. srp 2010

@lumixii Moc díky za zkušenosti toto mi opravdu vadí jinak sakra ten Kočár splňoval vše a my už kočár musíme vyřešit a tak budeme hodně zvažovat City XL

@mischelin to nepolstrovani nijak nevadilo?

@sonorista to video je paradni narazil jsem na nej na youtube a je moc dobře že jste to natočili hodně nám to pomohlo.

mischelin
31. srp 2010

@jiri.stavaric nie, pokial to tu nezacali spominat, ani som sa nad tym nepozastavila 🙂

sonorista
31. srp 2010

Jinak posledni modely co jsem ted koukal v krame maji ten sroub na boudicce u sportaku uz otoceny smerem ven.
a dokonce maji i prosivany ty diry pro vedeni pásů, coz mi jeste nemame (kupovali jsme pred rokem.)
Jinak zmeny o proti modelu pred rokem co jsem si tak vsimnul:

1) jiny design kol
2) jina pojistka na vyndavani prednich kol
3) Jina pojistka pro skládání podvozku (lepsi)
3) Kryt pres hlubokou korbu je na vic vybaven zipem pro snadnejsi pristup k noham ditete.
4) vetsi vyber barev.

Podle mne za ty prachy je to dobra volba i kdyz mi uz resime 2 reklamaci, tak porad sem ho nezavrhnul.
Resime spatne nasitej zip u sportaku. Jidiny co bych se bal u v sech techto polskych vyrobku je nakup pres net. Uz jen to, ze vzdy se najdou nejaky mouchy a pak jdou pres prodejnu snadno vyresit a nemusi se nic nikam pracne posilat.

karmenta
31. srp 2010

@sonorista ty poslední modely, tím je myšleno evolution? (jsou dvojbarevné, ne jen jednobarevné). Díky

jiri.stavaric
1. zář 2010

Dnes jsme se ještě na to nepolstrování šli podívat, ale nakonec jsme usoudili že to až tak hrozný není a šrouby žádné netrčí... takže jsme zůstali u Camarela a koncem měsíce ho koupíme na ten bok se dá dát cokoliv kdyby to vadilo.

sonorista
1. zář 2010

U dnesnich Camarel u sportaku srouby netrci to je pravda, u predeslych tak 3 mesice zpatky jeste jo .. ale se to da samozrejme opravit pokud clovek vidi jak to montuji dnes. Budu si to upravovat tak pak hodim foto jak to bylo pred a potom. Dnesni Camarela doznali pomerne dobrych kosmetickych zmen a vylepseni. Ale clovek nemuze za to ze se mu dite narodilo o par mesicu drive 🙂

jiri.stavaric
2. zář 2010

Jinak jsem dostal doporučení na MMB na paní co šije podložky do kočárků pěkný. Na Camarelo Q12 zatím nemá rozměry tak pak naměřím co bude potřeba a nechám udělat podložku, která by měla po stranách to chybějící polstrování nahradit. Link na její profil kde to najdete je zde http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=3720

Prosím moderátory aby to nebylo bráno jako reklama, ale rada ostatním jak vyřešit jeden nedostatek. Pokud by to byl problém smažte jen link. Děkuji

sonorista
2. zář 2010

To Jiri.stavic - akorad tech der na ty pasy by tam mohlo byt vice, nebo jen obsiti pripravene k proriznuti podle toho jak dite poroste. A mezi nohoma totez - jedna dira je malo.

detskekociky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jiri.stavaric
8. zář 2010

Tak třeba Bexa a většina kočárků má to uchycená horší protože se jim ta korbička... na tom rámu viklá a to je pak hnus. U Camarela to pěkně drží.

detskekociky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sonorista
9. zář 2010

S nakladanim a vykladanim nemam jedinej problem,. jde to lehoucce a bez komplikaci. Zcela bezna vyndavam jak boudu, tak autosedacku, tak sportak i s ditetem vevnitr a bez problemu. Camerelo system mi prijde jako velmi jednoduchej a v pohode bez problemu. ..... jak se rika "je to v rukach" A nejak s opatrnosti se k systemu nechovam a porad v pohode. Smozrejme ze zalezi na sikovnosti jedince, na jeho sile, na jeho vejsce. Pro kazdeho je proste pohodlne neco jineho.

bodlasek
10. zář 2010

Souhlasím se @sonorista. Vyndavání korby jde v poho a lehce a otáčím jí i s malým uvnitř. A s autosedačkou taky nemám nejmenší problém. Vše jde snadno nandat i vyndat. A to jsem ženská, žádného velkého vzrůstu 😀

petronelka1
10. zář 2010

Ahojte, camarelo používame od januára, kedy sa nám narodila naša Natálka, máme ho v červenej farbe. S hlbokou krobičkou som bola veľmi spokojná, keďže malá sa narodila uprostred tvrdej zimy, zvládol kočiar aj fusačik. Veľký, priestranný. Po pol roku sme začali používať športovú časť, tiež mi vadili tie šrouby, my sme to vyriešili tak, že sme kúpili 2 plyšové kvietočky, ktoré zakryli tie šroubiky a je po probléme. Ale dajú sa aj otočiť, ako písala sonorista. Ináč som spokojná, ikeď má svoje chyby ako každá vec na svete, madlo (tá časť, ktorá zabraňuje, aby dieťa vypadlo) by mohlo byť trošku vyššie a pod. Toť môj názor. 😉

detskekociky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz