Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
mischelin
25. črc 2009

Ahojte 🙂 tak my uz kocik pouzivame 😉 super sa s nim naraba, je lahucky, odpruzeny 🙂 tak sa nan teste 🙂

janulka182
25. črc 2009

Ahoj, nam sa tiez tento kocar moc paci, len mame veeeliku dilemu. Nevieme sa rozhodnut medzi nim a Tako Jumper. Neviete mi poradit?

hanka13
2. srp 2009

Ahojky, Q 12 jsem viděla včera v obchodě. Původně jsem byla rozhodnutá pro jiné cenově přijatelné kočárky (v-cross. firkon verano), ale tento po bližším porovnání má spoustu výhod- velká široká korbička, prostorný sporťák, lehko ovladatelná, velká nákupní taška. Co mě jen trošku mrzelo je rukojeť, jelikož jsem vysoká, musím dávat až nahoru. U jiných kočárků jsem ale při chůzy dále od kočárku, tento se zvyšuje blíže ke kočárku. Dále mají na rozdíl od jiných kočárků méně barevných kombinací a jsou to vesměs dost ostré barvy. No ale zatím plusy vedou. Tak yje nevýhoda, že je to nový kočárek, zatím nevím o nikom, kdo ho používá dlouhodoběji. Pokud někdo takový je, dejte mi prosím vědět, jaký je v praxi 🙂

srr
3. srp 2009

My zatial tiez len s prazdnym,ale je super ovladatelny a pevny a najlepsie na nom je,ze aj vajicko sa da pripevnit na kostru takze len vybrat z auta a rovno na kostru ziadnu vanicku zo sebou brat nemusime aspon do 13 kg. My ho mame v cierno-cervenej nevieme co to bude ci chlapcek,alebo dievcatko.Vrelo odporucam Q12

katka23
6. srp 2009

ahojte. kde na slovensku sa da tento kocik kupit?????alebo aspon pozret lebo mne sa tiez velmi paci. diik

sakura77
7. srp 2009

maju ho aj u nas v Partizanskom,v babydreame napr 😉

dida81
7. srp 2009

Caute novembrovky,,Katka maju ho aj u nas v NZ a naozaj je velmi pekny...i ja nad nim uvažujem... 😀

derylka
7. srp 2009

aj v Bábetku v Hlohovci je možné ho vidieť... vo farbe zelenej a oranžovej....

.. kočík inak super velká vanička... a športový tiež.... len tie hovadinky ako sa uchytáva vanička alebo športová časť... sa mi moc nepáčia... je to také labilné a zasekáva sa to.... ale inak fajn kočík....

nela123
11. srp 2009

Ahojte všetci!
My sme včera náhodou objavili tento kočík v jedinej predajni v MT, ale tiež som bola zvedavá na informácie z internetu. Je ťažké sa rozhodnúť, keď nikto ten kočík nemá. U mňa zatiaľ víťazí vďaka pevnej, odnímateľnej vaničke, športovej časti + vajíčko k tomu. Chcela som vedieť v akej cene sa pohybuje inde, my sme ho videli za 9999,-- Sk (neviem sa zbaviť starej meny). Môže mi niekto povedať akú cenu má tento kočík inde? V cene: kočík, vanička, športová časť, vajíčko, taška, plášť proti dažďu. Ďakujem za odpoveď. PS: my máme čas na rozhodovanie, som v 20 tt., takže čakáme prírastok 2.1. 2010. 🙂

dada2007
11. srp 2009

....ahojte kočky...hlavne nela123...všade by mala byť cena 331,60EUR/9 990SK, pretože dodávateľ určil túto cenu. Viem to preto, lebo v NR vlastním detský obchodík a tiež tam mám Q12...tak to len info, že kočiar by mal na celom SK stáť rovnako...ak si dá predajca vyššiu cenu....proste chce zarobiť 😉 😉

studio11
11. srp 2009

dada - môžem sa aj ja opýtať?.....ja mám tento kočiar kupovaný v CZ a oni mi povedali že je to poľský výrobca. Ale tu na nete som našla info iba v maďarskom jazyku a vraj niekomu povedali že je to maďarský výrobca. Ty máš určite presnejšie informácie.......díky 😉

nela123
11. srp 2009

Dík Dada, takže cena sa zhodovala. Možno by si vedela poradiť aj viac... Je pre mňa dosť dôležité, aby bola vanička veľká - na predajni som mohla porovnávať len 2 kočíky Q12 a Vmax(Baby Smile). Na nete sa mi však pozdával aj twister a atlantic espiro. Nevieš mi poradiť, ktorý z týchto kočíkov má najväčšiu vaničku? Tiež by som bola radšej, keby mal q12 kolieska s kovovými prvkami a nie umelými (vnútro ako na bicykli). Nenašla som však taký typ kočíka, ktorý by mal predné otočné kolesá, vaničku pevnú - odnímateľnú + kovové vypletenie nafukovacích kolies. Vie niekto poradiť?

dada2007
11. srp 2009

jasné, že sa môžte pýtať...v poho... 😉

studio11...je to poľský výrobca. Bolo mi to povedané, keď ho doniesli, ale teraz som im volala, že sa pýtala zákazníčka 😅 😀 či je to teda poľský alebo maďarský a bolo mi znovu povedané, že poľský 😉

nela123...my máme momentálne na predajni(ak hovorím o tomto type kočíka konštrukcia+hlboký, športový a vajíčko) Q12, Colleto Mateo(novinka), Mikado, Colleto Austin a zo všetkých má Q12 najväčšiu vaničku, merala som to osobne 😉 A keď som im dnes volala ohladom toho či je to kočík z Polska alebo Madarska, bolo mi povedané, že Q12 sa nevyrába s takými ,,bicyklovými" kolieskami 😉

...snáď som vám pomohla, poradila 😉

pepa777
18. srp 2009

Ahojte...
Som tu prvý krát. Chcela by som sa tiež opýtať na kočík q12.Aj ja ho mám vyhliadnutý a u nás v ZA stojí 10 580sk. Tá cena mi až tak nevadí, len sa chcem spýtať, či niekto nemá skúsenosti so zložením kočára do kufra auta. Tie zadné kolesá sa mi zdajú dosť široko od seba, tak či sa vojde do kufra.My máme W passat, ale nie kombi. Nevie niekto poradiť?
ďakujem

mischelin
20. srp 2009

ahojte, tak my tento kocik uz vyse mesiaca pouzivame a sme s nim velmi spokojni 🙂 mali sme ho za cenu 10 000, ale teraz vraj siel na 12000 😠 do kufra sa nam vmesti, je fajn skladatelny 🙂
mame nafukovacie kolieska

pepa777
20. srp 2009

No, to som rada, že je dobre skladateľný.My sme ho boli dnes objednať vo farbe cyklamen. Stojí 10 540sk. Dúfam,že budeme aj my spokojní..

derylka
20. srp 2009

Babule, čo máte tento kočík....ako sa Vám vyklikáva vanička, alebo športová časť... mám na mysli či sa vám to nezasekáva?.... zdá sa mi to také labilné...

pepa777
21. srp 2009

Ja si myslím, že to až tak nevadí, lebo nepotrebuješ tak často meniť hlbokú časť a športovú, nie?veď hlbokú máš tak na cca 7 mesiacov a potom dáš športovú.Takže keď sa to tak vezme, tak to vlastne meníš len raz, nie?

lumixii
22. srp 2009

Tak jsem si koupila kočárek Camarelo Q12 barvu pistáciovou. Můžu říci, že je vážně super za tuhle cenu. Myslela jsem si, že mým vysokým nárokům v téhle cenové kategorii, nebude žádný odpovídat. Tak jsem ráda, že jsem se mýlila. Super je u něj prostrorná korbička, která je zároveň polohovatelná, když už mimi sedí. Je vážně lehoučkej i s miminkem, a super skladnej do auta, a to mám malý kufr. Jen největší problém jsem zatím měla s rozebíráním, ale na to jsem už taky přišla.

lumixii
22. srp 2009

DERYLKA: taky se mi to zasekávalo, když jsem kořárek rozebírala... ale už je to v pohodě.. musíš chytit do ruky ten grif a pak už je to pohoda🙂)

roza111
24. srp 2009

ahojte, my sme sa tiez rozhodli pre tento kociar, ma ho aj kamoska a je s nim spokojna, lenze rozmyslame nad ty, zeby sme ho kupili v Polsku, kedze tam su ceny o polovicu nizsie...neviete, ci sa tam da kupit? lebo co vacsinou citam, kupuje sa v slovenskych obchodoch...videli ste ho tam alebo nebodaj kupili?

pepa777
24. srp 2009

Ahoj Roza...neviem, či sa dá tento kočík kúpiť aj v PL, ale niekto u už oísal, že je to maďarský kočík, tak neviem.Ale aj mňa by to len tak zaujímalo, aj keď sme si ho už objednali u nás v ZA za 10 540 sk, čo si myslím, že nie je až tak veľa.A navyše, máš aspoň záruku.Neviem ako je to s kočármi s PL.či máš záruku a ak áno, tak keby sa niečo stalo, musíš zas bežať do PL a kým to zreklamuju atď.....Takže, ak ho niekto videl v PL, tak naoíšte za koľko....

roza111
25. srp 2009

dik za info...u nas ho tiez maju v obchode v SNV v trojkombinacii priblizne za 10500, len na farbu sa caka 3 tyzdne, lebo mali len jeden kus...tak nevieme, ci objednat, ci risknut to Polsko, tento tyzden sa musime rozhodnut, aj ta cena je celkom dobra, to hej

pepa777
25. srp 2009

No my sme tiež objedávali, lebo majú iba jeden kus.Tiež budeme čakať asi 3 týždne, ale máme čas až do októbra, takže nás to nenaháňa...A podľa mňa, ak by aj bol v PL, tak by stál určite niečo okolo 8 000sk, lebo je nový, tak si myslím, že pre tie dve tisícky by sa to neoplatilo.No ak sa rozhodnete, že ho predsa len pôjdete kúpiť tam, tak daj vediet za koľko...

tatuska1
25. srp 2009

ahojte babule ja by som vas chcela poprosit ze ta co ma uz ten kociarik ci nehodite foto ako vyzera realne ja sa nan pojdem pozriet az dnes poobede mama mi volala ze velmi dobre vyzera a za taku cenu by to bolo fakt super pretoze sa rozhodujem medzi X-landerom a tymto.

adu80
25. srp 2009

Ahojte,neviete mi poradit,ze v okoli Nitri kde maju tento kocik v obchode?

motylik_22
25. srp 2009

Ahojky.. my ho mame uz doma ... aj ked zeleny .. s cim som spociatku velmi nesuhlasila ale nakoniec osm spokojna .. len davaj pozor na rozmery aby sa ti vosiel aj do auta ...

adu80
25. srp 2009

Ahoj motylik,nemohla by si hodit sem nijake foto,ze ako vyzera ten kocik v zelenom?

lumixii
25. srp 2009

Já mám také zelený.. jen nevím jak se sem to foto hází...

lumixii
25. srp 2009

Tak už jsem na to přišla, tak jsem tam dala asi 3 fotí s kočárkem zeleným. Ale ze začátku jsem byla na rozpacích jestli jsem zvolila dobrou barvu.. na tuhle zelenou jsou strašně mušky, ale fakt příšerně. Teď už jsem si buď už zvykla, nebo už jich tolika není🙂